Şimdi Ara

Mortal Kombat'tan 'Tag-Team' Oynanış Videosu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
        Mortal Kombat'ın ölümcül ninjaları Scorpion ve Sub-Zero, oyunun robotları Cyrax ve Sektör'e karşı!

Kıyasıya bir şekilde oyunun Tag-team modunu gösteren bu yeni oynanış videosunda, her an yedekte bekleyen ikinci karakterimizi oyuna sokmanın heyecanına tanık oluyoruz. Son zamanların en iyi Mortal Kombat'ı olacağına kesin gözüyle bakılan oyunun yeni oynanış videosuna aşağıdaki oynatıcıdan göz atabilirsiniz.

Ed Boon'un yardımcı olduğu ve Netherrealm stüdyosu tarafından yapılan Mortal Kombat, Nisan ayında geliyor. Çok az kaldı. Belki bu video biraz daha havaya girmenizi sağlayabilir:

• mükemmel....
  • Bizi nasıl bir oyun bekliyor böyle inanamıyorum çok güzel bazı ayrıntılara dikkat edin daha çok seviceksiniz robotlara vurulan ses mesela tekenekeye vurur gibi... Bu tag-team olayı işleri dahada zorlaştırcak düşünsenize 26 karakter var ve 2 şer 2 şer kaç farklı şekilde seçebiliriz diye düşünürsek 26'nın 2 li kombinasyonundan 325 tane farklı şekilde seçebiliriz anlamına geliyor ve hangi hareketten sonra hangi karaktere geçip daha iyi combo yapmak hele. İşimiz çok zor...
  • Hey yavrum hey be bayılıyorum bu oyuna
  • Aşmış...
  • Gerçekten güzel olmuş.
  • Eski Mortal Kombatı Az Oynamamıştım Yine Bir Mortal Kombat Bomba Gibi Geliyor :)) BOMBAAA Gibi Geliyorrr :)
  • Cyrax ve Sektör ün geçmişlerini bilmiyorum zamanında çok mortal kombat trilogy oynamış olsam da ozaman ingilizcem el vermiyordu. Soracağım soru ise bu iki karakterimiz cyborg mu yoksa direk robot mu?
  • Atarideki daha güzel.
  • helikopter ejderhayı kovalıyo yaa on numara
  • adam yalnız çok dandik oynuyor en sonda fatality bile yapamıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Promozom

adam yalnız çok dandik oynuyor en sonda fatality bile yapamıyor

Fatality yapmıyor diye kötü mü oynamış oluyor adam komboları saydırıyor.
  • ya dandik oynamıyor aslında ben şimdi demosunu oynuomda adamın yaptıı kombolar sağlam tabi sonda fatality yapmak mı istemedi yapamadımı onu bilemem :D
  • bana göre de iyi oynamamış özellikle deceptionda subzero ile adamı 10 sanıye havada tutuyodum :D bunda da öyle olucak :D...dc universe'de kombolar sınırlı oldugu için uzun süre oynayamadım en azından deception kadar zevk alamadım ...bu oyun sağlam geliyor...
  • harika ötesi
  • İyiki konsolum var dedirten oyun
  • Adam dondu zaman yere neden düşmüyo
  • Maşallah "Robot"un Midesini parçalıyo
  • 1dk 18. sn yede acayip karışık bir şey oluyor cyrax bomba atıyor sub zero donuyor o sırada cyrax yeşil dalgalardan gönderiyor ve aynı zamanda yolladığı bomba patlıyor ardından scorpion havaya uçuyor....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.