Şimdi Ara

TURKCELL Haydi Gel Küçük Paket, 29TL’ye HER YÖNE 600 dakika ve Turkcell’ lilerle 2 Gün bedava

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
13.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 17 Mart 2011 tarihinden itibaren Haydi Gel Küçük Paket, 29TL’ye HER YÖNE 600 dakika ve Turkcell’ lilerle 2 Gün bedava olarak eşsiz bir teklif haline geliyor.

17 mart 2011 tarihinden itibaren

yen faturalı
    Numrasını faturalı olarak Turkcelle taşıyan
    Hazırkarttan faturalıya geçen
    Faturalı aktivasyon veya numra taşıma işleminin tamamlanmasından sonra 30 günü doldurmamış
    ve Haydi Gel Küçük Paket’i tercih eden müşterilerimiz, çok özel bir kampanya ile 12 ay boyunca ek her yöne 300 dakika kazanıyor. Kazanılan bu ek dakikalar ile her yöne 300 dakika olan konuşma süresi her yöne 600 dakika oluyor.

Müşterilerimiz aktivasyon tarihinden itibaren 30 gün içerisinde OZEL yazıp 2222’ye göndererek bu eşsiz kampanyadan yararlanabilirler

Ayrıntılar için 17 Martı bekleyin..

• benim daha ucuz haydi gel mini artı kazı kazan kart artı sözünüze hediye dakikalar = 19 tl :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuBBa123
    http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/yeni-cep-kamu-1000-maxi.php

vodafone da 1000 dk si 29 tl

http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/tarifeler/faturali/baba_tarife.shtml?pagemenu=tarifeler.faturali.baba

avea da 1000 dk + 1000 sms 35 tl haberiniz olsun..

6 ay sonra kac TL?

• Bence güzel kampanya olmuş, şimdi şöyle bakmak lazım olaya, Vodafone ve Avea da her yöne 1000 dakika olabilir ama herkes kafasına göre bu tarifelere geçemiyor, çünkü birçok insanın telefon rehberinin çoğu Turkcell.

Her Yöne 600 Dakika + Hafta 2 Gün Bedava + 2 Gün Kampanyası + Mesaj paketi alırsın, uygun fiyata bir tarife oluşmuş olabilir. Bana göre en büyük sıkıntı internet. Artık internetten Viberle konuşuyorum, Whatsapp ile mesajlaşıyorum, diğer uygulamalara takılıyorum, Radio dinliyorum, Google Maps kullanıyorum vs. Turkcell'in acilen internet paketi çıkarması gerekiyor, yoksa bu yöndeki eğilim hep Vodafone'a olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: SeTha

quote:

Orijinalden alıntı: BuBBa123
    http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/yeni-cep-kamu-1000-maxi.php

vodafone da 1000 dk si 29 tl

http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/tarifeler/faturali/baba_tarife.shtml?pagemenu=tarifeler.faturali.baba

avea da 1000 dk + 1000 sms 35 tl haberiniz olsun..

6 ay sonra kac TL?

6 ay sonra vodafone 1000 dk 40 tl avea 1000 dk + 1000 sms 39 tl ama en azindan belli

peki turkcell in 6 ay sonra kac para olacagi belli mi ? degil kimse bilmez ne yapacagi da belli olmaz :D turkcell işte :P

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Vivera

Bence güzel kampanya olmuş, şimdi şöyle bakmak lazım olaya, Vodafone ve Avea da her yöne 1000 dakika olabilir ama herkes kafasına göre bu tarifelere geçemiyor, çünkü birçok insanın telefon rehberinin çoğu Turkcell.

Her Yöne 600 Dakika + Hafta 2 Gün Bedava + 2 Gün Kampanyası + Mesaj paketi alırsın, uygun fiyata bir tarife oluşmuş olabilir. Bana göre en büyük sıkıntı internet. Artık internetten Viberle konuşuyorum, Whatsapp ile mesajlaşıyorum, diğer uygulamalara takılıyorum, Radio dinliyorum, Google Maps kullanıyorum vs. Turkcell'in acilen internet paketi çıkarması gerekiyor, yoksa bu yöndeki eğilim hep Vodafone'a olur.

hocam her yöne 1000 dk gsm sabit fark etmio :D

mesela diyelim ki kredi kartinizla ilgili bir sorun cikti. Bankayi aradiniz kartinizla ilgili bir problem oldu. aşari yukari 10 dk lik bir görüşme yaptınız dakikasi 40 kuruştan 10 dk si 4 tl yapar..

ortalama aylik bankalarla da 10 15 dklik görüşme yapsaniz bu tarife size 35 tl ye gelir görüşe süresi olarak

bildiginiz gibi turkcell de faturali mesaj paketleri 300 sms 11 tl 3000 sms 23 tl

eger mesaj cekiyorsaniz 300 sms büyük ihtimal yetmez 3000 sms almak zorundasiniz 35 tlik görüşme yaptınız. 23 tlik de mesaj paketi aldiniz. 35 + 23 den 58 tl ye gelir birde ben internette giricem falan derseniz işin içinden cikamayiz :D

sizi arayanlari düşünüyorsaniz birakin hocam zaten turkcell kullanıyorlarsa zaten ya cöpe atilicak cok paralari vardir veya akillsiz başın cezasini ayaklar ceker..

• Her yone 1000 SMS 10 TL.
  • Guzel tarife olmus.onerecegim insanlar olacaktir
  • bence 10 tl pahalı ya
    quote:

Orijinalden alıntı: SeTha

Her yone 1000 SMS 10 TL.
  • Bu tarifeden cacık çıkmaz bunun yerine vodafone kamu 1000 tarifesine gecin daha karlı
  • Turkcell faturalı sms konusunda 0.
  • vadafon kamu 1000 dak 29 tl 6 ay sonra 40 tl - turkcell 600 dak 12 ay 29 tl daha sonra kaç para acaba
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.