Üniversite Okurken Evlenmek
26 Cevap3060 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

577 Mesaj
24 Mart 2011; 20:42:58 

Arkadaşlar üniversite okurken evlenen tanıdıklarınız varmı? Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Stay out of my territory

911 Mesaj
24 Mart 2011; 20:45:45 

Olum bu devirde evlenirmi.Artık bitti evlilik hikayeleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi linksiz -- 24 Mart 2011; 20:46:55 >

Yalınayaklar koleji ' Önce seni inkar ederler, sonra sana gülerler, sonra seninle savaşırlar, sonunda sen kazanırsın.[br]-Asla geçmişinle yaşama, ama daima geçmişinden ders al-

Tıbbi Görüntüleme Teknikleri / Kafkas Üniversitesi('14)

Uzaklaştırılmış
5 gün cezanın,
4 gün 5 sa. 46 dk. kadarı kaldı.
24 Mart 2011; 20:48:00 

Tanıyorum
Kişiler birbirini seviyorsa ha üniden önce ha sonra

2554 Mesaj
24 Mart 2011; 20:51:10 

Tanıyorum. İmam nikahı ile evlendiler. Sonra eve çıktılar. Karı Koca gibi yaşadılar. Okul bitince resmi olarak evlendiler.

Üç yıl yatılı olarak okumuş olduğun lisenin kapısının önünde sigara içen yetişkin bir adam olarak kendilerini sokağa fırlatan öğrencilere hayretle bakıyorsun. Bunlar çocuk yahu, diye düşünüyorsun içinden. Oysa lise dediğinde, kendini hep sabah soğuk suyla tıraş olurken anımsıyorsun. Erkekliğe adım attığın yıllar olduğu için kendini hep büyük düşünmüşsün. Oysa düşlerinin dehlizlerinde umutsuzca çıkış aradığın o bina bile ne kadar küçükmüş.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
24 Mart 2011; 20:53:53 

İş garanti ise neden olmasın. Üniversite bittikten sonra 1 2 yıl işsiz kalmak bitirir o evliliği.

9078 Mesaj
24 Mart 2011; 20:58:56 

quote:

Orijinalden alıntı: Shisha

İş garanti ise neden olmasın. Üniversite bittikten sonra 1 2 yıl işsiz kalmak bitirir o evliliği.

+1

1736 Mesaj
24 Mart 2011; 21:02:40 

Tanıyorum.Arkadaş evlendikten sonra kıza okulu bıraktırdı.Ben okuyorum ya sende evde otur dedi.Mutlu mesut yaşıyorlar...

50 Mesaj
24 Mart 2011; 21:04:42 

Annemle Babam Lisede Tanışmışlar 3-4 Sene Çıkmışlar Liseden Sonra Evlenmişler Annem Üniversite Okumamış.

Siz Sahadan,Biz Tribünden...Yaşasın Fenerbahçeliğimiz, Fenerbahçe Mücadelemiz!

577 Mesaj
24 Mart 2011; 21:41:02 

Olabiliyor yani üniversitede evlilik bunu gördüm yazdıklarınızdan arkadaşlar. Peki bir aradaş demişki mezun olduktan sonra 1-2 yıl işsiz kalmak o evliliği bitirir demiş,aradaki aşk çok güçlü ise yine de bitermi , bitmek zorundamı? Ailelerin desteği de var sonuçta yalnız değil bu iki insan

Stay out of my territory

4111 Mesaj
13 Haziran 2011; 23:41:18 

Tanıyorum, hatta saklayıp harçlıklarla 1-2 sene idare etmişlerdi. Tabi aileler öğrenince biraz gürültü çıksa da tatlıya bağlanmıştı.

DONANIM HABER PLAYSTATION 3
ORİJİNAL OYUN DESTEKÇİLERİ KULÜBÜ

2974 Mesaj
13 Haziran 2011; 23:44:35 

Tanıyorum ikisi de diş hekimliği okudu 4 (5 de olabilir kaç yıllıktı diş hekimliği hatırlamıyorum) sonra 4 yıllık uzmanlıklarını okuyorlar şu an ve evliler, ayrı eve çıktılar.

4176 Mesaj
13 Haziran 2011; 23:48:46 

Annem ve babam Biri mühendislik biri mimarlık okurken evlenmişler, babam annemden 1 sınıf yüksekmiş.

Kim ki, kendinden bir canavar yaratır,o zaman insan olmanın acısından kurtulur.

259 Mesaj
13 Haziran 2011; 23:54:57 

quote:

Orijinalden alıntı: ρѕусhо

Olabiliyor yani üniversitede evlilik bunu gördüm yazdıklarınızdan arkadaşlar. Peki bir aradaş demişki mezun olduktan sonra 1-2 yıl işsiz kalmak o evliliği bitirir demiş,aradaki aşk çok güçlü ise yine de bitermi , bitmek zorundamı? Ailelerin desteği de var sonuçta yalnız değil bu iki insan

Ne kadar güçlü olursa olsun. Aç karınla aşk yaşanmıyor

İstanbul Üniversitesi Biyomedikal Cihaz Teknolojisi

590 Mesaj
13 Haziran 2011; 23:56:28 

Bizim sınıftan 2 çift evlendi.Belki başka da vardır ama haberim yok.

Benim düşüncem ise yaşları gençti , ben cesaret edemem, istemem de.

36 Mesaj
13 Haziran 2011; 23:58:16 

Benim halamın oğlu lisedeyken evlenmiş. Valla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Maksadımız İngilizler gibi toplu bir halde oynamak, bir renge ve bir isme malik olmak ve Türk olmayan takımları yenmek.

