### DH Body Builders [390+ Kişi olduk] ###
26326 Cevap653232 Görüntüleme196 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: <<     253 [255] 257 258 259 260 261 262      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1351 Mesaj
20 Mayıs 2013; 19:44:21 

Almana gerek yok. Yağ yakımında kanıtlanmış bir etkisi de yok.

Bu mesajda bahsedilenler: @s60_doctor

"Nasıl istersen öyle yaşa fakat bil ki bir gün mutlaka öleceksin. Kimi seversen sev ama unutma ki bir gün ondan ayrılacaksın. Dilediğin gibi davran lâkin şu da her zaman hatırında olsun ki her yaptığının karşılığını mutlaka göreceksin."

170 Mesaj
20 Mayıs 2013; 19:51:44 

Teşekkürler arkadaşlar
Akşam 9-9.30 civarı yediğim lorun yanına domates salatalık eklesem sorun olur mu peki

Bu mesajda bahsedilenler: @FieSTaA, @Executor06

3315 Mesaj
20 Mayıs 2013; 20:00:10 

quote:

Orijinalden alıntı: Amroth.

quote:

Orijinalden alıntı: Frank Lapidus

sevgili DH body builders.. 6-8 aydan uzun süredir body yapan ancak omuzları çok az gelişmiş, düzenli beslenen ve 100 gr üzerinde protein alan bu kardeşinize nasıl bir omuz programı önerirsiniz? Her gün bir bölge çalışıyorum, haftada bir çalıştırıyorum her bölgemi..

şu an için

enseye barbell press 3x12-10-8
yana açış 3x10-8-6
tek dumbell öne kaldırış 3x10-10-8
dumble omuz press 1 yada 2 set x10

sırt çalıştığım günün sonunda da dumble rear fly yapıyorum 3x10

Enseye press riski bir hareket. boyun açısından. onu programdan çıkar derim. zaten normal shoulder press yapıyorsun

Omuzdan güzel verim aldığım programım şöyle. Eğer üstteki programdan verim alamadıysan denemeni öneririm. Omuz yüksek tekrarı,yüksek stresi sever. Ağır kilo gerekmez. Son 2-3 tekrarda zorlanması yeterlidir. Buna göre bir ağırlık seçilmelidir.

Antremana lateral raise ile başlarım, yan omuz önemlidir, omuzu geniş gösteren bölgedir, o yüzden taze enerjimi ilk olarak yana açışda kullanırım.

Lateral raise 3x15 (bir yerden destek alarak, 3 x 15 bir omuzu 3 x 15 diğer omuzu)

Böylelikle tüm yük omuzlarında olacak, bu hareketten oldukça verim alıyorum.

İkinci hareketim oturarak dumbbell military shoulder press, yine güzel bir ağırlık seçerek 3 x 12-15

Son olarak ön omuz + trapez bütünlüğü için
Cable Upright Row 3 x 12-15

+1 ayrıca enseye press değilde oturarak göğüse press ve arnold dumble press vede shurg(yanlış yazmış olabilirim) hareketleri ile çesitlenebilir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1375 Mesaj
20 Mayıs 2013; 20:38:21 

quote:

Orijinalden alıntı: ScreamEagles

quote:

Omuzdan güzel verim aldığım programım şöyle.

+1 ayrıca enseye press değilde oturarak göğüse press ve arnold dumble press vede shurg(yanlış yazmış olabilirim) hareketleri ile çesitlenebilir..

değerli görüşleriniz için çok teşekkür ederim, çok yol gösterici oldu. Ben evimin bir odasını bench sehpası vs aldım evde çalışıyorum profesyonel olarak, ancak cable makinası yok. dumbell yada barla önerebileceğiniz alternatif bir hareket varmıdır? teşekkür ederim şimdiden

eat clean, work dirty

DH Body Builders + DH Fight Club [Boxing]

Atam izindeyiz.. (sahip olduğum pahalı teknolojik ürünleri imzama koymayım da herkesten bir farkım olsun)

1581 Mesaj
20 Mayıs 2013; 21:35:49 

quote:

Orijinalden alıntı: Frank Lapidus

quote:

quote:

Omuzdan güzel verim aldığım programım şöyle.

değerli görüşleriniz için çok teşekkür ederim, çok yol gösterici oldu. Ben evimin bir odasını bench sehpası vs aldım evde çalışıyorum profesyonel olarak, ancak cable makinası yok. dumbell yada barla önerebileceğiniz alternatif bir hareket varmıdır? teşekkür ederim şimdiden

eat clean, work dirty

Bar ile de upright row yapabilirsin
Ayrıca trapez de istiyorsan(kimisi istemiyor çünkü, omuzunu dar gösterdiğini söylüyor) bar ile shrug da ekleyebilirsin programa.

