Şimdi Ara

TTNet TİVİBU EV [ANA KONU] (160. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.558
Cevap
54
Favori
427.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

TIVIBU IPTV üyeliği ile ilgili bir şey soracağım. Kutuyla modem arasındaki mesafe çok uzun olduğu için kutuya bağlı olan ethernet kablosunu, "kablolu interneti kablosuza" çeviren TP-Link cihaza bağlıyorum. Sonra pc'den o internete bağlanıyorum. İlk başlarda internete giriyor ama bir süre sonra interneti kesiyor. Modeme girdiğimde internet bağlı görünmüyor. Ama TIVIBU takılıyken 7/24 hiç kesinti olmuyor.

TTNET'in özel bir kısıtı var mı biliyor musunuz? Ya da varsa bunu aşmanın bir yolu var mı?
  • VDSL2 müşterisi olan var mı ? İnterneti etkiliyo mu ciddi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 24 mps vdsl2 kullanıyorum hiç sorun yaşamadım aksine tivibu on numara tavsiye ederim

• Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    50mbitlik paketi kullanıyorum, tivibunun internetime hiçbir etkisi olmadı bu zamana kadar. Muhtemelen 50mbit paketin 3-4 mbitini Tivibu kendisine ayırıyor. Düşük hizlarda bu yüzden sorun olabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pyrotoxin -- 19 Haziran 2016; 11:51:35 >
  • pyrotoxin kullanıcısına yanıt
    HD yayında alıyorndeğil mi hocam

Evet hd paketi kullanıyorum.
  • Arkadaşlar mevcut tivibu paketi var evde, şampiyonlar ligi vb. kapsayan paket var..

Şimdi d-smart ile olan internet için olan sözleşmem bitti. Tvibu'ya aynı şekilde internet eklemek istiyorum bir seneliğine bunu nasıl yaparım, en uygun şekilde?
    Sağolun hocam. Tavsiye ediyor musunuz peki ? 24mbps için sorun yaratır mı yoksa daha yüksek bir hıza mı geçmeliyim ?

Yoklukta gideri var diyeyim. Benim uydu baglatma sansim olmadigi icin tivibuyu sectim. Aletin arada donmasi ve kanal gecislerinin 2,5 saniye olmasi disinda bir sorunla karsilasmadim. 24 mbit le sorun cikaracagini sanmam.

Sağolun hocam, olmadı hızı yükseltirim.

• giris paketi sd de nat geo kanallari varmi hd

• musty578 kullanıcısına yanıt
    Giriş paketinde sadece ulusal kanallar var.Alacaksaniz sinema paketi alin 19 liraya.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ö1f1

VDSL2 müşterisi olan var mı ? İnterneti etkiliyo mu ciddi ?

2 yıldır kullanıyorum hiçbir sorun olmadı
  • Arkadaşlar Tivibunun Digiturk Play gibi sadece maçları sezonluk para verip izleyeceğim bir platformu varmı ? Mesela 300 lira versem bir sezon Avrupa maçlarını izlesem internetten . Tivibu go diye bir şey var ama abone olmayanlara yok galiba tam emin olamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: gefe16

Giriş paketinde sadece ulusal kanallar var.Alacaksaniz sinema paketi alin 19 liraya.

aninda iptal ettirdim ne gerek var giris pakediymis uydudan hicbi farki yok

20 lira tivibuya vermem 10 lira fazla verir digiturk baglatirim kafam rahat

• quote:

Orijinalden alıntı: NalcakarS

Arkadaşlar Tivibunun Digiturk Play gibi sadece maçları sezonluk para verip izleyeceğim bir platformu varmı ? Mesela 300 lira versem bir sezon Avrupa maçlarını izlesem internetten . Tivibu go diye bir şey var ama abone olmayanlara yok galiba tam emin olamadım

Ttnet tivibu üyesi olmayanlar tivibu web cep paketlerine üye olabiliyor bu da tarifelerihttp://www.tivibu.com.tr/kampanyadetay/tivibu-go-firsat-kampanyasi 12 aylık taahhüt verirseniz ayda 49 tl. 24 aylık taahhüt verirseniz ayda 39 tl. Taahhütsüz ayda 78 tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C18F35D20 -- 22 Haziran 2016; 16:07:54 >
  • ilk çıktığı günden beri tivibu ev kullanıyorum 19tl veriyordum, geçen hafta taahhüdüm bitti 34tl fiyat teklif ettiler, bügun gidip çihazlarını teslim ettim kapattırdım.
  • 2 ay sonra benim tivibu evin de günü doluyor, böyle bir saçma sapan rakam söyledikleri anda alın kutunuzu diyeceğim.
  • OzgrTM kullanıcısına yanıt
    Kanal geldikce üye sayısı arttıkca doğal olarak ücret artar.

• AMC A kullanıcısına yanıt
    Böyle bir mantık yürüttüğünüze göre kullanmıyorsunuz tivibu, yada ttnet çalışanı flanda olabilirsiniz, kendilerine torpilli fiyat tarifeleri bulunuyor.

• 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.