Şimdi Ara

TTNet TİVİBU EV [ANA KONU] (112. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.558
Cevap
54
Favori
427.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tivibu cepte filmleri hiçbir ücret göstermeden açıyor. Ücretsiz mi cepte bu filmler?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tekrar izlede hd kanallara ait icerikler HD mi? Mesela show tv deki bir dizi hd olarakmı yüklü yoksa sd mi?
  • Bu servis kalitesi ile bugüne dek batmamalarının sebebi sanırım adının başında Türk ibaresi olması.

Ayın 10unda başvurdum. Uç gün sonra kablo için biri geldi, evde telefon hattı olmadığı için kendimin apartmandaki santralden çektirmem gerektiğini söyledi. Hadi oraya kadar ok, yaptık ettik. Sonra ne arayan ne soran. İki gün önce aradım, kafalarına göre tarih belirlemişler 23u diye. E dedim niye söylemiyorsunuz o zaman bekletiyorsunuz diye. Haklısınız bilmem ne. Hadi onuda geçtim de 13 14 gün nedir arkadaş ya. Bugün ara Digitürk u, yarını geçtim 1 saat sonra kapında adamlar. D Smart bilmiyorum ama oda öyledir kuvvetle muhtemel. Velhasıl kelam, firmalar satılsada yurt dışına peşkeş çekilsede daha iyi olacak ayağına, Türkiye de alışılmış olan şey değişmez.

• Servis kalitesi gerçekten çok kötü, ben aradıktan 2 hafta sonra bağlamaya geldiler. Ama takıldıktan sonra hemen aktif olmadı, santral'de port değişikliği yapılacak deyip 2 günde öyle sarktı. Servis ağları çok gelişmiş değil, bunları çoğaltmazlarsa yaz ayında millet çileden çıkar. Üstüne de altyapılar hala çok iyi değil almak istemeyip alamayan insanların sayısı giderek artıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aesoydan

Tekrar izlede hd kanallara ait icerikler HD mi? Mesela show tv deki bir dizi hd olarakmı yüklü yoksa sd mi?

hayır sd .Tüm tekrar izle menüsü bende sd.
  • arkadaşlar...tivibuev şebekesi özel şirketmi sahipi kimdir?...
  • kartilkisi kullanıcısına yanıt
    Sahibi yarı özel yarı devlet şirketi Türk Telekom. Türk Telekom'un çoğunluk hissesi Lübnan'lı iş adamına ait, bu yüzden direk özel demek daha doğru olur, TTNet'te Türk Telekom'un alt birimi, Tivibu'da TTNet'in televizyon izlemek için sunduğu IPTV platformu.
  • kartilkisi kullanıcısına yanıt
    Tivibu için ayrı bir şebeke yok. TTNet modemi üzerinden izleniyor. Yani teledünya gibi düşünmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kur@mci -- 19 Aralık 2014; 13:17:06 >
  • Merhabalar,

Şampiyonlar ve Avrupa Ligi için Tivibu düşünürken az önce arandım. Sanırım hali hazırda TTNET ( Fibernet ) abonesi olduğumdan olsa gerek.
    Beni arayan kız oldukça bilgisizdi ve bu yüzden telefonda bir taahhüt vermek istemedim.

Bana teklif edilen; 24 ay tahahhüt karşılığında sabit fiyat ( 11,90.-TL/Ay ) ve tüm yerli, yabancı kanallar, sinema kanalları, belgesel kanalları ve spor kanallarıydı.
    Teklif çok cazip ama bu teklifin doğru olduğunu inanmıyorum. Telefonda kız sorduğum hiç bir şeye cevap veremiyordu. Ne sorsam alakasız cevaplar verdi. Bende ona şu sorularımı not alın ve tam bir cevap verebilecek duruma geldiğinizde beni arayın hemen aboneliği yapayım dedim. Ben sizi önümüzdeki hafta arıyacağım dedi.

Herhangi bir konu başlığında forum içinde arama yapmadan gelip soru soranlara kızarım. Ben öyle yapmadım fakat aradığım cevapları tam olarak bulamadım.

