Şimdi Ara

AMD HD 6990 incelemesi ile ilgili beklenen gelişme!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
0
Favori
15.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • alt="AMD HD 6990 incelemesi ile ilgili beklenen gelişme!"

AMD'nin Donanimhaber.com'u resmi HD 6990 ekran kartı inceleme listesinden çıkartması nedeniyle başlayan süreçte desteğiniz ve AMD Türkiye ekibinin özverili çalışmaları

sonucunda istenen sona ulaşıldı ve AMD'nin Avrupa ekibi kararı tekrar gözden geçirerek uygulamaya son verdi.

İlgili süreçte AMD ekibiyle bir araya geldiğimiz toplantıda, hem biz hem de AMD konu ile ilgili hassas olunan noktaları dile getirmiş toplantı AMD'den konuya ilişkin resmi

açıklama isteğimizle son bulmuştur.

Aşağıda AMD'nin konuya ilişkin cevabını okuyabilirsiniz.

Yaşanan bu üzücü durum konusunda hassasiyetimizi anlayan ve desteğini esirgemeyen bütün ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.

Donanimhaber.com Yayın Ekibi

AMD'nin konuya ilişkin son açıklaması aşağıdaki gibidir.

Donanimhaber.com sektörümüzün önde gelen yayınlarından biridir ve AMD'nin Donanımhaber.com ekibi ile olan işbirliği tam dır.

Donanimhaber.com aracılığıyla AMD'yi sizlerle buluşturmaktan mutluluk duyduğumuzu bildirmek ister, gösterdiğiniz ilgi ve özen için çok teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

AMD Türkiye

Süreç nasıl gelişti?

Donanimhaber.com ve AMD arasında yaşanan ve Donanimhaber.com'un HD 6990 inceleme listesinden çıkartılması ile sonuçlanan olayın ayrıntılarına aşağıdaki başlığa tıklayarak

ulaşablirsiniz.

Donanimhaber.com'da AMD

HD 6990 incelemesi yayınlanmayacak!

• Tüm Donanımhaber camiasına hayırlı uğurlu olsun.Bu kadar yaygara'dan sonra inceleme yayınlarsan tüm donanımhaber ekibine yazıklar olsun.
  • Hadi gözümüz aydın... Hemen sorayım o zaman inceleme ne zaman geliyor? (Mümkünse Crysis 2'den de bişeyler koyabilirseniz çok sevinirim :D )
  • Yemek parasını kim ödedi acaba

Şaka bi yana en kısa sürede incelemeyi bekliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Takao -- 25 Mart 2011; 18:28:59 >
  • Ben 6990 ile 590'nın çekişmesini Crysis 2 üzerinde donanımhaber aracılığıyla görmek istiyorum.
  • Akşam akşam iyi geldi, sevindirici bi gelişme.
  • Ben 590'nın hiç bir incelemesinin tekrarlanmasını istemiyorum. DonanimHaber ve ekibini seviyorum, sevdiklerimi riske atamam :D En azından physx'i kapatın, dogalgazı kesin, sigortaları attırıp, jeneratorden falan çalıştırın kartı da bi nebze önmel almış olun...
  • amd nin yaptıgı bindiğin dalı kesmek gibi bişi idi yerse hesabı yemedi
  • Fotoğraftaki gibi ağanın eli tutulmaz:) vermişer demiştim 3 güne bekliyoruz diye, ayın 25 i haber geldi.İnceleme de gelir yakında.Keşke daha erken olsaydı neyse.Testinizde 570 sli 580 sli 5970 6970 cf a da yer verirseniz tadından yenmez saygılar tüm donanımhaber cemiyetine
  • Hiç olmasaydı keşke.amd adına eksi yazıldı nezhimde.
    en önemlisi hesap kaç tl tuttu ve kim ödedi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gtx590'daki hayal kırıklığı üzerine güzel bir gelişme. Bakalım dünyanın en hızlı ekran kartı ne kadar hızlıymış ?

Teşekkürler Amd, teşekkürler DH.
  • adamların başka yapabileceği bir şey yoktu zaten, en kısa sürede video inceleme bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydogdu1453

Tüm Donanımhaber camiasına hayırlı uğurlu olsun.Bu kadar yaygara'dan sonra inceleme yayınlarsan tüm donanımhaber ekibine yazıklar olsun.

Kesinlikle katılıyorum
  • Sevindirici bir haber. Sonuçta birçok kişi için incelemeler önem taşımakta ve tabiki de ürün alırken incelemenin büyük ölçüde faydası olduğu söylenebilir. Tüm okuyuculara hayırlı olsun. AMD'nin kararda yaptığı değişiklik ve destekçilerini yüzüstü bırakmadığı için ayrıca teşekkürler.
  • simdiye kadar hep donanimla ilgili haberleri gözlüyodum ilkkez bi habere yorum yapiyorum:D. Bu haberin beni nekadar sevindirdigini anlayin artik:D:D

bu olumlu haberden sonra bi video inceleme olursa donanimhaber icin F5 etkisi yaratmis olur bence:D
  • dh gücü :) dh ekibi keşke şeçimlere girse
  • Gelişme olumlu ancak AMD'ye kırıldım. Adamlar canları nasıl isterse öyle davranabileceklerini zannediyorlar.
  • AMD nin vs. oyuncagı oldugumuzun göstergesi yerli üretime geçilmeli bir yandanda iyi bir haber tabi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önceki olayda arkadaşlardan biri ağzınıza bir parmak bal çalarlar geri adım atarsınız demişti ve adam haklı çıktı.
  • Hayırlı olsun tekrardan aranızın düzelmesine sevindim bunun şerefine bir inceleme yayınlarsınız artık:D
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.