Şimdi Ara

Nokia tasarımıyla dikkat çeken X7 modelini 21 Mart'ta tanıtabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
0
Favori
12.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Microsoft ile işbirliğine giden ve 2012 ile birlikte ürün gamını Windows Phone platformu ekseninde şekillendirmesi beklenen Nokia, 22 Mart'ta başlayacak CTIA Wireless etkinliğinde yeni telefonlarını sergilemeye hazırlanıyor. Tahminlerin aksine Mobil Dünya Kongresi'ni rakiplerinden sessiz geçiren Nokia, tasarımıyla merak uyandıran X7 modelini CTIA Wireless etkinliğinden bir gün önce, 21 Mart'ta yapacağı özel etkinlikte tanıtabilir.

Davetiyeden de anlaşılabileceği üzere Symbian tabanlı telefon(lar) tanıtacak olan Nokia, Amerikalı kullanıcılar için T-Mobile üzerinden sunacağı C7 modelini de tanıtabilir. 4-inç büyüklüğündeki ve 360 x 640 piksel çözünürlüğünde AMOLED kapasitif dokunmatik ekrana sahip olan X7, Nokia'nın gözde modeli N8 ile benzer şekilde Symbian^3 işletim sistemini kullanıyor ve donanım tarafında 680MHz hızındaki ARM11 işlemcisine ek olarak Broadcom üretimi BCM2727 GPU'su ile gelişmiş oyun grafikleri vaad ediyor. Özellikle tasarımıyla dikkat çeken X7'nin fiyatı hakkındaysa henüz resmi olarak açıklanmış herhangi bir bilgi bulunmuyor.

• 360x640 çözünürlükten fazla ekran takamıyorlar galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark_Skill -- 16 Mart 2011; 21:00:32 >
  • Yine Symbian

Bi halt olmaz bundan :D
  • güzel paylasım tesekkurler
  • böyle güzel tasarımları symbian ile mahvediyorlar.
  • Son zamanlarin en rezil tasarimlarindan biri olmus.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olur öyle arada
  • nokia nın bu Symbian ısrarı nerden geliyor anlamadım doğrusu..
  • nokia kosu bandından koşup duruyo ileri gittigi sanıyor ama hep aynı yerde.Symbian ile nereye kadar gidecek acaba bu nokia
  • symbian diye diye ölecek bu nokia yazık
  • İş tasarımla bitmiyo artık
  • hangi delikanlı nokıayı kurtarcak androidli telefon çıkartaçak oldukça merak ediyorum insanda bu kadar inat olmazzzz sanki androidli telefon çıkarsalar kıyamet kopar böyle giderse 1.samsung 2.htc 3.nokıa olur
  • Symbian diyor hala ya
  • Tasarım çok kötü, donanım daha da kötü.

Nokia önceden yazılım işini beceremiyordu. Donanım olarak iyi telefonlar
    üretirdi.

Şimdi yeni bir sayfa açtılar. İkisini de yapamıyorlar.

arm 11 680mhz
    4" 360*640 ekran

Dünyaya kasa değişikliği ile aynı telefonuları yıllarca kakaladın. Beter ol!!!
  • Tasarım leş. Köşelerinden makasla kırpmışlar gibi duruyor
  • androidli CIHAZ ÇIKARTILANA KADAR NOKİA ALMAK SAÇMA OLUR
  • wm7 gelene kadar batan symbianın mallarına koşun :)
    gel vatandaş gel
  • Bu telefonun kamerası 8 MP olmasına rağmen yine çift Led falaş.
  • Kamerasında otofokus olursa ben alabilirim.Tasarımını beğendim Ama Otofokus olmayıpta n8 ile aynı fiyattan çıkarsa tabiki almam.
  • Symbian yapmışlar yine..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.