Şimdi Ara

50 YTL ALTI EN İYİ KULAKLIK (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
310
Cevap
0
Favori
43.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar bass'i ve mumkunse ses kalitesi daha ii olan hangisi Sennheiser MX 200 mu MX 300 mu?? Metan'da su an MX 200 yok, gelmesi de uzun surer dediler, MX 300 ise mevcut, 10 € + kdv - %23 = 19 YTL (19.06.2006 kuruna gore). MX 200 yazicioglunun giriste var ama 25 YTL.

bugun Metan'dan MX 300 aldim fakat Philips AZ7181 cd player'la gelen Philips kulaklik kdr bass'ta ii deil maalesef bass'i hissedebilmek icin kulakligi kulagin icine dogru bastirdiimda Philips subwoofer etkisi yaratiyor, ancak aynisini MX 300 icin soyleyemem harbi bass'i kuvvetli hangi kulakligi tavsiye edersiniz??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DJouneyt -- 20 Haziran 2006; 0:34:47 >
  • arkadaşlar burada Sennheiser mx500 ümü satıyorum.. çünkü elimde 3 tane mx200 var.. ilgilenenler bana pm atsın

http://forum.donanimhaber.com/m_7741952/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkchild -- 23 Haziran 2006; 9:23:40 >
  • MX 500 dicem ama bass konusunda biraz zayıf. frekans olarak en üstün kulaklıklardan biri
  • topic hortlattim ama bi sorum varrr

http://www.amazon.com/gp/product/B00081PR72/sr=1-207/qid=1153771975/ref=sr_1_207/103-5928985-3267829?ie=UTF8&s=electronics
    linkteki koss marka kulaklik ile sennheiser hd201 kulaklik arasinda kaldim

creative zen sleek photo mp3 player alicam
    yanina da bu ikisinden birini...amazon.com da buldum...

ne dersiniz uyar mi...koss iyi midir
    sennheiser hd 201 nasildir.....

cep amfisine gerek olur mu

cevaplariniz icin simdiden tesekkurler
  • mx ler arasında mx200 diyorum kesinlikle... 200 -300 -500 dinlemiş biri olarakkk

hd 202 al sexai.. ben kullanıyorum gayet güzel herşeyiyle.. F/P oranı gayet iyii..
  • oncelikle tesekkurler darkchild

yani diosun ki birak koss u...birak 201 i...al 202 yi...dogrumudur ustad...

http://www.amazon.com/gp/product/B000065BP9/sr=8-1/qid=1153777130/ref=pd_bbs_1/002-5606249-0465606?ie=UTF8

bu linktekidir herhlade....ben abd deyim...turkiye de ne kadar bu burda amazon da 23 dolarmis....iyi mi fiyati ??
    peki o zaman
    soru 1:
    ben cok farkli tarzda muzik dinliom...oyle bas vurmasi falan gerekmiyor yani yine de onerir misin...sanat muzigi de dinleyecem r&b...ve hafif rock da... ozellikle enstrumanlari duymak isterim...artik dip ses mi denir nedir iste..o konuda iyi midir?
    2.
    creative zen sleek photo mp3 player alicam ona uyar mi?
    cep amfisi falan gerekir mi?
  • ya sexai ben R&B de d,inlerim pop danca falan dinliyorum aslında basları biraz fazla çıkan bi alety.. ama ses kalitesi gayet süper.. içeri yada dışarı ses geçirmiyoo .. cep anfisi gerekirmi bilmem..

ben bunu sony nw e505 mp3 çalarım la kullanıyorum.. ve memnun um... 40 milyona almıştıım türkiyeden .. artık fiyatını sen de ona göre hesapla ;)

BU LİNKTE SENNHEISER HD202 İNCELEMEMİ BULABİLİRSİN..

http://www.tomshardware.com.tr/topluluk/index.php?topic=1227.0;all
  • quote:

Orjinalden alıntı: asprin

Bu fiyatlarda, müzik dinlemek için hangi kulaklığı önerirsiniz? Mikrofonlu da olabilir. Benim için önmeli olan fiyat/performans.
    -----------------------------------------------------------------------------------------------
    SENNHEISER PX 40 KULAKLIK
    SENNHEISER PX 30 KULAKLIK
    SENNHEISER HD 202 STEREO KULAKLIK
    SENNHEISER MX 500 MICRO KULAKİÇİ KULAKLIK
    SONY MDR-P180 KULAKLIK
    Bu çok iyi ama pahalı. 50ytl sınırını aşıyor. STANTON DJ-PRO 60 PROFESYONEL KULAKLIK
    PANASONIC RP-HG11 KULAKLIK
    PHILIPS HP-400 DJ KULAKLIĞI
    PHILIPS SBCHP 800 HIFI KULAKLIK
    PHILIPS SBCHP 250 HIFI KULAKLIK

bak yarbay efendi apple nin ipod için ürettigi kulaklıklar var bide buna bak ok
  • bende bass iyi veren bi kulaklık 25 ytl ye falan ben philips lere baktım memnun değil kimse philisten hp 200 ile hp 250 modellerini düşündüm kırlıma falan oluyomuş ne dersiniz Sennheiser a kaydım biraz ama bunada bütçe yeter mi ki 25 ytl en fazla bide kulak içi olmuycak bi yardım etseniz sevinirim
  • Dün metanda yeni gelen ve açıkçası model kodlarını unuttuğum rengarenk birsürü kualaklık denedim. ve inanın hiçbirisi mx serisinin yakınlarından bile geçemez...

