göbeğim erimiyor ne yapmalıyım
18 Cevap5301 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

147 Mesaj
15 Mart 2011; 15:57:37 

benim göbeğim erimiyor.YEMEK VE KARBONHİDRATI BIRAKAMAM ÇOK SEVİYORUM AKŞAMA KADAR HİÇ DURMADAN YEMEK İSTİYORUM AMA KİLO ALIRIM DİE YEMİYORUM.MEKİK ÇEKTİM ERİMEDİ.ŞINAV ÇEKTİM ERİMEDİ ABLAM PLATESLE İLGİLENİYOR.ONUN DEDİĞİ Bİ HAREKETİ YAPIYORUM.12 YAŞINDAYIM.1 58 BOY 48 KİLOYUM.AMA GÖBEĞİM VAR BİDE GÖGÜS BÖLGESİNDE YAĞLAR BİRAZ FAZLA.CEM YILMAZIN YAHŞİ BATI FİLMİNDE GÜREŞ SAHNESİ GİBİ ERKEĞİM BİDE

44 Mesaj
16 Mart 2011; 20:39:13 

karbonhidrat yiyeceklerden uzak duracaksın örneğin makarna mekik sadece yağ eritmez kasların ortaya cıkmasını sağlar o kadar yağla kas nasıl ortaya cıksın.Yürüyüş felan yapabilirsin ip atlayabilirsin terlet kendini

499 Mesaj
16 Mart 2011; 20:47:57 

korse giy ! ciddiyim.

DELL XPS 502X Performance Series | iPad 4 64GB Wifi (White)

1569 Mesaj
16 Mart 2011; 20:50:53 

Ateşe ver göbeğini.

38 Mesaj
16 Mart 2011; 20:53:22 

Günlük yaşantına ekstra yürüyüş koy. Mesela otobüste ineceğin duraktan bir önceki durakta in gideceğin yere yürü. Veya kestirme olarak gidebileceğin bir yere yolunu uzatarak git. Ayrıca yemek yemeyerek kolay kolay eritemezsin göbeğini. Yemek ye ama öğünlerini güne yayarak ye. Böylelikle hem aç kalmazsın hem metabolizman daha rahat çalışır

Steam ID: mockingbirdx

Psn:MephisToxic

3009 Mesaj
16 Mart 2011; 20:57:09 

diyete başla ekmek 2 ince dilimve ,yağlı,tuzlu,şekerli hiçbirşey yeme
çorba iç, tavuk balık ye bol su iç, açlıktan dayanamadığın olursa yoğurt,çorba, sebzeye saldır.
bol bol sebze meyve ye

çaydan,koladan meyve sularından uzakdur şeker asla
sabah öğlen akşam birer su bardağı yeşilçay iç çay demler gibi demle mekik şınav çek 20 günde tığ gibisin

2000 yılında sadece karpuz, peynir ve sınırsız ekmek yiyerek , çorba,tavuk, arada kültürfizik hareketleri yaparak 1 ayda 18 kilo vermiştim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goro1982 -- 16 Mart 2011; 21:08:01 >

147 Mesaj
16 Mart 2011; 21:02:42 

dediklerinizi deniyeceğim teşekkürler

1094 Mesaj
16 Mart 2011; 21:05:47 

bulunduğun yerde yürüyüş parkuru varsa spora başla, 40 dk hızlı yürüyüş yap, ısınınca 3 setten 10ar kere mekik yap, 2 tur daha yürüyüp bir tur koş. iki ayda göbeyin erir. hergün 1 saat 15 dk bunu yap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcheLoN_ -- 16 Mart 2011; 21:07:58 >

44 Mesaj
16 Mart 2011; 21:20:07 

quote:

Orijinalden alıntı: EcheLoN_

bulunduğun yerde yürüyüş parkuru varsa spora başla, 40 dk hızlı yürüyüş yap, ısınınca 3 setten 10ar kere mekik yap, 2 tur daha yürüyüp bir tur koş. iki ayda göbeyin erir. hergün 1 saat 15 dk bunu yap

Güzel öneri[:"(]

