Şimdi Ara

CAM FİLMİ ARTIK SERBEST! GALİBA...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
6.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiat kendi sitesinde reklam yapmış. Aracınızı Filmle kaplayalım diye.....

Sorun yok mu? Yani aracın camlarını filmle kaplatmak muayene ve polis için artık sorun değil. Yeni bir yasa yada kural değişikliği geldi sanırım.

Yoksa Fiat böyle bir duyuru yapmazdı.

http://www.fiat.com.tr/Pages/tr/hakkinda/hizmetler/fiat_oto_camfilmi.aspx

Fiat Cam/Boya Koruma Filmi
    Fiat Cam ve Boya Koruma Filmi hizmetimizde müşterilerimize şeffaf veya renkli güvenlik filmi, renkli cam filmi ve boya koruma filmi (kaput filmi) hizmeti vermekteyiz. Renkli filmler 3 renk alternatifi ile aracınıza estetik bir görünüm sağlar.

Yüksek Performans, Profesyonel Çözüm

Film Hizmetimizde Solar Gard ürünleri kullanılmaktadır. Bekaert Specialty Films’in tescilli ticari markası olan Solar Gard ürünleri Amerika San Diego’da bulunan tesislerde üretilmektedir. Solar Gard ürünleri üretiminde kullanılan baz malzeme PET dayanıklılığı en yüksek seviyede olan Mylar’dan tercih edilmiş ve optik berraklığı en yüksek üründür.
    Renkli Cam Filmi:

Renkli Cam Filmi UV ışınlarını 99% oranına kadar geri çevirerek araç içindeki sıcaklığı ve parlaklığı azaltır, rahat ve konforlu sürüş sağlar. Araç içindeki döşemelerin güneş ışınından kaynaklanan renk değişimini engeller. Renkli Cam Filmi 3 renk alternatifi ile aracınıza estetik bir görünüm sağlayacaktır.
    Şeffaf veya Renkli Güvenlik Filmi:

Güvenlik Filmi camın güç uygulayarak kırılma süresini uzatarak olası hırsızlıklara karşı sizi korur. Ayrıca olası bir kaza anında etrafa uçabilecek camların bir bütün olarak yerinde kalmasını sağlar. UV ışınlarını 99% oranına kadar geri çevirerek sizi ve sevdiklerinizi korur. Renkli Güvenlik Filmlerinin 3 renk alternatifi mevcuttur.
    Boya Koruma (Kaput) Filmi:

Boya Koruma Filmi aracınızın görüntüsünü bozmadan çizilmesini, kötü yollardan, kum ve tuzdan oluşabilecek hasarlardan aracınızın korunmasını sağlar.

Güneş kontrol, güvenlik, renkli güvenlik ve boya koruma filmine (kaput filmi) ait detaylı ürün özellikleri ve ürün çeşitleri hakkında yetkili bayilerimizden bilgi alabilirsiniz.

• Satmak serbest, takmak yasak
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker67

Satmak serbest, takmak yasak

Aynen öyle hocam polisler geliyo sonra sökün bunları felan filan..
  • Arkalar 3 önler 2 yaptırsak çok mu göze batar.
  • Fiat dediğine göre bir bildiği var.
  • Ben zannetmiyorum serbest olduğunu. Hele ki burda fabrika çıkışlı karartmalı camlara bile ceza kesildiğini okuduktan sonra..
  • Polisler fabrika çıkışlı kanatlı,çift eksoz,bağıran araçlara ceza kesiyor sen neyden bahsediyorsun
  • keşke kampanyayı bir daha yapsalarda bizde yararlansak ama aracım renault yapmazlarmı bana?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfun_aslan

keşke kampanyayı bir daha yapsalarda bizde yararlansak ama aracım renault yapmazlarmı bana?

Yaparlar. Bunlar yedek parçaya girmiyor. Yedek parça ile ilgili konularda değişik marka araçlara yetkili servisler hizmet vermiyor. Bunu bizzat yüzyüze sordum Bağdatlılar yetkili servisine. Arabam Dacia veya Renault olmasaydı, başka marka olsaydı ve garantisi olmasaydı tamir eder miydiniz diye sordum. Kısa ve net cevap aldım. Hayır.
  • Walla taktıran taktırıyor ama ben cesaret edemiyorum.
  • Cam filmi hiç bir zaman serbest kalmaz sebebi ise kaza anında filmsiz camın un ufak olarak sürücü veya yolcuya zarar vermemesi ama cam filmi olan arabada film camı tutacağı için yaralanmalara yol açabilir.Bundan dolayı lazer ile karartılan camlar serbest filmi camlar yasak.
  • Yasak olsa Fiat neden güvenliğiniz için takın diyor?

Hem güneş ışığına karşı hem de kaza anında camın patlamasına karşı koruma sağlıyor.

Bence polisler kafalarına göre iş yapıyor.

Sıcağın girmesine engel olması da yazın özellikle çok iyi.
  • Bu film taktırma işlemine cayırtı yapmalarının tek nedeni galiba içinde kimin oturduğunun netçe görülebilmesi.Yahu benim aracım belki içinde bulunanların görünmesini istemiyorum,belki başka meraklarım var araba içinde uygulamaktan hoşlandığım.Benim özel alanım orası.Bu sanki evdeki perdeleri kapatmayın kardeşim ne halt ettiğini görelim demek gibi bişey.
  • yetkili servisleride çakma xenonda takıyorlar. yasal mı? değil.
  • Benim arkadaşım var , sanayi gibi yerde taktırıyor alt sokakda cevirmede söküyor .
  • quote:

Orijinalden alıntı: speed need

Polisler fabrika çıkışlı kanatlı,çift eksoz,bağıran araçlara ceza kesiyor sen neyden bahsediyorsun

buna öldüm yaa
  • Cam filmleri güvenlik nedeniyle yasak madem Fiat müşterilerinin güvenliğini düşünmüyor mu da cam film'i uygulamasına başladılar hemde polislerin bugünlerde harıl harıl cam filmi kovaladığı ceza kestiği bir dönemde çok ilginç geldi bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: speed need

Polisler fabrika çıkışlı kanatlı,çift eksoz,bağıran araçlara ceza kesiyor sen neyden bahsediyorsun

• Renkli film tabakası ile karartilan camlar yasak. Ancak fabrika çıkışlı siyah camlar serbest. Yönetmelikte herhangi bir değişiklik yok arkadaşlar. Benden söylemesi. Sonra mağdur olmayın.
  • Konuya iştahla girdim

Benim araçta var kullanıyorum bakalım ne olacak.Bu arada yasağın sebebi ney ? Filmin camın parçalanmasını engellemesi mi ? Eğer öyleyse polis araçlarında da var film
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.