Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (1411. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.810
Cevap
292
Favori
1.524.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14091410141114121413
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FieSTaA

quote:

Orijinalden alıntı: Turbulencia

Lanet olası parasızlıktan ve lanet olası sıcaklar yüzünden ne doğru dürüst yemek yiyebiliyorum ne salona gidebiliyorum. 3 km ötede salon, git gel yürüyorum para yok. Gidene kadar kan ter içindeyim. 10 lira param vardı cebimde, lan onuda kaybettim, zaten @car_26 'nın bacak programından biraz değiştirip (çalıp) bacak yapmıştım 3 gün önce.
    15 set squat
    3 set her set drop set şekilnde Leg curl ve Leg extension,
    4 set Leg Press
    3x15 Hack Squat Calf Raise x Standing Calf Raises superset şeklinde yaptım

Hala ağrıyor bacaklarım. Moralim de bozuldu döndüm eve geldim. Utanmadım kürt böreklerine saldırdım.

Ya yine iyi kötü besleniyorum, if yapıyorum, besin desteği 1.30 aydır almıyorum. İş olmayınca tam düzende kuramadım. Bir an önce işe tekrar girip gerekli düzeni oturtacağım. Yeni başladığımda yeme içme yatma düzenim çok iyiydi, antrenmanlarım kötüydü şimdi tam tersi antrenmanlarım iyi yeme içme yatma kötü eskiye nazaran.

Önümüzdeki sonbahar ve kış whey,creatin,bcaa,multivitamin,omega-3 destekli, yine IF yaparak sağlam kütle yapıp yaza doğru da bu ilk diyet döneminde yaptığım hataları yapmayıp, hafif cardio destekli bir diyetle yaza bomba gibi gireceğim. Şuan 64 kiloyum hedefim bulkta 75 kiloyu görmek.7 bitti 8.ayın içindeyim. Hatalar yapmam normal. Böyle böyle öğreniyorsun zaten. Pes etmiyoruz, devam.

Car noobunu programini uygulama ya ne anlar o bodyden.
    Hamile karni var adamda zaten.

Seni berkenin ghetto programini uygulamaya davet ediyorum.

pregnant
  • quote:

Orijinalden alıntı: montevo

dayı baklavalar ne alemde?

alt karın hariç memnunum altı eritirsem biraz tam shredded olacak
  • Rip king :/ Zyzz. 3.yıl

• oda olur dayı.ben ne yapayım.genetik göbekliyim.dar tutuş bench presste yada şınavda göğüs arası sızlarya,dün adeta kopuyo sandım.bu hareketi yaptım

http://www.coopersguns.com/videos/exercise-encyclopedia/pectorals/pec-deck/

resmen yeter lan dedi vücut.10-15 kg bişeydi ağırlık.lat pull down da 100 tekrar yapınca ilk defa kasları hissettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi montevo -- 5 Ağustos 2014; 11:36:36 >
  • montevo kullanıcısına yanıt
    Rotator Cuff'ı bir kere yırttıktan sonra pec deck, fly vs. her şeyden uzak duruyoruz. Ama göğüse iyi pump oluyor, orası kesin.

Lateral Pulldown'da hissettiğin kaslar göğüste ise bir terslik olmasın? Ağırlık fazla geldiyse arkaya çok yaslanıyor olabilirsin.
  • Fabrice kullanıcısına yanıt
    yok latta sorun yok.göğüse vurmuyor.
  • quote:

oda olur dayı.ben ne yapayım.genetik göbekliyim.dar tutuş bench presste yada şınavda göğüs arası sızlarya,dün adeta kopuyo sandım.bu hareketi yaptım

http://www.coopersguns.com/videos/exercise-encyclopedia/pectorals/pec-deck/

resmen yeter lan dedi vücut.10-15 kg bişeydi ağırlık.lat pull down da 100 tekrar yapınca ilk defa kasları hissettim.

