Şimdi Ara

Güncel: Zotac GTX 590 video inceleme 'Nvidia'nın en hızlı, en kaslı en yeni kartı!'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
1
Favori
35.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güncelleme (20:18): Videoya güç testleri sonrasında Crysis 2 test sonuçları da eklendi.

Nvidia 2 yıl aradan sonra tekrar çift GPU'lu ekran kartları arenasına dönüyor. Bu sefer işi hiç kolay olmayacak zira HD 5970 ile yenilmezliğini uzun süre devam ettiren AMD, 2 tane HD 6970 GPU'sundan güç alan HD6990 ile yerini sağlamlaştırma peşinde.

[anket=8]

• Kart beklendiği gibi çıkmadı o kesin. Sürücülerle iyileştirilebilir ama ne kadar? Bu arada testte 6990 olmaması büyük eksiklik hissettiriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadtneverdie -- 24 Mart 2011; 15:18:49 >
  • müthiş kart.
  • hd 6990 herşeyi bitirmiş tabi fiyat konumlandırılması hereyi değiştirecek.
  • kart öyle beklendiği kadarda fark atamamış 6990'a
  • Mesut Bey uyumamış heralde:D Ciiitiiiikzz derken bile akşamdan kalma gibi:D
  • yinede fena değil ..
  • 6990 gömer bunu . inceleme için teşekkürler :)
  • İdare eder
  • gerçekten güzel kart
  • 6990 ın liderliği devam ediyor gözüküyor. Sanırım ati dünyanın en hızlı kartı sloganını uzun bir süre daha taşımaya devam edecek...
  • Güç tüketimi rakibinden çok fazla değil, soğutması ise çift GPU'lu bir karta göre sessiz. HD 6990'dan 2.5 cm daha kısa.
  • 6990 yoksa 6970CF@830 = 6990 gibi komik bir denklem yapilmaya calisildigini goruyorum.. eger elinizde yoksa, boyle bir kiyaslama yapmak pek dogru olmayacagi kanisindayim.. kisaca 590 ila 6990 arasinda secim yapacaklar icin ilgili testler cok da gecerli sayilmiyor..
  • Eğer nvida bu kartı fiyat olarak 6990 un çok üstünde tutmassa kartı satabilir.Yok eğer fark fazla olursa nvdia için 2,5 seneden sonra koca bir hüsran bekler ...Mesut Çevik'in de dediği gibii 570 ten kırpılmadan yapılsa daha iyi olurmuş...
  • Aynen tahmin ettiğim gibi başabaş bir durumda gözüküyorlar. O.C.'lu haliyle 6990'ı geride bırakmış. Zamanla daha başarılı yeni sürücülerle farkı açacağını düşünüyorum. Yani şimdilik kesin bir galibiyet yada mağlubiyet yok.

3D mark fanatiklerine de uzun süreli bir eğlence doğdu hadi gözünüz aydın, sabahtan akşama kadar oynayın sınırları zorlayın, su soğutmalar sıvı azotlar... :)

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ContEmpor4ry -- 24 Mart 2011; 15:33:01 >

• peki 3 monitoru extendet masaustu olarak kullanmaya musade edecekmi acaba?
  • Test beni tatmin etmedi açıkçası, nvidia'da sürücüler vs. oturup, amd 6990 'ın şahsen katıldığı bir inceleme yapıldığında izliyor olacağım.
  • büyle beklemiyordum açıkçası biraz hayal kırıklıgı yarattı bende en azında 6990 geçilmeliydi
  • Rakip 2 kart arasında oyun deneyimlerine göz atıldığında pek fark yok gözüküyor.Aslında benim merak ettiğim,kartların karşılaştırmalı ses ve sıcaklık değerleri idi ama malesef 6990 ın kendisi testde mevcut deil.Bu sebepden ötürü gerçek sıcaklık ve ses farkını öğrenemedik.Bilindiği üzere 6990 çok sesli bir kart..
    6970 cf nin sıcaklık değerleri elbetteki 6990 ile aynı olmayacaktır..
    Üzüldüm açıkcası..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.