1348 Mesaj
16 Mart 2011; 21:22:05 

ekmegi tamamen yemeyi kestim.
evde kosu bandi var her aksam kosarim.
her sabah işe arabayi getirip gorururdum artik is yerinde birakip yuruyerek giderim. yalasik 5 km.
gun icerisinde baya yururum. bol su icerim. cay sevmem sigara icmem kola bayadir kulanmiyorum.
akla gelecek hersyei denedim. vucutta soru yok ama lanet gobek gitmiyor ays geldi gomlek giyemiyecem :(

neden bu kadar ciddisin sen?

not: yanlış yazmamın sebebi klavyeyi yanlış kulanmaya alıştığımdandır. el alışkanlığı. hor görmeyin :)

18 Mesaj
16 Mart 2011; 21:23:25 

Barfiks

147 Mesaj
17 Mart 2011; 18:02:00 

barfiksle ne alaka barfis sırt ve kanat kaslarını çalıştırıo

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
17 Mart 2011; 18:17:33 

Yazılan mantıklı şeyleri uygula ve benim tavsiyem olacak bir kaç ayda eritirsin. Öğle yemeği yeme, akşamdan yemeği 8 den önce yemeye çalış. Gün içinde en az 3-5 km yol yürü. Öğlen aç kalmaya biraz zorlanabilirsinz ama unutma ucunda zayıflamak var, bir kaç ay dene zorlanmadan erir.

223 Mesaj
17 Mart 2011; 18:22:44 

quote:

Orijinalden alıntı: goro1982

çorba iç, tavuk balık ye bol su iç, açlıktan dayanamadığın olursa yoğurt,çorba, sebzeye saldır.
bol bol sebze meyve ye

sabah öğlen akşam birer su bardağı yeşilçay iç çay demler gibi demle mekik şınav çek 20 günde tığ gibisin

2000 yılında sadece karpuz, peynir ve sınırsız ekmek yiyerek , çorba,tavuk, arada kültürfizik hareketleri yaparak 1 ayda 18 kilo vermiştim

Kaç kilosunda 1 ayda 18 kilo verdin bu kadarda sallanmaz

589 Mesaj
17 Mart 2011; 18:47:34 

quote:

Orijinalden alıntı: kenxx

quote:

bol bol sebze meyve ye

1 ayda 18 kilo veren adam ölür

4230 Mesaj
17 Mart 2011; 19:03:51 

quote:

Orijinalden alıntı: amd_ati

quote:

Orijinalden alıntı: kenxx

quote:

bol bol sebze meyve ye

1 ayda 18 kilo veren adam ölür

ortalama günde 600 gram filan verdin herhalde zıçsan o kadar veremezsin

Battlefield 4 Clan PlayStation 4

39 Mesaj
17 Mart 2011; 19:05:30 

Benim kuzenim var suandada bizde adam 1000 kilo :)) 18 kilo değil 180 kilode verse ölmez

Mehmetçik

557 Mesaj
17 Mart 2011; 19:24:39 

quote:

Orijinalden alıntı: commodore63

Yazılan mantıklı şeyleri uygula ve benim tavsiyem olacak bir kaç ayda eritirsin. Öğle yemeği yeme, akşamdan yemeği 8 den önce yemeye çalış. Gün içinde en az 3-5 km yol yürü. Öğlen aç kalmaya biraz zorlanabilirsinz ama unutma ucunda zayıflamak var, bir kaç ay dene zorlanmadan erir.

Öğün atlanmaz kesinlikle diyetlerde. Bu dediğiniz yapılırsa vücut kendini sabah kahvaltısında yediklerini depo etmeye odaklar. Bu yüzden yağlanma artar.

Aç kalınarak kilo verilmez.

1282 Mesaj
17 Mart 2011; 19:35:26 

Evet aç kalınarak kilo verilmez,

Yediklerine dikkat et sık sık az az ye yürüyüş yap

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » göbeğim erimiyor ne yapmalıyım
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.156

DonanımHaber’i Takip Et X
Facebook Gözat
Twitter Gözat