Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (1642. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.810
Cevap
291
Favori
1.524.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16401641164216431644
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: depresif_adam

quote:

Orijinalden alıntı: Turbulencia

Yağ yakmaya çalışıyorum. Şuan yağlıyım zaten biraz. 72'den 69'a düştüm. 64-65'e kadar pek karın kası göremeyeceğim gibi Hayırlısıyla Besyo'yu tutturursam sağlam uzun süreli bir hacim alma dönemine gireceğim.

64-65 kilo düşmeyi nasıl kabulleniyorsun
    yada hedef haline getiriyorsunuz anlamıyorum.
    temiz bir şekilde 75-80 olsan karın kasında gögüslerinde daha güzel olur bence
    hacim bu spor icin cok önemli

65 kiloda karın kaslarını gösteren birinin 80 kiloda gösterebilmesi için minimum 5 sene daha spor yapması gerekiyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Magnetic Monopole

Bildiginiz gibi vucut gelistirmede en onemli noktalardan birisi kaslari sasirtmak. Ben soyle bir yontem kesfettim. MESela gogus gununde spor salonuna gidip ustumu degistiriyorum sonra hemen eve donuyorum. Kaslarim inanilmaz sasiriyor. Cok iyi verim aldim.

hahahahaha iyiydi
  • Diyet katilastikca guc de dusuyor :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dahakathekiller7

Diyet katilastikca guc de dusuyor :(

Ekleyemedim bi turlu resmi
  • dahakathekiller7 D kullanıcısına yanıt
    Ortama bak. Vücut geliştirme salonu mu mavi istiridye barı mı belli değil?
  • Arkadaşlar beslenme için önerileri olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fabrice

Ahahahah sorma ya pek memnunum diyemem

• Beyler ufak bir sorum olucak 1.94 boyundayım kiloda 80 - 85 arası değişiyor.Boy uzun olunca kas gelişimi dahamı yavaş olur? Bu sporu uzunca yıllar yapmak istiyorum ama çabalarımın karşılığı çok yavaş olursa motivasyonum düşecek diye korkuyorum.Daha bugün başladım ama hocalarıma bir sorayım dedim.Hatta boyu uzun ve bu sporla ilgelenen biri varsa birkaç tavsiye verebilirmi diyet,egzersiz programı gibi.Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AteistKedi

Beyler ufak bir sorum olucak 1.94 boyundayım kiloda 80 - 85 arası değişiyor.Boy uzun olunca kas gelişimi dahamı yavaş olur? Bu sporu uzunca yıllar yapmak istiyorum ama çabalarımın karşılığı çok yavaş olursa motivasyonum düşecek diye korkuyorum.Daha bugün başladım ama hocalarıma bir sorayım dedim.Hatta boyu uzun ve bu sporla ilgelenen biri varsa birkaç tavsiye verebilirmi diyet,egzersiz programı gibi.Şimdiden teşekkürler.

Boy uzun olunca kas gelişimi daha yavaş olmaz ama daha çok çabalaman gerekir 170 175 adama göre
    Daha şimdiden 85 kiloymuşsun mesela ben 85de jeff seid olcakken sen normal insasın Çok yemen lazım çoook
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doğa Can

quote:

Orijinalden alıntı: AteistKedi

Beyler ufak bir sorum olucak 1.94 boyundayım kiloda 80 - 85 arası değişiyor.Boy uzun olunca kas gelişimi dahamı yavaş olur? Bu sporu uzunca yıllar yapmak istiyorum ama çabalarımın karşılığı çok yavaş olursa motivasyonum düşecek diye korkuyorum.Daha bugün başladım ama hocalarıma bir sorayım dedim.Hatta boyu uzun ve bu sporla ilgelenen biri varsa birkaç tavsiye verebilirmi diyet,egzersiz programı gibi.Şimdiden teşekkürler.

Boy uzun olunca kas gelişimi daha yavaş olmaz ama daha çok çabalaman gerekir 170 175 adama göre
    Daha şimdiden 85 kiloymuşsun mesela ben 85de jeff seid olcakken sen normal insasın Çok yemen lazım çoook

Soyle bi durum da var boyu uzun insan daha kasli gorunuyor cok kutlesi olmasa da daha gosterisli duruyor. Yani boy uzun daha zor boy kisa daha kolay demek yanlis

• quote:

Orijinalden alıntı: Lentus

quote:

quote:

Yağ yakmaya çalışıyorum. Şuan yağlıyım zaten biraz. 72'den 69'a düştüm. 64-65'e kadar pek karın kası göremeyeceğim gibi Hayırlısıyla Besyo'yu tutturursam sağlam uzun süreli bir hacim alma dönemine gireceğim.

