Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (1498. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.810
Cevap
291
Favori
1.524.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14961497149814991500
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yeni bi hap çıkmış eczaneden alıyorsun okadar.o seni zayıflatıyo.2 aydır daha ne yaptında takviye istiyorsunuz,nasıl bir ağırlıkla çalışıyorsunuz da yetmiyo yedikleriniz.madem zararlı neden kullanmak istiyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cassius X

Selam.

Ben 2 aydır salona gidiyorum. 1 aydır program yapıyorum. (ön kol, arka kol, sırt, göğüs, mekik, ayak) Ama alt göbek çok kararlı bir şekilde duruyor.

Oradaki hocalara sormaktan çekiniyorum, çok soruya karşı tahammüllü olmadıkları için pek soru sormaya yanaşamıyorum.

Bana karnitin önerebilecek biri var mı acaba. En zararsız ve uygun fiyata nasıl getirebilirim. ?

Hap olarak mı sıvı olarak mı almalıyım.

Teşekkürler.

Hocam ürün kullanmak için erlen ama sen bilirsin tabi ki sıvı olanı çok daha etkili. Ayrıca yalnızca L-Carnitin değil onu destekleyecek yan ürünü var bide ikisi birlikte kullanılmalı.
  • montevo kullanıcısına yanıt
    Niye böyle çıkış yaptınız anlamadım.

Böyle pespaye cevap verecek çuval dolusu insan var dışarıda.

Ben burada tecrübeli olan insanların varsa tavsiyelerini almaya geldim.

Böyle boş cevaplara zaman ayıracak yaşı geçtik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pir

quote:

Orijinalden alıntı: Cassius X

Selam.

Ben 2 aydır salona gidiyorum. 1 aydır program yapıyorum. (ön kol, arka kol, sırt, göğüs, mekik, ayak) Ama alt göbek çok kararlı bir şekilde duruyor.

Oradaki hocalara sormaktan çekiniyorum, çok soruya karşı tahammüllü olmadıkları için pek soru sormaya yanaşamıyorum.

Bana karnitin önerebilecek biri var mı acaba. En zararsız ve uygun fiyata nasıl getirebilirim. ?

Hap olarak mı sıvı olarak mı almalıyım.

Teşekkürler.

Hocam ürün kullanmak için erlen ama sen bilirsin tabi ki sıvı olanı çok daha etkili. Ayrıca yalnızca L-Carnitin değil onu destekleyecek yan ürünü var bide ikisi birlikte kullanılmalı.

Teşekkür ederim.

Sıvı olarak alacağım ürünü.

Destekleyici olarak hangi ürünü öneriyorsunuz acaba.

Pazartesi Salı Perşembe Cuma çalışıyorum, 90 kilo 176 boy.

Gözünüze çok görünmesin, sadece biraz alt göbek var, önceden grekoromen güreş yaptığım için 90 kilo gibide görünmüyorum, sporda değil salonda vücut geliştirmede yeniyim. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cassius X -- 7 Kasım 2014; 11:41:54 >
  • Cassius X kullanıcısına yanıt
    spora başlayan ve 1-2 ayı deviren her kişi hemen protein tozu almam lazım,şunu içmem lazım,aman kaslarım eriyecek.bu neyin telaşesi böyle anlamış değilim.beraber çalıştığım arkadşaım 14 kilo verdi ne diyet ne takviye kullanrak.bu tür takviyeleri iksir olarak görüyorsunuz.bundan kurtulun.ben de lcarnitin kullandım ve böbreklerimde ağrıya neden oluyordu bıraktım.kaldıki sürekli yüksek doz almaz isen sanki işe yaramıyormuş gibi hissediyorsun,içeriisndeki kafeinden doalyı galiba,buda hem vücuduna hem cebine zarar demek.boş cevap istemiyorsun ama boş sorualr soruyorsun.aslında şuraya kişisel eğitici gelse parayla işini yapsa sizleri için tam çözüm olur.
  • Jackson Teller kullanıcısına yanıt
    Savaş hoca yapay tatlandırıcılara karşı da whey tozlarının birçoğunun içinde yapay tatlandırıcılar var, oraya da bir açıklık getirseydi keşke. Videosunda tek havada kalan soru bu oldu benim adıma.
  • Yeni baslayan ya da orta seviye arkadaslara genel bi tavsiye ileri seviye de dahil hatta. Verdiginiz para sizi azicik bile zorluyosa supplementlere para vermeyin. Vaktiniz ve imkaniniz varsa her zaman normal yemekleri dogal protein kaynaklarini tercih edin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sick kunt kullanıcısına yanıt
    Ciddi misin trollüyor musun bilmiyorum ama sen manyak mısın? Sağlığı bi kenara bırak hepimiz bu sporu estetik için yapiyoruz bu inkar edilemez. Ama düşün bi değer mi? Vücudunu bu kadar hunharca kullanma. Ayrıca saçmalama yeni başlamış herif gelip burdan böyle şeyleri duyuyor sonra enantat ne testo ne streoid kullanmayi düşünüyorum diye konu acıyor. Yazmadan önce 2 kere düşün.

