Şimdi Ara

NOKIA BATARYALAR HAKKINDA TÜM BİLİNMESİ GEREKENLER [GÜNCELLENDİ] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
121
Cevap
9
Favori
47.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herşeyin en iyisi daima orjinal olanıdır.
  • teşekkürler güzel konu olmuş, ben de fason üretim aldım, fiyatına göre sunduğu performanstan memnunum
  • Bu nerenin orjinali oluyo peki :)

NOKIA BATARYALAR HAKKINDA TÜM BİLİNMESİ GEREKENLER [GÜNCELLENDİ]
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakan_1907

Bu nerenin orjinali oluyo peki :)

Bizim memleketin orijinali başka bir açıklaması olamaz
  • çok faydalı bir konu. batarya bence hassas bir ekipman. orijinalden vazgeçmemek gerek
  • 5800 telefonuma bir çin sitesi üzerinden sipariş verdim ve ilginçtir orjinal bataryadan daha fazla verim aldımama sitedeki en pahalı pildi normalde 2 il 4 dolar ve orjinal dediklerine 6-7 dolarken ben 9 dolar vermiştim
  • T.tec ve ETA markalı bataryalar kullanıcılarını memnun edecek düzeydedir. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı ibareli garanti belgesine de sahiplerdir. Bimeks'te T.tec stoğu tükenmek üzere olsa da, İstanbul/Karaköy yer altı geçidinde T.tec ve ETA bataryaları bulabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wayofway

T.tec ve ETA markalı bataryalar kullanıcılarını memnun edecek düzeydedir. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı ibareli garanti belgesine de sahiplerdir. Bimeks'te T.tec stoğu tükenmek üzere olsa da, İstanbul/Karaköy yer altı geçidinde T.tec ve ETA bataryaları bulabilirsiniz.

Fason bataryalardan kesinlikle daha kaliteli.N95 telefonuma 2 gün şarj süresi sağlıyordu.Fiyatı da 10-15 tl.2 yıl da garantisi oluyor.
  • turkcell timlerde aksesuar bölümünde orjinal piller var. 110 liraya aldım e 63 bataryası. Yukarıda yazan tüm özellikleri karşılıyor.
  • TTEC ve ETA markalı bataryaların imitasyon bataryalardan çok daha kaliteli olduğunu açıklamalarımda belirttim zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekkral34 -- 26 Ocak 2012; 1:23:03 >
  • ankarada bildiğiniz güvenle alabileceğim bir yer var mı

nokia BL-4C batarya
    ankamall nokia shop:55 TL
    365 nokia shop:29 TL
    batıkent nokia shop:29 TL

hepside kesinlikle orjinal ürün diyo ama fiyatlar farklı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asderwet11 -- 30 Ocak 2012; 11:21:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asderwet11

ankarada bildiğiniz güvenle alabileceğim bir yer var mı

nokia BL-4C batarya
    ankamall nokia shop:55 TL
    365 nokia shop:29 TL
    batıkent nokia shop:29 TL

hepside kesinlikle orjinal ürün diyo ama fiyatlar farklı

Hepsi orijinal diyecektir tabiiçünkü orijinal ama fason üretim
    Fiyatını baz aldığımızda Ankamall içinde satılan %100 orijinal gibi geliyor bana. İlk sayfadaki görüntülerle kıyaslama yapabilirsiniz elinize aldığınızda.
  • Nokia n73 telefonuma pil alıcam üzerindeki pil Bt -6m 1100mAh
    nokia shopa baktım 970 mAh var fiyatı 60 tl kvk bayisinde nokia carede 1070mAh pil 25 tl nasıl iştir anlamadım 1100 mAh orjinal pil nerden bulabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: K@ptan41

Nokia n73 telefonuma pil alıcam üzerindeki pil Bt -6m 1100mAh
    nokia shopa baktım 970 mAh var fiyatı 60 tl kvk bayisinde nokia carede 1070mAh pil 25 tl nasıl iştir anlamadım 1100 mAh orjinal pil nerden bulabilirim