1351 Mesaj
20 Mayıs 2013; 22:22:08 

Ben de şöyle bir omuz programı uyguluyorum, sizce ağır mıdır ?

Lateral raises 4x12
Dumbbell Shoulder Press 4x12
Front dumbbell raises 3x12
Bent over lateral raises 3x12
Son olarak da trapez için Shrugs 3-4x10-12

Yan ve üst omuz konusunda fazla mıdır diye şüphem yok ama incline göğüs çalışırken ön omuz, sırt çalışırken ise arka omuz zorlandığı için bi "acaba" oluştu kafamda.

Bu mesajda bahsedilenler: @Amroth. Bu mesaja 2 cevap geldi.

"Nasıl istersen öyle yaşa fakat bil ki bir gün mutlaka öleceksin. Kimi seversen sev ama unutma ki bir gün ondan ayrılacaksın. Dilediğin gibi davran lâkin şu da her zaman hatırında olsun ki her yaptığının karşılığını mutlaka göreceksin."

1581 Mesaj
20 Mayıs 2013; 22:35:30 

Aynen dediğin gibi, ön omuz zaten yeterince göğüs gününde çalışıyor. şahsen bu zamana kadar ön omuz göğüsden ayrı olarak çok az çalışmışımdır ama oldukça önde gidiyor omuzun diğer bölgelerine göre bu yüzden omuz programından çıkardım. aynı şekilde arka omuz da sırt gününde yeterince yıpranıyor, sırt gününün bitişinde birde bent over lateral çakıyorum 1 hafta kendine zor geliyor

Bu mesajda bahsedilenler: @Executor06 Bu mesaja 1 cevap geldi.

1375 Mesaj
20 Mayıs 2013; 22:49:06 

quote:

Orijinalden alıntı: Executor06

Lateral raises 4x12

Yan ve üst omuz konusunda fazla mıdır diye şüphem yok ama incline göğüs çalışırken ön omuz, sırt çalışırken ise arka omuz zorlandığı için bi "acaba" oluştu kafamda.

baya fazla bu setler, bu şartlar altında omuz gelişmesi hızlı olmaz diye biliyorum. 9-10 set olmalı ideali.. trapez hariç tabi

DH Body Builders + DH Fight Club [Boxing]

Atam izindeyiz.. (sahip olduğum pahalı teknolojik ürünleri imzama koymayım da herkesten bir farkım olsun)

7348 Mesaj
20 Mayıs 2013; 22:51:02 

ya benim en guclu bolge bacaklar 64-65 cm ektomorfum bide üst bölgeye göre çok ilerde yani gogus sırt agırlıklarının 2-2.5 katı daha agır çalısabiliyorum bacaklarda bu fark gitgide kapanır mı acaba.Ayrıca bacak çalıstıgım gunler psikolojik mi bilmiyorum ama testesteron patlaması yaşıyor vucut buyuk ihtimal buda sivilce olarak yansıyor...

Everybody, one day will die, and be forgetton. Act and behave in a way that will make life interesting and fun, fuck a mundane predictable life working monday to friday with something you derive no pleasure from; just living life out till you grow old and wither away. Find a passion, form relationships, dont be afraid to get out there and fuck what everyone else thinks, trust me its alot more fun that way. ZYZZ
AESTHETIC > SIZE

1581 Mesaj
20 Mayıs 2013; 23:17:51 

quote:

Orijinalden alıntı: ADEBISI

ya benim en guclu bolge bacaklar 64-65 cm ektomorfum bide üst bölgeye göre çok ilerde yani gogus sırt agırlıklarının 2-2.5 katı daha agır çalısabiliyorum bacaklarda bu fark gitgide kapanır mı acaba.Ayrıca bacak çalıstıgım gunler psikolojik mi bilmiyorum ama testesteron patlaması yaşıyor vucut buyuk ihtimal buda sivilce olarak yansıyor...

