Şimdi Ara

Hans Zimmer, Crysis 2 Soundtracklerine El Atıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
        EA, Hans Zimmer'ın Crysis 2 soundtracklerinin yaratılmasında yardımcı olacağını duyurdu.

The Dark Knight ve Inception gibi son zamanların en iyi filmlerinin müziklerini besteleyen isim olan Hans Zimmer, oyun soundtrackleri konusuna da yakın biri. Bundan önce Modern Warfare 2'nin soundtracklerinin hazırlanmasında katkıda bulunmuştu.

Şimdi Zimmer ve ekibi ekibin orjinal bestecileri olan Borislav Slavov ve Tilman Sillescu ile birleşip Crysis 2'nin müziklerini oluşturmaya çalışıyorlar. Zimmer, ekibe katıldığını çünkü Crytek'in "tutku"sunun kendisini çok etkilediğini belirtmiş. Crysis 2 projesine ve dünyasına hayranlığını dile getiren Zimmer'ın harika besteler önümüze koyacağına inanıyoruz.

25 Mart'ta çıkışını yapacak olan Crysis 2, PC, Xbox 360 ve PS3 için çıkışını yapacak. Oyunun Türkiye lansmanı bugün yapılacak.

• Bu süper bir haber.Modern Warfare 2 soundtrackleri gerçekten harikaydı.Crysis 2 içinde aynıları olucak diyebilirim
  • Hans Zimmer film ve oyunlarda müzik konusunda usta bir isimdir...benim gibi ''soundtrack önemldir'' diyenler için çok güzel bi haber...
  • Hans zimmer varsa müzikler süper olacaktır hiç kimsenin şüphesi yok
  • the davinci code Angels and demons Dark Knight Inception Modern Warfare 2 Prestige Pirates of the Carribean serisi. Ve daha bir sürü. Adama efsaneleşti
  • Çok değişik bir haber olmuş, hans zimmer zaten oyunun başından beri yardımcı oluyor.
    Şu an yardımcı oluyor demek saçma oyun ve soundtrack son halini aldı artık.
    Bu arada ana menüdeki müzikte bile(mp demo) resital dinliyormuşçasına uzun süre bekledim.
    Emek harcanmış belli.
  • @Pyloge'un dediği gibi Hans Zimmer başından beri projedeydi hatta kendi sitesinde Crysis 2 Album Art kısmında adını yazarak belirtmişti projede olduğunu.
  • Hans Zimmer'a yorum yapmaya gerek bile yok yaptığı her soundtrack abartmıyorum gerçekten harika crysis 2'de de harika işler çıkarıcak
  • Haber saçma olmuş. Şurda oyunun çıkmasına 1 hafta kala oyuna soundtrack mı ekleniyor? Benim bildiğim soundtrack demek oyunda çalan müziklerden oluşan albümdür. Oyun dvdlere basılalı günler olmuştur. =))
  • Çıkmasına 5 gün kalan bir oyunun müziklerini şimdi mi yapmaya karar vermişler? Ya da bu geç kalmış bir haber mi?
  • Hans Zimmer, müzik dehası olduğunu düşündüğüm bir adam.Muazzam bir yapıt göreceğimizden şüphem yok.
  • zimmer oda demekti di mi :) güzel :D
  • zimmer oda demekti di mi :) güzel :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.