Şimdi Ara

CARMİNAT TOMTOM İLE VİDEO MP3 OYNATMAK TOMPLAYER (YENİ 27.01.2013 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
708
Cevap
15
Favori
141.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alperalper123
    erkan kardeş benim linkten 0 dan indirmem lazım nereden indirecem ana kartı boşalttım

kardesim sen canini sikma bugunler de biraz isim var . ben sana dosyalari derleyip link vericem halledicez eskisi gibi olucak. sadece ihtiyacim olan 1-2 gun .
  • Erkan kardeşim ben çözdüm olayı navcore dosyasını tekrar ğc ye yükledim aşağıdaki sitede buldum sd kartın içine actım sonra kartı navigasyona taktım olduu aşağıdaki sitede navcore8842_542199 lu dosya .. baska sorun olan arkadas varsa burdan yapabilir.

http://gpsunderground.com/forum/tomtom-general-discussions/4494-carminat-tomtom-faq-2.html

Navigasyonun son güncellemesini aldım bölecee daha cok secenek var daha cok sevdim naviyii .. birde aşağıda guncellerken asamaları gösteriyor .. navigasyonu güncelle diyosunuz sd kartı pc ye takıp sonra devam etmesi için kartı navigasyona tak diyorr bende arabaya inip taktım ama arabayı calıstırıp takmak gerekiyormuş ondan bazı dosyalarım silindi sanırım.. navcore yukleyince calıstı aşağıdaki linte aracı calıstırıp sd kartı navigasyona takın diyor zaten yoksa cihaza zarar verir yazıyor..

http://gpsunderground.com/forum/tomtom-general-discussions/4494-carminat-tomtom-faq.html

sonra aracın navigasyonunda şimdi sd karytı tomtom home a takabilirsiniz yazısı cıktıı bende sd kartı alıp eve cıktım kaldıgım yerden guncellemeye devam ettim.. şimdi hem navigasyon güncel hemde video ve muzik oynatıyorr tesekkürlerr erkan kardeşimede oda cok yardımcı olduu benle aynı sorunu yasayabilecek arkadaslar için yazayım dedim...

• bu arada yedegini aldım navigasyonun tomtom home da ama yedegini aldı dedi nereye kaydetti bilmiyorumm...
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperalper123

bu arada yedegini aldım navigasyonun tomtom home da ama yedegini aldı dedi nereye kaydetti bilmiyorumm...

Belgelerim\TomTom\HOME\Backup\Carminat TomTom

bende 3 tane sd kart var 1.tane orjinal 1 . tane orjinalden kopya 1. tane tomplayer video mp3
  • Tomtom player'ı bende kurmak istiyorum, yüksek kapasiteli bir sd kart alacağım ama hepsinde sorunsuz çalışıyormu emin olamadım.
    Önerdiğiniz bir marka model var mı?
    16GB ile deneyen oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CapriCornian

Tomtom player'ı bende kurmak istiyorum, yüksek kapasiteli bir sd kart alacağım ama hepsinde sorunsuz çalışıyormu emin olamadım.

8 GB ile çalışıyor. 16 yerine iki tane 8 alırsanız daha akılcı olabilir. Kayıp, arıza ve çalışmama ihtimali açısından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanosman

quote:

Orijinalden alıntı: CapriCornian

Tomtom player'ı bende kurmak istiyorum, yüksek kapasiteli bir sd kart alacağım ama hepsinde sorunsuz çalışıyormu emin olamadım.

8 GB ile çalışıyor. 16 yerine iki tane 8 alırsanız daha akılcı olabilir. Kayıp, arıza ve çalışmama ihtimali açısından.

Evet daha mantıklı olabilir, önce 8 alayım yetmezse 2nciyi alırım olmazsa.
    8lik hangisini tavsiye edersiniz?
  • arkadas zaten videoları convert ediyoruz . mb bazında düşme oluyor 2 gb lık kartta suan 30 tane video 100 tane mp3 yüklü benim 2 tane de filimlik yer kaldıı . 8gb yetmessee gözünüz doysun derim :))))))
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkan3300

arkadas zaten videoları convert ediyoruz . mb bazında düşme oluyor 2 gb lık kartta suan 30 tane video 100 tane mp3 yüklü benim 2 tane de filimlik yer kaldıı . 8gb yetmessee gözünüz doysun derim :))))))

Ben bütün mp3 kolleksiyonumu karta atmayı düşünüyordum, böyle oluca da binlerce mp3 8GB'ı geçebiliyor :))
    Bu arada, videoları convert etmeden de oynatabiliyor muyuz?
  • Convert etmeden ben oynatamadım. Ekranın üstü çizik çizik gözüküyordu.
  • Anladım, teşekkürler..
  • Siz seçin markasını. Fiyatına bakın. Uygun olan bir tane alın. gittigidiyor'dan ekonomik fiyata bulabilirsiniz.
  • merhabalar bende GSIII'de sorunsuz calistirabiliyorum, fakat merak ettigim tek bir kartla hem navigasyonu hemde video muzik playeri kullanabilecegimiz bir cozum yolu yok mu?
  • Endru arkadaşım bende Mini Sd kartla Grand Scenic III aracımda tom tom player yükleyeceğim bu haritada bozulma olayını yaşadınmı yoksa bir sorun yok çalışıyormu. Joystick aktif olarak kullanılıyormu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 35scenic

Endru arkadaşım bende Mini Sd kartla Grand Scenic III aracımda tom tom player yükleyeceğim bu haritada bozulma olayını yaşadınmı yoksa bir sorun yok çalışıyormu. Joystick aktif olarak kullanılıyormu.

haritada bozulma olmaz. sık kullanılanlarda silinme söz konusu. ben yasamadım ama yasayanlar var.

hem navigasyon hem tomplayer kullanılmıyor carminatta . diğer tomtom cihazlarında kullanıla biliyor. carminata özel durum cünkü ses sisteminede navigasyona baglı. yazılımla alakalı bir durum. belki en güzel ayrı olarak calısıyor o yüzden böyle yazmıslar programı.
  • ankara yaşayan bu navi. de film oynatma konusunda yardımcı olabilecek renault sahibi bir arkadaş var mı? 1,5 haftadır çözemedim.
  • Valla biz Scenic'te video oynattık ama joystik çalışmadı bir türlü
  • quote:

Orijinalden alıntı: JimBeam

Valla biz Scenic'te video oynattık ama joystik çalışmadı bir türlü

Arkadaşım ikinci sayfada benim bir tarifim var. Onu uygularsan sorun ortadan kalkar büyük ihtimalle. Ben de GS III te kullanıyorum. Joistik faal ve etkin. Sorun yok.
  • Herşeyi tarif edildiği şekilde yaptıysanız çalışması lazım. Joistik ile videoyu seçin. Yanındaki okey işareti görün. Sonra biraz sertçe iki üç kere sağ sağ yapın peş peşe. Oynat klikine tıklayın. Video oynasın ve joistiğin çalıştığını görün. Narin davranırsanız sonuç olumsuz olur. Azıcık sertleşin. Cihaz sertlikten hoşlanıyor.
  • Benim aracımda zaten kumandalı olduğu için sıkıntı yok ama forumdan bi abimize (endru) yardımcı olmak için yüklemiştik. Yapamamıştık, Ender abi tarifinizi bi denesin bakalım sonuç değişecek mi ?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.