Şimdi Ara

keep2share - Turbobit - wdupload - uploaded - jumploads - rapidgator - florenfile - filenext.. (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
385
Cevap
52
Favori
86.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Isparta İlan Türü #Satılık
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • pm attım, bakarmısınız...
  • her site için tek tek hesap almayın. realdebrid veya alldebrid gibi servisleri çok ucuza kullanabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre1393

her site için tek tek hesap almayın. realdebrid veya alldebrid gibi servisleri çok ucuza kullanabilirsiniz.

Ben kullandım onu ama çok kullanışsız ya... Hız düşük oralarda...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paradox1453 -- 3 Mart 2013; 22:57:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: paradox1453

quote:

her site için tek tek hesap almayın. realdebrid veya alldebrid gibi servisleri çok ucuza kullanabilirsiniz.

Daha bu sabah turbobit ile 8 mb/s ile indirme yaptim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: paradox1453

quote:

Daha bu sabah turbobit ile 8 mb/s ile indirme yaptim

Denk gelirse oluyor.. SÜrekli öyle değil malesef.. Bende daha fazla para vermemek için denedim. Fakat istediğimi alamadım. 10. gün yine arkadaştan premium hesap aldım..

• PM Yollandı.
  • Urunler, servis hizi ve arkadas mukemmel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu 3-4. alışverişim. herşey sorunsuz. Arkadaşa ilgisinden dolayı tşk.
  • Pm attım
  • herkese teşekkürler

konumuz güncel

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 9 aydır düzenli olarak netload kullanıyorum. ben bazen ödemeyi unutuyorum kendisi kullanıcı hesabımı kapatmıyor, şu ana kadar hiç bir sorun yaşamadım. almayı düşünüpte Tereddüt edenler varsa ben sorun yaşamadım sizlerinde yaşamayacağınız konusunda öneri sunabilirm. hem neden sorun yaşayacaksınız ki.
  • Rapidgator akıcam bilgileri yazarsanız
  • quote:

Orijinalden alıntı: benjoe

9 aydır düzenli olarak netload kullanıyorum. ben bazen ödemeyi unutuyorum kendisi kullanıcı hesabımı kapatmıyor, şu ana kadar hiç bir sorun yaşamadım. almayı düşünüpte Tereddüt edenler varsa ben sorun yaşamadım sizlerinde yaşamayacağınız konusunda öneri sunabilirm. hem neden sorun yaşayacaksınız ki.

+1
  • Arkadaşla 3, yada 4, alışverişimiz hepsi de hızlı ve sorunsuzca gerçekleşti hiç düşünmeden gönül rahatlığıyla alış veriş yapabilirsiniz...
  • Arkadaşla sayısız alışveirşlerimden birini daaha gerçekleştirdim. yine sorunsuz 3 aylık uploaded aldım... Kendisine çok teşekkür ediyorum
  • arkadaşla kaç kere alışveriş yaptım sayısını bilmiyorum, son derece ilgili ve sorunsuz bir arkadaş...
  • slm rapidgator ve vipfile lazım varsa fiyatı 1.2.3 aylık nasıl
  • arkadaşa sonsuz güvenebilirsiniz;
    kendisinden pm ile turbobit premium isteyeceğime yanlışlıkla hotfile istemişim ödemeyide yapmıştım, benim hatam oldugu halde yanlışlığı düzeltti, gönderdiği hotfile bilgilerini iptal edip turbobit premium bilgilerini gönderdi, yaptığı işin arkasında durması gerçekten güzel, birkez daha teşekkür ederim
  • 1 aylık Rapidgator için PM atıldı cevap bekleniyor.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.