Psikolojik değil gerçekten testosteron arttırır bacak çalışmak bilimsel bir gerçek bu, ayrıca bırak önde olsun. squat da, deadlift de ne kadar güçlü olursan bu diğer bölgelere de yansır.

408 Mesaj
20 Mayıs 2013; 23:35:08 

quote:

Orijinalden alıntı: biohard35

quote:

Orijinalden alıntı: depresif_adam

quote:

Orijinalden alıntı: a4technic

quote:

üzüm suyu

Çok pahalı ya Aldım gerçekten etkisini gösteriyor tavsiye ederim

ben kavaklıdere arıyorum ama bulamıyorum

Metro ve diasalarda var ama ben o parayı ona vermem haribo altın ayıcık akar.

kahkah attım

"Her şeyin eskisi gibi olabileceğini düşünürüz hep. Ama bu doğru değildir. Hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Hiçbir şey. Kırışıklıklar hiçbir zaman düzleşmeyecektir. Ne duruş bozukluklarımız ne görme, işitme duyularımızdaki zayıflıklar ne de eklemlerimizdeki hasarlar giderilebilir cinstendir. Bir bacak kırığı, her şeyi değiştirir; tıpkı her burkulma, her deneyim, her aşk ve her sitem gibi. Her şey ardında izini bırakır. Özellikle de hayat."

408 Mesaj
20 Mayıs 2013; 23:40:28 

quote:

bacak calışırken erek oluyorum
calışmadan da oluyorum ama

"Her şeyin eskisi gibi olabileceğini düşünürüz hep. Ama bu doğru değildir. Hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Hiçbir şey. Kırışıklıklar hiçbir zaman düzleşmeyecektir. Ne duruş bozukluklarımız ne görme, işitme duyularımızdaki zayıflıklar ne de eklemlerimizdeki hasarlar giderilebilir cinstendir. Bir bacak kırığı, her şeyi değiştirir; tıpkı her burkulma, her deneyim, her aşk ve her sitem gibi. Her şey ardında izini bırakır. Özellikle de hayat."

164 Mesaj
21 Mayıs 2013; 0:09:49 

quote:

Lateral raises 4x12

Bence gayet güzel program, ben de çok benzer bir program yapıyorum ve memnunum.

97 Mesaj
21 Mayıs 2013; 0:25:03 

1.Ay.
Omuz:102
Bel: 72
Göğüs: 82
Bacak : 45
Kol: 27

2.ay
Omuz: 105
Bel:72
Göğüs: 86
Bacak: 47
Kol. 29
Kilo 56,600

3.ay
Omuz 107
Bel 70
Göğüs 87
Bacak 47
Kol 31
Kilo 59,800

Nasıl gidiyorum arkadaşlar?

8831 Mesaj
21 Mayıs 2013; 0:54:10 

quote:

Bacak tam olarak nerden ölçülüyor beyler salonda hiç olçturmedim.

The north remembers Lord Davos. The North Remembers, and this mummer's farce is almost done

717 Mesaj
21 Mayıs 2013; 0:58:20 

kilo 105 yağ oranı %24 yağ:25kg hedef %14-18
ölçülerimi yazayım
bel:107
kol:41
omuz:136
bacak:43
baldır:68
günlük programım
10.15 kalkış +hydroxycut
10.45 kahvaltı 3yumurta beyaz 1 sarısı 50 gr lor 5 gr yulaf kepeği 4-5 tane zeytin domates salatalık
13.00 kahve 3-4 tane kuru kayısı
15.00 günlük evde yapılan karbonhidratlı yemeklerden
18.00 kahve+hydroxycut+1xgaspari amino 8000(kullanmassam skt bitecek o yüzden azar azar)
19.00 ağırlık idmanı 1-1buçuk saat/yarım saat cardio/yarım saat bel+karın hareketleri idmandan sonra 15 gram soya proteini
21.30 akşam yemeği yarım tavuk gögsü yarım dilim yada bir dilim ekmek varsa salata yada az yoğurt
01.30 ile 3.00 arası yatış yatmadan önce bir bardak süt

