100mb internet ile whatsapp kullanan?
93 Cevap59574 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

5533 Mesaj
14 Mart 2011; 2:26:21 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

arkadaşlar başlıkta yazdığı gibi 100mb ile whatsapp kullanan varmı ? birde arkadaşlar kalan mb ı sorgulamak için operatöre göndereceğimiz mesaj ücretsizmi ? açıkçası ben avea fazla güvenemiyorum internet paketini aldım fakat birşeyler yaparken 2 kere düşündürüyor insanı özellikle bu whatsapp ve msn kullanımında ne miktarda bir harcama yapıyoruz ? bağlanırken avea wap mı avea internet mi ?

1365 Mesaj
14 Mart 2011; 3:24:16 

Faturalıysan 6000'e INTERNET yazıp gönderiyorsun, ücretsiz. Avea İnternetten bağlanacaksın.

Ben de Whatsapp kullanıyorum fakat ihtiyacım oldğunda bağlıyorum. Hep bağlı olması riskli bence kota açısından. Boşuna isyan etmiyoruz internet paketlerine :D

8272 Mesaj
14 Mart 2011; 8:10:14 

whatsapp nedir

Unutma, unutturma.
Çocukken her gece yatmadan önce Tanrı'ya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim. Bir gün Tanrı'nın çalışma tarzının bu olmadığını anladım. Ertesi gün gittim kendime yeni bir bisiklet çaldım ve her gece yatmadan önce Tanrı'ya günahlarımı affetmesi için dua ettim.
Al Capone

5533 Mesaj
14 Mart 2011; 8:54:26 

quote:

Orijinalden alıntı: cncnmovies

Faturalıysan 6000'e INTERNET yazıp gönderiyorsun, ücretsiz. Avea İnternetten bağlanacaksın.

Ben de Whatsapp kullanıyorum fakat ihtiyacım oldğunda bağlıyorum. Hep bağlı olması riskli bence kota açısından. Boşuna isyan etmiyoruz internet paketlerine :D

off aynen hocam ya whatsapp kotadan az yese bile korkarak yükledim valla sildim de zaten birsürü insan bulmasına rağmen listede yinede sildim. ama benimki symbian olduğu için kendim kapatıp açamıyorum o kötü . sende iphone yada bb var sanırım aslında 250mb internet olsa çok rahat yeter 100mb da yeterde ne olur ne olmaz :)

5533 Mesaj
14 Mart 2011; 8:59:12 

quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

whatsapp nedir

hocam whatsapp internet üzerinden mesajlaşma programı. yani mesaja para vermiyorsun sınırsız istediğin kadar mesaj çekiyorsun ama program devamlı interneti kullanıyor kapatamıyorsun yani wifi 3g edge ne varsa kullanıyor. daha doğrusu bb lerde kapatabiliyorsunda nokialarda kapatamıyorsun arka planda takılıyor kendi kendine :) tel rehberinde whatsapp kullananları buluyor onlarla mesajlaşabiliyorsun sadece

13570 Mesaj
14 Mart 2011; 9:01:14 

quote:

whatsapp nedir

Symbian, Andorid ve İos sistemlerinin birbiri ile ücretsiz, yazılı ve resim paylaşma programı..

Android ve Symbian telefonlarda Ücretsiz
Iphoneda 0,99 dolara indirebiliyorsunuz.. (jb var ise bedava)

---

100 mb yetermi sadece ona,

Yeter rahat rahat ancak başka yerlerede gireyim derseniz 100 mb çok zor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

5533 Mesaj
14 Mart 2011; 9:03:11 

quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

quote:

whatsapp nedir

Symbian, Andorid ve İos sistemlerinin birbiri ile ücretsiz, yazılı ve resim paylaşma programı..

Android ve Symbian telefonlarda Ücretsiz
Iphoneda 0,99 dolara indirebiliyorsunuz.. (jb var ise bedava)

---

100 mb yetermi sadece ona,

Yeter rahat rahat ancak başka yerlerede gireyim derseniz 100 mb çok zor.

başka yerler derken birde msn işte ara sırada oda günde belki 1 kere haberleri okurum okadar

13570 Mesaj
14 Mart 2011; 9:22:34 

Hocam normal telefonda ben bir ayda 150 mb felan harcıyordum..

