Şimdi Ara

TTNet TİVİBU EV [ANA KONU] (43. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.558
Cevap
54
Favori
427.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 haftadır Tivibu kullanmıyordum. Bir discovery keyfimiz vardı onu da paralı yapmışlar herhalde, Eurosport vs de gitmiş paralı olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrAdkA10

1 haftadır Tivibu kullanmıyordum. Bir discovery keyfimiz vardı onu da paralı yapmışlar herhalde, Eurosport vs de gitmiş paralı olmuş.

discovery channel bizdew açık ama discovery science , animal planet falan kapanmış.
  • reklamlarda artık "internet bağlantısına da gerek yok" diyor, nasıl olacak bu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖmerI

quote:

Orijinalden alıntı: DrAdkA10

1 haftadır Tivibu kullanmıyordum. Bir discovery keyfimiz vardı onu da paralı yapmışlar herhalde, Eurosport vs de gitmiş paralı olmuş.

discovery channel bizdew açık ama discovery science , animal planet falan kapanmış.

Ya evet o bizde de açık, hepsi açıktı işte science ı ozellikle izlerdim onları kapatmışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sg888

reklamlarda artık "internet bağlantısına da gerek yok" diyor, nasıl olacak bu ?

tivibu interneti kullanmıyor kendi bağlantı protokolü var.ancak hattınızın alaibleceği veri akışı durumu etkiliyor.mesela hattınız15 mbit kaldıryor diyelim.hem 8 mbit imternet hemde tivibu olmuyor.interneti düşürerek bunu yapabilirler ancak hd kanalalr için felan.pek sağlıklı değil bu.hattınızın adsl ise tam anlamı ile 24 möbit alabilmesi gerekli.fiberse sorun yok zaten.vdsl de ise durum yien adsl gibi.en az 10 mbit daha yukarda alaiblmesi gerekli
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

arkadaşlar...süperonline abonelerine tivibuev platformuna üyelik imkanı varmıdır?...evimizde sabit telefon annemin üzerine kayıtlıdır...benim üzerime kayıtlı sabit telefonumu kapattırmıştım...telekom ilişkim kesilmiştir...süperonline internet şirketine aboneyim...bilgilerinize sunarım...

bende de superonline var..aradm müşteri hizmetlerini...ttnet ve sabit hat kullanmadıgım için 19,90 dan başlıyormuş en düşük pakat ve taahhütlü...

fibernet hiç bi işe yaramıyormuş bu konuda...
  • quote:

bende bu sorunu cevabını merak ediyorum bilgisi olan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anjeliqué

quote:

benimde sabit hat ve internet yok bu reklarda ve tv bu sitesinde internte gerek yok diyor detaylı bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erkan07

quote:

Orijinalden alıntı: Anjeliqué

quote:

benimde sabit hat ve internet yok bu reklarda ve tv bu sitesinde internte gerek yok diyor detaylı bilgisi olan var mı?

sabit hattın var ttnet in yoksa 12.9tl , sabit hattın yok ttnetin yoksa 19.9tl.
    19.9tl ona verilecegine digiturk iq alınır bence hiç düşünmeden
  • Maxi pakette bulunan bircok kanali maxiplus pakete almislar ve parali (29,90 TL) hale getirmisler.Musteri hizmetleri ile gorustum ve neden paket degisikligi yaptiginizi mesaj ile biz kullanicilari neden bilgilendir miyorsunuz diye sordum, onlarda bu konuda cok sikayet aliyoruz dediler banada maxiplus paketi onerdiler ben de hayir dedim. Bence bu kanallari maxi paketten cikararak hata ettiler.
  • arkadaşlar...telekom şirketiyle alakam olmayıp süperonline fibernet abonesi vatandaş olarak soruyorum...tivibuev şebekesinde yer alan sabit telefon ve internetin gerektirmediği bütün yayın kanallarının hepsinin dahil olduğu set-top-box alıcılı full paketin aylık ücreti kaç lira?...
  • Pes yaa 26.11.12 tarihinde tarifenin icinde 39tleydi daha gelip kuracaklar 12ay bedavaydi 2ayini kullanamadikki zaten:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARKADAŞLAR BİR SEY SORAMAK İSTİYORUM
    ara ara mozaikleşme yaşıyorum, bu esnada hiz testi yapıyorum düşüş veya dalgalanma yok. ama bir başladımı sürekli oluyor. ayrıca airtes set tob box var ve özelikle kanallar tuşuna bastığımda hangi yan tuşlarla ilerlediğimizde ulusal müzik falan diye kanal kategorilerini gösteriyor ya onlar çok yavaş sizde de aynı sorunlar oluyormu. çözüm olarak ne yapabilirim. cevap verirseniz her iki sorumada memnun olurum.
  • Beyler en hizli basvuru sonucu alicagil kanal hangisi? Telefonda bir hafta dediler. Ne yapiyim?

