Şimdi Ara

Samsung RF 511

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.139
Cevap
6
Favori
100.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung un Türkiye'de ki ilk I7 2. jenerasyon notebooku, I2630QM işlemcili
    özelliklerine göre fiyatı vatanda çok iyi. Notebook almak isteyenlere tavsiye olunur.

http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-rf511-s02tr-rf511-core-i7-2630qm-2.0ghz-6gb-ddr3-750gb-2048mb-gt540m-15.6-dvdrw-cam-w7pre/productdetails.aspx?I_ID=52043

• Alan olursa testler yapıp paylasabilir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: strahd_von_zarovich

Alan olursa testler yapıp paylasabilir mi

Laptop şuan elimde ne tür bir test yapılmasını istiyorsun ?
    öncelikle şunu söyliyim ürün kasası çok şık ve yine inceliğiyle ön plana çıkıyor.
    Vatan bilgisayardaki bugün başlayan samsunglara özel %25 indirim kampanyasıyla bu ürün kaçmaz diyorum arkadaşlar.
  • 3d mark 2011
    süper pi 8M yapabilirsin mesela...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Notebook Kings

quote:

öncelikle şunu söyliyim ürün kasası çok şık ve yine inceliğiyle ön plana çıkıyor.
    Vatan bilgisayardaki bugün başlayan samsunglara özel %25 indirim kampanyasıyla bu ürün kaçmaz diyorum arkadaşlar.

Mesela dirt2 , gta4 , bad company 2 gibi oynarkenki fps değerli bi resmi koyabilir misin ? , bide oyundan sonraki ekran kartı ve çekirdek sıcaklıklarını. Tabi ne kadar oynadıgını falan da yazarsan .

• Olmadı kısaca sen , ac baba bi oyun fulle ayarları 3-2 saat oyna ısınıyor mu çok , bide takılıyormu diye bak.
  • samsungtan i7 2630 lu bir laptop bekliyordum, bunu gördüm, hem de bomba bir fiyatla:)
    araştırmaya başladım, muhtemelen alırım
  • quote:

quote:

aklıma ilk gelenler sorular:
    *normal çalışma ile işlemci sıcaklık kaçlarda dolaşıyor,
    *elindeki en zor oyunun en yüksek ayarlarında kaç dereclerde peki
    *usb 3.0 vardı galiba, onaylar mısın
    *fan sesi durumu nasıldır
    *hdd si 5400 rpm olduğu kesin mi
    *full hd yi desteklemiyor galiba?
    *ram lerin hızlarına bakma imkanın varmı
    yardımcı olursan çok sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: laska

quote:

quote:

aklıma ilk gelenler sorular:
    *normal çalışma ile işlemci sıcaklık kaçlarda dolaşıyor,
    *elindeki en zor oyunun en yüksek ayarlarında kaç dereclerde peki
    *usb 3.0 vardı galiba, onaylar mısın
    *fan sesi durumu nasıldır
    *hdd si 5400 rpm olduğu kesin mi
    *full hd yi desteklemiyor galiba?
    *ram lerin hızlarına bakma imkanın varmı
    yardımcı olursan çok sevinirim

Arkadaşlar kusura bakmayın oyun oynamayı çok seven biri dğeilim elimde oyun yok bu tip bi test yapıcak zamanımda yok sadece izlenim paylaşabilirim.
    Q530 kasaları zaten yaklaşık 5 aydır satılan serilerdir çift havalandırma bulunur ve ısınmaması ve ekran kalitesiyle ünlüdür.
    Samsung 1066 mhz ram kullanmaktadır
    hdd 5400 rpm evet
    Hdmi çıkışı var
    usb 3.0 yok
    fan sesi yok.

saygılarımla.