idman programım

pazartesi (gögüs+biceps)
bench press 4x12
incline bench press 4x12
dumbell pullover 4x12
dumbell flys 4x12
4x12 squat 40-50 kilo ile
barbell curl 4x12
z bar curl 4x12
concetion curl 4x12

salı (triceps+sırt)
triceps dibs 4x12
push down 4x12
one arm dumbell 4x12
deadlift 40-50 kilo ile 4x12
lat pull downs 4x12
back lat pull downs 4x12
seated rows 4x12
bend rows 4x12

çarşamba (omuz bacak)
back presses 4x12
seated dumbell press 4x12
lateral dumbell raises 4x12
alternative front arm raises 4x12
power squat 4x12
calf 4x12
leg extensions 4x12
lying leg curl 4x12

perşembe (gögüs+biceps)
dumbell press 4x12
incline dumbell press 4x12
dumbell pullover 4x12
dumbell flys 4x12
4x12 squat 40-50 kilo ile
barbell curl 4x12
z bar curl 4x12
concetion curl 4x12

cuma (triceps+sırt)
triceps dibs 4x12
push down 4x12
one arm dumbell 4x12
deadlift 40-50 kilo ile 4x12
lat pull downs 4x12
back lat pull downs 4x12
seated rows 4x12
bend rows 4x12

Hergün
cardio: 5dk yürüyüş 1 dk en yüksek koşu 2 dk orta tempo koşu x 3 set :28 dk
lunge
crunches
incline leg raises
hanging leg raises
dumbell side bands

cumartesi pazar off günüm 1 gün diyetide bozuyorum alkol vs.

lütfen önerilerinizi eksik etmeyiniz

976 Mesaj
21 Mayıs 2013; 1:11:33 

Hareketler çok fazla.1-1:30 saat idman olmaz.Anca kaslarını sertleştirirsin.Kas kaybı yaşamazsan da şanslısın.İdman süresini 45dk'ya çek.Hareketleri ona göre düzenle.Setler arası 30sn'den fazla dinlenme.Biceps için 3 tane curl hareketi var.4 tane bacak hareketi var.Bunların hepsini tam verimle yapabilecek insan yok.Tam verim demek yüksek ağırlık demek.Sen bu hareketlerin hepsini anca kaldırabileceğinin yarısıyla yaparsan tamamlayabilirsin.Bu da ne hacim ne de yağ yakımı için uygun.Zaten neredeyse her gün antrenmanın var.Aşırı antrenman kaçınılmaz.Bu da kaslarını olumsuz etkiler.Bence tamamen baştan yap programını.

Bu mesajda bahsedilenler: @Y.Sarıyıldız Bu mesaja 1 cevap geldi.

İbret olmaz bize her gün okuruz ezberde Yoksa hiç mana aranmaz mı bu ayetlerde Lafz-ı muhkem yalnız anlaşılan Kur’an’ın
Çünkü kaydında değil hiç birimiz mananın Ya açar nazm-ı celilin bakarız yaprağına Yahut üfler geçeriz bir ölünün toprağına
İnmemiştir hele Kur’an şunu hakkıyla bilin
Ne mezarlıkta okunmak ne de fal bakmak için.
Mehmet Akif ERSOY

717 Mesaj
21 Mayıs 2013; 1:32:22 

quote:

Orijinalden alıntı: uohk061_TS

Hareketler çok fazla.1-1:30 saat idman olmaz.Anca kaslarını sertleştirirsin.Kas kaybı yaşamazsan da şanslısın.İdman süresini 45dk'ya çek.Hareketleri ona göre düzenle.Setler arası 30sn'den fazla dinlenme.Biceps için 3 tane curl hareketi var.4 tane bacak hareketi var.Bunların hepsini tam verimle yapabilecek insan yok.Tam verim demek yüksek ağırlık demek.Sen bu hareketlerin hepsini anca kaldırabileceğinin yarısıyla yaparsan tamamlayabilirsin.Bu da ne hacim ne de yağ yakımı için uygun.Zaten neredeyse her gün antrenmanın var.Aşırı antrenman kaçınılmaz.Bu da kaslarını olumsuz etkiler.Bence tamamen baştan yap programını.