Seneye artık ya. T3te katacağım bu sefer yoksa çekilir dert değil 3-4 ay diyet
  • Beforesi yok ama idare edin artık. Başlayalı 9. ayın içindeyim. Şu göğüsler daha birleşik olaydı iyiydi.
  • Halfmoon37 kullanıcısına yanıt
    göğüsler kimilerinde komple ayırık oluyo.ona yapabileceğin pek bişey yok sanırım.ayva göğeide iyimiş
  • quote:

dayı baklavalar ne alemde?

en define hali bu işte şuan biraz daha kapalıdır karbı 50-60gr arttırdım, octavia gömüyorum arada seneye daha da inceltirim artık kalfte göz kırpıyor alttan

buda eşantiyon olsun
  • Abilerim kardeşlerim, konu çok geniş olduğu için inceleyemedim; evde ki dambıl, vücut ağırlığı gibi imkanlar ile vücut çalışmak için program paylaşabilir misiniz? Şimdiden Teşekkürler
  • Arkadaşlar konu sahibi abimiz gelene kadar konunun devri için başvurdum yönetime, devrederlerse ilk mesaja bir ayar çekeceğim.
  • Eğer güncelse eklermisiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: car_26

quote:

Orijinalden alıntı: FieSTaA

quote:

Orijinalden alıntı: Turbulencia

Lanet olası parasızlıktan ve lanet olası sıcaklar yüzünden ne doğru dürüst yemek yiyebiliyorum ne salona gidebiliyorum. 3 km ötede salon, git gel yürüyorum para yok. Gidene kadar kan ter içindeyim. 10 lira param vardı cebimde, lan onuda kaybettim, zaten @car_26 'nın bacak programından biraz değiştirip (çalıp) bacak yapmıştım 3 gün önce.
    15 set squat
    3 set her set drop set şekilnde Leg curl ve Leg extension,
    4 set Leg Press
    3x15 Hack Squat Calf Raise x Standing Calf Raises superset şeklinde yaptım

Hala ağrıyor bacaklarım. Moralim de bozuldu döndüm eve geldim. Utanmadım kürt böreklerine saldırdım.

Ya yine iyi kötü besleniyorum, if yapıyorum, besin desteği 1.30 aydır almıyorum. İş olmayınca tam düzende kuramadım. Bir an önce işe tekrar girip gerekli düzeni oturtacağım. Yeni başladığımda yeme içme yatma düzenim çok iyiydi, antrenmanlarım kötüydü şimdi tam tersi antrenmanlarım iyi yeme içme yatma kötü eskiye nazaran.

Önümüzdeki sonbahar ve kış whey,creatin,bcaa,multivitamin,omega-3 destekli, yine IF yaparak sağlam kütle yapıp yaza doğru da bu ilk diyet döneminde yaptığım hataları yapmayıp, hafif cardio destekli bir diyetle yaza bomba gibi gireceğim. Şuan 64 kiloyum hedefim bulkta 75 kiloyu görmek.7 bitti 8.ayın içindeyim. Hatalar yapmam normal. Böyle böyle öğreniyorsun zaten. Pes etmiyoruz, devam.

Car noobunu programini uygulama ya ne anlar o bodyden.
    Hamile karni var adamda zaten.

Seni berkenin ghetto programini uygulamaya davet ediyorum.

pregnant

Car reyize laf yok

Diyeti miyeti bırakıyorum artık. Six packleri ne olursa olsun görmek istiyordum bulk olayına girmeden önce ama yok aga bu kütleyle olmuyor. 63-64 arasıyım. Moralim bozuluyor hep. Diyet olunca hem enerji kaybı hem kilolar artmıyor hem ölçü alamıyorum. Bi kaç dilim göreceğiz diye çekilecek iş değil. İyi ki yeni başladığımdan pek ölçü gitmedi benden, bi omuzlar küçüldü biraz. Diğerleri aynı kaldı. Zaten kütlem yok. Yazın yemek yiyemiyorum ve iş güç olmadığından para verip sürekli besinde alamıyorum diye diyet yapalım dedikte cıks olmuyor arkadaş. Önümüzdeki bahara 75 kiloyla gireceğim diyete kısmetse. Artık baba bank biraz idare edecek beni. 1 aya girerim işe zaten.
  • bugun ilk antremanı yaptım uzun bir aradan sonra
    full body calıstım valla arka kolu özlemişim
  • Huzur icinde yat estetigin krali.We keep legacy alive brah

• quote:

göğüsler kimilerinde komple ayırık oluyo.ona yapabileceğin pek bişey yok sanırım.ayva göğeide iyimiş

"ayva göğeide iyimiş"

Burayı tam anlamadım ne dediniz hocam.

Evet gogusler herkeste farklı bende de böyle zamanla buyudukçe daha da kapanır diye umut ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Halfmoon37 kullanıcısına yanıt
    göbek deliği çevresi biraz ön plana çıkmış
  • Bench press pr geldi82.5 kgx5

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

göbek deliği çevresi biraz ön plana çıkmış

Valla o kısımı bir türlü eritemiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 14091410141114121413
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.