Şimdi Ara

TTNet TİVİBU EV [ANA KONU] (49. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.558
Cevap
54
Favori
427.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tvbudan önce babalar gibi netime giriyordum sınırsız ve hızlıcana internette geziniyordum
    tivibu aldım hem tivibu takılıp duruyor mozaiklenme flan müşt hizmetlerini aradım 5 gündür arıza gideriyoruz die msj atiyorlar. internetim de artık yavaş eski hızından eser yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyhkeahin

tvbu aldım pişmanım
    tvbudan önce babalar gibi netime giriyordum sınırsız ve hızlıcana internette geziniyordum
    tivibu aldım hem tivibu takılıp duruyor mozaiklenme flan müşt hizmetlerini aradım 5 gündür arıza gideriyoruz die msj atiyorlar. internetim de artık yavaş eski hızından eser yok

8 mbit hızla hd kalitesinde seyrediyorum.. seyret izle filan hiçbirinde mozaiklenme olmuyor.. sanırım hız ölçümü yapılmadı sizde..
  • arkadaşlar...tivibuev şebekesinin seçip izlemek hizmetinin üzerinden yayınlanan filimlere sansür yapılıyormu?...abonelerin soruma cevap yazmalarını rica ediyorum forumdaşlarım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizin

quote:

Orijinalden alıntı: seyhkeahin

tvbu aldım pişmanım

8 mbit hızla hd kalitesinde seyrediyorum.. seyret izle filan hiçbirinde mozaiklenme olmuyor.. sanırım hız ölçümü yapılmadı sizde..

binada t11 fiber kabin bulunduğu halde hem net hem tivibu çalışamıyor üstelik sd kanalalrda.adamalr .ayar yapmakdan ahrbiden bi haber
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

arkadaşlar...tivibuev şebekesinin seçip izlemek hizmetinin üzerinden yayınlanan filimlere sansür yapılıyormu?...abonelerin soruma cevap yazmalarını rica ediyorum forumdaşlarım...

sigaralar mozaikli. kufurler bipli :(
    gercekten kufurler olsa yine neyse. argolar bile bipli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isoomail -- 3 Mart 2013; 0:54:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Delicatessen

quote:

arkadaşlar...tivibuev şebekesinin seçip izlemek hizmetinin üzerinden yayınlanan filimlere sansür yapılıyormu?...abonelerin soruma cevap yazmalarını rica ediyorum forumdaşlarım...

arkadaşım...filimlerin gizli reklam,dehşet-korku ve cinsellik sahnelerinede sansür yapıyorlarmı?...sigara-uyuşurucu ve küfür sahnelerine sansüre gerçekten kahrolup üzülüyorum...yazıklar olsun...!!!...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Delicatessen

quote:

helal film izletiyorlar.içki içen adam kötü örnekken 25 kişiyi benzin döküp yakan adam sıradan bişey
  • arkadaşım...formula murat...alkol sahnelerinidemi buğuluyorlar?...gizli reklam,şiddet ve erotik sahnelerini makaslıyorlarmı?...merak ediyorum lütfen şayet soruma evet malesef sansürlüyorlar şeklinde mesaj yazarsan evimize tivibu şebekesi aboneliğini almaktan vazgeçebilirim forumdaşım...üzgünüm...
  • quote:

arkadaşım...formula murat...alkol sahnelerinidemi buğuluyorlar?...gizli reklam,şiddet ve erotik sahnelerini makaslıyorlarmı?...merak ediyorum lütfen şayet soruma evet malesef sansürlüyorlar şeklinde mesaj yazarsan evimize tivibu şebekesi aboneliğini almaktan vazgeçebilirim forumdaşım...üzgünüm...

2 hafta önce tivibuevi denerkene kanal listesini açmaya çalıştım ve hala bekliyorum ki liste gelecek.kafanı bunlarla boşa doldurma.şurda bi acayiplik var.adamalr size 16 mbit sınırsız internet satıyorlar.yerseniz.sorna 16 mbit gerektiren tivibu hd veriyorlar.toplamda 32 mbit gerekli ama size 15 mbit anca sağlıyorlar.neti 2 ye düşürpp kalanı tivibuya veriyorlar.artık ente girmezseniz tivibuda takılmadan çalışıyor.ha düzügn çalıştığıda var.süper teknolojik halkımız facebookdan milleit dürterken tivibu takılmıyor.aynı zamanda bu admaalr sınırsız internetlerine kota koyulunca savunan kitleler.iptv güzel bi teknoloji oaliblir yada ne teknolojisi tv izlemenin değişik bir yolu ancak türkiyede değil.hattınız 3 mbitten sonra düşer deyip 16 mbit alın diyen bi şirklet oldukca herşey mümkün
  • Belgesel kanallarınıda ücretli pakete aktardılar. Maxi paket 9.90 maxi plus 29.90 nasıl bir kafa bu. Tam adilik serefsizlik.

• quote:

Orijinalden alıntı: FatihMehmet*

Belgesel kanallarınıda ücretli pakete aktardılar. Maxi paket 9.90 maxi plus 29.90 nasıl bir kafa bu. Tam adilik serefsizlik.

ozaman beleş kanallara para verip mi izlemiş oluyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: formulamurat

quote:

Orijinalden alıntı: FatihMehmet*

Belgesel kanallarınıda ücretli pakete aktardılar. Maxi paket 9.90 maxi plus 29.90 nasıl bir kafa bu. Tam adilik serefsizlik.

ozaman beleş kanallara para verip mi izlemiş oluyoruz

Çoğunlukla evet. Discovery den sadece discovery channel var national dan sadece geographic var. Diğerlerini maxi plus a aktarmışlar. Bu kanallar yeni eklenmişti zaten hemen en yüksek pakete aktarmışlar.

• tivibu dergi kaçtır 2-3 ay önce eklediği kanalları yeni diye gösteriyor hala.
  • arkadaşlar...tivibu şebekesinin kağıt baskı dergisi yokmu?...merak ediyom...!!!...
  • quote:

arkadaşlar...tivibu şebekesinin kağıt baskı dergisi yokmu?...merak ediyom...!!!...

o da adil kullanımlı galiba
  • quote:

arkadaşlar...tivibu şebekesinin kağıt baskı dergisi yokmu?...merak ediyom...!!!...

tivibu'nun ilk çıktığı zamanlarda gönderilmişti 3-4 defa ancak artık göndermiyorlar herhalde.zaten gereksiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: funk-c

quote:

tivibu'nun ilk çıktığı zamanlarda gönderilmişti 3-4 defa ancak artık göndermiyorlar herhalde.zaten gereksiz.

arkadaşlar...tivibu şebekesine abonelik yaptırmış forumdaşlarıma üzücü haberi vereyim...telekom şirketi anladığım kadarıyla galiba malesef kağıt baskı tivibu dergisinin yayın hayatına son verip internet üzerinden elektronik dergi yayını devam ediyormuş...dikkatinizi çekerim...bilgilerinize sunarım...
  • adamlar ne var ne yok üst pakete gecirdiler tekrar izlede diziyi bile maxi plus dan izlemek gerekiyor artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Awerz

adamlar ne var ne yok üst pakete gecirdiler tekrar izlede diziyi bile maxi plus dan izlemek gerekiyor artık

arkadaşım...tivibuev şebekesinde full hd filim paketi her şey dahil aylık ücreti 40 liramı?...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartilkisi -- 14 Mart 2013; 12:55:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Awerz

adamlar ne var ne yok üst pakete gecirdiler tekrar izlede diziyi bile maxi plus dan izlemek gerekiyor artık

yakında tüm neti keserler.
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.