Şimdi Ara

Rusça Nasıl Öğrenirim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
6.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

putin yüzünden 1989 -1992 arası doğumlu olan rus hatunlar gram ingilizce bilmiyorlar. hem hatunlar ve hem ben translate ile kendimizden geçip duvarlara kafa atmaya başlıoz.. Gerçi google translate'in bir çevirisi var evlere şenlik. Bu Duruma İstinaden dedim ulan rusça öğreneyim, alfabeye bakmamla pdf'i kapamam bir oldu.

nabıcam ben offf offf. offf galia off nadia offf

• Zevki yabancı vatandaşlarda arama türklerin suyumu çıktı %100 yerli sermaye için türk genel evleri diyorum.
  • bilmem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çin Malı Üye

Zevki yabancı vatandaşlarda arama türklerin suyumu çıktı %100 yerli sermaye için türk genel evleri diyorum.

bu nasıl bir anlayıştır
  • Alfabeyi ve okunuş-söyleyişleri öğrendikten sonra Rosetta Stone ile öğrenebilirsin.Yanlız rusça klavye lazım olucak,ya da ekran klavyesiyle yazarsın.
  • alfabesi kolay aslında okulda rusça dersi alıyorum 2 haftada öğrendim alfabeyi.
  • ingilizceden daha basit yeterki alfabeyi öğren
  • Elinde öğren
  • Kiril Alfabesini kendi çabalarımla tamamen ezberledim, her şeyi okuyabiliyorum bana da sadece RUSÇA lazım.
    Bunu nasıl bulabilirim?
  • ya niznayu bratiska idi poysk na kniqu
  • alfabe göründüğünün aksine kolaydır
    başlangıç için de şimdilik rosetta stone ve livemocha.com yeterli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cannfree -- 24 Mart 2011; 21:20:01 >
  • alfabeyi biliyorum bulgarcadan , rusça nasıl öğrenebilirim?
  • Naughty.gif
  • Νασιλσιν ?
  • ona bunu de "Лечу к тебе на крыльях любви " sonra ilk uçakla yanına gelecek zaten aynı dili konuşmaya gerek yok yeterki vücut diliniz aynı olsun yeter
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sniperci.

Νασιλσιν ?

ιυιλικ πανπα νεδεν υθναν αλφαβεσινι κθλλανιυορσθν
  • dil dile değmeden dil öğrenilmez
  • rusyaya gelerek öğrenebilirsin
  • 5 dakikada ezberledim alfabesini. zor değil ki. zor kısmı gerisi. telafuz kısmı var işte sonra. harfler hemen hemen aynı b-v x-h i-N gibi karıştırmışlar işte p'yi falan da pi yapmışlar yine aynı şeyler. çince gibi de değil yani. önyargılı bakma öyle hemen kapama. çok zor olmadığını göreceksin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tRolling Stones -- 24 Mart 2011; 21:56:52 >
  • Alfabeyi öğren gerisi kolay mı? !

Rusça acayip zor ya neresi kolay !
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.