• tivibu bağlantısı içinmi yoksa, bağlantında bir sorunmu var.
  • 2 tane güzel belgesel kanalı vardı onlarıda almışlar.
  • Arkadaşlar,

Telekom binalarında müşteri hizmetleri kısmına TV koymuşlar, Tivibu açık, gidip inceleyebilirsiniz. Ben biraz kurcaladım, menü geçişleri yavaş gibi geldi, ayrıca kanal listeleme tuşunu kumandanın en altına koymuşlar pek kullanışlı olmamış. Giriş paketi 9.90TL ve internet abonesi olmanız şart değil diye biliyorum. Üst paket fiyatı 29.90TL
    Cihaz olarak modem kullanılması beni biraz şaşırttı. Modemden bozma çakma cihaz gibi olmuş.

Tivibu gibi kablolu tvlerin en büyük avantajı yağmur yağdığında ve fırtınada yayın kesilmemesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armitron

2 tane güzel belgesel kanalı vardı onlarıda almışlar.

2012 nisan ayında üye oldum.
    bir ay önce hattımı hd kanallara da actırdım.
    ng wild hd dahil discovery kanallarını trt1 hd, trt hd vs izliyorum. aylık 9.90 ödüyorum.
    tivibu sitesinden bakınca trt hd hariç hepsi 30 tl olan pakette görünüyor.
    eski abone olanlara böyle devam eder mi bilmiyorum. nisan ayında bir yılım doluyor. ne olacak? yeni yıl ile birlikte üst paket kanalları kapatabilirler. ya da nasıl basladıysan öyle gider diyerek açık bırakabilirler.
    ama ne olursa olsun gelecek iptvde.

• quote:

Orijinalden alıntı: cemka2012

quote:

Orijinalden alıntı: Armitron

2 tane güzel belgesel kanalı vardı onlarıda almışlar.

2012 nisan ayında üye oldum.
    bir ay önce hattımı hd kanallara da actırdım.
    ng wild hd dahil discovery kanallarını trt1 hd, trt hd vs izliyorum. aylık 9.90 ödüyorum.
    tivibu sitesinden bakınca trt hd hariç hepsi 30 tl olan pakette görünüyor.
    eski abone olanlara böyle devam eder mi bilmiyorum. nisan ayında bir yılım doluyor. ne olacak? yeni yıl ile birlikte üst paket kanalları kapatabilirler. ya da nasıl basladıysan öyle gider diyerek açık bırakabilirler.
    ama ne olursa olsun gelecek iptvde.

gelecek ip tvde ancka mevcut alt yapımız sözde 3 mbitden yukarısını sürekli olarak tüm abonelere veremiyor,ancak hdler için 16 mbit hız sd ler içinde 8 mbit hız gerekli diyorlar.bu ne yaman çelişki
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpeedstaR

quote:

Orijinalden alıntı: SonKatip

Telefon + televizyon + internet hizmetini düşünüyorum. Kullanan varmı acaba?

bende onu düşünüyorum 99 liralık bi paketi var o iyi gibi geldi bana. 1-2 ay sonra taşınacağız bu paket tam bana göre olur.

interneti sınırsızmı veriliyor
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.