- x
### DH Body Builders [390+ Kişi olduk] ###
29720 Cevap801628 Görüntüleme219 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     253 [255] 257 258 259 260 261 262      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

730 Mesaj
21 Mayıs 2013; 1:51:59 

quote:

Orijinalden alıntı: Emre 1903

1.Ay.
Omuz:102
Bel: 72
Göğüs: 82
Bacak : 45
Kol: 27

2.ay
Omuz: 105
Bel:72
Göğüs: 86
Bacak: 47
Kol. 29
Kilo 56,600

3.ay
Omuz 107
Bel 70
Göğüs 87
Bacak 47
Kol 31
Kilo 59,800

Nasıl gidiyorum arkadaşlar?

hocam boyunuz kaç acaba.kol gelişimiz mükemmel.bacak boyu baldır ölçünüzmü calf ölçünüzmü?

1412 Mesaj
21 Mayıs 2013; 7:41:03 

quote:

Orijinalden alıntı: Amroth.

Aynen dediğin gibi, ön omuz zaten yeterince göğüs gününde çalışıyor. şahsen bu zamana kadar ön omuz göğüsden ayrı olarak çok az çalışmışımdır ama oldukça önde gidiyor omuzun diğer bölgelerine göre bu yüzden omuz programından çıkardım. aynı şekilde arka omuz da sırt gününde yeterince yıpranıyor, sırt gününün bitişinde birde bent over lateral çakıyorum 1 hafta kendine zor geliyor

Bakalım ben de dediğin gibi arka omzu sırtın ardından 2-3 set, ön omzu ise ağır incline yaptıysam hiç yapmadan geçebilirim ki genelde inclne ağırlıklı çalışıyorum.

7643 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
ADEBISI
21 Mayıs 2013; 9:39:22 

quote:

Orijinalden alıntı: biohard35

Bacak tam olarak nerden ölçülüyor beyler salonda hiç olçturmedim.

Baldır ve bacak kasılarak en fazla kabarıklık yapan yerinden çepe çevre alınır. Her bacak için ölçüler ayrı ayrı alınmalıdır.

Everybody, one day will die, and be forgetton. Act and behave in a way that will make life interesting and fun, fuck a mundane predictable life working monday to friday with something you derive no pleasure from; just living life out till you grow old and wither away. Find a passion, form relationships, dont be afraid to get out there and fuck what everyone else thinks, trust me its alot more fun that way. ZYZZ
DISREGARD EVERYTHING ACQUIRE AESTHETICS

3 Mesaj
21 Mayıs 2013; 10:26:04 

gece 1-3 arası yatış çok geç, antrenman günleri 23.00 hadi biledemedin işin var en geç 24.00'te yatman gerekiyor dostum, yaptığın antrenmanın hakkını gece uyurken alabilirsin

Bir de arkadaşlar sizce bir program ne sıklıkla değiştirilir, en fazla görüş 6 hafta üzerinde

Bu mesajda bahsedilenler: @Y.Sarıyıldız Bu mesaja 1 cevap geldi.

34 Mesaj
21 Mayıs 2013; 11:23:49 

Baya bir geç oldu ama foruma yeni kayıt oldum beni de yaz

4376 Mesaj
21 Mayıs 2013; 11:35:23 

quote:

Orijinalden alıntı: Executor06

Biceps ile tricepsi yer değiştir ama günü geldiğinde önce triceps değil sırt gir.

Ayrıca omzu hangi gün çalışıyorsun ki sırtla beraber tekrar çalıştığını yazmışsın ? Yine de haftada 1 kereden fazla çalışmanı tavsiye etmem, hele ki mma ile birlikte yapıyorsan...

salı günü giriyorum ilk

sonra cumartesi kapanışı yine bunlarla yapıyorum pazar yatış 1 güne düşürsem mi ?

birde göğüste verim alamıyorum düşük kilo çok tekrar bi yararını görmedim şimdi ağır girmeyi deniyorum inşallah böyle verim alırım

Astra J 180 hp

3055 Mesaj
21 Mayıs 2013; 11:49:04 

arkadaşlar size de gelip hadi bi güreşelim hadi bi bilek güreşi yapalım sen beni yenemezsin gibi nedeni belirsiz atar yapanalr oluyo mu?

kız çocuklarını kaçırıp satacaklarını söyleyen sadistlere küfür ettiğim için yönetimden özür dilerim
Protein tozu yerine zıkkımın peki tozu için.