3696 Mesaj
13 Haziran 2011; 23:58:26 

Sacmalik. Sevgili gibi hatta nisanli gibi universite bitene kadar yasasinlar sonra isterlerse evlensinler. İsleri bu kadar resmiyete dokme meraki ne hic anlamiyorum ustelik boyle bir devirde.

"Türkiye Cumhuriyetinin, özellikle bugünkü gençliğine ve yetişmekte olan çocuklarına hitap ediyorum: Batı senden, Türk'ten çok geriydi. Manada, fikirde, tarihte bu böyleydi. Eğer bugün batı teknikte bir üstünlük gösteriyorsa, ey Türk Çocuğu, o kabahat da senin değil, senden öncekilerin affedilmez ihmalinin bir sonucudur. Şunu da söyleyeyim ki, çok zekisin! .. Bu belli. Fakat zekânı unut! .. Daima çalışkan ol..."
Mustafa Kemal ATATÜRK

1324 Mesaj
13 Haziran 2011; 23:59:23 

quote:

Orijinalden alıntı: aLMaNNN

Ne kadar güçlü olursa olsun. Aç karınla aşk yaşanmıyor

Cok dogru diyon ya karnim acikinca sevgilime dokunamiyom bile bakti olmuyo once bi yemek yiyoz sonra:)

1539 Mesaj
14 Haziran 2011; 0:00:05 

İmam nikahı denen saçmalıkla evlenen oldu bizde ama sonra ayrıldılar tabi o arada işlerini gördüler

PS 4-PSN:erbaa82

Oynadığım oyunlar : BF 4, FIFA 14

2296 Mesaj
14 Haziran 2011; 0:00:39 

Galiba Bilkent'te okurken evlenenlere ücretsiz lojman veriyorlarmış.

259 Mesaj
14 Haziran 2011; 0:24:14 

quote:

Orijinalden alıntı: EfeAYDIN

Cok dogru diyon ya karnim acikinca sevgilime dokunamiyom bile bakti olmuyo once bi yemek yiyoz sonra:)

Yaşına veriyorum büyüyünce anlarsın.

İstanbul Üniversitesi Biyomedikal Cihaz Teknolojisi

793 Mesaj
14 Haziran 2011; 1:44:14 

quote:

Orijinalden alıntı: EfeAYDIN

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

631 Mesaj
14 Haziran 2011; 2:04:13 

quote:

Orijinalden alıntı: ρѕусhо

Hocam aşk güçlü iyi hoşta erkeğin askerliği olucak. Mühendislik gibi bir bölüm okuyorsa ve cok iy ibir okulda degilse askerlikten sonrada küçümsenemiyecek bir süre tecrübesiz oldugu için az maaş ile çalışacak. E bu süre içinde eve hatun kişinin geçindirmesi gerekicek. Hel istanbul gibi bir şehirde yaşıyorlarsa ev kirası zaten bel büker.

Aile desteği filan diyorsunuzdai hangi aile kızının daha işini eline almamıs askerligini yapmamıs biriyle evlenip yuva kurmasına rıza gösterirki. Sevgilerine saygı gosterirler tamam ama bekleyin derler. Ne aceleleri var hemde. Kaçıyormu ?

aziz-i kavim, aziz-i millet, aziz-i vakit idik, a'da zelil kıldı bizi...

947 Mesaj
14 Haziran 2011; 2:18:59 

ben :).... hala da okuyorum bitmedi gitti şu okul .....

Tüm Mimari Proje , Modelleme ve Animasyon Hizmetleri
Metraj ve Keşif Hesapları
İnşaat Taahhüt , Konut Üretimi ve Satışı

3052 Mesaj
14 Haziran 2011; 2:21:07 

Annem, babam. Annem itü kimya müh, babam itü elektrik müh bölümlerinde iken evlenip son seneyi okumamışlar. Hala ünide öğrenciler, en son aftan faydalandılar.

http://www.youtube.com/watch?v=PurqTySJLmA

1158 Mesaj
14 Haziran 2011; 2:25:44 

quote:

Orijinalden alıntı: Citizen

Annem, babam. Annem itü kimya müh, babam itü elektrik müh bölümlerinde iken evlenip son seneyi okumamışlar. Hala ünide öğrenciler, en son aftan faydalandılar.

hoşgeldiiin

Tama Superstar Custom

Pearl P-3002D Eliminator Demondrive(r)

974 Mesaj
15 Haziran 2011; 22:41:37 

quote:

Orijinalden alıntı: AnotheRDie

Sacmalik. Sevgili gibi hatta nisanli gibi universite bitene kadar yasasinlar sonra isterlerse evlensinler. İsleri bu kadar resmiyete dokme meraki ne hic anlamiyorum ustelik boyle bir devirde.

Ne yani nikahlı yaşamak değilde dost hayatı yaşamak mı güzel?Toplumu bayağılaştırmak istiyorsunuz sanırım.

2702 Mesaj
15 Haziran 2011; 22:47:59 

artık herkez istediği hayatı, kararı verebilir dünya böğle bi dünya, dünyaevine girdim oh rahatladım kacırmam beğendiğimi gibi bi düşüncen varsa onlar eskide eski insanlarda vardı, en güzel örneği boşanma sayıları evlilik sayısı aştı TR de

Evlilik işi yapacaklar ; DİKKAT TV de evlilik programları sizce neden var! reyting için mi? Peki neden herkanalda birden vede günün uzun süren programı? Neden saygısızlık, küfür, kavga, cocuklara kötü örnekler olmasına rağmen yasaklanma veya bi uyarı almıyor? ...Reyting değil, teşvik etmek için var, artık BOŞANMA tercihleri, evlilik tercihini aştığı için var
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Üniversite Okurken Evlenmek
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.406