metana gelmeden önce doğubankta mx250 denemiş ve ilk kez sennheiser deneyen bir müziksever olarak çok etkilenmiştim.. internetteki yorumlardan yola çıkarak metan a vardığımda mx 200 denedim.. ve kulaklarıma inanamadım. dinlediğim müziğin tarzındandır belki bilemiyorum.. ama mx200 gerçekten rezaletti! mx250 kat ve kat daha iyiydi...

ben de deneme imkanı bulamadığım mx500 ü almaya karar verdim ama bu bir kumar olacaktı.. son anda orda yardımcı olan rock çı ablamız dedi ki : "bak bundan da varmış" ve mx300 getirdi bir adet

ben de dedim ki eğer kumar oynayacaksam küçük çapta oynayayım ve kaybedersem az kaybedeyim .. ve 18 liraya mx300 aldım. aşk hayatım da süperdir ama bu kumardan böyle bir karla çıkacağımı hiç beklemiyordum.

hikayenin sonucu.. bence eğer metal müzik dinliyorsanız-ki bu çok çok çok çok büyük bir etken- kesinlikle ama kesinlike mx300 almalısınız. ha eğer kutusu mutusu ne biliyim volume kontrol ü sizin için önemliyse o zaman 500 lere de bakabilirsiniz.. ama alacağınız ses mx300 kadar iyi olmayacaktır.

metal dinliyorsan = mx300
  • saatlerdir Sennheiser ile ilgili tüm yazıları okuyorum,herkes bir şekilde fikrini yazmış,güzel de olmuş ama eksik olan bir şey var,o da müzik tarzlarının belirtilmemesi

ben metal müzik dinliyorum.Creative Nomad Muvo 4gb mp3 çalarım var ve orjinal kulaklıkları bozuldu (garanti kapsamındadır umarım).35Ytl yi geçmeyecek şekilde kulaklık tavsiye edebilecek olan var mı?cyberghost metal müzik dinliyor ve mx300 öneriyor.Bu öneriyi yazdım bir kenara

Dikakt! A B ya da C mi daha iyi demiyorum.Bilmek istediğim,benim mp3 çalarıma ve metal müzik tarzına "sizce" hangi kulaklıkların uygun olabileceği,tabiki üst sınır 35ytl civarı

Şimdiden teşekkür ediyorum
  • Creative nin yeni kulaklıkları çıktı çok şık ve özellikleri iyi görünüyor. Creative nin web sitesine bir bak derim.
  • sennheiserin o fiyata kadar olan tüm kulaklıklarına bakabilirsin kaliteden şüphen olmasın mx 500 kulakiçi için çok iyi bassını yetersiz bulanlar kulaklığı değilde kullandıkları cihazı da suçlamaları lazım.Tavsiyemdir pc için olanlar tabiyki daha iyi bass tonları verecektir.Hareketli kullanacaksan kulak içi mx 300 yada 500 hareketsiz isen pc için al.
  • philips iyi değil bence pioner al başın ağrımaz
  • daha önce konusu geçtimi bilmiyorum ama ben yinede yazayım

ben fazla kulaklık kullanan biri değilim,ses sistemi malum.golddan 1-2 ay önce mikado diye bir

kulaklık aldım aman aman kaliteli bir ses bekliyemem tabi ama kötü değil.

işin güzel tarafı kulaklık titreşimli gelen basa göre titretiyor hoş 1 şey bence
  • webdenal.com tam bir fiyasko.belirteyim.sebebi aşağıdaki yazıda.buyrun.(yazıda bahsedilen ürün mx300)

""Dün öğlen saatlerinde "webdenal.com" sitesinden bir ürünün siparişini verdim.Ödeme safhası tamamlandı,kredi kartı bilgilerim alındı.Ürün de stokta var,herşey yolunda gibiyken,akşam aldığım mailde,ürünle ilgili işlemlerin iptal edildiği yazısı ulaştı bana.ben hiçbir iptal onayı ya da isteğinde bulunmadığım için çok şaşırdım.Maili okuduğumda anladım ki,firmanın web sitesinde "stokta" ibaresi yer almasına rağmen,ürün aslında "toptancı stoklardan temin edilemiyor"muş ve "ürünün stoklara giriş tarihi de belli değilmiş"
    Böyle bir hata olabilir mi?Eğer olur,hatadır diyorsanız,oradan "güvensiz" alışveriş yapmaya devam edin.Kaldı ki aynı hataya ben tekrar düşmeyeceğim.""

eleştiri mektubunu yolladık ama dur bakalım ne olcak.dikkatli olun.ben ilk defa alışveriş yapayım dedim beğenmedim.olmadı.ilk ve son yani..
  • arkadaşlar ırıver imp 700 diskmanimle gelen kulaklar mx300 e çok benziyor yoksa aynısı mı?Irıverin slim x serisi bir ürününün kulaklığı mx500.Acaba bendeki kulaklık mx300 mü bi bilen varsa sylesin çünkü ben bu kulaklıktan almayı düşünüyordum ama baktım benim diskmaninkinin aynısı tek fark ırıver yazması açıkcası kulaklıktan memnunum ama tam bir ses manyağı olduğum için mx300 istiyordum.Yardım lütfen
  • Koss ksc75 bu kulaklık mı yoksa sennheiser px100 mü.Koss ksc75 bu kulaklığı internetten nereden bulabilirim ve fiyatı nedir link yollarsanız çok sevinirim.
  • Behringer HPX2000 bu kulaklık nasıl koss a benziyor.Kaliteli gibi.
    http://www.mydukkan.com/urunler.asp?gid=723
  • arkadaslar mx 400ü diger mx serilerinden ayıran en önemlli özellik nedir?
    su an kafamda 3 model var mx200,mx500 ve mx400 sizce hangisini alayım?
    aranızda mx400 kullanan ve hakkında yorum yapabilecek biri varsa sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.