3939 Mesaj
21 Mayıs 2013; 13:05:07 

quote:

Orijinalden alıntı: montevo

arkadaşlar size de gelip hadi bi güreşelim hadi bi bilek güreşi yapalım sen beni yenemezsin gibi nedeni belirsiz atar yapanalr oluyo mu?

abim yapmıştı,bilek güreşinde yenmiştim,
demek vücutçular pofff değilmiş dedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

TV:samsung 51f5570, MEDIA PLAYER: popcorn hour a-110 wn-100 wd 1 tb caviar green power, himedia q10-II......AMFİ:yamaha rx-v467, HOPARLÖR:dali zensor 1 X4,klipsch rc-62 II center,Pioneer SHM-50,KABLO:techlink,ixos....PC:acer as5740g notebook,zyxel P-660HN-F1Z 802.11n kablosuz modem,edifier m3300sf, MOBILE MUSIC : iriver h120 20gb, apple ipod 160gb classic, sandisk sansa clip 8gb, sennheiser cx300,PHONE: dark evo p60, PHOTO: Panasonic Lumix DMC-FH20 14.1MP .... video cant kill radio:)....

1585 Mesaj
21 Mayıs 2013; 13:05:10 

quote:

Bir keresinde bilek güreşi yapalım hadi diyen biri gelmişti şöyle baktım bi bileklerine belliki hiç bilek çalışmamış dümdüz birşeydi hadi gel bakalım dedim takır takır devirdim iki kere sonra da bilek güreşi yapalım diye gelenleri yok sagol diye çevirdim çünkü dişli bir rakip çıkarsa sakatlanma riski yüksek bir hareket hava atalım diye bilekten olmayalım

730 Mesaj
21 Mayıs 2013; 13:09:06 

quote:

yıl oldu 2013 hala kaldımı öyle insanlar piyasada.

3364 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
NoName.
21 Mayıs 2013; 13:14:04 

0

işte yulafı en kolay içmenin yolu

Train like an animal, eat like a horse, sleep like a baby..

148 Mesaj
21 Mayıs 2013; 13:15:34 

Merhaba arkadaşlar 3 gün önce spora başladım,

1.85 BOY 66 Kilo'yum, Boğazıma düşkünümdür ama bir türlü kilo alamıyorum.

Nick: CDGI Serhat in TR Server on League Of Legends

3364 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
NoName.
21 Mayıs 2013; 13:17:30 

quote:

Orijinalden alıntı: iSerhatY

Merhaba arkadaşlar 3 gün önce spora başladım,

1.85 BOY 66 Kilo'yum, Boğazıma düşkünümdür ama bir türlü kilo alamıyorum.

alırsın yavaş yavaş sabret

1585 Mesaj
21 Mayıs 2013; 14:21:49 

100gr haşlanmış makarna
100gr haşlanmış tavuk göğsü
25gr sebze
25gr yuğurt

Midede, antreman saati bekleniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amroth. -- 21 Mayıs 2013; 14:22:19 >

4072 Mesaj
21 Mayıs 2013; 15:30:39 

0

7643 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
ADEBISI
21 Mayıs 2013; 15:41:10 

Kışın tek başıma idman atıyordum.Bugun nerde çoluk çocuk apaçi varsa salona dolmus temmuzda uyeligim bitiyor boyle olmaya devam ederse 800-900tl e kıyıp teras guzel bir sistem kuracam

Everybody, one day will die, and be forgetton. Act and behave in a way that will make life interesting and fun, fuck a mundane predictable life working monday to friday with something you derive no pleasure from; just living life out till you grow old and wither away. Find a passion, form relationships, dont be afraid to get out there and fuck what everyone else thinks, trust me its alot more fun that way. ZYZZ
DISREGARD EVERYTHING ACQUIRE AESTHETICS

113 Mesaj
21 Mayıs 2013; 15:42:37 

quote:

Orijinalden alıntı: Y.Sarıyıldız

hocam boyunuz kaç acaba.kol gelişimiz mükemmel.bacak boyu baldır ölçünüzmü calf ölçünüzmü?

