Şimdi Ara

Epson sx425w kartuş (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
522
Cevap
5
Favori
50.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: thundermax

@haserdar
    hiç farketmez. Varım dediğimde hertürlü yanınızdayım.. ödeme çıkmış ve ürünler elimizde kalsa bile payıma düşene varım.
    İşallah yüzümüz kara çıkmayacak.
    saygılar.

Güveniniz için tekrar teşekkürler,en kötü ihtimalle tanesi 6-7 TL lik 4 kartuş olacak elimizde :)

Bir de faturada Epson SX125 için yazıyor,ilk faturada düzeltmesi için uyarmıştım,lakin 2.ncisinde de düzeltmemiş.Sorun yok,kartuşların kodu doğru nasılsa.

@SySn

Teşekkürler arkadaşım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DRAGUT -- 7 Haziran 2011; 17:42:02 >

• @haserdar
    sağol kardeş sayende ucuz kartuş sahibi olacağız kaç günde gelir ve bize nasıl yollayacaksın biz nasıl parayı sana göndereceğiz.İyi günler[Ben sx125 sahibiyim zaten aynı kartuşlar kullanılıyor sx425ile]
  • quote:

Orijinalden alıntı: usmcsas
    @haserdar
    sağol kardeş sayende ucuz kartuş sahibi olacağız kaç günde gelir ve bize nasıl yollayacaksın biz nasıl parayı sana göndereceğiz.İyi günler[Ben sx125 sahibiyim zaten aynı kartuşlar kullanılıyor sx425ile]

Birşey değil,daha önce hiç kar falan gütmeden kaça mal oluyorsa fiyatı direk yansıtacağımı söylemiştim.Şimdi fatura belli oldu,sağ salim gümrüğe de takılmadan gelse diye bir şey demiyorum.
    Gerçi fiyat sınırın altında,ama yine de gümrükçülerin sağı solu belli olmaz.En kötü ihtimalle de %12 daha biner set başına.

Teslimata gelince,ben Ankaradayım,aynı şehirde olduklarımıza elden teslim ederim,diğer yerlere ödemeli kargo yaparım.

Para meselesine gelince,bir hesap no veririm,parayı gönderene kartuşları gönderirim.

Aklıma en kolay böyle geliyor,sizin bir fikriniz,öneriniz varsa onları da değerlendirebilirim.

Kargo DHL olunca en geç 7-8 gün içinde elimde olmasını umuyorum.Takip noyu alınca gelişmeleri buradan veririm.

@thundermax

Hocam yukarıda kartuşların beklese bir şey olup olmayacağını sormuştun.Şimdi aklıma geldi,orjinalleri bitirmeyip bekletmede fayda var,olası garanti olayında orjinalleri takıp göndeririz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DRAGUT -- 7 Haziran 2011; 20:41:22 >

• Peki bunları boşaldıktan sonra dolduracağımız mürekkebi nasıl temin edeceğiz?

İçinde gelen mürekkeple aynı olması gerekmiyor mu? Yada Epson için mürekkep temini nasıl olacak?

Not: Bu sorular şüphe uyandırmasın meraktan sordum, inşallah her halukarda ödemesini yapacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: luboym
    Peki bunları boşaldıktan sonra dolduracağımız mürekkebi nasıl temin edeceğiz?

İçinde gelen mürekkeple aynı olması gerekmiyor mu? Yada Epson için mürekkep temini nasıl olacak?

Not: Bu sorular şüphe uyandırmasın meraktan sordum, inşallah her halukarda ödemesini yapacağım

Tabii,bildiğim kadar cevaplayayım;

Mürekkep fiyatlarını tam araştıramadım,ama bu kartuşları aldığım firma,ağırlığından dolayı mürekkep satışının uygun olmadığını ve dolayısıyla pahalı kaçacağını söyledi.(bknz bir önceki sayfa)

Dealextreme sitesinde de durum aynı,uzun süre öncesinde stokta vardı,ama getirmiyorlar çünkü kargosu uygun değil.

Mürekkebi buradan alabiliriz,fiyatlar yaklaşık aynı.
    Alırken 500ml veya 1 lt almakta fayda var,fiyatı ucuzlayacaktır.Alıp çevremizdeki arkadaş-akraba falan paylaşabiliriz.

Kartuşlarla gelecek mürekkep buradakilerle uygun olacaktır.

• bildiğim kadarıyla ;
    epson için iki tür mürekkep var. Durabrite ve Claria .

t1281-84 ve t1291-94 kartuşların üzerinde Durabrite yazıyor. dolayısıyla Durabrite uyumlu mürekkep almamız gerekiyor.
    http://www.cescesor.com/60ml-Epson-Durabrite-Uyumlu-CESCESOR-Ultra-Siyah-Kartus-Dolum-Murekkebi-Murekkep,PR-101.html
    60 ml ULTRA 9,32 tl . aynı miktar claria tipi mürekkep 5,90.

yanlız ;
    *Orijinalinde durabrite mürekkep kullanan kartuşlar Claria tipi mürekkeple de kullanılabilir. Püskürtme kafasına zararı yoktur. şeklinde not düşmüşler.
    bu konuda bilgisi olan varmıdır.?

iyi günler.

