Şimdi Ara

Fransa Türkiye'den güçlü mü de ? (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
532
Cevap
3
Favori
56.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pog

quote:

Orijinalden alıntı: XavionS

Avrupa'ya yürümek ne hocam :D k.çımızı kurtarsak gene iyi.

Yapma kardeş allah aşkına. bitmiş bir Osmanlı Türk ordusu bile galiçya, romanya cephesinde kadar gitti 1. dünya savaşında.

Yumurta tavuğun bilmem neresine gelirse bu millet durmaz işte ozaman ölümene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H@B!B -- 13 Mayıs 2011; 5:51:26 >
  • Adamlar savasi hala Kurtulus Savasi donemi gibi saniyor ya Gecti o donemler. Olumune savasirlarmis. Eline silah almamis, kusa merki sikamayacak adamlar olumune savasiyor. Onunde esegi oldurseler aglayarak annene sarilirsin be. Hadi cepheye kadar gittin diuelim. Kafana yedin mi mermiyi vatan millet sakarya iptal. Lutfen buyuk lokma yiyelim, buyuk konusmayalim. Beni soracak olursaniz ben savasmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rammstein
    Adamlar savasi hala Kurtulus Savasi donemi gibi saniyor ya Gecti o donemler. Olumune savasirlarmis. Eline silah almamis, kusa merki sikamayacak adamlar olumune savasiyor. Onunde esegi oldurseler aglayarak annene sarilirsin be. Hadi cepheye kadar gittin diuelim. Kafana yedin mi mermiyi vatan millet sakarya iptal. Lutfen buyuk lokma yiyelim, buyuk konusmayalim. Beni soracak olursaniz ben savasmam.

Hem de öyle bir savaşırsın ki...
    Merak etme o gün geldiğinde ölümüne savaşmaktan başka çare kalmayacak.
    Dahası bir yere de kaçamayacaksın.
    Nedenini umarım görmek zorunda kalmazsın...
  • Almanlar fransayı 1 saatte almışlardı...
  • NATO Libya da bile saplandı kaldı. Dünya'daki hiçbir ülke veya birlik Türkiye'ye askeri harekat yapmayı göze alamaz. Bizi ancak birbirimize kırdırırlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kabuska -- 13 Mayıs 2011; 16:21:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sariemir06

Adamlar ile savaşma aşamasına gelebilirseniz savaşırsınız ancak; ama fransa diplomasisi ile bu duruma gelmeye izin vermez.

Diplomasinin bittiği yerde savaş başlar zaten. Fransa ne yapacak Türkiye'ye atom bombası mı atacak. ABD bi taraflarını yırtıyor Türkiye Pakistanın nükleer silah üretmesine yardımı kessin diye ama Türkiye kesmiyor.

Şurada görüyorum ki daha savaşmadan yenilgiyi kabullenmiş insanlar var. Oysa ki Seyit on başı tek başına koskoca bir ingiliz fırkateynini batırmadı mı ? Savaş cesaret, akıl ve mantık ister.

1 milyonluk vietnam koskoca ABD'yi tek vucüt oldu yendi. Allaha şükür ordumuzun gücü kuvveti yerinde.

Be kaçarsın diyenlere söylüyorum. Ben askerde çatışma bölgesinde kaçan hiç asker görmedim. Bizde şehitlik diye bir mertebe varken savaşta kimse kaçmaz. kaçacağını düşünen varsada zaten o adam savaşta bir hayır vermez.

• Hani ne oldu fransanız. haaa korkaklara sesleniyorum Fransa Türkiyeyi dümdüz eder diyenlere sesleniyorum. Neredeniz fransa libyada başarılı olamadı. Olan bizim fransızcıkların milyon dolarlarına oldu birde o kadar patroit füzesi felan attılar. Kaddafi hala başta hala ayakta.

Övdüğünüz fransa daha asker bile çıkaramadan libyada battı hem de karşısındaki mitsubishi lancerin üstüne makineli takılmış muhafızlar.
  • Arkadaşım neyi kanıtlamaya çalışıyorsunuz ki?
    En başta insan kalitesi açısından katlarlar bizi
    Hadi onu geçtik ittifak vs çok kıvvetli...Ekonomi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: qfb

Fransa Avrupa'nın en iyi askeri gücüne sahip ülkelerden birisi hatta birincisi.

Almanya?
  • Biz sadece içten yıkılırız ki zaten adamlar bunun farkında...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgisayarböceği

Arkadaşım neyi kanıtlamaya çalışıyorsunuz ki?
    En başta insan kalitesi açısından katlarlar bizi
    Hadi onu geçtik ittifak vs çok kıvvetli...Ekonomi...

İnsan kalitesi derken neyi kast ediyorsun benim anladğım onlar bizden üstün ırk onu mu demeye çalışıyorsun. ?
  • beyler fransada prism towerlar var, grand cannon var. 300 tane prism tank bassa biter bu iş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muso4nal

quote:

Almanya?

liselimisin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psikotrex

quote:

quote:

Almanya?

liselimisin ?

Almanya her konuda avrupanın kalbidir dostum
  • savaş topla silahla kazanılmaz yürekle kazanılır.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Almanya?

liselimisin ?

Doğru söylüyor liselikle alakası yok. Almanya avrupanın kalbi.

• fransa tek başına Türkiye'ye savaş açsa yenemez neden derseniz hem nufus bakıımından hemde silahlanma bakımından aynıyız bide fransızlarda milliyetiçilik duygusu yok baknız ww2'de almanya fransayı ne kadar sürede kuşatmış adamlar sadece özel birlik dedikleri adamları sürmüş cephelere onlarda boş tabi.
  • Fransanın bir çoğu zaten fransız değil. afrikadan göçme insanlar. milliyetçilik duyguları da olamaz tabiki de...

Şuan ki fransayı fransız halkı mı kurtardı. Müttefik ülkelerin askerleri kurtarıp yeniden yönetim oluşturdu orada. General patton felan fasa fiso. Daha kendi ülkelerini koruyamayan milletten ne beklersin. bize 17 millet saldırdı öldük bittik yine topraklarımızdan vazgeçmedik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaLkenAuGe

quote:

quote:

quote:

quote:

Almanya?

liselimisin ?

Doğru söylüyor liselikle alakası yok. Almanya avrupanın kalbi.

ekonomi kültür hizmette felan kalbi ama almanyanın ordusu yok. orada nato üssü var. almanlar bundan sonra bir savaş çıkaramaz.

• konu değişecek ama almanlar neden savaş çıkaramasın. 2. dünya savaşından öncede alman topraklarında itilaf devletleri askerleri hemde koruma gücü olarak. Başlarına yeniden milli duygularını kabartacak bir lider geçerse görürsün o zaman savaşa çıkarırlar mı çıkarmazlar mı ? Almanlar içten içe hiç olmadığı kadar kin nefret ve aşağılık kompleksindeler. Bunun sebebi prusya'nın can düşmanları polonya topraklarında kalması. medya ve çeşitli filmlerde halen Almanların aşağılanması. Yahudilerin her fırsatta Almanların yüzüne vurması. vs.vs.vs

Sadece yeni bir hitlerin lider olmasına bakar almanların savaş çıkarması.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.