1.76yım :)

3055 Mesaj
21 Mayıs 2013; 16:05:27 

quote:

Orijinalden alıntı: Y.Sarıyıldız

yıl oldu 2013 hala kaldımı öyle insanlar piyasada.

ağa sorma."sen çalışıyon ama bendeki güç sende olmaz".sanki benim böyle bi derdim var.bi gün alacam sopayı allah ne verdi ise.

kız çocuklarını kaçırıp satacaklarını söyleyen sadistlere küfür ettiğim için yönetimden özür dilerim

523 Mesaj
21 Mayıs 2013; 17:32:38 

daha once sormustum ama cevap veren olmadı. beslenmeyle alakali yardimci olabilcek biri var mi?

"If you are not born shredded, it's not your mistake. But if you die not shredded, it's definatly your mistake." Bill Shredded

3317 Mesaj
21 Mayıs 2013; 17:54:45 

quote:

Carlson 50 kapsül 1000mg balık yağı bugün aldım, eski fiyatı 27.50 iken şuan 38.75 olmuş..

hocam bu carlson balik yağını nasil kullanicaz Bende bugun aldim

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

685 Mesaj
21 Mayıs 2013; 18:15:31 

bugün bende ağır antrenman yapıcam. yaz geliyor. azkaldı. hazırlıklar tam gaz devam

455 Mesaj
21 Mayıs 2013; 19:06:59 

quote:

Orijinalden alıntı: ScreamEagles

oh alın alın.
mayıs sonu etkilerini bekliyorum

lk başta suya kanar gibi kandım , sözlerine inandım herkesin kalpten , çok içten
bu uykumdan uyanmam zaman aldı , uyandım uykusuzluk başladı aniden , aniden
yıllar öğretmenim oldu , gerçek zor okuldu , kaçtım dersten , derslerden
isterdim uyanmak birden , bir kötü kabusdan cidden , aniden , sahiden

1412 Mesaj
21 Mayıs 2013; 19:11:13 

quote:

Orijinalden alıntı: ezequiel1

daha once sormustum ama cevap veren olmadı. beslenmeyle alakali yardimci olabilcek biri var mi?

Sen sorunu sor, bilen birileri yardımcı olur.

1585 Mesaj
21 Mayıs 2013; 20:17:41 

quote:

Orijinalden alıntı: ScreamEagles

Sabah yemekten önce 1 tane atıyorum ben

3317 Mesaj
21 Mayıs 2013; 20:21:14 

quote:

Sabah yemekten önce 1 tane atıyorum ben

Sabah kahvaltısından önce 1 adet.Yanlız sabah kalkar kalkmaz protein alıyorum bi zararı olmaz herhalde.Gün içersinde başka almıyoruz değil mi hocam

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1696 Mesaj
21 Mayıs 2013; 20:21:49 

Yazlikçılar bu hafta yok gibi İlk ağrı da bıraktılar sanırım
Onların yerine 35 yaşında göbekli amcalar türemiş.Adamın göbek bir metre önde gidiyor gelmiş bana şunu yapma bunu yapma diyor..
Herşeye rağmen saygım tam büyüklerime

3364 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
NoName.
21 Mayıs 2013; 20:41:16 

quote:

Orijinalden alıntı: ADEBISI

Kışın tek başıma idman atıyordum.Bugun nerde çoluk çocuk apaçi varsa salona dolmus temmuzda uyeligim bitiyor boyle olmaya devam ederse 800-900tl e kıyıp teras guzel bir sistem kuracam

Tek başına sıkılır insan yav

523 Mesaj
21 Mayıs 2013; 20:58:13 

bugun yaklaşık 2 saate yakın yürüdüm antreman niyetine. şimdi yeni geldim ve sadece 1 soda içtim. bişey de yemicem. sabah kadar yağ yakımı olacak mı şimdi

"If you are not born shredded, it's not your mistake. But if you die not shredded, it's definatly your mistake." Bill Shredded

1412 Mesaj
21 Mayıs 2013; 21:07:27 

Vücut geliştirme antrenmanı yapıyor musun ? 2 saat yürüyüş çok bence. 45-60 dakika arası hızlı yürüyüş gayet yeterli. Beslenmende protein eksik olursa yağ ile beraber kas da yakarsın.