Iphonede durum farklı gidiyor valla. Web sitelerini rahat açmaktan kaynaklımı artık bilmiyorum..

4 günde 3G : 123.82MB
bu kadar harcamışım :-\

Akşamlarıda wifi var başka yok..

Tabi bende ebuddy,facebook,twitter,foursqauare,whatsapp sürekli açık..ntv dende haber okuyorum. birde vodafone3g denemesi için ntv mobilde tv izlemiştim 2 dk :)

Ancak dediğin gibi

SADECE whatsapp ve bir kaç kez haber sitesine girersen rahat yetmesi lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s.volkan -- 14 Mart 2011; 9:24:47 >

5533 Mesaj
14 Mart 2011; 9:39:05 

quote:

Hocam normal telefonda ben bir ayda 150 mb felan harcıyordum..

Iphonede durum farklı gidiyor valla. Web sitelerini rahat açmaktan kaynaklımı artık bilmiyorum..

4 günde 3G : 123.82MB
bu kadar harcamışım :-\

Akşamlarıda wifi var başka yok..

Tabi bende ebuddy,facebook,twitter,foursqauare,whatsapp sürekli açık..ntv dende haber okuyorum. birde vodafone3g denemesi için ntv mobilde tv izlemiştim 2 dk :)

Ancak dediğin gibi

SADECE whatsapp ve bir kaç kez haber sitesine girersen rahat yetmesi lazım.

hocam iphone zaten başa bela ya insanı nete girmesi için teşvik ediyor resmen :) ama sen uçmuşsun baya ya 4 günde 123mb büyük başarı valla nişanlıma anlatabilsem şu whatsapp ı mesaj paketini iptal ettircem 250mb a geçicem ozaman rahatlicam :))

8272 Mesaj
14 Mart 2011; 9:49:07 

oooo cok guzel bir programmis kendisi :) acaba indirip sadece wi-fi oldugunda girme secenegi felan var miki oyle varsa bende yukliyim hemen bilginiz var mi acaba :)

5533 Mesaj
14 Mart 2011; 10:14:05 

quote:

oooo cok guzel bir programmis kendisi :) acaba indirip sadece wi-fi oldugunda girme secenegi felan var miki oyle varsa bende yukliyim hemen bilginiz var mi acaba :)

şimdi şöyle birşey var program devamlı açık kaldığı zaman amacına ulaşıyor yani açıp kapattığınız zaman bir anlamı kalmıyor ama dediğiniz gibi sadece wifi ile bağlanma söz konusu değil heleki symbianlarda hiç kapatamıyoruz :) açıkçası herkes başka birşey diyor telefondan telefona farklılıkmı gösteriyor program anlamadım ama kimisi program açılırken bağlantı yerini soruyor diyor kimi ben kapatıyorum kafama göre açıyorum diyorki bu iphone ve bb lerde mümkün ama hackli symbianlarda program yükleyip whatsapp ı kapatılabiliyor . ben symbian kullanıyorum 2 seçenek vardı bende ya wlan yada operatör ben wlan seçtim dahada kapatamadım

4892 Mesaj
14 Mart 2011; 10:56:39 

quote:

Blackberry'leri bilmiyorum. Nokia'larda mumkun değil. Iphone'da mumkun. Bildirimleri kapatmanız yeterli wi-fi açık değil ise.

13570 Mesaj
14 Mart 2011; 11:02:47 

Bu iphonede nasıl kapatılıyor setha..

Bildirimleri kapatı benmi bulamıyorum anlamadım ki :-\

Whatsappın en güzel yanlarından birisi mmsi atması o şahane :)

edit: buldum, yuh gözümün önündeymiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s.volkan -- 14 Mart 2011; 11:03:56 >

13570 Mesaj
14 Mart 2011; 11:05:22 

quote:

Orijinalden alıntı: SeTha

quote:

Blackberry'leri bilmiyorum. Nokia'larda mumkun değil. Iphone'da mumkun. Bildirimleri kapatmanız yeterli wi-fi açık değil ise.

Nokiada telefonu kapatıp açınca, whatsappa girmezsek kapatmış oluyoruz :)

Saçma ama ben öyle yapıyordum..