• Bende çocuklarıma oyun internet için alayım diye düşünüyorum. Çok anlamam bu işlerden. Sizce bu paraya değermi. HP ye, ASUS a göre felan nasıldır acaba kalitesi. Alsam mı VATAN dan karar veremedim.
  • arkadaşım çocukların bu makinayı zorlayacak bir oyun oynayacak mı acaba? piyasadaki birçok makina çocuklarının ihtiyacını görür.
    örnek oyun yazarsan daha fazla yardımcı olabiliriz.
    zaten piyasadaki bütün makinalar internet, müzik, film ihtiyacını görür.
  • arkadaşlar vatan pc den alınan bir notebook arızalandığında kendisi mi yapıyor yoksa ürünün firmesına mı gönderiyor bilgilerinizi aylaşırmısınız
  • ürünün firmasına gönderiyor.
  • klavye ve malzeme kalitesi çok iyi duruyo.
  • Merhaba, dün bizde vatan bilgisayarda bu laptopa baktık. Fiyatı özelliklerine göre uygun görünüyor. Tavsiye ediyormusunuz? Bi kaç gün içinde bu özelliklerde laptop almayı düşünüyorum. Sony mi, toshiba mı, yoksa bu laptopu mu almalıyım? Bu modelin Usb 3.0 ı var denilmişti. Acaba varmı? Batarya durumu nedir? Lütfen bu model hakkında yorumlarınızı paylaşabilirmisiniz?
  • Evet. Lütfen daha fazla bilgi verebilirmisiniz bu model hakkında. Bende bu modeli düşünüyorum. Asus n53sn aarasında kararsız kaldım.
  • 2 adet usb 3.0, 2 adet usb 2.0 var makinada. resimlerde görünen mavi usbler 3.0 olanlardır
  • Ekran'ı nasıl peki? hd led diye duymuştum. full hd mi acaba?
  • quote:

arkadaşım çocukların bu makinayı zorlayacak bir oyun oynayacak mı acaba? piyasadaki birçok makina çocuklarının ihtiyacını görür.

Valla çok detaylı hangi oyunlar bilmiyorumda call of duty, counter strike ve benzeri oyunları oynuyolar diye biliyorum. Bunu veya benzeri en iyi fiyat kalite oranlı marka ve model ne önerirsiniz. Sağlam bişe olmalı, arıza çıkarmamalı ve servisi iyi olmalı. Selamlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: trabzon61_66

quote:

arkadaşım çocukların bu makinayı zorlayacak bir oyun oynayacak mı acaba? piyasadaki birçok makina çocuklarının ihtiyacını görür.

Valla çok detaylı hangi oyunlar bilmiyorumda call of duty, counter strike ve benzeri oyunları oynuyolar diye biliyorum. Bunu veya benzeri en iyi fiyat kalite oranlı marka ve model ne önerirsiniz. Sağlam bişe olmalı, arıza çıkarmamalı ve servisi iyi olmalı. Selamlar...

Asus N53sn yi öneririm , izmirde yasıyorsanız yeni magazası acılmıs %25 indirimi var , baska yerde yasıyorsanız nisanın gelmesini bekleyin indirim yapar belki vatan diğer mağzalarında da . samsung a gelince donanımsal olarak sadece raminin 1066mhz olmasıyla kötü diyebilirim , ayrıca vatanda 1980 e %25 indirimli olarak satılıyor ama zaten maksimum etceği değer bu kadar . 6gb ram göz boyamak için konmuş ki 1066mhz olcagına keske 2 gb koysalarmısta 1333mhz olsaymıs. Bence kacırılmaması gereken bi ürün değil. Çoçuğunuz call of duty , counter falan oynuyorsa i5 li 1.4 - 1.5 milyarlık bi makinede rahatlıkla işinizi görcektir ama önerdiğim asusun n53sn modelini alırsanız 3-4 sene oyunları rahatlıkla götürecektir diyebiliriz . Full Hd oldugundan da filmlerde de + sı olacaktır . Onda da şimdilik bazı sürücü problemleri yasanıyor gerci, aceleniz yoksa size tavsiyem beklemeniz yönünde.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.