Bu mesajda bahsedilenler: @ezequiel1 Bu mesaja 1 cevap geldi.

3055 Mesaj
21 Mayıs 2013; 21:10:26 

arkadaş benim asklarım ne şekilsizmiş öyle.sağ göğüs şekilleniş sol şekilsiz sol pazu kalın sağ ince.bu ne la böyle

523 Mesaj
21 Mayıs 2013; 21:11:44 

quote:

Vücut geliştirme antrenmanı yapıyor musun ? 2 saat yürüyüş çok bence. 45-60 dakika arası hızlı yürüyüş gayet yeterli. Beslenmende protein eksik olursa yağ ile beraber kas da yakarsın.

sabah da yaklasik 25dk yurumustum. ondan sonra kendimce basit bi fitness çalışması yaptım. iste yapabildigim seviyede barfiks vs. Sonra son öğünü yiyip( makarna ve etli bezelye) 2 saat yurudum. ama ayni gun icinde bu kadar yurumem tamamen tesaduf ulaşım için de hiç para vermedim

1412 Mesaj
21 Mayıs 2013; 21:14:59 

Yemekten sonra ilk 2 saat spor yapma, vücut hazmetsin.

Bu mesajda bahsedilenler: @ezequiel1 Bu mesaja 1 cevap geldi.

523 Mesaj
21 Mayıs 2013; 21:20:03 

quote:

Yemekten sonra ilk 2 saat spor yapma, vücut hazmetsin.

o arada yaklasik 1 saat bekledim zaten sindirmek icin. normalde kolayca şişerim ama bugun hiç bişey olmadi ilginc sekilde. fazla da yememistim zaten. peki bu yağ yakimi icin iyi mi? yoksa yarim saatlik tempolu kosu ya da bisiklet daha mi mantikli

1412 Mesaj
21 Mayıs 2013; 21:25:30 

Kilo fazlan az ise (5-10) koşu vs gibi yüksek kondisyon gerektiren aktiviteler yapabilirsin. Değilse hem kondisyonun yetmeyeceği için aşırı zorlanırsın hem de fazla ağırlıkla koştuğun için eklemlerin hasar görebilir. İnsanlar genelde yürüyüşü koşuya oranla işe yaramaz görür ama işin aslı öyle değil. Haftalık 4-5 sefer 45-60 dakika tempolu yürüyüşle güzel sonuçlar alınabilir. 2 saat gibi abartılara gerek yok.

Bu mesajda bahsedilenler: @ezequiel1

455 Mesaj
21 Mayıs 2013; 21:31:44 

@ezequiel1
yağ yakımı icin nabız yükseltmen gerekiyor
yoksa 10 saat yürü bir işe yaramaz.

1 dakika yürü 2 dakika koş 1 dakika yürü 2 dakika koş gibi
patlama yapmalısın nabız birden fırlamalı

yarım saat dedigim şekilde yapsan
yarım saat ip atlasan
yarım satte jogging yapsan yeterde artar bile

Bu mesajda bahsedilenler: @ezequiel1 Bu mesaja 2 cevap geldi.

lk başta suya kanar gibi kandım , sözlerine inandım herkesin kalpten , çok içten

14 Mesaj
21 Mayıs 2013; 21:36:05 

17 yaşındayım 3 senedir basketbol oynuyorum hep zayıf olmama ragmen çok az da olsa göğüslerde büyüme oldu, haftada en az iki defa 4 km kadar koşuyorum 5 aydır fitness yapıyorum normal olması imkansız.Belki jinekomasti henüz doktora gitmeyi planlamıyorum çok rahatsız edici boyutta değil genel olarak yağ oranım iyi ama bahsettiğim göğüs olayından dolayı l-carnitine kullanmayı planlıyorum sizce nasıl olur?
çalışmalarımdan önce creatine kullanıyorum bir aydır bırakabilirim
boy 193
kilo78