5533 Mesaj
14 Mart 2011; 11:06:07 

başardım kapatmayı :) symbianlar için netqin mobile guard yüklemek gerekiyor programı blocklayınca telefon açılınca daha açılmıyor program ama tekrar açarsanız programı telefonu kapatıp açmanız lazım ki kapansın whatsapp yine ama programında bir amacı kalmadı inat ettim o yüzden uğraştım ama oldu :)
birde safe mode var oda işe yarıyor bağlantısını kesiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheLastViking -- 14 Mart 2011; 11:11:27 >

5533 Mesaj
14 Mart 2011; 11:12:29 

quote:

quote:

quote:

Nokiada telefonu kapatıp açınca, whatsappa girmezsek kapatmış oluyoruz :)

Saçma ama ben öyle yapıyordum..

evet hocam aynen benim dediğimde buydu ama safe mode varmış boşuna kastım :)

4892 Mesaj
14 Mart 2011; 11:30:37 

quote:

Bu iphonede nasıl kapatılıyor setha..

Bildirimleri kapatı benmi bulamıyorum anlamadım ki :-\

Whatsappın en güzel yanlarından birisi mmsi atması o şahane :)

edit: buldum, yuh gözümün önündeymiş

AYARLAR --> Bildirimler (AÇIK veya KAPALI ya da tek tek program ayarlaması yapılabiliyor.)

8272 Mesaj
14 Mart 2011; 11:57:05 

vay be program cok hosuma gitti acikcasi 250mb internet pakedi olsa aylik 9 tl alirim kullanirim :)

13570 Mesaj
14 Mart 2011; 12:03:41 

quote:

vay be program cok hosuma gitti acikcasi 250mb internet pakedi olsa aylik 9 tl alirim kullanirim :)

Faturalılardan Vodafone'da 10 tl

5533 Mesaj
14 Mart 2011; 13:22:24 

vodafone da zaten sınırsız değilmi ? demin hesapladım ben kamu kullanıyorum 1000 dakika üstüne 9 tl ye mesaj paketi aldım birde 100mb internet aldım 49 tl veriyorum

vodafone da kamu midi var heryöne 500 dakika operatör içi 500 dakika üstüne 500 mesaj alırsam birde 8 tl ye sınırsız internet alırsam 45 tl vericem sırf interneti yüzünden cezbediyor sanırım avea ile maceram kısa sürecek heleki whatsapp kullanmaya alışırsam mesaj paketinide iptal ederim 38 tl bomba gibi paket olur :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheLastViking -- 14 Mart 2011; 13:28:24 >

8272 Mesaj
14 Mart 2011; 14:40:47 

quote:

quote:

ben aveayim ama

Unutma, unutturma.
Çocukken her gece yatmadan önce Tanrı'ya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim. Bir gün Tanrı'nın çalışma tarzının bu olmadığını anladım. Ertesi gün gittim kendime yeni bir bisiklet çaldım ve her gece yatmadan önce Tanrı'ya günahlarımı affetmesi için dua ettim.
Al Capone

5533 Mesaj
14 Mart 2011; 14:56:22 

hocam 100 mb internet var ama bende en başta program devamlı internete bağlı kalıyor diye çekindim acaba mb ım yetermi diye ama ben bu söylediğim security programı sayesinde programı kapatabildim yani kafama göre açıp kapatabiliyorum. ha whatsapp ı yükledim ve kapattım bir işime yaradımı yaramadı :) listede 30-40 kişi buldu bunu kullanan ama ben bu insanlara neden durup durduk yere msj çekeyim bedava diye :D hani 2-3 kişi vardır günde 200-300 mesaj gönderirsiniz birbirinize ozaman direk kullan bunu eşi bulunmaz bir program ama onun dışında bir işe yaradığı yok :) ama belki aylar sonra program iyicene yaygınlaşır herkes kullanmaya başlar bütün işletim sistemlerine uygun hale gelir bütün operatörlerin internet paketleride sınırsız ve ucuz olur ozaman zaten ne telefondan msn kalır nede sms gönderme diye birşey kalır herkes bunu kullanır

not: yurtdışındakilerle mesajlaşmak için birebir

1365 Mesaj
14 Mart 2011; 17:57:59 

Skype uygulaması daha makbul yine de. Yurt içi zaten sms paketleri gırla gittiği için sorun olmuyor :

