Şimdi Ara

Crysis 2 - Lansman Ropörtajı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
0
Favori
17.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Crysis 2'nin Türkiye lansmanında Avni ve Faruk Yerli ile Crysis 2, konsol versiyonları, gelecek yeni projeler hakkında konuştuk.

• Hemen izliyorum.Ellerinize sağlık
  • Hemen izliyorum ben de :)
  • İzleyeceğim teşekkürler
  • Türkiye'de oyun sektöründe ciddi gelişimler oluyor. Crysis 2, en ucuz Türkiye'de satılacakmış. Bu çok ama çok büyük bir gelişme. Ayrıca Move, Crysis, Killzone 3 lansmanları üst üste geldi. KZ3 lansmanına gitme fırsatım oldu, Türkiye koşullarında harika bir iş çıkarmışlar.

Umarım daha da bu sektör ülkemizde gelişir. Oyunları orijinal alarak bu sektörün gelişmesini desteklemeliyiz.

Dün itibari ile PC sürümünün önsiparişini vermiş bulunuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 18 Mart 2011; 20:07:18 >
  • Süper ropörtaj yapmışsınız tebrikler.
  • ingilizce konuşa konuşa tükçeyi yarım yamalak konuşmaya başlamışlar video için teşekkürler :)
  • çok başarılı bir ropörtaj tebrik ediyorum
  • Ropörtaj için teşekkürler. Hemen alıp oynamak istiyorum.
  • Cevat baba olsaydı ya bunlar iyi konuşamıyor orj alalım cryiss 2
  • katılan herkes az çok aynı soruları sormuş, adamlarda sıkılmıştır artık ropörtajlar, verdikleri bilgiler, sunum, oyun, herşey çok güzel. kötü olan tek şey, ttnet'in playstore'u...
  • Röportaj için çok teşekkürler. Oyunun Türkiye'deki fiyatı oldukça iyi. İlk lansmanı Türkiye'de yaparak burdaki piyasaya önem verdiklerini de göstermiş oldular. Türkiye'de oyun piyasası söyledikleri gibi gelişir umarım.
    PC ön siparişi verdim sabırsızlıkla bekliyorum.
  • Pc versiyonu ile konsol versiyonları arasında cok buyuk bir fark olur mu sizce ?
  • ya arkadaşlar inş. korsan almazsınız bu adamlar bize güvendi ilk oyunu kendi ceplerinden verip türkçe yaptılar ve devamını sağladılar kaç kişi böyle yapıyo allah aşkına bi kaç türk oyun firmaları da var türk ama onlar bile bize güvenmediğinden türçe yapmıyor.. Durumunuz olduğu sürece oyunu orjinal alın alınki devamı ve yabancı firmaların oyunları da türkçe gelsin dediğim gibi durumu olan arkadaşlar lütfen oyunları orjinal allalım ve dünyaya gösterelim türkiyenin oyun piyasasındaki gücünü
  • Ropörtaj güzel olmuş. Ama keşke sorsaydınız; Türkiye'de Crysis 2'nin Türk oyunu olduğunu düşünenlerde var, düşünmeyenlerde bunun hakkında ne diyeceklerdi.
  • Ya arkadaşlar şimdi bu oyun DX 11 olmayacak mı tam olarak anlamadım
  • Ropörtaj güzel olmuş ...sorular çok güzel ...ama Cevat yerli olsaydı daha iyi olurdu...
    teşekkürler
  • Türkçe Terk!!
  • İnşallah Crysis 2 çok satar.xbox 360 a orijinal alıcam,pc yede ram takviyesinden sonra ttnet'ten alıcam inşallah.
  • Öncelikle röportajın çok güzel olduğunu dile getirmeliyim ,çok teşekkürler
    Crytek ve Yerli kardeşlerede ayrıca teşekkür ediyorum ve tebrik ediyorum
    3 platforma ,%100 türkçe ve 3D oyun yapmak her firmanın harcı değildir
    Umarım satışları güzel olur
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.