Şimdi Ara

WD TV Live Hub video inceleme 'Ağ bağlantısı, 1TB kapasite, zengin medya desteği'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
22.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Western Digital'in TV Live Hub'ı medya oynatma yetenekleri yanısıra ağ bağlantı özelliği, online servislere erişim kolaylığı ve 1TB dahili kapasitesiyle de dikkat çekici bir ürün. Bu videoda hem Codec desteğini hem de ağ bağlantı yeteneklerini inceliyoruz.

[anket=11]

• teşekkürler bu incelemeyi bekliyordum sorunsuz en yüksek bitrateli videoyu çalıştırması çok iyi.
  • Torrent desteğinin olmaması çok saçma. Full HD mkv için pc'den gerekecek. onun yerine güzel bir torrent desteği olsa güzel olurmuş.
  • Torrent desteği de eklenseydi çok daha iyi olurdu..
  • Hocam Döktürmüşsün yine Bende diğer arkadaşlara katılıyorum torrent desteği olsa iyi olurdu ama bildigim kadarıyla Western Digital önceki Media player'larında da Torrent desteği vermemişti.
  • torrent desteği gelse düşünmeden alırım diğer yönleriyle çok hoş bir cihaz
  • Siz şakamı yapıyorsunuz, Western Digital torrent desteği verirmi.
  • bence alternatiflere bakılabilir..
  • Güzel cihaz.Daha uygunlarıda bulunabilir.Torrent destekli inca nın modelleri vardı bi ara
  • Torrent yaygınlaşıyor . O yüzden alternatfileri değerlendirmek daha doğru olur
  • cihaz 500tl. başka marka wifi li torrent destekli aynı harddisk kapasiteli cihaz 350tl civarında. WD nin işi zor.
    Torrent ve LAN destekli media oynatıcı 200tl. usb üzerinden harici destekli.. piyasaya göre pahalı cihaz.
  • dvd playerların yeni nesil hali gibi birşey mi oluyor bu ürünler ?
    facebook özelliği görünüyordu videoda, nasıl çalışıyor? kendine has bir tarayıcısı mı var ? başka sitelere de girilebiliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hkndvc

dvd playerların yeni nesil hali gibi birşey mi oluyor bu ürünler ?
    facebook özelliği görünüyordu videoda, nasıl çalışıyor? kendine has bir tarayıcısı mı var ? başka sitelere de girilebiliyor mu?

Kendi arayüzü var.. Durum güncellemesi yapabiliyorsun. Ayrıca arkadaşlarının fotoğraflarına ve kendi duvarına bakabiliyorsun.
  • bence ürünlere sadece torrent desteği yetersiz, popcorn a200 kullanıyorum yamj gibi bir arayüz olmadan asla demek daha doğru olur. Bu ürün cok nazik ve kaliteli duruyor. BUna eklenmesi gereken en az 3 özellik sayabilirim.

1. torrent desteği

2. Yamj yada benzeri bir arayüz ile filimlerin imbd bilgilerinin otomatik cekilmesi

3. http/https download desteği

4. 3d desteği

bu 4 özelliği bir arada barındıran cihaz kesinlikle alır yürür. düşünün download için pc açıkkalmak zorunda olmayacak.(250-300w pc yerine 20-30W güç tüketen cihaz download yapacak). artık 3d mkv nette cirit atmaya başladı. buda gerekli bişi oldu. yamj olayını bilenler bilirler. başka söze gerek varmı?
  • WD firması kumandanın üzerine ses artırıp azaltma gibi basit bir özelliği koymamakda ısrar ediyor. Kendisi kaybeder.
  • 4 media-player denedikten sonra ben popcorn diyorum....
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

WD firması kumandanın üzerine ses artırıp azaltma gibi basit bir özelliği koymamakda ısrar ediyor. Kendisi kaybeder.

Bence hiç önemli bir özellik değil, ses sisteminin kumandası elimizde ordanda sesi ayarlarız, elimden bilmem kaç çeşit VCD DVD Media Player geçti kumandalarında bu özellik olmasına rağmen birkez bile kullanmadım.
  • mesajım bulunsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. ankette hayır dedimde wireless ı varsa media playerın işime yarıyabilir sadece lan girişi varsa hiç bi işime yaramaz
  • Şu anda satışta olan Tv'lerin hemen hepsi zaten usb'den film oynatabiliyor. Onun dışında 150-200tl'ye alınan her oynatıcı hayli iş görüyor. Durum böyleyken bi media oynatıcıya 500 tl vermek akıl karı değil. Çok üstün veya cazip bir özelliği olacak ki fiyatını haketsin. ben öyle bişey göremedim.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.