ağırlıklar %60-70 civarı giriyorum.Program sayesinde yağ oranımı %28 den %24 e çektim 2 kilo vererek.Aslında %10 -15 civarına çeksem süper olcakta baya bi zor.80 kg yağsız ağırlığım var.Daha yüksek kas kütlesini koruyacağımı düşünemediğim için daha çok geliştirmeyi düşünmüyorum.Define olmuş bir vücut benim için ideal olur diye düşünüyorum.İdman süresi çok goygoy yüzünden uzun oluyor.İdman sırasında goygoyu kesmek lazım.

717 Mesaj
21 Mayıs 2013; 1:51:59 

quote:

Orijinalden alıntı: Emre 1903

1.Ay.

2.ay
Kol. 29
Kilo 56,600

3.ay
Omuz 107
Bel 70
Göğüs 87
Bacak 47
Kol 31
Kilo 59,800

hocam boyunuz kaç acaba.kol gelişimiz mükemmel.bacak boyu baldır ölçünüzmü calf ölçünüzmü?

1351 Mesaj
21 Mayıs 2013; 7:41:03 

quote:

Aynen dediğin gibi, ön omuz zaten yeterince göğüs gününde çalışıyor. şahsen bu zamana kadar ön omuz göğüsden ayrı olarak çok az çalışmışımdır ama oldukça önde gidiyor omuzun diğer bölgelerine göre bu yüzden omuz programından çıkardım. aynı şekilde arka omuz da sırt gününde yeterince yıpranıyor, sırt gününün bitişinde birde bent over lateral çakıyorum 1 hafta kendine zor geliyor

Bakalım ben de dediğin gibi arka omzu sırtın ardından 2-3 set, ön omzu ise ağır incline yaptıysam hiç yapmadan geçebilirim ki genelde inclne ağırlıklı çalışıyorum.

7348 Mesaj
21 Mayıs 2013; 9:39:22 

quote:

Orijinalden alıntı: biohard35

quote:

Bacak tam olarak nerden ölçülüyor beyler salonda hiç olçturmedim.

Baldır ve bacak kasılarak en fazla kabarıklık yapan yerinden çepe çevre alınır. Her bacak için ölçüler ayrı ayrı alınmalıdır.

Everybody, one day will die, and be forgetton. Act and behave in a way that will make life interesting and fun, fuck a mundane predictable life working monday to friday with something you derive no pleasure from; just living life out till you grow old and wither away. Find a passion, form relationships, dont be afraid to get out there and fuck what everyone else thinks, trust me its alot more fun that way. ZYZZ
AESTHETIC > SIZE

3 Mesaj
21 Mayıs 2013; 10:26:04 

gece 1-3 arası yatış çok geç, antrenman günleri 23.00 hadi biledemedin işin var en geç 24.00'te yatman gerekiyor dostum, yaptığın antrenmanın hakkını gece uyurken alabilirsin

Bir de arkadaşlar sizce bir program ne sıklıkla değiştirilir, en fazla görüş 6 hafta üzerinde

Bu mesajda bahsedilenler: @Y.Sarıyıldız Bu mesaja 1 cevap geldi.

23 Mesaj
21 Mayıs 2013; 11:23:49 

Baya bir geç oldu ama foruma yeni kayıt oldum beni de yaz

4315 Mesaj
21 Mayıs 2013; 11:35:23 

quote:

Biceps ile tricepsi yer değiştir ama günü geldiğinde önce triceps değil sırt gir.

Ayrıca omzu hangi gün çalışıyorsun ki sırtla beraber tekrar çalıştığını yazmışsın ? Yine de haftada 1 kereden fazla çalışmanı tavsiye etmem, hele ki mma ile birlikte yapıyorsan...

salı günü giriyorum ilk

sonra cumartesi kapanışı yine bunlarla yapıyorum pazar yatış 1 güne düşürsem mi ?

birde göğüste verim alamıyorum düşük kilo çok tekrar bi yararını görmedim şimdi ağır girmeyi deniyorum inşallah böyle verim alırım

galaxy s wifi 5 satilir

2786 Mesaj
21 Mayıs 2013; 11:49:04 

arkadaşlar size de gelip hadi bi güreşelim hadi bi bilek güreşi yapalım sen beni yenemezsin gibi nedeni belirsiz atar yapanalr oluyo mu?