5533 Mesaj
15 Mart 2011; 0:19:20 

skype de güzelde işte söz konusu popülerlik olduğu zaman whatsapp daha kullanışlı oluyor :)

61 Mesaj
21 Nisan 2011; 22:24:32 

Arkadaşlar nimmbuz kullanın :) http://www.nimbuzz.com/tr

5533 Mesaj
21 Nisan 2011; 22:38:32 

hocam nimbuz da iyi ama whatsapp ile arasında baya fark var hatta alakası bile yok :)
quote:

Orijinalden alıntı: ozzytaste

Arkadaşlar nimmbuz kullanın :) http://www.nimbuzz.com/tr

4892 Mesaj
22 Nisan 2011; 0:11:36 

quote:

quote:

quote:

ben aveayim ama

Siz artık 9 TL'ye 1 gb bile alabilirsiniz :)

9065 Mesaj
22 Nisan 2011; 9:10:30 

Whatsapp kullanimim

Gonderilen mesaj:1.303
Alinan mesaj:1.312

Gonderilen mesaj buyuklugu:4.7mb
Alinan mesaj buyuklugu:4.4 mb

2-3 aydir whatsapp kullaniyorum durum boyle cok yemiyor yani aylik 1,5-2 mb en fazla

13570 Mesaj
22 Nisan 2011; 9:15:27 

Gönderilen : 2491 (3,6 mb)
Alınan : 3512 (4,5 mb)

edit : bunlar resim içinmiş

mesajlar dahil toplam

7,8
9,7

=17,5 mb..

hiç bişey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s.volkan -- 22 Nisan 2011; 9:17:29 >

8272 Mesaj
22 Nisan 2011; 14:46:34 

quote:

quote:

quote:

quote:

ben aveayim ama

Siz artık 9 TL'ye 1 gb bile alabilirsiniz :)

faturasiz hattimla nasıl 9 tl ye 1 gb internet alıyorum hocam mobil ögrenciyim

Unutma, unutturma.
Al Capone

2178 Mesaj
22 Nisan 2011; 16:57:02 

hattın faturasızsa:
http://www.avea.com.tr/...ternet.faturasiz.1gb9tl

quote:

Avea 3G hızıyla bu benzersiz paketten faydalanmak için tek yapmanız gereken 1GB yazıp 5555'e ücretsiz SMS göndermek!

...

388 Mesaj
3 Temmuz 2011; 1:56:42 

arkadaslar merhaba ben nokia E71 kullanıcısıyım whatsapp ındırdım kurdum ıyı guzel sorun yok fakat 100mb ınternet paketım var ve ben bu paketle whatsappa baglanamıyorum sadece wırelessden baglanabılıorum wap ayarlarımda sorun yk nete gırıp cıkıorum ama msj yazıp gonderdıgım zaman gıtmıyor. Ben ıstıyorum ki wifi varsa wifiden gırsın yanı tanımlı erişim noktasından yoksa wap uzerınden gırsın bunu ayarlarda wi-fi,cellucar diye işaretledim ama giremiyorum.
Sadece wifi'den giriyor :s

Boyle bır sorun yasayan var mı ?

1544 Mesaj
12 Temmuz 2011; 9:52:02 

Ben de bir şey sorayım. Iphone'umda gayet güzel kullanıyorum whatsapp'i, 1gb data pakedim olduğundan kota aşımı sorunum da yok haliyle. Yalnız bir arkadaşım symbian telefonuna whatsapp kurmak istiyor. Malum symbian'larda whatsapp sürekli açık olduğundan mesajlaşılmasa bile az da olsa bağlantıyı kullanacaktır. Acaba 100mb paket sürekli whatsapp'ın açık kalması halinde yeterli olur mu dersiniz? Hiç alınan-gönderilen veri miktarını ölçen oldu mu? (Symbian için soruyorum)

Teşekkürler,

8272 Mesaj
12 Temmuz 2011; 10:11:55 

quote:

Orijinalden alıntı: igorparker

Ben de bir şey sorayım. Iphone'umda gayet güzel kullanıyorum whatsapp'i, 1gb data pakedim olduğundan kota aşımı sorunum da yok haliyle. Yalnız bir arkadaşım symbian telefonuna whatsapp kurmak istiyor. Malum symbian'larda whatsapp sürekli açık olduğundan mesajlaşılmasa bile az da olsa bağlantıyı kullanacaktır. Acaba 100mb paket sürekli whatsapp'ın açık kalması halinde yeterli olur mu dersiniz? Hiç alınan-gönderilen veri miktarını ölçen oldu mu? (Symbian için soruyorum)

Teşekkürler,

6 saat acik kaldi 350 kb gitmemiştir hocam ben baktım yazismadigim dönemde

Unutma, unutturma.
Al Capone

1544 Mesaj
12 Temmuz 2011; 14:44:39 

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: igorparker

Teşekkürler,

6 saat acik kaldi 350 kb gitmemiştir hocam ben baktım yazismadigim dönemde

Süpermiş, teşekkürler

47 Mesaj
16 Eylül 2011; 0:01:57 

internet sorun değil de şarjın mına koyuyor bu program.

518 Mesaj
16 Ekim 2011; 20:53:54 

bizim gibi kimse aramayanlar ise uçuş moduna alır.wifi açar yoluna devam eder

Suçlu oldum Çünkü kurban olmak istemedim...

1675 Mesaj
23 Ocak 2012; 15:41:05 

Gereksiz ya hem internet paketi yapacaksın hem deli gibi şarj gidecek. En güzeli yap sms paketini efendi gibi mesajlaş internet paketi ile aynı fiyata zaten hemen hemen.

Yazdıklarıma cevap verirken beni alıntılayın böylece mesajınızı görmüş olurum

399 Mesaj
24 Ocak 2012; 1:04:22 

Androidlerde whatsapp kapatılabiliyor mu?

DA TE NİJE ALİJA

48 Mesaj
24 Ocak 2012; 21:36:42 

tavsiye ederim whatsapp ı , ancak bazen mesajlaşmalar zorlaşıyor . iletim olmuyor

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

10697 Mesaj
27 Ocak 2012; 3:08:30 

android ve ios kullanıcıları viber kurun, aynı mantıkla bedava konusun

353. Dönem / Kasım 2013 / Kısa Dönem Yedek Subay

Eğitim Birliği: 2. KOR. 102. TOP.A. KH. VE KH.BL. / EDİRNE UZUNKÖPRÜ / EDİRNE
Esas Birliği: 2. KOR. 102. TOP.A. KH. VE KH.BL. / EDİRNE UZUNKÖPRÜ / EDİRNE

Uzaklaştırılmış
11 gün cezanın,
7 gün 18 sa. 21 dk. kadarı kaldı.
27 Ocak 2012; 10:16:27 

quote:

Orijinalden alıntı: ulubatlı2506

Androidlerde whatsapp kapatılabiliyor mu?

Bende bunu yazacaktım :)

Andriod telefonlarda programi kaldirmadan dondurmak: Oncelikle telefionunuzu rot lu yapmaniz gerekiyor (internetten arastirin inanilmaz kolay) rot u halledince link2sd diye bir programi android marketten indirin. Bu programla istediginiz kadar programi dondurup cozebilirsiniz.

Android telefonlarda programi dondurmayim ancak mesaj gelmesin : Bunun icinde telefonunuzun ayarlarindan internet veri aktarimini kapattiginiz zaman, acana kadar size msj gelmeyecek.

Birinci yazdigim secenek cok daha kullanisli.

3683 Mesaj
28 Ocak 2012; 18:55:27 

ben aralıksız kullanıyorum diyebilirim 3 günde 1.5 mb gitmiş rahat ol her türlü yeter

symbian program kapatmayı birisi söyleyebilirse çok çok memnun olurum

824 Mesaj
29 Ocak 2012; 23:27:24 

Bana beleş deyip kandırdılar, sabahtan beri açık az önce mesaj geldi kullanım tutarı budur diye 5 lira düşmüş. Şimdi çıkış yaptım umarım bu saatten sonra lira düşmez kullanmak istemiyorum.

Dipnot: İnternet paketim yok. Ay lanet olsun.

1881-193∞

10697 Mesaj
30 Ocak 2012; 7:37:00 

quote:

Orijinalden alıntı: ilk3r.s

Bana beleş deyip kandırdılar, sabahtan beri açık az önce mesaj geldi kullanım tutarı budur diye 5 lira düşmüş. Şimdi çıkış yaptım umarım bu saatten sonra lira düşmez kullanmak istemiyorum.

nasl yani neles degilmi? ben sürekli mesajlasıyorum ama lira düşmüyor?