65 kiloda karın kaslarını gösteren birinin 80 kiloda gösterebilmesi için minimum 5 sene daha spor yapması gerekiyo.

bu kadar emin konuştuguna göre
    5 sene de yapan kişii sensin

bu sporun icindeyim bu işler senelere bakmıyor
    calışmaya-beslenmeye ve azme bakıyor

boş boş konuşmaya gerek yok
  • Tamam da adam zaten çalışmaya-beslenmeye ve azme bakmıyor demiyor ki. Altyapı, istikrar gibi maddeleri de ele aldığımız zaman söylediği şey gayet mantıklı.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Boş boş konuşan sensin. Bu sporda doğal olarak üretebilceğin kas miktarı var. Steroidde kullansan 15 kilo kas yapmak öyle aylar sürücek işler değil. Böyle konuşan insanlara bakıyosun çöp siklet dolaşıyolar. Yıllardır içindeymişte azme bakıyomuşta.

Geçerli olan bilimdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lentus -- 2 Nisan 2015; 21:02:26 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Boş boş konuşan sensin. Bu sporda doğal olarak üretebilceğin kas miktarı var. Steroidde kullansan 15 kilo kas yapmak öyle aylar sürücek işler değil. Böyle konuşan insanlara bakıyosun çöp siklet dolaşıyolar. Yıllardır içindeymişte azme bakıyomuşta.

Geçerli olan bilimdir.

15 kilo kas yapsın diyen mi oldu sana
    70 kilodan 65'e düşecegine bir senede 75 olur temiz bir şekilde ikinci senesinde 80 olur
    bunları gördük yaşadık.
    forumda fotograflarım mevcut arkadaşım
    çöp siklet olmadıgımı buranın eskileri cok iyi bilir.

bi de seni görsek var mı sende ?

lan orda burda google yardımıyla bişeyler okuyorsun
    bilimadamı mu oldunuz
    neyin kafasını yaşıyorsun arkadaşım sen
    cidden uçmuşssunuz siz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-005109EE3 -- 2 Nisan 2015; 21:15:52 >
  • Lentus da abartiyor herseye at gozkuguyle bakiyor da oyle temiz temiz 2 yilda 10 kg alinsa ki arkadas yeni baslamis bi arkadas degl resimleri olan(konu ordan acildigindan soyluyorum) herkes dev gibi olur biraz da realist olmak lazm

• quote:

Orijinalden alıntı: dahakathekiller7

Lentus da abartiyor herseye at gozkuguyle bakiyor da oyle temiz temiz 2 yilda 10 kg alinsa ki arkadas yeni baslamis bi arkadas degl resimleri olan(konu ordan acildigindan soyluyorum) herkes dev gibi olur biraz da realist olmak lazm

gerçekten makroları tuturup sıkı diyetle birlikte olmayacak şey degil
    2 yıl kısa bir zaman degil bence

tamamen yukarıda resmini paylaşan ithafen söylüyorum
    sırıfdan baslayan bir arkadaş için degill

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-005109EE3 -- 2 Nisan 2015; 21:41:47 >
  • Olmayacak sey hocam bahsettigin arkadas iki sene sonunda yuzde 12 80 kg falan olamaz ruya gormemek lazim. Zaten olabilse tekrar 70 e duser paramparca yarisir atletik fizikte buyuk ihtimal de alir. Hepimizin ornek aldigi adamkardan biri Savas Cebeci ortalama da bir genetigi var gibi ortalama ustu belki kac yillk sporcu boyu kilosu hemen hemen esit yuzde 8 yag orani var. Bosuna da ruya gormeye gerek yok. Naturel olarak bahsettigin durumlar cok cok gercekci degil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dahakathekiller7 -- 2 Nisan 2015; 22:03:27 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Geçerli olan bilimdir.

15 kilo kas yapsın diyen mi oldu sana
    70 kilodan 65'e düşecegine bir senede 75 olur temiz bir şekilde ikinci senesinde 80 olur
    bunları gördük yaşadık.
    forumda fotograflarım mevcut arkadaşım
    çöp siklet olmadıgımı buranın eskileri cok iyi bilir.

bi de seni görsek var mı sende ?

lan orda burda google yardımıyla bişeyler okuyorsun
    bilimadamı mu oldunuz
    neyin kafasını yaşıyorsun arkadaşım sen
    cidden uçmuşssunuz siz

• Beyler antremanlarimi akşama aldim. 8 de gidip 10 da geliyorum. Yemek yiyip 12 gibi yatiyorum. Ama açıkçası saat biraz geç olduğu için herşey yiyemiyorum. Mesela muz yesem ya da ne bilim 70 gram karb 40 gram protein tüketmek bana olumsuz yansır mı? Baya arattim google amcada eating after a late night workout diye ama sonuç pek tatmin etmedi her kafadan bir ses çıkıyor. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fabrice

Polis Akademisi.. varya o müziğin hastasıyım.(no homo:)

• 
Sayfa: önceki 16401641164216431644
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.