3860 Mesaj
21 Mayıs 2013; 13:05:07 

quote:

Orijinalden alıntı: montevo

arkadaşlar size de gelip hadi bi güreşelim hadi bi bilek güreşi yapalım sen beni yenemezsin gibi nedeni belirsiz atar yapanalr oluyo mu?

abim yapmıştı,bilek güreşinde yenmiştim,
demek vücutçular pofff değilmiş dedi

TV:samsung 51f5570, MEDIA PLAYER: popcorn hour a-110+wn-100+wd 1 tb caviar green power......AMFİ:yamaha rx-v467, HOPARLÖR:dali concept 1,klipsch rc-62 II center,Pioneer SHM-50,KABLO:techlink,ixos....PC:acer as5740g notebook,zyxel P-660HN-F1Z 802.11n kablosuz modem,edifier m3300sf,logitech z623,UYDU ALICISI: seoul hiremco x3,MOBILE MUSIC : iriver h120 20gb, apple ipod 160gb classic, sandisk sansa clip+ 8gb, archos 1.4 vision, sennheiser cx300,PHONE: samsung galaxy spica i5700,motorola atrix,PHOTO: Panasonic Lumix DMC-FH20 14.1MP,HARİCİ DİSK: samsung 640 gb 2.5 G2 ,Philips Mikro Müzik Seti DCM377/12 .... video cant kill radio:)....

1581 Mesaj
21 Mayıs 2013; 13:05:10 

quote:

Bir keresinde bilek güreşi yapalım hadi diyen biri gelmişti şöyle baktım bi bileklerine belliki hiç bilek çalışmamış dümdüz birşeydi hadi gel bakalım dedim takır takır devirdim iki kere sonra da bilek güreşi yapalım diye gelenleri yok sagol diye çevirdim çünkü dişli bir rakip çıkarsa sakatlanma riski yüksek bir hareket hava atalım diye bilekten olmayalım

717 Mesaj
21 Mayıs 2013; 13:09:06 

quote:

yıl oldu 2013 hala kaldımı öyle insanlar piyasada.

3127 Mesaj
21 Mayıs 2013; 13:14:04 

işte yulafı en kolay içmenin yolu

Train like an animal, eat like a horse, sleep like a baby..

148 Mesaj
21 Mayıs 2013; 13:15:34 

Merhaba arkadaşlar 3 gün önce spora başladım,

1.85 BOY 66 Kilo'yum, Boğazıma düşkünümdür ama bir türlü kilo alamıyorum.

Nick: CDGI Serhat in TR Server on League Of Legends

3127 Mesaj
21 Mayıs 2013; 13:17:30 

quote:

Orijinalden alıntı: iSerhatY

Merhaba arkadaşlar 3 gün önce spora başladım,

1.85 BOY 66 Kilo'yum, Boğazıma düşkünümdür ama bir türlü kilo alamıyorum.

alırsın yavaş yavaş sabret

1581 Mesaj
21 Mayıs 2013; 14:21:49 

100gr haşlanmış makarna
100gr haşlanmış tavuk göğsü
25gr sebze
25gr yuğurt

Midede, antreman saati bekleniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amroth. -- 21 Mayıs 2013; 14:22:19 >

4043 Mesaj
21 Mayıs 2013; 15:30:39 

7348 Mesaj
21 Mayıs 2013; 15:41:10 

Kışın tek başıma idman atıyordum.Bugun nerde çoluk çocuk apaçi varsa salona dolmus temmuzda uyeligim bitiyor boyle olmaya devam ederse 800-900tl e kıyıp teras guzel bir sistem kuracam

AESTHETIC > SIZE

97 Mesaj
21 Mayıs 2013; 15:42:37 

quote:

Orijinalden alıntı: Y.Sarıyıldız

quote:

Orijinalden alıntı: Emre 1903

1.Ay.