1365 Mesaj
30 Ocak 2012; 11:52:42 

quote:

Orijinalden alıntı: Eray89

quote:

Arkadaşın internet paketi yokmuş, interneti ücretlendirilmiş.

Paketiniz olduğu sürece ek bir ücretlendirme yaşamazsınız.

10697 Mesaj
30 Ocak 2012; 11:53:58 

quote:

Orijinalden alıntı: cncnmovies

quote:

quote:

Arkadaşın internet paketi yokmuş, interneti ücretlendirilmiş.

Paketiniz olduğu sürece ek bir ücretlendirme yaşamazsınız.

ha tamam o zaman. zaten şaşırdım bendemi düşmüyo dedim

824 Mesaj
31 Ocak 2012; 14:33:55 

Çok yemiyor demişsinsiz. Ben paketsiz kullandım, naber nasılsınz nasıl gidiyor oldu ozaman görüşürz dedim 70 kuruş gitti :/ Peki sorum şu; 1 gb paketim olsa ve full açık kalsa 30 günlük süreçte yiyeceği kota nedir acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilk3r.s -- 31 Ocak 2012; 14:36:25 >

1881-193∞

10697 Mesaj
31 Ocak 2012; 15:11:16 

quote:

Çok yemiyor demişsinsiz. Ben paketsiz kullandım, naber nasılsınz nasıl gidiyor oldu ozaman görüşürz dedim 70 kuruş gitti :/ Peki sorum şu; 1 gb paketim olsa ve full açık kalsa 30 günlük süreçte yiyeceği kota nedir acaba?

bu devirde paketsiz nete mi girilit? adamın donuna kadar alırlar

824 Mesaj
31 Ocak 2012; 17:44:38 

quote:

quote:

bu devirde paketsiz nete mi girilit? adamın donuna kadar alırlar

Amiyane tabirle 'beleş' demişlerdi bana, o yüzden rahat rahat takılırken 20şer 20şer kuruşlar düşmeye başlayınca ve bu toplamda 4 5 lirayı bulunca günde, silme gereği hissettim Whatsapp'ı. Diğer soruma cevap alsam birde içim rahatlasa

Edit: Harf hatası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilk3r.s -- 31 Ocak 2012; 17:46:01 >

1881-193∞

10697 Mesaj
31 Ocak 2012; 17:50:38 

1gb bence fazlasıya yeter ama full acık alınca sarjı fena yiyor..

824 Mesaj
2 Şubat 2012; 16:29:38 

quote:

Şarj yesin, problem değil benim için gidecek olan mb önemli. Yani whatsapp ın yanısıra, Facebook Twitter vb. sitelere de gireceğim.

1881-193∞

1113 Mesaj
2 Şubat 2012; 21:06:30 

android telefonuna 3g watchdog programını kur orda ne kadar girdiğini çıktığını yazıyor ona göre hareket edersin.ama aveadan net paketi almadan kesinlikle günlük paket al bir dene nasıl çekiyor iş görüyor mu diye çünkü bende pek iş görmedi günlük paket aldım ama hiç bişey indiremedim bende abone olmadım.ama sonra nete girdim 25 mb bişey indirdim denemek için sonra faturaya 70 tl ek fatura geldi yani güvenmemekte haklısın internet sayfalarında ki fiyatlarından farklı tarifeleri ondan bişey yapamıyoruz diyorlar.

397 Mesaj
2 Şubat 2012; 22:27:30 

quote:

quote:

Şarj yesin, problem değil benim için gidecek olan mb önemli. Yani whatsapp ın yanısıra, Facebook Twitter vb. sitelere de gireceğim.

Hattım turkcell. Whatsapp çok fazla data harcamıyor. 27 ocaktan bu yana 26 msj almış 27 msj atmışım.129.5 kb göndermiş, 137,9 kb almışım. toplamda 267 kb. Aylığa vursanızda çok bişey çıkmaz yani.

Samsung Galaxy S4

Sony 46HX850

3. Nesil Ipad (16 GB WI-FI)

Leica D-Lux 6