Sanırım bu beni arayan tivibu yetkilisi bayan bana yanlış bilgi veriyor. Belki giriş paketlerinden birini kast ederek 11,90.-TL demiş olabilir, değil mi?

Tivubu ile Dsmart kullanmış biri iki platform arasında bir kıyaslama yapabilir mi?
    DSmart'tan oldukça memnundum taa ki Şampiyonlar ve Avrupa Ligi gidene kadar. Hemen hemen bütün kanallar HD ve Belgesel kanalların tamamı mevcuttu. Hatta Eurosport ve Nat. Geo kanalları sonradan eklenmişti. Fiyat olarakta bana makul geliyordu. Mega paket ( en dolusu ) için 28.-TL/Ay ödüyorum. DSmart'ı bırakıp Tivibu'ya geçmeye değer mi? Kıyaslama yapabilir misiniz? Teşekkürler
  • Hem dsmart hem de tivibunun full hd paketini kullaniyorum. 4 yildir dsmarttan çok memnundum ama cl ile NBA i kaybedince cazibesi sifira indi. Görüntü kalitesi olarak tivibu daha iyi diyebilirim. Evimde fiber olduğundan takilna donma problemlerine hic rastlamadim. Huyum değildir ama dizi izlemeye basladim sec izle de yabancı dizi içeriğini beğendim. Dsmart atilim yapmazsa isi zor. Mesaj atti dsmart natgeolar yayina başladıdiye ama zaten onlar da tivibu da var hd olarak. Yani buradaki kotu yorumlara rağmenben tivibuyu tavsiye ederim.

• Bugün eski sözleşmemin bitip yeni sözleşmemin devreye girmesiyle tivibuda bütün HD kanalları kapattılar. En azından birkaç ulusal kanalında HD'si vardı, onlar da gitti. ABV TTNET.
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Merhabalar,

Şampiyonlar ve Avrupa Ligi için Tivibu düşünürken az önce arandım. Sanırım hali hazırda TTNET ( Fibernet ) abonesi olduğumdan olsa gerek.
    Beni arayan kız oldukça bilgisizdi ve bu yüzden telefonda bir taahhüt vermek istemedim.

Bana teklif edilen; 24 ay tahahhüt karşılığında sabit fiyat ( 11,90.-TL/Ay ) ve tüm yerli, yabancı kanallar, sinema kanalları, belgesel kanalları ve spor kanallarıydı.
    Teklif çok cazip ama bu teklifin doğru olduğunu inanmıyorum. Telefonda kız sorduğum hiç bir şeye cevap veremiyordu. Ne sorsam alakasız cevaplar verdi. Bende ona şu sorularımı not alın ve tam bir cevap verebilecek duruma geldiğinizde beni arayın hemen aboneliği yapayım dedim. Ben sizi önümüzdeki hafta arıyacağım dedi.

Herhangi bir konu başlığında forum içinde arama yapmadan gelip soru soranlara kızarım. Ben öyle yapmadım fakat aradığım cevapları tam olarak bulamadım.

Sanırım bu beni arayan tivibu yetkilisi bayan bana yanlış bilgi veriyor. Belki giriş paketlerinden birini kast ederek 11,90.-TL demiş olabilir, değil mi?

Tivubu ile Dsmart kullanmış biri iki platform arasında bir kıyaslama yapabilir mi?
    DSmart'tan oldukça memnundum taa ki Şampiyonlar ve Avrupa Ligi gidene kadar. Hemen hemen bütün kanallar HD ve Belgesel kanalların tamamı mevcuttu. Hatta Eurosport ve Nat. Geo kanalları sonradan eklenmişti. Fiyat olarakta bana makul geliyordu. Mega paket ( en dolusu ) için 28.-TL/Ay ödüyorum. DSmart'ı bırakıp Tivibu'ya geçmeye değer mi? Kıyaslama yapabilir misiniz? Teşekkürler

Bu arada dsmart mega hdye 22 TL oduyorum. Ödediğimiz fiyat fazla.