2.ay
Kol. 29
Kilo 56,600

3.ay
Omuz 107
Bel 70
Göğüs 87
Bacak 47
Kol 31
Kilo 59,800

hocam boyunuz kaç acaba.kol gelişimiz mükemmel.bacak boyu baldır ölçünüzmü calf ölçünüzmü?

1.76yım :)

2786 Mesaj
21 Mayıs 2013; 16:05:27 

quote:

Orijinalden alıntı: Y.Sarıyıldız

quote:

yıl oldu 2013 hala kaldımı öyle insanlar piyasada.

ağa sorma."sen çalışıyon ama bendeki güç sende olmaz".sanki benim böyle bi derdim var.bi gün alacam sopayı allah ne verdi ise.

493 Mesaj
21 Mayıs 2013; 17:32:38 

daha once sormustum ama cevap veren olmadı. beslenmeyle alakali yardimci olabilcek biri var mi?

If you have a body you're an athlete.

3315 Mesaj
21 Mayıs 2013; 17:54:45 

quote:

Carlson 50 kapsül 1000mg balık yağı bugün aldım, eski fiyatı 27.50 iken şuan 38.75 olmuş..

hocam bu carlson balik yağını nasil kullanicaz Bende bugun aldim

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

684 Mesaj
21 Mayıs 2013; 18:15:31 

bugün bende ağır antrenman yapıcam. yaz geliyor. azkaldı. hazırlıklar tam gaz devam

408 Mesaj
21 Mayıs 2013; 19:06:59 

quote:

quote:

Carlson 50 kapsül 1000mg balık yağı bugün aldım, eski fiyatı 27.50 iken şuan 38.75 olmuş..

oh alın alın.
mayıs sonu etkilerini bekliyorum

1351 Mesaj
21 Mayıs 2013; 19:11:13 

quote:

Orijinalden alıntı: ezequiel1

daha once sormustum ama cevap veren olmadı. beslenmeyle alakali yardimci olabilcek biri var mi?

Sen sorunu sor, bilen birileri yardımcı olur.

1581 Mesaj
21 Mayıs 2013; 20:17:41 

quote:

quote:

Sabah yemekten önce 1 tane atıyorum ben

3315 Mesaj
21 Mayıs 2013; 20:21:14 

quote:

quote:

quote:

Sabah yemekten önce 1 tane atıyorum ben

Sabah kahvaltısından önce 1 adet.Yanlız sabah kalkar kalkmaz protein alıyorum bi zararı olmaz herhalde.Gün içersinde başka almıyoruz değil mi hocam

1652 Mesaj
21 Mayıs 2013; 20:21:49 

Yazlikçılar bu hafta yok gibi İlk ağrı da bıraktılar sanırım
Onların yerine 35 yaşında göbekli amcalar türemiş.Adamın göbek bir metre önde gidiyor gelmiş bana şunu yapma bunu yapma diyor..
Herşeye rağmen saygım tam büyüklerime

3127 Mesaj
21 Mayıs 2013; 20:41:16 

quote:

Kışın tek başıma idman atıyordum.Bugun nerde çoluk çocuk apaçi varsa salona dolmus temmuzda uyeligim bitiyor boyle olmaya devam ederse 800-900tl e kıyıp teras guzel bir sistem kuracam

Tek başına sıkılır insan yav

493 Mesaj
21 Mayıs 2013; 20:58:13 

bugun yaklaşık 2 saate yakın yürüdüm antreman niyetine. şimdi yeni geldim ve sadece 1 soda içtim. bişey de yemicem. sabah kadar yağ yakımı olacak mı şimdi

1351 Mesaj
21 Mayıs 2013; 21:07:27 

Vücut geliştirme antrenmanı yapıyor musun ? 2 saat yürüyüş çok bence. 45-60 dakika arası hızlı yürüyüş gayet yeterli. Beslenmende protein eksik olursa yağ ile beraber kas da yakarsın.

Bu mesajda bahsedilenler: @ezequiel1 Bu mesaja 1 cevap geldi.