523 Mesaj
21 Mayıs 2013; 21:37:01 

quote:

Orijinalden alıntı: depresif_adam

@ezequiel1

yarım saat ip atlasan

hocam iyide yururken de sonucta bir yakit yakmiyo muyuz? En azindan bugun aldigim butun karbonhidratlari yakmisimdir diye tahmin ediyorum

455 Mesaj
21 Mayıs 2013; 21:40:21 

quote:

Orijinalden alıntı: ezequiel1

hocam iyide yururken de sonucta bir yakit yakmiyo muyuz? En azindan bugun aldigim butun karbonhidratlari yakmisimdir diye tahmin ediyorum

tüm yürüyen insanların fit olması gerekiyor senin mantıgınla

1412 Mesaj
21 Mayıs 2013; 21:44:49 

quote:

Orijinalden alıntı: depresif_adam

@ezequiel1

yarım saat ip atlasan

1 saat tempolu yürüyüş ortalama 300 kalori yaktırır ve metabolizma hızında artış sağlayarak (afterburn) 200 civarı ekstra kalori yaktırır. Günlük 500 kalorilik açık ise yağ yakımı açısından oldukça yeterlidir. Üstelik yüksek yoğunluklu kardiyovasküler aktivitelere göre kas kaybetme riski yok denilebilir.
Bilinçli bir beslenme ile desteklenirse gayet güzel sonuç alınabilir. Kocakarılar yürüyüp de birşey elde edemiyor mantığı yapmaya gerek yok
Zaten bilinçli şekilde kalori açığı verildiği taktirde kardiyo yapmadan, masa başında çalışılan işlerde bile gayet güzel yağ yakılabilir.

14 Mesaj
21 Mayıs 2013; 21:49:56 

quote:

1 saat tempolu yürüyüş ortalama 300 kalori yaktırır ve metabolizma hızında artış sağlayarak (afterburn) 200 civarı ekstra kalori yaktırır. Günlük 500 kalorilik açık ise yağ yakımı açısından oldukça yeterlidir. Üstelik yüksek yoğunluklu kardiyovasküler aktivitelere göre kas kaybetme riski yok denilebilir.
Bilinçli bir beslenme ile desteklenirse gayet güzel sonuç alınabilir. Kocakarılar yürüyüp de birşey elde edemiyor mantığı yapmaya gerek yok
Zaten bilinçli şekilde kalori açığı verildiği taktirde kardiyo yapmadan, masa başında çalışılan işlerde bile gayet güzel yağ yakılabilir.

bu Executor06 arkadaş benim de soruma cevap verir mi diye merak içindeyim

455 Mesaj
21 Mayıs 2013; 21:52:03 

quote:

bak adam ne demiş" bugun yaklaşık 2 saate yakın yürüdüm"
bunun üzerine ben ne demişim ?
sen ne demişsin ?

amaç ne cözemedim
yanlış olan ne ?

kaldı ki koca karılarının degil feriştahının yürümesi halinde bir halt olamayacagını düşünüyorum ve gözlemliyorum.
Bunun yerine nabzını yükseltmesi halinde amacına daha iyi hizmet edecegini söylüyorum.

2 saat yürümenin ne akla ne mantıga sıgar..
200 kalori acıgı 1 paket biskremle kapatır korkma sen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi depresif_adam -- 21 Mayıs 2013; 21:57:18 >

635 Mesaj
21 Mayıs 2013; 22:13:45 

quote:

Orijinalden alıntı: toledo1

17 yaşındayım 3 senedir basketbol oynuyorum hep zayıf olmama ragmen çok az da olsa göğüslerde büyüme oldu, haftada en az iki defa 4 km kadar koşuyorum 5 aydır fitness yapıyorum normal olması imkansız.Belki jinekomasti henüz doktora gitmeyi planlamıyorum çok rahatsız edici boyutta değil genel olarak yağ oranım iyi ama bahsettiğim göğüs olayından dolayı l-carnitine kullanmayı planlıyorum sizce nasıl olur?
çalışmalarımdan önce creatine kullanıyorum bir aydır bırakabilirim
boy 193
kilo78

aynı sorun bende vardı şahsen hala var eskiden doktora sormuştum jinekomasti mi diye hayır demişti, vallahi yapacağın tek şey diyeti kilo vermek için değil yaşam standartı haline getirmek mideyi küçültüp göğüs ve sırt antremanlarına ağırlık vermek.

