Şimdi Ara

EVGA, Crysis 2 hediyeli GeForce GTX 560 Ti modelini duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
6.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Dünya çapında büyük ses getiren hatta fenomen haline gelen Crysis'in devamı niteliğindeki Crysis 2, Crytek'in bugün yaptığı resmi lansmanla birlikte Amerikalı oyunseverlerin beğenisine sundu. Nvidia'nın tanıtım partneri olduğu Crysis 2 oyunu için üreticiler de kolları sıvadı ve özel kutu içeriğine sahip yeni ekran kartlarını duyurumaya başladılar. Kuzey Amerika pazarının en popüler ekran kartı üreticilerinden birisi olan EVGA, Crysis 2'nin tam sürümü ile birlikte poster ve t-shirt te içeren özel sürüm GeForce GTX 560 Ti modelini duyurdu.

EVGA tarafından GeForce GTX 560 Ti Maximum Graphics Edition ismiyle lanse edilen ekran kartı, GF114 GPU'sundan güç alıyor ve 1GB GDDR5 bellek kapasitesiyle geliyor. 384x paralel işlem birimine ve 256-Bit bellek veri yolu desteğine sahip olan DirectX 11 destekli ekran kartı, fabrika çıkışı hız aşırtmalı olarak sunuluyor. Grafik işlem birimi 900MHz'de, paralel işlemcileri ise 1800MHz'de görev yapan kart, görüntü aktarımı içinse çift DVI ve HDMI konnektörleriyle geliyor. Çoklu ekran kartı kurulumları için SLI desteği de sunan EVGA GeForce GTX 560 Ti Maximum Graphics Edition'ın yurt dışı satış fiyatı ise 300$.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    EVGA GeForce GTX 560 Ti Crysis Bundle

Yerli kardeşler, Crysis 2'yi anlatıyor.

• şuraya bak tişört, oyun afiş.. oh oh maşallah
  • gurur duydum şimdi bravo yerli kardeşler...
  • tişörte resmi bende bastırırım posteri çıkarttırırım oyun 60 TL :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alacakll

gurur duydum şimdi bravo yerli kardeşler...

pekde yerli sayılmazlar :D Türkçeyi unutmuşlar
  • helal olsun adamlara bi oyunla dünyayı birbirine kattı evga o oyunu hediye olarak verebilmek için kaç para ödemiştir kim bilir
  • T-shirt dediğin böyle olur. Bizdeki "I love NY"gibi berbat bir şey değil. GTX560 TI + Oyun + Çıkartma + T-shirt + Evga kalitesi = 300$. Mantıklı.
  • türkiyede daha ucuzu 560 Ti var 270 $ a kadar iniyor fiyatlar oyun 60 tl diyenlere orjinal bir kaç ekstra için bence bu fiyat 350 ye kadar verilir tr de ama üstüne çıkarsa gelmesin daha iyi tr ye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grand_Alexander

türkiyede daha ucuzu 560 Ti var 270 $ a kadar iniyor fiyatlar oyun 60 tl diyenlere orjinal bir kaç ekstra için bence bu fiyat 350 ye kadar verilir tr de ama üstüne çıkarsa gelmesin daha iyi tr ye

Sorun değil zaten evga TR de satılmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grand_Alexander

türkiyede daha ucuzu 560 Ti var 270 $ a kadar iniyor fiyatlar oyun 60 tl diyenlere orjinal bir kaç ekstra için bence bu fiyat 350 ye kadar verilir tr de ama üstüne çıkarsa gelmesin daha iyi tr ye

evga TR ye gelmiyor zaten merak etme... gelse de herkesin bir numaralı markası olur...
  • oldu olacak birde crysis2 slibi versinler
  • evga türkiye distrübitörlüğünü alıyım diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: theyapici

oldu olacak birde crysis2 slibi versinler

• quote:

Orijinalden alıntı: Brumack

evga türkiye distrübitörlüğünü alıyım diyorum

vektron elektronik evga için görüştüklerini söylemişti yılbaşında, 3 ay geçti son durum nedir bilmiyorum...
    Ama testlerde zaten gtx 560 ti'ın crysis'i 30 fps üzeri oynatabileceği ortqaya çıkmıştı zaten... Evga'dan tam promosyon çalışması olmuş...
  • Güzel paket türkiyede satılsaydı keşke
  • Arkadaşlar iyi güzel tişört veriyorda bu tişört lerin beden ölçüsü sabitmi nasıl oluyor kutusan s beden tişört çıksa atlet olarak bile giyemem bilgisi olan biri açıklarsa sevinirim merak ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man From Atlantis

şöyle bir zevki biz birgün yaşayabilecek miyiz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xbizx

Arkadaşlar iyi güzel tişört veriyorda bu tişört lerin beden ölçüsü sabitmi nasıl oluyor kutusan s beden tişört çıksa atlet olarak bile giyemem bilgisi olan biri açıklarsa sevinirim merak ettim

benden uzun yaşayacaksınız. aynı şeyi ben soracaktım :D
  • Abiler harbiden manyak oyun yapıyorlar değer veriyorlar ben bir oyun manyağı olmama rağmen crysis si defalarca bitirdim çok güzel bir oyun ellerine sağlık iler de daha da başarılı bir çalışmalar yapmaları dileğiy le kolay gelsin diyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.