Şimdi Ara

Fight Night Champion DLC'sinden Ayrıntılar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  
         Fight Night Champion için önümüzdeki günlerde satışa sunulacak DLC paketleri EA tarafından detaylandırıldı. İsteğinize göre Bare Knuckles Boxing Pack ya da Heavyweight Legends Pack DLC'lerinden birini satın alabileceksiniz.

Bare Knuckles Boxing paketi oyuna kuralların olmadığı yeni bir oyun modu ekleyecek. Oyuncular, sadece biri nakavt olduğunda köşelerine dönebilecekler ve Muhammed Ali, Mike Tyson ve Oscar De La Hoya gibi boksörleri bu modda kullanılmayacak. Bu paketin fiyatı 4$ ve 320 Microsoft Puanı olarak belirlenmiş.

Heavyweight Legends paketinde ise bir önceki oyun modunun yanı sıra Jack Johnson, Rocky Marciano, Jack Dempsey, Joe Louis ve Floyd Patterson olmak üzere beş yeni boksör ile birlikte gelecek. Bu paketin fiyatı ise 10$ ve 800 Microsoft Puanı olarak belirlenmiş.

DLC'ler XBL'de 29 Mart, PSN'de ise 29 Mart (Kuzey Amerika) ve 30 Mart (Avrupa) tarihlerinde satışa sunulacak.

• xbl nefes almak bile parayla
  • şu dlc leri ücretsiz yapsalar batıcaklar sanki :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemo0619

xbl nefes almak bile parayla

slm sen mortal kombatın demosunu indirmişmiydin kardeş bende indiricem ama psn de gözükmüor bi yardımcı olurmusun
  • psn de ben yokum kardeşim xbox live da görmedim mortal kombatın demosunu
  • tmm eyw kardeşim
  • EA neden pc ye çıkarmıyor ki bu oyunu :/
  • psn xbox live ikisindede var
  • quote:

Orijinalden alıntı: jinpacha

psn xbox live ikisindede var

Mortal kombattanmı bahsediosun kardeşim ben psn deım ama göremedim her yere baktım :S
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.