14 Mesaj
21 Mayıs 2013; 22:19:01 

quote:

Orijinalden alıntı: T-Dog

aynı sorun bende vardı şahsen hala var eskiden doktora sormuştum jinekomasti mi diye hayır demişti, vallahi yapacağın tek şey diyeti kilo vermek için değil yaşam standartı haline getirmek mideyi küçültüp göğüs ve sırt antremanlarına ağırlık vermek.

3 aydır yapay şeker, yapay yağ almıyorum asitli gazlı içecekler iptal, benim asıl sorum l-carnitine kullansam buna yararı olur mu, yağlardan rahatsız olduğum tek bölge göğüs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toledo1 -- 21 Mayıs 2013; 22:20:08 >

635 Mesaj
21 Mayıs 2013; 22:26:42 

quote:

3 aydır yapay şeker, yapay yağ almıyorum asitli gazlı içecekler iptal, benim asıl sorum l-carnitine kullansam buna yararı olur mu, yağlardan rahatsız olduğum tek bölge göğüs

L-carnitine etki etmeyecektir ama para ayırırım 60-100 lira arası 1 litreliklerden alır kafama bakarım hiç değilse aklımda kalmaz dersen al tabii dymatize burn extreme de 65 lira doğal termojenik diyorlar denelinebilir.

14 Mesaj
21 Mayıs 2013; 22:30:35 

quote:

Orijinalden alıntı: T-Dog

L-carnitine etki etmeyecektir ama para ayırırım 60-100 lira arası 1 litreliklerden alır kafama bakarım hiç değilse aklımda kalmaz dersen al tabii dymatize burn extreme de 65 lira doğal termojenik diyorlar denelinebilir.

l carnitine denemek istiyorum sonuçta performans etkisi de var creatin ile beraber kullanılabilir mi yada nasıl kullanılır beraber?
bilgin var mı

635 Mesaj
21 Mayıs 2013; 22:43:09 

quote:

l carnitine denemek istiyorum sonuçta performans etkisi de var creatin ile beraber kullanılabilir mi yada nasıl kullanılır beraber?
bilgin var mı

Mecbur yağ yakıcıları antreman öncesi alacaksın, kreatini de ister l carnitine ile al ister antreman sonrası al ister hem öncesi hem sonrası al

3939 Mesaj
21 Mayıs 2013; 23:04:34 

sizin bahaneniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feelulive -- 21 Mayıs 2013; 23:17:07 >

TV:samsung 51f5570, MEDIA PLAYER: popcorn hour a-110 wn-100 wd 1 tb caviar green power, himedia q10-II......AMFİ:yamaha rx-v467, HOPARLÖR:dali zensor 1 X4,klipsch rc-62 II center,Pioneer SHM-50,KABLO:techlink,ixos....PC:acer as5740g notebook,zyxel P-660HN-F1Z 802.11n kablosuz modem,edifier m3300sf, MOBILE MUSIC : iriver h120 20gb, apple ipod 160gb classic, sandisk sansa clip 8gb, sennheiser cx300,PHONE: dark evo p60, PHOTO: Panasonic Lumix DMC-FH20 14.1MP .... video cant kill radio:)....

113 Mesaj
21 Mayıs 2013; 23:14:44 

Vücuttaki yag oranını nasıl öğrenebilirim?

1628 Mesaj
22 Mayıs 2013; 2:58:24 

Beyler, bugün hoca yeni program yazdı. Her gün tek kas yazmış. Biceps ve Triceps'i aynı güne koymuş, böyle çalışmak bir sorun oluşturur mu? Bir de boy uzamasını durdurur diyerek bacak antrenmanı vermiyor. Bacak çalışmanın faydalarını biliyorum ama kendim eklesem nereye ekleyeceğim, şuan ki program her gün tek kas üzerine.

