Şimdi Ara

Honda'dan gelişmekte olan pazarlara özel yeni otomobil; Brio

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
4.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Japon otomobil devi Honda, Hindistan, Tayland ve Çin gibi gelişmekte olan ülkeler için tasarladığı yeni modeli Brio'yu tanıttı. İlk defa geçtiğimiz yıl gösterilen prototip ile büyük benzerlikler taşıyan Brio, belli noktalardan Fit (ülkemizde Jazz ismiyle satılıyor) modelinin minyatürize edilmiş versiyonu olarak ta değerlendirilebilir. 3,610mm uzunluğunda, 1,680mm genişliğinde ve 1,475mm yüksekliğinde olan aracın kabini genel olarak sade bir görünüm sergilerken, yüksek kaliteli materyallere yer verildiği belirtiliyor.

Brio'da 89 beygir güç üreten, 1.2 litre hacmindeki dört silindirli i-VTEC motoru kullanan Honda, ortalama yakıt tüketimini 100km'de 5 litre olarak açıkladı. Fotoğraflarda Tayland için hazırlanan versiyonu görünen Honda Brio'nun Mayıs ayı sonunda 12,860 dolar seviyesinden satışa sunulması beklenirken, Tayland'daki yıllık satış hedefi ise 40 bin adet.

• Tata nanodan iyidir:)
  • keşke ülkemize de getirseler yakışıklı bir araç olmuş.
  • Arkası çok çirkin duruyor
  • Tek avantajı amblemi. Ambelemi kapatın ve öyle düşünün şu arabayı :)
  • Çok çirkin gözüküor . Pek tercih edileceğini sanmıyorum
  • Arka tasarım çok kötü olmuş
  • Arkası biraz daha farklı tasarlanmış olsa çok iyi bir araç bence. Türkiye'de de çok satar.
  • Aracın tasarımı bence kötü olmuş özellikle arkası ama sınıfındaki diğer araçlardan daha kaliteli duruyor.
  • lastikler ince gözüküyor 89 bg bir araba için.
  • Biraz daha iyi tasarlanabilirdi bence aracın arka kısmı.Daha çok bayanlara hitap ediyor bence..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çardakçı

lastikler ince gözüküyor 89 bg bir araba için.

Hakikaten doğru.El araba tekeri gibi.
  • önler iyi ama arkalar ı-ııhh
  • Honda'dan gelişmekte olan pazarlara özel yeni otomobil; Brio
  • accord alana hediye mi olucak bu ?
  • önü bence gayet iyi de arkayı mahvetmişler , kalitesi de aynı sınıftaki araçlara göre iyi sayılır , rakipleri hyundai i10 , kia picanto , opel agila filan diye düşünürsek , bunların arasından tercihim 2011 hyundai i10 olurdu :)
  • türkiyeye gelse çok iyi olurdu aslında fiyatı çok uygun yakıt tüketimi çok çok uygun bekarlara bayanlara vs. iyi gider
  • Bu küçük araçlardan kaç tane varsa tümünün içi absürt.. Özelliklemi yapıyolar anlamıyorum...
  • hiç beğenmedim 30 tl ye satarlar bir sürü insanda alır biner. Özellikle bayanlar tarafından tercih edilebilecek bir araç.
  • Türkiyede ucuza otomatiğini satsalar alabilirdim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.