- x
Magnet Motorlar- Bedava Enerji (Türk Yapımı)
5 Cevap10298 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

515 Mesaj
19 Mart 2011; 0:30:41 

Güneşsiz, rüzgarsız, yakıtsız bedava elektrik:

geleceğin teknolojisi magnet motorlar, yapanda türk.

http://www.rexresearch.com/yildiz/yildiz.htm

Evde basit birşeyler yapmak isteyenler içinde şunu buldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rocksound -- 19 Mart 2011; 13:21:42 >

4608 Mesaj
19 Mart 2011; 0:33:46 

ne zaman gerçek çalışanını gorurum(tarafsız uluslar arası bilim adamı ekibinin gözleminde)ozaman inanırım,cok gorduk boy haberleri ses,seda çıkmadı sonra

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1007 Mesaj
19 Mart 2011; 0:33:49 

Jenaratörün geliştirilmiş hali işte :) Adam sadece geliştirmiş yani ve bir evin tüm elektrik ihtiyacını besleyebilmek için yetersiz en azından şu anlık. Tabi birisi bobinlerde bir devrim yaparsa 3-5 yıla küçücük bir jenaratörle tüm evi besleyebileceğiz

950 Mesaj
19 Mart 2011; 0:38:23 

bence küçümsenmiyecek birşey keşke incelme fırsatım olsa

515 Mesaj
19 Mart 2011; 9:09:19 

Yakıt kullanmayan hiç bir jeneratör tipi yoktur, bu sistem manyetik enerji kullanıyor sanıyorum. Einstain enerji üretmek için atomu parçalamıştır, sonrası savaşlarda, nükleer felaketlerde sayısız kurban olmuştur. Bence bu adam einstain'ın ya da bir tesla kadar sağlam bir buluş yapmıştır. Farklı olarak temiz.

Seri üretim teklif almış. Dünyada yenilenebilir enerjide en fazla yatırım yapan ülke hollanda. 2. linkteki videoda motorun güçlü bir şekilde çalıştığıda hollanda delft universitesinde ispat ediliyor.

En basitinden o kadar rüzgar üreten bir vantilatör kaç watt elektrik harcar ? sıcak bir yerde oturuyorsanız, yaz başında çalıştırın, yaz sonu kapatın. Sizi bilmem, evdekiler istiyor bir tane.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rocksound -- 19 Mart 2011; 13:15:20 >

515 Mesaj
19 Mart 2011; 13:21:05 

evde hobi için yapılabilecek ilginç bir manyetik tasarım.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Magnet Motorlar- Bedava Enerji (Türk Yapımı)
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.344