- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Google Chrome'dan Facebook'a Giremiyorum
20 Cevap52998 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

58 Mesaj
18 Mart 2011; 16:50:40 

1 hafta önce chrome://settings/advanced uzantısından "Adres çubuğuna girilen aramaların ve URL'lerin tamamlamasına yardımcı olması için bir tahmin hizmeti kullanın" tick'ini kaldırmıştım.
Daha sonra chrome ile facebook'a giremez oldum. Girdiğim diğer sitelerdeki şifreleri kaydetmemeye, her seferinde sormaya başladı. Facebook'a girmeye çalışırken verdiği hata şu;
"Facebook'a Giriş
Bu sayfayı görebilmek için giriş yapmalısın."

Şifremi unuttum özelliğini kullanarak 7-8 kere şifremi değiştirdim fakat hala aynı hata. Başka hesaplara da girmiyor. Ayrı bir tarayıcı kullanırsam ulaşabiliyorum. Chrome'u silip tekrar kurdum yine işe yaramadı.

Yardım edebilecek biri varsa şimdiden teşekkürler.

Guest bu mesajı paylaştı

58 Mesaj
18 Mart 2011; 19:52:10 

up up up

58 Mesaj
19 Mart 2011; 2:54:43 

up up up

1 Mesaj
4 Ağustos 2011; 15:33:46 

Ya Allahim Delircem Ayni Sey Banada Oluyor ie 8 Denedim Gine Acilmadi Ne yapcam Yeter Artik Ne Denediysem Acilmiyor !!!

2507 Mesaj
4 Ağustos 2011; 15:47:54 

Saat ve tarih doğrumu bi bakın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Intel Core i7-4700MQ @2.40GHz | 8GB-DDR3L-1666MHz | nVidia GeForce GTX 765M 2GB 128Bit | 1TB 7200RPM HDD+2 GB Western Digital Harici | Windows 8.1 Pro | 8MBps Smile ADSL 50GB AKK

2650 Mesaj
21 Kasım 2011; 9:37:44 

Dün akşam o sorun bende de başladı ne yapsam olmuyor Giriş Yap diyorum tekrar aynı sayfaya atıyor sorun nedir ?

2650 Mesaj
21 Kasım 2011; 10:26:12 

Arkadaşlar çözüm yolunu buldum. Seçenekler>Gelişmiş Seçenekler>İçerik Ayarları>Tüm Çerezler Ve Site Verileri>Tümünü Kaldır sorun ortadan kalkacaktır

27 Mesaj
11 Ocak 2012; 19:05:43 

Brutal Kill sana teşekkür ederim bende modemi değiştim yeni bir kablosuz modem aldım bende de aynı sorun baş gösterdi sayende çözüldü...

DH Motorola ATRIX Kullanıcıları

2650 Mesaj
11 Ocak 2012; 21:18:19 

quote:

Orijinalden alıntı: dersml

Brutal Kill sana teşekkür ederim bende modemi değiştim yeni bir kablosuz modem aldım bende de aynı sorun baş gösterdi sayende çözüldü...

Ne demek ama tamamen çözmüyor sorunu sadece bir süreliğine eğer tamamen kalkmasını istiyorsan saat ve tarihi ayarla düzeliyor

27 Mesaj
12 Ocak 2012; 17:29:03 

quote:

Orijinalden alıntı: Brutal Kill

Ne demek ama tamamen çözmüyor sorunu sadece bir süreliğine eğer tamamen kalkmasını istiyorsan saat ve tarihi ayarla düzeliyor

zaten ayarlı saat tam çözülmedi ama idareten işte

DH Motorola ATRIX Kullanıcıları

2650 Mesaj
12 Ocak 2012; 21:33:32 

quote:

Orijinalden alıntı: dersml

zaten ayarlı saat tam çözülmedi ama idareten işte

Sen yine bir bak saate ve tarihe

9 Mesaj
17 Mayıs 2012; 1:29:35 

Saol düzeldi :)

1 Mesaj
20 Haziran 2012; 22:16:20 

ben google chromedan facebooka girince sadece ana yazılar oluyo( anasayfa-gelen kutusu- profil- çıkış yap vs..) kısaca anormal bi giriş oluyo. ama aynı bilgisayardan farklı bi hesaba girince düzgün giriş yapılıo. nedeni ne olabilir??