3364 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
NoName.
22 Mayıs 2013; 3:07:34 

quote:

Orijinalden alıntı: mericgenc

Beyler, bugün hoca yeni program yazdı. Her gün tek kas yazmış. Biceps ve Triceps'i aynı güne koymuş, böyle çalışmak bir sorun oluşturur mu? Bir de boy uzamasını durdurur diyerek bacak antrenmanı vermiyor. Bacak çalışmanın faydalarını biliyorum ama kendim eklesem nereye ekleyeceğim, şuan ki program her gün tek kas üzerine.

+1 gün ekleyeceksin bacak programını

1628 Mesaj
22 Mayıs 2013; 3:15:21 

quote:

Orijinalden alıntı: NoName.

+1 gün ekleyeceksin bacak programını

Biceps ve Triceps olayına ne diyorsun peki

1412 Mesaj
22 Mayıs 2013; 6:38:36 

1 paket biskremle kapatılmasın diye bilinçli bir beslenme ile desteklenirse gayet güzel sonuç alınabilir dedim zaten.

"10 saat yürü bir işe yaramaz" dan kastın sallanarak yürümekse eyvallah, ama tempolu yürüyüşü kastettiysen diye yürüyüşün boş olmadığına değindim.

Bu mesajda bahsedilenler: @depresif_adam

1412 Mesaj
22 Mayıs 2013; 8:11:18 

Yine bir hiit kardiyo sonrası burdayım. Koşu yaptığım parkta yürüyüş yapan 10-15 insan oluyor ve geneli 50 yaşın üstünde. Kalanları da 30-50 arası, genç falan yok anlayacağınız
Ben koşarken obezite sınırında olup yürüyüş yapan bir teyze ikide bir "ne koşup duruyon be oğlum zaten zayıfsın" diyip durdu bugün. Saniyede 10 kere nefes alıp verirken konuşabileceğimi bilsem "teyze ben spor yaptığım için böyleyim, değilse 101 kiloyu gördüğümü bilirim" diyecektim ama mümkün değil O'na göre göbek yoksa zayıfsın tamam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Executor06 -- 22 Mayıs 2013; 8:14:42 >

23543 Mesaj
22 Mayıs 2013; 8:40:32 

Daha önceden Vücut Geliştirme dünyasının içinde olan birkaç büyüğümün söylediği "kardiyonun gereksiz olduğu" iddiasının üzerine denedim ve kendi üzerimde de gördükten sonra ben de deneyimlerime dayanarak söyleyebilirim ki kardiyo gerçekten pek fazla gerekli değil bence de.

Tüm kış dönemi boyunca bulking amacındaydım, kütle artırdım ve haliyle yağlandım. 86 kiloya çıktım.

Definisyona erken başladım. 1.5 ay önce başladım ve 1.5 aydır çok sıkı diyet yapıyorum (kaldırdığım ağırlıklar genelde aynı, düşmedi. Supplementlar sayesinde) Şu an 75 kiloya düştüm ve en ufak bir kardiyo yapmışlığım yok. Kas kütlemden bir şey kaybolmadı (ölçülere ve görünüşe göre)

Peki ne yaptım? Antrenmanı çok hızlı bitirdim. En önemli detay bu arkadaşlar (çeşitli yağ yakıcı supplementlar ve sıkı bir diyetin yanında). Bir antrenman 35-40 dakika sürecek taş çatlasa 45, daha ötesi değil (her şey dahil). Antrenman arasında hiç su içmedim. Set araları 15-20 saniyeyi geçmedi.

Deyim yerindeyse köpek gibi yoruluyorsunuz, bu bir gerçek. Ama işte bu kadar hızlı antrenman yapmak inanılmaz yağ yakarken, aynı zamanda kas kütlenizi de geliştiriyor.

Neyse kısacası hiç kardiyo yapmadan, daha önce ulaşabilmem için kardiyo yapmam gerektiğini sandığım vücut tipine çok yakınım şu an. Olay diyette bitiyor. Gerekli supplement'ları düzgün alırsanız, diyetteyken de kas kütlenizi geliştirebilirsiniz, yağ yakarken.

Ha koşmayı sevenler tabii ki koşabilir. Veya "ben supplement falan değil yorularak, en doğal yolla kilo vermek istiyorum", tabii ki kardiyo işinize yarar. Ama benim görüşüme göre gereksiz ve hiç kardiyo ile vücudumu yormayı düşünmüyorum, o yorgunluğu ağırlık altında harcamak çok daha işime yarar.

