Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (1489. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.810
Cevap
291
Favori
1.524.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14871488148914901491
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tabi ki soracaksiniz forumun amaci bu zaten. Arkadaslar sadece bu yemek konusunda cok fazla takinti haline getirdiginizi soylemek istiyor boyle yaparsaniz cabuk sıkılabilirsiniz(ki bir mesajda skldgnizi yazmstnz zaten). Bu saatten sonra abur cubur, fast food turu yemedikten ve sporu birakmadiktan sonra zaten eski halinize donmezsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla inşallah ya şöyle subata kadar bir toparlayabilsem sanırım yaza dogru cıkarabilrim sizce?
  • OzMeN OzzY kullanıcısına yanıt
    Yaza kadar illa birseyler olacaktir. Posedn'un da dedigi gibi onemli olan moral, motivasyon ve saglik. Kolay gelsin.

• Salonlar bugün ve yarın açık mı
  • Bu sporda herseyden onemlisi haddini bilmek bence. Serdar aktolga nin bi lafi var: "Herkes vucut gelistirme yarismacisi olamaz, ama herkes kendinin iyi versiyonu olabilir; kendinizin iyisiyseniz de fazla ucmayin, tadini cikarin".

• Bizim ki bugün ve yarın 16:00 a kadar açık yeter de artar bile
  • Herkese merhabalar.178 boyunda 58 kilo olan biriyim.Sonunda yeter bu zayiflik diyip basladim spora.İstanbul/Fulyada Macfite kaydoldum.Spor salonumuz gayet guzel.Simdilik 4 gun oldu,bugun besinci kez gidicem.Amacim kilo alip daha fit bir vucuda sahip olmak.Spor salonunda suanlik biraz isindiktan sonra circle denilen bi alanda farkli kas gruplarini calistiran yayli aletlerle calismasini soyluyorlar yeni gelen herkese.Uc kez donuyoruz o aletleri ve bitiyor o gunluk isimiz.Yeme icmeye de dikkat etmeye basladim,daha fazla protein agirlikli besleniyorum.Bunlarin disinda yeni baslayan birisi icin bana onerecekleriniz var mi ustadlar ? Ufak tefek tuyolar vs ? Tesekkurler simdiden

• quote:

Orijinalden alıntı: CONQUER.

/>

birde şey vardı, 2 tane kas kafa karşılıklı dans ediyorlarıd herkesin içinde :D onuda at kaybettim ya
  • Bu kadar takıntîya gerek yok. Biraz iifym falan bakta ilham al. Yazdiklarindan hic araştırma yapmadığın anlaşılıyor. Tamam öğrenmek istiyorsun ama her 5 mesajının 4 ü kuruntudan başka birşey değil. Ayrica istersen 1 kavanoz nutella ye bu senin kilo alacağın anlamına gelmez.

• doğru diyorsun takıntıya gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzMeN OzzY

açık söyliyim ben suan belkide cogu insanın isteyipte yapamadıgı basaramadıgı seyleri yapıyorum..

4 ayda sarkmadan 30 kilo verip aynı anda def + yag yıkımı yapıyorum ve bunu yaparkende amacım

3-4 yıl boyunca boğazına sahıp cıkamayanların aksine azim caba gosterim 6 ayda cıkarmaya calısıyorum.

bu durumunda takılacak yada dalga gecilecek bir tarafı oldugunu düşünmüyorum.

ayrıca sunuda belirtmek isterim ben eger soru soruyorsam eksik kaldıgım yada bilmediğim konular hakkında bilgi almak için soruyorum.

birde bu yağ oranına takılmıs arakdasın biri yukarıda onada sunu soliyim

EĞER HEM GOBEGIM OLACAK HEM KAS YADA KAS YAPACAM DIYE GÖBEKLİ GEZİP YAZA KADAR AMELELER GIBI 45-50 DAKKA BİSİKLET SÜRECEĞİME HERGÜN BOĞAZIMA SAHİP CIKAR İRADELİ OLUR DİKKATLİ YERİM VE 2 AYDA CARDİOYU BİTİRDİĞİM İÇİN SUANKİ GİBİ RAHAT RAHAT SALONDA takılırım ;)

Ben senin yapmaya çalıştığını istediğimi yiyerek yapabiliyorum. Hem de daha kısa sürede. Buna ne diyiceksin bakalım ?

50 yıl öncesinin bilgileriyle hareket edip bide bu denli hava atmaya çalışmak

(Bu arada definisyon zaten yağ yakımı ve su atımıdır. İkisi aynı şeydir. Aynı anda yapıyorum falan demende çok garip)
  • quote:

Orijinalden alıntı: EricTheodoreCartman

Bizim ki bugün ve yarın 16:00 a kadar açık yeter de artar bile

Hocam hangi salondasin

• hemen madalya getirn arkadasa @Lentus 'a .tebrikler :)

sirada ne var yarisacakmiyiZ ? benim pazu seninkini dover falan ?

dostum sana yolunda baarilar sadece benim yazilarima yorum atma yeter ....
  • oZYZZ doğru yolda olduğunu anlatmaya çalışmış biraz alaycı bir eda ile. Tabi herkesin kendi doğruları var herkesin kendi inandığı şeyler var. oZYZZ dilediğini yap özgürsün ama buraya gelipte yok neden alt karnın erimiyor yok neden bu böyle deme. Anlaştık umarım. Evham yapmazsan kimse de seni trollemez emin ol.

• quote:

hemen madalya getirn arkadasa @Lentus 'a .tebrikler :)

O zaman bidaha genelleme yapmazsın. Bir şey yazdığın zaman kime yazdığını tek tek belirt. Yoksa alıntılayıp cevap yazma hakkım doğar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lentus

quote:

hemen madalya getirn arkadasa @Lentus 'a .tebrikler :)

O zaman bidaha genelleme yapmazsın. Bir şey yazdığın zaman kime yazdığını tek tek belirt. Yoksa alıntılayıp cevap yazma hakkım doğar.

tamamdir

• quote:

Orijinalden alıntı: dahakathekiller7

quote:

Hocam hangi salondasin

Ankara ODTÜ
  • Bizimki full açıktı. Yarında açık büyük ihtimal bir uyarı yazısı vs yoktu
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dahakathekiller7

quote:

Hocam hangi salondasin

Ankara ODTÜ

ben de odtüdeyim hocam adın ne
  • 100 gr pişmiş kepekli makarnada 25 gr carb var mıdır ?

https://www.diyetkolik.com/kac-kalori/kepekli-makarna-yagsiz-133/

şurada yazdığına göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jackson Teller -- 29 Ekim 2014; 11:12:16 >
  • 
Sayfa: önceki 14871488148914901491
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.