Şimdi Ara

Sınava girecek Tüm Arkadaşlara Başarılar Dilerim

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Allah İzin Verirse Ben de Pazar Günü Gireceğim Giren Herkese Başarılar Dilerim . İyi Olan Kazansın

• Giren herkese başarılar dilemem.. Umarım herkes benden düşük alır birinci olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: taylant09

Giren herkese başarılar dilemem.. Umarım herkes benden düşük alır birinci olurum.

• İnşallah emeklerimizin karşılığını alabiliriz. Giren herkese, bende başarılar dilerim..
  • İnşallah istediğimiz netleri yapabiliriz, hayırlısı olsun. Herkese başarılar.
  • Eyvallah kardeş sanada.

Bir şey sorucam konu dışı olucak ama giriş belgemi çıkartırken resim çıkmıyor renkli kartuşum yok.İlla giriş belgesi üzerinde resim bulunması lazım mı zaten siyah beyaz resimden anlaşılmaz ki.Yanımda götürsem olmaz mı vesikalık falan ayrıyetten? Yazdır dediğim zaman resmi çıkartmıyor nasıl halledebilirim bi el atsanız.
  • bence internet kafeden falan hallet muhakakk resim yoksa arıza çıkar büyük ihtimalle ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: RiverStyx

Eyvallah kardeş sanada.

Bir şey sorucam konu dışı olucak ama giriş belgemi çıkartırken resim çıkmıyor renkli kartuşum yok.İlla giriş belgesi üzerinde resim bulunması lazım mı zaten siyah beyaz resimden anlaşılmaz ki.Yanımda götürsem olmaz mı vesikalık falan ayrıyetten? Yazdır dediğim zaman resmi çıkartmıyor nasıl halledebilirim bi el atsanız.

Tc Kimlik Numarası Şart Hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: AxiRyzz

quote:

Orijinalden alıntı: RiverStyx

Eyvallah kardeş sanada.

Tc Kimlik Numarası Şart Hocam

Giriş belgesinde resim görünmesi önemli mi ? Tek resim eksik halledemedim bir türlü of.
  • 1.700.000 kişiye başarılar(!) diliyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.