Birisi fason. Ama hangisi ben de bilemiyorum Görmek lazım.
    N73'ün kullandığı batarya BP-6M'dir. Li-Polymer'dir. Li-ion olanlar fason 6M için konuşuyorum tabii. Ve 1070mAH şu an üretilmeye devam edilen orijinal kapasitesidir.
  • Oldukça güzel bir Turkcell bayisinden BL-4CT aldım, fiyatı 39 TL. Hiç araştırmadım, ilk bulduğum yerden aldım diyebilirim. Hologram da burada yazanlara göre tam orjinal ya da çin orjinali gibi gözüküyor. Buraya kadar herşey OK. Fiyat da fazla verdim az verdim derdinde değilim açıkcası. Ama işin enteresan tarafı şu, eve geldiğimde fark ettim ki bu batarya handsfree kulaklık kutusu içerisinde!!! Şimdi ben bunun hologramına baksam ne olacak bakmasam ne olacak :) kenarından açıp çıkartabiliyorum da... Arkasında made in China yazıyor.

Dediğim gibi gayet merkezi yerde oldukça ciddi bir mağaza görünümünde de bir yer, tutup ta kendileri yapmışlardır demem açıkcası.. Herhalde bunun pakedini yaparlarken batarya paketleri bitmiş, vatandaş da zaten çin malı yapıyoruz ne olacak diyip bulduğu kutularla devam etmiş, ben ürünü eve getirene kadar da kimse (ben de dahil) dikkat etmemiş diye düşünüyorum. Neyse yarın mağazaya tekrar gideceğim, bakalm ne olacak :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: jakhan

Oldukça güzel bir Turkcell bayisinden BL-4CT aldım, fiyatı 39 TL. Hiç araştırmadım, ilk bulduğum yerden aldım diyebilirim. Hologram da burada yazanlara göre tam orjinal ya da çin orjinali gibi gözüküyor. Buraya kadar herşey OK. Fiyat da fazla verdim az verdim derdinde değilim açıkcası. Ama işin enteresan tarafı şu, eve geldiğimde fark ettim ki bu batarya handsfree kulaklık kutusu içerisinde!!! Şimdi ben bunun hologramına baksam ne olacak bakmasam ne olacak :) kenarından açıp çıkartabiliyorum da... Arkasında made in China yazıyor.

Dediğim gibi gayet merkezi yerde oldukça ciddi bir mağaza görünümünde de bir yer, tutup ta kendileri yapmışlardır demem açıkcası.. Herhalde bunun pakedini yaparlarken batarya paketleri bitmiş, vatandaş da zaten çin malı yapıyoruz ne olacak diyip bulduğu kutularla devam etmiş, ben ürünü eve getirene kadar da kimse (ben de dahil) dikkat etmemiş diye düşünüyorum. Neyse yarın mağazaya tekrar gideceğim, bakalm ne olacak :)

Tam orijinal bataryaları bu tip ufak çaplı mağazalarda kutulu şekilde bulamazsınız zaten Kutuları olmadıkları için rastgele bir kutuya da yerleştirmiş olabilirler.
    Geri götürmeden önce bataryanızdan emin olun. İsterseniz fotoğrafını çekip bizle paylaşın kesin bir şeyler söylemeye çalışırız.
  • Gündüz bakınca daha net anlaşılıyor, turunculuk çok fazla hologramda. Görüntüler çok sağlıklı değil ama, en azından fikir verebili

Bu arada konu ile ilgili bilgilendirmeleriniz için çok teşekkür ederim.

• kutusu bu, handsfree kutusu ama şeffaf plastik olan yer batarya için

• Resimleri ayrı ayrı koymak zorunda kalıyorum, kirlilik için kusuruma bakmayın, gerekirse silinebilir.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.