Şimdi Ara

İşte huzurlarınızda HTC EVO 3D; Akıllı telefonlarda 3D özelliği yaygınlaşıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
0
Favori
45.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • alt="İşte huzurlarınızda HTC EVO 3D; Akıllı telefonlarda 3D özelliği yaygınlaşıyor"

Akıllı telefon pazarının önde gelen üreticilerinden HTC, Barselona'da 14-17 Şubat tarihleri arasında düzenlenen Mobil Dünya Kongresi'nde ChaCha, Salsa, Desire S, Wildfire S ve Incredible S modellerini teknoloji meraklılarıyla buluşturmuş; ancak tanıtılan modellerin etkinlikteki güçlü rakiplerinin aksine çift çekirdekli işlemciyi bünyelerinde barındırmamaları bazı kesimler tarafından eleştirilmişti ta ki bugüne dek. Sprint, HTC Evo 3D'ye CTIA Wireless 2011 etkinliğinde resmiyet kazandırdı.

1.2 GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli Qualcomm Snapdragon işlemci ile 1 GB RAM'den güç alan Evo 3D, Google'ın mobil işletim sistemi Android'in 2.3 ''Gingerbread'' versiyonuyla geliyor; akıllı telefonun işletim sistemine HTC Sense arayüzü eşlik ediyor. Hatırlatmak gerekirse daha önce Motorola ATRIX 4G modelinde, Samsung ise Galaxy S II'de 1 GB RAM'e yer vermişti. 4G alt yapısı desteği sunan Evo 3D'in, 4.3 inç (~10,9 cm) boyutunda ve 540 x 960 piksel (qHD) çözünürlüğünde dokunmatik ekran ve 4 GB dahili flash bellek ile donatıldığını görüyoruz. Kapasitenin yetersiz kaldığı durumlarda 32 GB'a kadar microSD kartlar yardımınıza koşuyor. Ekran, tıpkı LG Optimus 3D'de olduğu gibi herhangi bir gözlüğe gereksinim duymaksızın üç boyutlu içeriği izleyebilmenize olanak tanıyor.

alt="İşte huzurlarınızda HTC EVO 3D; Akıllı telefonlarda 3D özelliği yaygınlaşıyor"

Günümüzde standart haline gelmeye başlayan Wi-Fi 802.11 b/g/n + DLNA, Bluetooth 3.0 ve GPS bağlantılarını bünyesinde barındıran telefonun ön yüzünde görüntülü konuşma için 1.3 megapiksellik kamera konumlandırılmış. Arka kısımda ise LG Optimus 3D ile benzer şekilde iki tane 5 megapiksel çözünürlüğünde otomatik odaklama özellikli kamera bulunuyor. Loş mekanlarda çekim için çift led flaşın unutulmadığını görüyoruz. Telefon sahip olduğu çift kamera sayesinde 2 megapiksel çözünürlüğünde 3D fotoğraflar (5 megapiksel modunda 2D) çekebiliyor, 720p 3D video kaydedebiliyor.

Son olarak 3.5 mm kulaklık girişi, MHL portu (USB / HDMI kullanımı için), microUSB 2.0 portu, jiroskop / ivme / ışık / mesafe / g sensörü, Facebook / Twitter entegrasyonu, mobil hotspot desteği gibi özelliklere sahip telefonda 355 saate varan bekleme, 450 dakikaya varan konuşma süresi vaad eden 1730 mAh'lık batarya mevcut. HTC Evo 3D'nin yaz aylarına doğru Sprint tarafından satışa sunulması ön görülüyor. Fiyatla ilgili açıklama ise henüz yapılmadı.

Telefonla ilgili daha detaylı bilgi için buraya , basın duyurusu için buraya tıklayabilirsiniz.

alt="İşte huzurlarınızda HTC EVO 3D; Akıllı telefonlarda 3D özelliği yaygınlaşıyor"

• Al iste, tam atrix ya da optimus 2x alma planlari yaparken bu model duyuruldu, yeter artik yahu!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onno92

Al iste, tam atrix ya da optimus 2x alma planlari yaparken bu model duyuruldu, yeter artik yahu!

ıyıkıde almamıssın bos ver :D guzel bu tel
  • akıllı telefon çeşidi her geçen gün artıyor, bu da karar vermeyi oldukça zorlaştırıyor.
  • en iyisi 6300 la devam edeyim ben yoksa hangisini alsam sonra pişman olacam keşke bunu alsaydım falan

BİRİ ŞU TEKNOLOJİYİ DURDURSUUUUUNNNN. BİŞEY ALACAZ KARAR VEREMİYORUZ YAA :D
  • Ben kolay kolay telefon değiştirmem. Ama bu telefon çok iyi duruyor. Özellikleri muhteşem. Fiyat uçuk olursa alamam tabi
  • aYnen arkadaş bendede 6300 var bir tel seçemedim sürekli başka bir yeni telefon çıkıyor :D
  • Güzel olmuş.Yakında ön tarafadaçift kamera koyarlar.
  • cift kamera iyide 4 yildir su 5 megapixeldir gidiyor sunu en az 8 yapsalar ya n95 den beri okadar ilerleme var ama sadece birkac modelde yüksek megapixel var 8 ya 12 iyi olur ,,,
  • Megapixel herşey demek değil sonuçta çok bilgim yok ama kaliteli mercek gibi daha önemli şeyler var. Şuanki telefonlar 5 mp olmasına rağmen çok iyi çekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayk24

cift kamera iyide 4 yildir su 5 megapixeldir gidiyor sunu en az 8 yapsalar ya n95 den beri okadar ilerleme var ama sadece birkac modelde yüksek megapixel var 8 ya 12 iyi olur ,,,

sen nokia kullanmaya devam et :) halen telefonun özelliklerini kameranının megapixeline göre değerlendirenlere harbi komiksiniz
  • alınır bu telefon usta dikkatimi çeken direk batarya oldu 1730 mAh'lık batarya kullandıkları ıyı olmus ne kadar bu ozellıklere gore standart olsada Desire HD almayı dusunuyodum 1 haftadır batarya konusunda dusuncedeydım lakin forumda bu haberi görene kadar dur bakalım birde şu modele bakıyım nasıl bısey dedım ve gördüm .. geriye sadece çıkıcagı yaz aylarını beklemek kaldı.. Hayran kaldım telefona iPhone4 Down HTC Evo 3D up
  • waow...
  • kamerası 5 megapixel ollmasına karşın inşş güzel çekim yapıodur lensleri kalitelidir inş.
  • Hala gözlüksüz 3D'ye soguk bakıyorum, gerçek anlamda 3D olmasa gerek değil mi ?
  • iPhone 5 te 3D destegi olması lazım yoksa HTC evo bu sefer iphoneu sollar ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3D gereksiz. :D sAMOLED + nın 3D si çıkarsa o ayrı. :D
  • Bildiğim kadarıyla Sprint normal GSM sim kartı kullanan bir firma değil,
    dolayısıyla bu ürün Türkiye ve Avrupa'da satışa sunulmayacaktır.
    ilk HTC EVO'da da bu olmuştu, sadece Amerika'da satılmıştı.
  • muhteşem telefon :) tasarımınıda çok beyendim. yarın gidip alayım birkaçtane eşe dosta dağıtırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: apokoc

muhteşem telefon :) tasarımınıda çok beyendim. yarın gidip alayım birkaçtane eşe dosta dağıtırım.

Bizi de görürsünüz artık hocam. :D
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.