Şimdi Ara

TTNet TİVİBU EV [ANA KONU] (157. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.562
Cevap
54
Favori
427.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: iskobi06

arkadaşlar tivibu bağlattım yanlız ip tv açıkken hızımı yaklaşık 2.5 mbit düşürüyor bu normal mi?

Normal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: korayalttantire

quote:

arkadaşlar tivibu bağlattım yanlız ip tv açıkken hızımı yaklaşık 2.5 mbit düşürüyor bu normal mi?

Normal.

bilseydim kesinlikle almazdım hay kafama...
  • quote:

quote:

quote:

Normal.

Alırken bilgi vermeleri gerekiyordu aslında. Hele Akn'yi aşarsanız sorun yaşarsınız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Normal.

Alırken bilgi vermeleri gerekiyordu aslında. Hele Akn'yi aşarsanız sorun yaşarsınız.

şimdi türk telekomu aradım hızınızı etkilemez dedi arıza kaydı oluşturdu anlamadım ne yapmaya çalışııyorlar. bunu uydu olarak değiştirebilirmiyiz.
  • Uyduya ne zaman nat geo kanalları gelir bununla ilgili bilgi var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Normal.

şimdi türk telekomu aradım hızınızı etkilemez dedi arıza kaydı oluşturdu anlamadım ne yapmaya çalışııyorlar. bunu uydu olarak değiştirebilirmiyiz.

Kesinlikle yalan. Hızınızı yaklaşık 3 mbit düşürür. Bizzat Türk Telekom bayisi söyledi. Uydu olarak da değiştiremezsiniz, kurulum ücretini falan ödeyerek iptal ettirebilirsiniz ancak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tivibu modemim cuma gününden beri arızalı defalarca kayıdı bırakmama rağmen kimse ilgilenmiyor derhal mağduriyetimin giderilmesini istiyorum...

Yok yok adamlar paraya doymuş artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulentyasar

Tivibu modemim cuma gününden beri arızalı defalarca kayıdı bırakmama rağmen kimse ilgilenmiyor derhal mağduriyetimin giderilmesini istiyorum...

Yok yok adamlar paraya doymuş artık

arkadaşım...telekoma yazıklar olsun...
  • Merhabalar, bu hafta türk telekom internete abone oldum, önümüzdeki günlerde bağlantımın yapılmasını bekliyorum. 75gb akn ve 16mbps hızında (veya 16mbps'ye kadar) olacak bağlantım. Bulunduğum bölgede fiber altyapısı yok (ist-kartal).

Ek olarak Tivibu aboneliği de düşünüyorum. Bu noktada size sormak istediğim bir sorum var: Tivibu'da uydu bağlantısını mı seçmeliyim yoksa iptv'yi mi? Gönlümden iptv geçiyor ama internet hızından dolayı donma/takılma sorunları yaşar mıyım diye endişe ediyorum. Benimle aynı şartlarda internet bağlantısına sahip olup da iptv kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum olacağım. Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: longinesli

Merhabalar, bu hafta türk telekom internete abone oldum, önümüzdeki günlerde bağlantımın yapılmasını bekliyorum. 75gb akn ve 16mbps hızında (veya 16mbps'ye kadar) olacak bağlantım. Bulunduğum bölgede fiber altyapısı yok (ist-kartal).

Ek olarak Tivibu aboneliği de düşünüyorum. Bu noktada size sormak istediğim bir sorum var: Tivibu'da uydu bağlantısını mı seçmeliyim yoksa iptv'yi mi? Gönlümden iptv geçiyor ama internet hızından dolayı donma/takılma sorunları yaşar mıyım diye endişe ediyorum. Benimle aynı şartlarda internet bağlantısına sahip olup da iptv kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum olacağım. Teşekkür ederim.