• Yıl oldu 2015, Eurosport D-smart'tan gitti geri geldi, Tivibu'da hala Eurosport HD yok. Anlayamıyorum bu saçma kanal seçimlerini. Ülke TV HD'den, Kanal 7 HD'den kime ne yahu? Ne yapayım ben Kanaltürk HD'yi izleyip? Git adam gibi koy Eurosport HD'yi değil mi? Ama yok, illa acı çekeceğiz SD yayınlarla.

• bizde ultranet 16mb+ttnet alo+tivubu full hd paket aldık 76tlye ayda ama tivubu donuyordu yanı cd takarsın bozuk olur takılmalar falan oluyordu 1saat sonra hiç açılmamaya başladı pazar gunu teknik servis gelecek valla pişman oldum tivubuyu taktırdığıma bide altyapı kötu sanırım,bide hd taktırdık kadın kntrol etti hd yayın çeker dedi, acaba bdu tivubuda donmalar hd yayın alamama devam ederse iade edebilirmiyim paketten düşerlermi 24ay sözleşme yaptık,dsmarta geçecektık 71tlye spor paketi gelecek die tivubu aldık ama ilk gunden bıktırdı bu arada ne saçma bi kumanda bukadar karışık yapmışlar peder zor kulllanır bu kumandayı,bu arada hıza baktım en fazla 7mb kullanabiliyorum 16sözde
  • n78n78 N kullanıcısına yanıt
    Hocam bu fiyat standartsızlığını ilk kez sizden duymuyorum. Sözleşme yenilerken bunları dile getireceğiz elbet. Teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: n78n78

Hem dsmart hem de tivibunun full hd paketini kullaniyorum. 4 yildir dsmarttan çok memnundum ama cl ile NBA i kaybedince cazibesi sifira indi. Görüntü kalitesi olarak tivibu daha iyi diyebilirim. Evimde fiber olduğundan takilna donma problemlerine hic rastlamadim. Huyum değildir ama dizi izlemeye basladim sec izle de yabancı dizi içeriğini beğendim. Dsmart atilim yapmazsa isi zor. Mesaj atti dsmart natgeolar yayina başladıdiye ama zaten onlar da tivibu da var hd olarak. Yani buradaki kotu yorumlara rağmenben tivibuyu tavsiye ederim.

Hocam sizde ki tivibu paketi hangisi ve kaç TL/ay ödüyorsunuz?

• Tivibu web ıle uydu arasında 15 sn kadar fark var. Acaba iptv olayında bu durum var mı ? Varsa da kaç sn bilgilendirebilir misiniz ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackpbs

Tivibu web ıle uydu arasında 15 sn kadar fark var. Acaba iptv olayında bu durum var mı ? Varsa da kaç sn bilgilendirebilir misiniz ?

3-4 saniye kadar fark var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgabjk

quote:

Tivibu web ıle uydu arasında 15 sn kadar fark var. Acaba iptv olayında bu durum var mı ? Varsa da kaç sn bilgilendirebilir misiniz ?

Sağolun cevabınız için. Peki cihaz olarak ne almalı Yafa ekipler geldiğinde nelere dikkat etmeli ? Evin seklini değiştirdiğimizde kablo sıkıntısı olmaması için ne yapmali? Bu konularda deneyıminiz var mı acaba ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tolgabjk

quote:

Sağolun cevabınız için. Peki cihaz olarak ne almalı Yafa ekipler geldiğinde nelere dikkat etmeli ? Evin seklini değiştirdiğimizde kablo sıkıntısı olmaması için ne yapmali? Bu konularda deneyıminiz var mı acaba ?

Benim cihazım airties 7200l sıkıntı yaşamadım hiç araştırdığım kadarıyla çoğu kullanan memnun diğer cihazlar konusunda bilgim yok malesef kullanmadım. Teknik servis geldiğinde ben evde değildim önce aradılar cihazın markasını sordum airties dediler öyle bağlattırdım. İlk başta donma falan yaptı biraz uğraştırdılar ama gelip tekrar evde çözdüler. Kablo konusundada eğer uzun bırakrırırsanız sıkıntı yaşamazsınız diye düşünüyorum

• 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.