• Trollüyor umursama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mırmırcann

Ciddi misin trollüyor musun bilmiyorum ama sen manyak mısın? Sağlığı bi kenara bırak hepimiz bu sporu estetik için yapiyoruz bu inkar edilemez. Ama düşün bi değer mi? Vücudunu bu kadar hunharca kullanma. Ayrıca saçmalama yeni başlamış herif gelip burdan böyle şeyleri duyuyor sonra enantat ne testo ne streoid kullanmayi düşünüyorum diye konu acıyor. Yazmadan önce 2 kere düşün.

500 mglik 12 hafta surecek only test e kurunun saglıgına bu kadar dokunacagını zannedıyorsan ben bısey demıyorum saygılar
  • sick kunt kullanıcısına yanıt
    Evet düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Jackson Teller

Canan karatayın hiç bir şey bilmediğini söylemiştim herkes - lemişti. Neyse savaş cebeci sağolsun benim dertlerime derman olmuş.

Aynı fikirde kısmını ayıp olmasın diye eklemiş zaten. Gayet bilinen genel geçer şeyler.

Canan karatay gibi cahil olmasına rağmen halkıda cahilleştiren insanlara büyük bi nerfret duyuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mırmırcann

Evet düşünüyorum

Steroid kullanmadım. Hatta bu işi prof olarak yapmayanlarında kullanmasını saçma bulan biriyim. Ancak adamlar ne kürlere giriyo sağlamlar. Hiç gelip onlar 70 yaşından sonra görücek falan yazmayın. Kimse 500 yıl yaşamıyo zaten.
  • Lentus kullanıcısına yanıt
    Ancak adamlar ne kürlere giriyo sağlamlar.

bak arkadaşım ben kronik bel ağrısı olan birisiyim.hiç bişey yapmayayım sadece bir kaç saatlik yürüyüş bile belimin tamamen bitmesine yeterli.böyle bi durum yaşadım ve benden 25 yaş byük olan eniştem "noluyo lan ben 50 yaşındayım bende bieşy yok" diyerek kızmışltı bana.onun belinin ağrımaması benim ağrımadığı anlamına mı gelikyor?yada cem yılmazın deyimiyle bel fıtığın var senin.arkadaşının kaynında bel fıtığı varsa sen yardıreabilir misin?bu işler etki tepki meselesidir.onda bieşy yok demekki sıkıntısız diyemezsin.ben bugün 1 bardak nescafe içtim,şekerli idi, başım döndü tasnyonum düştü.1 bardak düşün.vücudun ne tepki vereceğini burdan bakarak anlayamazsın o yüzden okullanmış bizede bişey olmaz deme.kusura bakma imla hataları çok fazla
  • Cassius X kullanıcısına yanıt
    Ciddi bir tavsiye istiyorsanız söyleyeyim; l carnitine takviyesi yağ yakımı olarak boş bir ürün. Dişe dokunur bir etki göremezsiniz. Ama beni dinlemeyip gidip yine de alacaksınız muhtemelen. Karar sizin.

• quote:

Orijinalden alıntı: montevo

Ancak adamlar ne kürlere giriyo sağlamlar.

bak arkadaşım ben kronik bel ağrısı olan birisiyim.hiç bişey yapmayayım sadece bir kaç saatlik yürüyüş bile belimin tamamen bitmesine yeterli.böyle bi durum yaşadım ve benden 25 yaş byük olan eniştem "noluyo lan ben 50 yaşındayım bende bieşy yok" diyerek kızmışltı bana.onun belinin ağrımaması benim ağrımadığı anlamına mı gelikyor?yada cem yılmazın deyimiyle bel fıtığın var senin.arkadaşının kaynında bel fıtığı varsa sen yardıreabilir misin?bu işler etki tepki meselesidir.onda bieşy yok demekki sıkıntısız diyemezsin.ben bugün 1 bardak nescafe içtim,şekerli idi, başım döndü tasnyonum düştü.1 bardak düşün.vücudun ne tepki vereceğini burdan bakarak anlayamazsın o yüzden okullanmış bizede bişey olmaz deme.kusura bakma imla hataları çok fazla

Bi kaşık suda boğulanlarda var denizleri yüzerek geçenlerde. Arkadaş genelleme yaptığı için ona hitaben tam terside var demek istemiştim.

Aslında aynı fikirdeyiz zaten
  • beyler gnc'den kilo aldırıcı almayı düşünüyorum ne önerirsiniz?

• Beslenme programım bu doğrumu ?
    Sabah-3 Yumurta-Biraz Peynir-Ufak domateslerden-Süt-Bal
    Öğlen-Pilav yada makarna-Tavuk göğüsü-
    Akşam-Çorba-Etli yemek yada tavuk -Pilav-

Ara öğünler- Yoğurt -Fındık fıstık kuruyemiş vb. Meyve. Ton balığı gibi şeyler yiyiyorum 2 ay oldu bodye başlayalı doğrumu program ?
    Yakında Protein tozu alıcam.
  • Allah aşkına şu işi makrolarla yapın artık. Sürekli liste yazıp iyi mi kötü mü demeyin. Bulk ise 400-450 gram karb 60-65 gr yağ kilo başına da 2 gr protein al işte. Ona göre ayarla listeni. Ant. günleri böyle beslen.

• Yağ yakımı ve kas kütlesi artırımı Amaçlı antrenman Amaçlı program hazırlamamda yardımcı olabilecek arkadaşlar lütfen pm den bana ulaşabilirler mi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 14961497149814991500
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.