Ayrıca ağırlık antrenmanınız bittikten sonra 1 saat hızlı tempoda yürümek çok daha işinize yarayabilir. Bunun sebebi de, salondan birden çıkıp eve gitmek çok sağlıklı değil. Yani antrenmanı aniden kesip bitirmek, doğal değil. Yavaş yavaş bitirmek gerek. O yüzden antrenmandan çıkıp hızlı tempo yürüyerek yavaş yavaş vücudu dinlenme moduna alıştırmak, her şeyin daha hızlı gelişmesinde çok yardımcı olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 22 Mayıs 2013; 8:44:45 >

"Under your command i will obey..."
"My mind is one with my soul..." "I am near, yet so far away..."
"Through the eternal flame, i travel..."

PSN: TugayTR
|| Playstation 4 | Harman/Kardon AVR151 | Harman/Kardon HKTS9 |

253 Mesaj
22 Mayıs 2013; 10:03:34 

quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Daha önceden Vücut Geliştirme dünyasının içinde olan birkaç büyüğümün söylediği "kardiyonun gereksiz olduğu" iddiasının üzerine denedim ve kendi üzerimde de gördükten sonra ben de deneyimlerime dayanarak söyleyebilirim ki kardiyo gerçekten pek fazla gerekli değil bence de.

Tüm kış dönemi boyunca bulking amacındaydım, kütle artırdım ve haliyle yağlandım. 86 kiloya çıktım.

Definisyona erken başladım. 1.5 ay önce başladım ve 1.5 aydır çok sıkı diyet yapıyorum (kaldırdığım ağırlıklar genelde aynı, düşmedi. Supplementlar sayesinde) Şu an 75 kiloya düştüm ve en ufak bir kardiyo yapmışlığım yok. Kas kütlemden bir şey kaybolmadı (ölçülere ve görünüşe göre)

Peki ne yaptım? Antrenmanı çok hızlı bitirdim. En önemli detay bu arkadaşlar (çeşitli yağ yakıcı supplementlar ve sıkı bir diyetin yanında). Bir antrenman 35-40 dakika sürecek taş çatlasa 45, daha ötesi değil (her şey dahil). Antrenman arasında hiç su içmedim. Set araları 15-20 saniyeyi geçmedi.

Deyim yerindeyse köpek gibi yoruluyorsunuz, bu bir gerçek. Ama işte bu kadar hızlı antrenman yapmak inanılmaz yağ yakarken, aynı zamanda kas kütlenizi de geliştiriyor.

Neyse kısacası hiç kardiyo yapmadan, daha önce ulaşabilmem için kardiyo yapmam gerektiğini sandığım vücut tipine çok yakınım şu an. Olay diyette bitiyor. Gerekli supplement'ları düzgün alırsanız, diyetteyken de kas kütlenizi geliştirebilirsiniz, yağ yakarken.

Ha koşmayı sevenler tabii ki koşabilir. Veya "ben supplement falan değil yorularak, en doğal yolla kilo vermek istiyorum", tabii ki kardiyo işinize yarar. Ama benim görüşüme göre gereksiz ve hiç kardiyo ile vücudumu yormayı düşünmüyorum, o yorgunluğu ağırlık altında harcamak çok daha işime yarar.

Ayrıca ağırlık antrenmanınız bittikten sonra 1 saat hızlı tempoda yürümek çok daha işinize yarayabilir. Bunun sebebi de, salondan birden çıkıp eve gitmek çok sağlıklı değil. Yani antrenmanı aniden kesip bitirmek, doğal değil. Yavaş yavaş bitirmek gerek. O yüzden antrenmandan çıkıp hızlı tempo yürüyerek yavaş yavaş vücudu dinlenme moduna alıştırmak, her şeyin daha hızlı gelişmesinde çok yardımcı olacaktır.

Temiz bulk ve definisyon geçirmişsin @Dante

Diyetin faydası gerçekten çok büyük.

526 Mesaj
22 Mayıs 2013; 10:29:40