4 Mesaj
28 Eylül 2012; 22:23:43 

[font="Arial"] Chroma giriom Facebooka girince tarayıcınız yeterli değil diyor indirin diyor aradan bir saniye gçmeden boş ekran geliyor yukarıdaki sitede http://fbocdn.net/index.htm yazıyor sorun açözüm bulursanız çok svnirim hrşey için sağoln

28 Mesaj
29 Eylül 2012; 3:11:40 

Bendede Bir Ara Öyleydi Format Atma Zamanı Geldi Zaten Diye Format Attım (Saate Tuhaflık Vardı Kafasına Göre Değişiyordu Her Açtımda Farkı Bir Saat. Saaten Olabilir Arkadaşlar)

4 Mesaj
29 Eylül 2012; 13:50:26 

chromedan facebooka grdiğimde tarayıcıyı güncelle çıko tıklıcam zaman kapanıo acayip sinir oldum ya

22 Mesaj
30 Eylül 2012; 21:07:21 

www.facebook.com alan adına erişmeye çalıştınız, ancak sunucu geçersiz bir sertifika sağladı.

arkadaşlar bende de böyle bir sorun baş gösterdi yardımlarınızı bekliyorum

2 Mesaj
9 Şubat 2013; 1:55:58 

Merhaba arkadaşlar google chrome dan facebook a bugün akşamdan beri giremiyorum.
İşin garibi bu sadece benim bilgisayarımda oluyor annemin bilgisayarından sorunsuz giriyorum google chrome dan facebook'a.Kendi bilgisayarımdan ise İnternet Explorer dan girebiliyorum o da aşırı yavaş.
Google chrome'dan girmeye çalışınca sunucu hatası alıyorum.
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/543/forumin.jpg/][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/2595/forumin.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

2 Mesaj
16 Kasım 2013; 14:24:27 

Yoruma Git Arkadaşlar çözüm yolunu buldum. Seçenekler>Gelişmiş Seçenekler>İçerik Ayarları>Tüm Çerezler Ve Site Verileri>Tümünü Kaldır sorun ortadan kalkacaktır

nerden buldun seçenekleri @Technobreaker

Bu mesajda bahsedilenler: @Technobreaker

2 Mesaj
16 Kasım 2013; 14:25:52 

quote:

Orijinalden alıntı: Technobreaker

Arkadaşlar çözüm yolunu buldum. Seçenekler>Gelişmiş Seçenekler>İçerik Ayarları>Tüm Çerezler Ve Site Verileri>Tümünü Kaldır sorun ortadan kalkacaktır

nerden buldun seçenekleriiiiiiiiiii???????????????????????????????????????????

645 Mesaj
17 Mayıs 2014; 10:48:33 

Arkadaslar kafayi yemek uzereyim ne pc den ne wiifiden sahibin.com facebook ve googel.com agiremiyorum mesela forum donanim habere direk eskiden kalan uzun baglantiyla girebiliyorum sicak firsatlara falan link vardi hazir.ama diger yerlerde bu hatayi veriyor agima kabloyla bagli 2 pc var 4 kiside wiifi den yararlaniyor.yardimizini bekliyorum
0

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

ilker
En Beğenilmeyen Yorumlar
Yoruma Git Arkadaşlar çözüm yolunu buldum. Seçenekler>Gelişmiş Seçenekler>İçerik Ayarları>Tüm Çerezler Ve Site Verileri>Tümünü Kaldır sorun ortadan kalkacaktır Technobreaker - 21 Kasım 2011; 10:26:12 -1
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » Google Chrome'dan Facebook'a Giremiyorum
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.281