Şimdi Ara

Unika 2GB GDDR3 bellekli GeForce GT 430 modelini satışa sundu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Çin merkezli ekran kartı üreticisi Unika, Nvidia'nın giriş segmentindeki modellerinden GeForce GT 430'un yüksek bellek kapasitesine sahip yeni bir versiyonunu hazırladı. GF108 GPU'sundan güç alan DirectX 11 destekli ekran kartı, 128-bit bellek veri yolu desteğine, 96x paralel işlem birimine ve 2GB GDDR3 bellek kapasitesine sahip.

Grafik işlem birimi 700MHz'de, bellekleri ise 1400MHz'de görev yapan ekran kartı, 16x doku ünitesine ve 4x ROP birimine sahip. Yüksek bellek kapasitesiyle dikkat çeken kart, görüntü aktarımı için DVI, HDMI ve VGA konnektörlerini kullanıyor. Çin pazarında satışa sunulan kartın son kullanıcı satış fiyatı ise 76 dolar olarak açıklanıyor.

• Off 2gb !!!!

Crysis warhead i dx10 da 1920 çz 8xaa 16af ile en yüksek kalitede 60 değil 600 kare/sn ile oynatır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mav1li

Off 2gb !!!!

Crysis warhead i dx10 da 1920 çz 8xaa 16af ile en yüksek kalitede 60 değil 600 kare/sn ile oynatır.

Casper experin i5 li makinalarına yakısır valla bellek şişirilmiş
  • Caspere gün dogdu :D
  • 4gb ddr3 paylaşımlı 2gb gerçek 2gb hayal
  • şuursuz1:oğlum sende ne var ekran kartı
    şuursuz2:envıda 2gb var oğlum
    şuursuzlar korosu:vayyyy beeeee 'lik kart :)
  • muhahaheheheh :) ii kart bende alıcem bitane 2 cicibyte ekran kartı daha ne istiyonuuuunuz alayını oynatır oyunların supermarioo, pacman, riveraid vs. daha ne ???
  • Casper için tasarlandı.
    slogan bu :D :D :D
  • Böyle ürünler duyduğumda aklıma nedense ilk olarak gururumuz casper geliyor :D
  • Casper için üst seviye bu kart
  • tam zamanında cıkarılan yüksek kapasiteli bir kart
  • ben casperın ürün satış bölümünden cengiz taşkıran ; ayıp oluyor arkadaşlar yahu
    şaka bir yana benim his hd 4650 agp (aynı modelin pciex versiyonu var aynı hızlara sahip...lütfen karşılaştırırken benimkartımın pciexli versiyonu gibi düşününüz) 1 gb gddr3 ekran kartı bile bu karttan daha iyi performans verir.. (32 doku ünitesi 8 rop...600 mhz çekirdek 1300mhz gddr3) ama başka ürünlerin (msi sapphire his vb tanınmış ürünlerin) sattığı kart olsaydı giriş seviyesi için ideal derdim.... ama ürün çin malı ve unika diye tanınmamış bir ürün.....
    şimdi siz bu unikayı aldınız diyelim sonunda elde patlaması var kartın......... kartın türkiye desteği var mı?
    türkiyede distribütörünün olduğunu bile sanmıyorum.........
    soğutucu kaliteli bir şeye benzemiyor..........
    ama çinde otursaydım eğer bir çinli gibi düşünürsem aynen " çok pahalı yahu "
    ama bu ekran kartı ve benzeri kartlar hd film seyretmek için ve oyunları 1024*768 çözünürlükte alçak-orta arası seviyede oynatmak için ideal olabilir.... (güncel oyunları 2010 senesi ve sonrası oyunları)
    ürün bana kalırsa pciex için pahalı ... ( 4rop ve 16 doku ünitesi olan bir kart için)
    üstünde 5gb gddr3 ram olsa bile 4rop olması o kartı frenler..........isterse çekirdek hızı 1000 mhz olsun farketmez.....
    bir ekran kartında en önemli etmen rop sayısı ,doku ünitesi sayısı, çekirdek hızı, ram hızı, shader sayısı, gpudaki transistor sayısı bunlar en önemli performans kriterleridir........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turbocat1 -- 22 Mart 2011; 22:16:02 >

• 256 bit çıkması daha çok sevindirirdi (hesaplı çözüm arayanlar açısından)
  • Yalnız casper için tasarlandı felan diyonuzda her 1gb üstü kartta illa 580 veya 6990'mı olacak? Hazır PC için bir kart işte. Zaten casper veya başka bir yerden hazır pc aldığında içinde 570 veya 6950 felan beklemiyorsunuzdur. Adamlar zaten bu dediğim kartları koysa normal fiyatının dahada üstü olacak. Her 1gb üstü giriş seviyesi ekran kartı haberi altına aynı yorumlar var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.