Şimdi Ara

HTC EVO 3D ve EVO View 4G'nin resmi görüntüleri ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
4.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Amerika merkezli telefon operatörü Sprint, HTC tarafından hazırlanan yeni telefonu EVO 3D ve yeni tableti EVO View 4G'yi resmi olarak doğruladı. 4G destekli EVO modeliyle önemli bir satış başarısı elde eden Sprint, yeni modeli EVO 3D ile birlikte teknik anlamda çıtayı yükseltirken, 3D gibi yeni yaygınlaşan bir teknolojiyi de kullanıcılarına sunuyor.

Sprint'in HTC ile işortaklığının en yeni ürünü olan EVO 3D, Qualcomm tarafından üretilen çift çekirdekli Snapdragon işlemcisiyle birlikte 4.3-inç büyüklüğünde ve 960 x 540 piksel çözünürlüğünde, gözlük gerektirmeyen 3D ekrana sahip. 5 Megapiksel çözünürlüğündeki kamerası ile 1080p (2D) video kaydedebilen cihaz aynı zamanda 720p (3D) video da çekebiliyor. Tasarım olarak mevcut EVO modeliyle büyük benzerlikler taşıyan EVO 3D, benzer şekilde üç boyutlu görüntüleme desteği sunan LG Optimus 3D ile rakip olacak.

Sprint EVO View 4G ise HTC'nin resmi tanıtımını Mobil Dünya Kongresi'nde yaptığı Flyer isimli tableti temel alıyor. 7-inç boyutunda ve 1024 x 600 piksel çözünürlüğünde kapasitif dokunmatik ekrana sahip olan yeni tablet, 1.5GHz'de çalışan tek çekirdekli işlemciden güç alıyor ve biri 5MP diğeri ise 1.3MP çözünürlüğünde çift kamera ile geliyor. HTC'nin orjinal Flyer modeline kıyasla siyah renkli kasa tassarımı ile ayrılan EVO View 4G de aynı EVO 3D gibi Google'ın Android 2.3 işletim sistemiyle gelecek.

Sprint tarafından bugün başlayacak CTIA Fuarı'nda katılımcıların beğenisine sunulması beklenen EVO 3D ve EVO View 4G için çıkış tarihi ve fiyat bilgisi ise henüz bulunmuyor.

• 3d çekim için arkada 2 kameranın olması gerekmiyor mu ?
    Burda sadece 5mp tek kameradan bahsediliyor.

Ayrıca, pekçok Amerikan dizisinde oyuncuların bu modeli kullandıklarını gördüm,
    yani reklamı da satışı da iyi yapılıyor,
    Sprint satışlardan memnun olduğu için HTC ile yola devam dedi sanırım.
  • tek kamerayla 3d ne kadar çekebilirse o kadar çekecek. yani dandik 3d
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZZ RAT

3d çekim için arkada 2 kameranın olması gerekmiyor mu ?
    Burda sadece 5mp tek kameradan bahsediliyor.

Ayrıca, pekçok Amerikan dizisinde oyuncuların bu modeli kullandıklarını gördüm,
    yani reklamı da satışı da iyi yapılıyor,
    Sprint satışlardan memnun olduğu için HTC ile yola devam dedi sanırım.

gözlük gerektirmeyen 3d dediklerine göre çakma bir 3g benzetmesi olacak.yazılımsal çevirmeyle heralde.
  • İyi de beyler diğer başlıkta telefonun özellikleri yazan görselde.
    Camera
    Main: dual 5 MP with flash
    front: 1.3 MP

yazıyor.Buradan dual dediğine göre arkada 5MP çift kamera olduğu anlaşılıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: x-rayted

İyi de beyler diğer başlıkta telefonun özellikleri yazan görselde.
    Camera

Senin dediğin arkada bir kamera ve görüntülü konuşma için önde bir kamera.
    Oysa 3D çekim için arkada 2 kamera lazım, önde görüntülü görüşme için 1 kamera.
    Toplamda 3 kamera olması gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: draconist

quote:

Camera

yazdım işte ana kamerası için iki nokta üstüste koymuş: "dual" yani çift demiş. Ön kamera ayrıca yazılmış..

• quote:

Orijinalden alıntı: draconist

quote:

Camera

Yaw ingilizce bilmemek asla suç değil ayıp değil.. Ama bilmiyosanız ahkam kesmeyin be arkadaşım.
    Dual 2 tane olan şeylere , yani çift olan şeylere denir! Hala "senin dediğin.." diyor adam.

• Uyku sersemi foruma girip cevap yazarsan böyle olur, DUAL yazısını görmedim ne yalan söyleyeyim, kendime oha diyorum

Üstelik 15 yıllık Turizm geçmişim ve siyasi, sosyolojik vb konularda ingilizlerle oturup konuşacak kadar da ingilizcem var.

Dual kelimesini görmedim kusura bakmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi draconist -- 22 Mart 2011; 16:25:21 >
  • Her gün yeni birşey bu ne hız böyle:)
  • Bir iki özellik ekleyip piyasaya çıkarıyor zaten strateji bu.
  • turkiyede calişrmı acaba dersiniz
  • çözünürlüktede büyük ilerleme var :)
  • türkiyede ki çıkış tarihi ne zaman ve fiyatı ne kadar ??
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.