Şimdi Ara

Sakal Konusu-Sakalın Gürleşmesi İçin...(Hergün Durumu Güncelleyeceğim) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
1
Favori
55.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar bende bronşit var yıllardır geçmiyordu asthins isimli bitkisel bir ürün kullandım baya rahatladım çok faydasını gördüm. enteresan olan saçlarım hızlı büyümeye başladı ve sakallarımı 2 hatta 3 günde bir taş etsem işyerinde sorun olmuyordu büyük değildi ama 3 aydır kullanıyorum saç ve sakalım ççok hızlı büyüyor sakalımı günlük traş etmezsem neden traş olmadın diyenler oluyor. hormonlarımımı düzenledi billlmiyorum
    deneyeiblirsiniz bronşit astım varsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoNneCtinG_04

Arkadaşlar benim biraz sakalım var fakat çene,favori ve bıyık çevresinde.Yanak Kısmı Pek Gür Değildi.başka bir forumdan öğrendiğim kadarıyla minoxil forte %5 adlı solüsyon sakalların çıkmasında ya da gürleşmesinde çok etkiliymiş.Ben bugün eczaneden 52 tl'ye aldım.Forumda bazen sakal konusu açılıyor.Bu konu ana konu olsun hergün sizi durumdan haberdar edeceğim gelişmeleri etkileri vs.Çünkü artık 21 yaşında insan sakalları aslan yelesi gibi olsun istiyor bir süre sonra.O forumdan bazı Kişilerin ilk ve şimdiki hallerini de ekleyim ben gerçekten şok oldum.Baya baya tüy çıkmayan adamın bildiğin sakalları çıkmış.Şimdi bir yanağıma 5 fıs,diğer yanağıma 5 fıs sıktım.hafif bir yanma ve kaşınma var forumda öğrendiğim kadarıyla herkesde oluyormuş bu ve iyi birşeymiş.Alta da ss leri ekledim gerçekten baya etki ediyor sanırım.
     Sakal Konusu-Sakalın Gürleşmesi İçin...(Hergün Durumu Güncelleyeceğim)

hocam son gelişme nedir?

• HORT

Nasıl gürleştireceğiz bu sakalı?
  • quote:

şu an sabah akşam devam ama daha sakal pek çıkmış değil,ama yanaklarda atmaya başladı 1.kutunun sonunda etkisi belli olmaya başlanır diyor.hadi inş

hocam hangi ürün bu? sonuç alabildin mi ?
  • sarimsak surun sarimsak, alin bi tane ufak gozlu el rendesinde iyice cekin sonra surun, bu seferde fazla sakaldaan sikayet etmeyinde ne yaparsaniz yapin, 1 ay boyunca her gun tras olup surun veya 3 aya kadar, hic olmayanlar icin, az biraz olanlarda 1 ayi gecirmesin zaten her hafta mutlaka cok net gozle gorulur degisimler oluyor ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaşlar benim biraz sakalım var fakat çene,favori ve bıyık çevresinde.Yanak Kısmı Pek Gür Değildi.başka bir forumdan öğrendiğim kadarıyla minoxil forte %5 adlı solüsyon sakalların çıkmasında ya da gürleşmesinde çok etkiliymiş.Ben bugün eczaneden 52 tl'ye aldım.Forumda bazen sakal konusu açılıyor.Bu konu ana konu olsun hergün sizi durumdan haberdar edeceğim gelişmeleri etkileri vs.Çünkü artık 21 yaşında insan sakalları aslan yelesi gibi olsun istiyor bir süre sonra.O forumdan bazı Kişilerin ilk ve şimdiki hallerini de ekleyim ben gerçekten şok oldum.Baya baya tüy çıkmayan adamın bildiğin sakalları çıkmış.Şimdi bir yanağıma 5 fıs,diğer yanağıma 5 fıs sıktım.hafif bir yanma ve kaşınma var forumda öğrendiğim kadarıyla herkesde oluyormuş bu ve iyi birşeymiş.Alta da ss leri ekledim gerçekten baya etki ediyor sanırım.
     Sakal Konusu-Sakalın Gürleşmesi İçin...(Hergün Durumu Güncelleyeceğim)

Son durum?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.