Şimdi Ara

TTnet Huawei HG521 Modem şifresini unuttum nasıl öğrenebilirim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18
Cevap
1
Favori
101.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 192.168.1.1 adresinden giriş yaptığımız şifreyi ve kullanıcı adını unuttum nasıl hatırlayabilirim yardımcı olun :(

TTnet Huawei HG521 Modem şifresini unuttum nasıl öğrenebilirim ?

burdaki şifreyi işte yardımcı olun

• Kullanıcı adı:admin
    Şifre:ttnet

default olarak bu gelir
  • Değiştirdi iseniz reset atınız modem arkasındaki küçük deliğe iğne sokun.Bütün herşey sıfırlanır üstteki arkadaşın yazdığı k.adı ve şifre gelir,programı ile sıfırdan kurunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaancer

Değiştirdi iseniz reset atınız modem arkasındaki küçük deliğe iğne sokun.Bütün herşey sıfırlanır üstteki arkadaşın yazdığı k.adı ve şifre gelir,programı ile sıfırdan kurunuz.

teşekkür ederim dediğiniz gibi yaptım kullanıcı adı admin şifre ttnet oldu :) giriş yaptım
  • quote:

Orijinalden alıntı: edizz13

quote:

Orijinalden alıntı: Kaancer

Değiştirdi iseniz reset atınız modem arkasındaki küçük deliğe iğne sokun.Bütün herşey sıfırlanır üstteki arkadaşın yazdığı k.adı ve şifre gelir,programı ile sıfırdan kurunuz.

teşekkür ederim dediğiniz gibi yaptım kullanıcı adı admin şifre ttnet oldu :) giriş yaptım

Rica ederim
  • bu modemden verdiler bize de modem nası ? wirelessta kopma flan oluyor mu ?
  • Modemi resetlemeden Kolay Kurulum Programını çalıştırarak sonradan değiştirdiğin şifreyi bulabilirsin. bilginiz olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: jasonn123

bu modemden verdiler bize de modem nası ? wirelessta kopma flan oluyor mu ?

Evet aynen bende nasipse alıcam
  • Arkadaşlar huawei şifresini unutuysanız bu vidoyu izleyin lütfen http://www.ttnet.com.tr/ilkyardim/Modules/TT03/Modem_Kurulumu_Yapmak_Istiyorum.html
  • Beyler kolay kurulumu nasıl yapcam bi yardım edermisiniz ? şifremi unuttum ama iğne sokunca herşin gidiceğinden korkuyorum yani iğne soktuktan sora o deliğe ekstradan neler yapcam ? neler gidecek ?
  • hızlı kurulumu nasıl yapıcam
  • 27asker27 kullanıcısına yanıt
    aradığınız dosya bulunamadı ana sayfaya yönlendırılıyorsunuz diyo yardım edin !!!
  • Bir şey sorucam arkadaşın dediği gibi reset atıp bir yere iğne sokucaktık yaa reset nasıl atılıyo ve nereye iğne sokucaz.
  • lütfen cevap
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taykerlonrd

Bir şey sorucam arkadaşın dediği gibi reset atıp bir yere iğne sokucaktık yaa reset nasıl atılıyo ve nereye iğne sokucaz.

modemin arkasında küçük siyah bi tuş olacak çukurumsu şekilde ona sivri bi cisimle bbasılı tutun 10-15 saniye tamamdır
  • Teşekkürler başka bir şey yapılacak mı ?
  • Taykerlonrd T kullanıcısına yanıt
    Buradan bakınız.

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=101712722
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.