Şimdi Ara

KAHKAHA ATTIRAN KISA KOMİK SÖZLER LAZIM (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
678
Cevap
131
Favori
150.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gargaya mokun ilaç demişler, oda gitmiş okyanusun ortasına mıçmış.

Boş çuval dik durmaz. (bu sözün hayali beni herzaman güldürür)

Gümülcine müftüsü gibisin walla. (erkeğine sinirlenip kaba kaba konuşmaya başlayan kadınlar için söylenir. Ortamı yumuşatır.)

Fatih Sultan Mehmet bugün yaşasaydı istanbulu geri vermek için savaşırdı. (İstanbulda bir zamanlar çöp yığınlarının dağ olduğu ve haliçin lağım koktuğu günlerde rövaşta bir sözdü.)

Tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bakacaksın.

Döte giren şemsiye açılmazmış.

Dayak cennetten çıkmadır diyenlere en güzel cevap iyi bi mok olsa cennette kalırdı.

• Aruzyla oyanın, neşeyle kayanın selamı var
  • Temel'in Dursun'un litvanyalı karısına gözü oynamış. Dursun evde yokken kadına zina teklif etmiş. Kadın ne kadarda yok olmaz desede ısrar üzerine bu işi 100 dolara yapacağını söylemiş. Temel tamam yarın öğlen geleceğim demiş. Ertesi gün işi bitirmişler. Durumdan haliyle haberi olmayan Dursun akşam işten eve gelir. Dursun karısına sorar ''Temel bugün öğlenleyin sana 100 dolar bıraktımı?''. Karısı şey mey diye kekelemeye başlar ve evet noldu ki der. Dursun ''ula bu temel tam sözünün eri bi amammış. Bu sabah benden 100 dolar borç aldı, öğlenleyin yengeye bırakırım dediydi...''
  • up
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.respect

Temel'in Dursun'un litvanyalı karısına gözü oynamış. Dursun evde yokken kadına zina teklif etmiş. Kadın ne kadarda yok olmaz desede ısrar üzerine bu işi 100 dolara yapacağını söylemiş. Temel tamam yarın öğlen geleceğim demiş. Ertesi gün işi bitirmişler. Durumdan haliyle haberi olmayan Dursun akşam işten eve gelir. Dursun karısına sorar ''Temel bugün öğlenleyin sana 100 dolar bıraktımı?''. Karısı şey mey diye kekelemeye başlar ve evet noldu ki der. Dursun ''ula bu temel tam sözünün eri bi amammış. Bu sabah benden 100 dolar borç aldı, öğlenleyin yengeye bırakırım dediydi...''

• - Oğlum bu ne ?
    + İnek boku baba .
    - Bu ne oğlum ?
    + At boku.
    - Bu ne peki ?
    + Orangutan boku baba.
    - Aferin oğlum her bi boku biliyon .D:D:

• quote:

Orijinalden alıntı: Persona Grata

quote:

Orijinalden alıntı: emre845

Galatasaray Fenerbahçeyi yendi....

Seni komik çocuk.

şimdi komik oldu işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: ---CnR---

quote:

Orijinalden alıntı: Persona Grata

quote:

Orijinalden alıntı: emre845

Galatasaray Fenerbahçeyi yendi....

Seni komik çocuk.

şimdi komik oldu işte

• İki kadın sessizce oturuyordu...
  • Bulunsun.
  • ya gençler şu fm'de adam akıllı taktik verin lan bana. manchester city'yi napoli'yi şampiyon yapıyorum takımdan kovuyorlar. yok mu bunun bi hilesi bilmemnesi ? drogba'yı transfer ettim kendi kalesine 4 gol attı bi sezonda. garip garip şutlar çekiyor forvetler. falso da veremiyorum. kupa alınca normalde kovulmamam lazım bence oyunda hata var. bi akıl verin. fifa pes fm. ronaldinho , messi , zubizaretta , babangida , babayaro. her neyse kızlar çoktan okumayı bırakmıştır asıl soruma geçiyorum: olm bu xhamster'dan başka site yok mu lan ? bi o açılıyor bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vüvüzela

ya gençler şu fm'de adam akıllı taktik verin lan bana. manchester city'yi napoli'yi şampiyon yapıyorum takımdan kovuyorlar. yok mu bunun bi hilesi bilmemnesi ? drogba'yı transfer ettim kendi kalesine 4 gol attı bi sezonda. garip garip şutlar çekiyor forvetler. falso da veremiyorum. kupa alınca normalde kovulmamam lazım bence oyunda hata var. bi akıl verin. fifa pes fm. ronaldinho , messi , zubizaretta , babangida , babayaro. her neyse kızlar çoktan okumayı bırakmıştır asıl soruma geçiyorum: olm bu xhamster'dan başka site yok mu lan ? bi o açılıyor bende.

• -I Don't Know ne demek?
    -Bilmiyorum
    -Tamam yinede saol.
  • OGLUM MUJDE SANA IS BULDUM! NASIL IS,BUFEDE YEDIGUN VERECEKSIN...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaGGeR_ALi

alo orasi sigara birakma hatti mi - evet beyfendi buyrun - verdigim adrese 2 paket parliament yollar misiniz?

• TEMEL KAZI YAPINCA FADIME HASRETLIKTEN ÇATLAMIS...

• javascript:%20void(addsm('jawdown.gif')); - sevqilin war mı ?
    - yoK
    - aha yaktım çıranı ben sevqiLin - aşKm waLLa babam sanDım
    - ben abin bekLe qeLiyorum .
    - abi teLaştan öyLe dedim .
    - ben doKtor size teLaş yapmayın demedim mi bebek düşebiLir.
    - özür diLérim doKtor bey !
    - ben annen hamiLe msn kzm sén ?
    - oof ya öLmek istiyorum .
    - ben tabutçu Kesin öLüyor msn ona qöre öLçü aLaLım
    - yuH ßeee !
    - :D :D javascript:%20void(addsm('jawdown.gif'));
  • gün gelir devran döner horoz domalır tavuk gömer.
  • Atasözleri nasıl bulundu acaba?
    -Kolay gelsin oğlum
    +Sağol usta.
    -Çeşmeyi iyice sık bak damlaya damlaya göl olur.
    +Usta?
    -Lan? Yaz bunu yaz!....!
  • Ali eskiden ata bakardı şimdi; karıya kıza ..
    Işık ılık süt içerdi,şimdi; votka,redbull.
    İpek ipi tutardı,şimdi; hey yavrum heeeey :)
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.