• quote:

Orijinalden alıntı: thundermax

bildiğim kadarıyla ;
    epson için iki tür mürekkep var. Durabrite ve Claria .

t1281-84 ve t1291-94 kartuşların üzerinde Durabrite yazıyor. dolayısıyla Durabrite uyumlu mürekkep almamız gerekiyor.
    http://www.cescesor.com/60ml-Epson-Durabrite-Uyumlu-CESCESOR-Ultra-Siyah-Kartus-Dolum-Murekkebi-Murekkep,PR-101.html
    60 ml ULTRA 9,32 tl . aynı miktar claria tipi mürekkep 5,90.

yanlız ;
    *Orijinalinde durabrite mürekkep kullanan kartuşlar Claria tipi mürekkeple de kullanılabilir. Püskürtme kafasına zararı yoktur. şeklinde not düşmüşler.
    bu konuda bilgisi olan varmıdır.?

iyi günler.

usta bu aralar bende almayı düşünüyorum bu kolay dolum kartuslarından ama nereden alayım karar veremedim bir yer öneriyor musun? Ankaradaymıssın senden alsam nasıl olur özel mesajda attım bir zahmet ilgilenirsen sevinirim :)

• Arkadaşlar şimdi satıcıyla görüştüm,kargoyu teslim etmiş.Yarın bana takip numarası verecek.

Saygılar.
  • selamlar ,
    yazılarınızı daha bu sabah okudum bende nereye takılarak sx 425 yazıcıyı hatırlıyamadım ama mürekkep bitince doldurulamadığını öğrendim.
    burayı incelediğimde sayın haserdar zarif bir davranış sergilemiş ve bu işe ön ayak olmuş.Ve ben geç kalmışım bu işe ortak olmaya.
    sn haserdar eğer sipariş veripte iletemediğin bir arkadaş olursa sx425w yazıcının kartuş setine ben talip olmak istiyorum.
    özelden tlf nomu mail adresimi size iletiyorum uygun görürseniz şimdiden çok teşekkür ederim saygılar sunarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuus

selamlar ,
    yazılarınızı daha bu sabah okudum bende nereye takılarak sx 425 yazıcıyı hatırlıyamadım ama mürekkep bitince doldurulamadığını öğrendim.
    burayı incelediğimde sayın haserdar zarif bir davranış sergilemiş ve bu işe ön ayak olmuş.Ve ben geç kalmışım bu işe ortak olmaya.
    sn haserdar eğer sipariş veripte iletemediğin bir arkadaş olursa sx425w yazıcının kartuş setine ben talip olmak istiyorum.
    özelden tlf nomu mail adresimi size iletiyorum uygun görürseniz şimdiden çok teşekkür ederim saygılar sunarım.

Görüşleriniz ve iltifatınız için teşekkür ederim.

Listede almayan olursa elbet sizle irtibata geçerim neden olmasın ?

Gelişmeleri buradan takip etmekte fayda var.

Saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: haserdar

quote:

Orijinalden alıntı: batuus

selamlar ,

Görüşleriniz ve iltifatınız için teşekkür ederim.

Listede almayan olursa elbet sizle irtibata geçerim neden olmasın ?

Gelişmeleri buradan takip etmekte fayda var.

Saygılar.

teşekkür ederim ilginize

• Arkadaşlar DHL takip numarasını aldım,şu anda kargo Ankara'ya yola çıktı bile.
  • quote:

Arkadaşlar DHL takip numarasını aldım,şu anda kargo Ankara'ya yola çıktı bile.

Hadi hayırlısı
  • quote:

hadi hayırlısı olsun sabırla bekliyoruz
  • quote:

Beklemedeyiz ;)
  • quote:

Hadi bakalım inşallah sağ sağlim ulaşır :)
  • ya mürekkep işinide çözmüştük ama stokta kalmamış. epson uyumluydu.. 4*100 ml 18$ ve ücretsiz kargo idi.. bakalım stoğa girince getirtiriz.. yurt dışı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozas

ya mürekkep işinide çözmüştük ama stokta kalmamış. epson uyumluydu.. 4*100 ml 18$ ve ücretsiz kargo idi.. bakalım stoğa girince getirtiriz.. yurt dışı..

Link verebilir misin? DX de ise DX uzun zamandır getirmiyor.Kargo ağırlığından dolayı büyük ihtimalle.
  • @haserdar

Yahu neler olmuş. Ben ümidi kesmiştim bu kartuşdan :) Dostum almayan olursa bende talibim. Problemli çıksa bile payıma düşene razıyım. Saygılar.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.