Bence ADSL ile IPTV işine bulaşmayın.
  • longinesli L kullanıcısına yanıt
    Tivibu iptv kullanıyorum. 75 gb akn dolduktan sonra bile görüntüde takılma yaşamadım. Hatta dizzileri gününde seyredemediğim için çoğu zaman tekrar izle özelliğini sıkça kullanıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar ip tv hızımı 2,7 mbit düşürüyor benim dışımda bunu yaşayan var mı? varsa çözmü nedir?
  • Evet yaklaşık o civarda düşüyor hız. Çözümü olduğunu sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: longinesli

Merhabalar, bu hafta türk telekom internete abone oldum, önümüzdeki günlerde bağlantımın yapılmasını bekliyorum. 75gb akn ve 16mbps hızında (veya 16mbps'ye kadar) olacak bağlantım. Bulunduğum bölgede fiber altyapısı yok (ist-kartal).

sakın ip tv alma kesinlikle önermem hızı acayip düşürüyor hele kotayı aşarsan yandın.
  • Şunu açıklığa kavuşturayım. Hattınız örneğin 24 mbitlik pakette ise ve bu hıza normal şartlarda ulaşabiliyorsanız tivibu bu hız üzerinden işlem yapıyor, akn ile alakası yok, aknyi geçince aksine kafanı takacak şey kalmıyor çünkü torrent de açsan etkilenmiyor. Ama mesela ayın başında sen 24e ulaşabiliyorsun ve torrent açıyorsun, aynı anda tv açarsan görüntüde gidip gelmeler oluyor, en uç nokta bu, normal kullanımı hiçbir şekilde etkilemiyor, ping bile yapmıyor.

Ama şu da var, senin altyapın kötü ise 8mbite bile ulaşamıyorsan normal şartlarda sen alma zaten, yani o şekilde tatsız olur. Kafan rahat olması için bence en az 24mbitlik vdsl tarife ve altyapı gerekiyor.
    Olay bu, hikayeye gerek yok.

• quote:

Tekrar izle özelliğinde tüm kanallardaki tüm programları 1 hafta geriye dönük olarak izleyebiliyor muyuz? Yoksa kanal/program kısıtı var mı?

Kanal ve Program kısıtlaması malesef var. Tekrar izle seçeneği tüm kanal ve programların neredeyse %15-20 kadarına denk geliyor. Ben kısıtlama yok sanmıştım almadan önce.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zendagi Migzara

Torrent veya idm açarsanız yayın takılıyor çünkü o programlar bütün hattı sömürüyor, onun dışında etkilemez İnterneti, akkyi geçince zaten ne yaparsanız yapın tivibu etkilenmiyor.
    Bölgede vdsl varsa ona geçin daha rahat olur, taahhüt bozulmadan geçiş yapılabilir.

Eminmisiniz torrent in tivibu yayınını etkilediğini? Eğer böyleyse çok saçma. Çünkü her yerde tivibu nun hattının, ip sinin evdeki internetten bağımsız olduğu söyleniyor.
  • Superonline iptv farklı mı bence Türkiye de iptv olayına hiç girmeyin

• cl0ser kullanıcısına yanıt
    Farklı ip orası doğru fakat bu işi bilen bunu anlayabilir, sonuçta adsl kablosu tek ve modemi ortak kullanıyorsunuz, etkiliyor tabi ki. Dediğim gibi en az 24mbit ve hat değerleri iyi olan kişiler kullanmalı zararı en aza indirmek için.
  • Herkese merhaba arkadaşlar.

Yaklaşık 4 senedir kullanmakta olduğum D-Smart aboneliğimi kapatıyorum. Lig tv için Digitürk Play kullanıyorum ve şampiyonlar ligi, avrupa ligi maçları için Tivibu'ya geçmeyi düşünüyorum. Bugün müşteri temsilcisiyle görüştüm Süper Paket için 29 TL fiyat verdi. 24 Ay taahhütlü ve fiyat garantisi bulunuyor. D smart mega pakete 49 TL ödüyordum açıkçası Tivibunun verdiği fiyatı oldukça uygun buldum. Siz tavsiye eder misiniz Tivibu'yu. İnternet olarak Superonline kullandığım için IPTV almıyorum. Uydu yayınını kullanacağım üyeliği alırsam. Yorumlarınızı bekliyorum.

Şimdiden teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.