2786 Mesaj
21 Mayıs 2013; 21:10:26 

arkadaş benim asklarım ne şekilsizmiş öyle.sağ göğüs şekilleniş sol şekilsiz sol pazu kalın sağ ince.bu ne la böyle

493 Mesaj
21 Mayıs 2013; 21:11:44 

quote:

Vücut geliştirme antrenmanı yapıyor musun ? 2 saat yürüyüş çok bence. 45-60 dakika arası hızlı yürüyüş gayet yeterli. Beslenmende protein eksik olursa yağ ile beraber kas da yakarsın.

sabah da yaklasik 25dk yurumustum. ondan sonra kendimce basit bi fitness çalışması yaptım. iste yapabildigim seviyede barfiks vs. Sonra son öğünü yiyip( makarna ve etli bezelye) 2 saat yurudum. ama ayni gun icinde bu kadar yurumem tamamen tesaduf ulaşım için de hiç para vermedim

1351 Mesaj
21 Mayıs 2013; 21:14:59 

Yemekten sonra ilk 2 saat spor yapma, vücut hazmetsin.

Bu mesajda bahsedilenler: @ezequiel1 Bu mesaja 1 cevap geldi.

493 Mesaj
21 Mayıs 2013; 21:20:03 

quote:

Yemekten sonra ilk 2 saat spor yapma, vücut hazmetsin.

o arada yaklasik 1 saat bekledim zaten sindirmek icin. normalde kolayca şişerim ama bugun hiç bişey olmadi ilginc sekilde. fazla da yememistim zaten. peki bu yağ yakimi icin iyi mi? yoksa yarim saatlik tempolu kosu ya da bisiklet daha mi mantikli

1351 Mesaj
21 Mayıs 2013; 21:25:30 

Kilo fazlan az ise (5-10) koşu vs gibi yüksek kondisyon gerektiren aktiviteler yapabilirsin. Değilse hem kondisyonun yetmeyeceği için aşırı zorlanırsın hem de fazla ağırlıkla koştuğun için eklemlerin hasar görebilir. İnsanlar genelde yürüyüşü koşuya oranla işe yaramaz görür ama işin aslı öyle değil. Haftalık 4-5 sefer 45-60 dakika tempolu yürüyüşle güzel sonuçlar alınabilir. 2 saat gibi abartılara gerek yok.

Bu mesajda bahsedilenler: @ezequiel1

408 Mesaj
21 Mayıs 2013; 21:31:44 

@ezequiel1
yağ yakımı icin nabız yükseltmen gerekiyor
yoksa 10 saat yürü bir işe yaramaz.

1 dakika yürü 2 dakika koş 1 dakika yürü 2 dakika koş gibi
patlama yapmalısın nabız birden fırlamalı

yarım saat dedigim şekilde yapsan
yarım saat ip atlasan
yarım satte jogging yapsan yeterde artar bile

Bu mesajda bahsedilenler: @ezequiel1 Bu mesaja 2 cevap geldi.

14 Mesaj
21 Mayıs 2013; 21:36:05 

17 yaşındayım 3 senedir basketbol oynuyorum hep zayıf olmama ragmen çok az da olsa göğüslerde büyüme oldu, haftada en az iki defa 4 km kadar koşuyorum 5 aydır fitness yapıyorum normal olması imkansız.Belki jinekomasti henüz doktora gitmeyi planlamıyorum çok rahatsız edici boyutta değil genel olarak yağ oranım iyi ama bahsettiğim göğüs olayından dolayı l-carnitine kullanmayı planlıyorum sizce nasıl olur?
çalışmalarımdan önce creatine kullanıyorum bir aydır bırakabilirim
boy 193
kilo78

493 Mesaj
21 Mayıs 2013; 21:37:01 

quote:

@ezequiel1

yarım saat ip atlasan

hocam iyide yururken de sonucta bir yakit yakmiyo muyuz? En azindan bugun aldigim butun karbonhidratlari yakmisimdir diye tahmin ediyorum

408 Mesaj
21 Mayıs 2013; 21:40:21 

quote:

Orijinalden alıntı: ezequiel1

quote:

@ezequiel1

yarım saat ip atlasan

hocam iyide yururken de sonucta bir yakit yakmiyo muyuz? En azindan bugun aldigim butun karbonhidratlari yakmisimdir diye tahmin ediyorum

tüm yürüyen insanların fit olması gerekiyor senin mantıgınla

1351 Mesaj