Şimdi Ara

Ve Sony Ericsson Xperia Play, mart ayı sonunda İngiltere sahillerine vuruyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Sony Ericsson'un Mobil Dünya Kongresi'nde teknoloji severlerle buluşturduğu oyun odaklı modeli Xperia Play (nam-ı diğer PlayStation Phone) MVC cephesinden gelen bilgilere göre 31 Mart tarihinde İngiltere sahillerine vurabilir.

Expansys tarafından 519,99 Pound'dan ön siparişi alınan Xperia Play'in altı farklı oyunla geleceği söyleniyor. Merak edenler için bu oyunlar

Bruce Lee Dragon Warriors, Tetris, Star Battalion, Crash Bandicoot, FIFA 10 ve The Sims 3 olacak.

Bunlara ek olarak PlayStation Suite aracılığıyla akıllı telefona 50 civarında oyunun indirilebileceği ifade edilmekte. Oyunlar arasında PS One oyunlarından bazıları da yer alacak.

Sony Ericsson Xperia Play'in teknik özelliklerini kısaca özetlersek dört band GSM (850, 900, 1800, 1900 MHz) şebekesi ile HSPA alt yapısı desteği, 16 mm kalınlık, oyunlara özel tuş takımı, 4.0 inç boyutunda 480 x 854 piksel dokunmatik kapasitif ekran, Timespace arayüzü, Android 2.3 işletim sistemi, 1 GHz Qualcomm

MSM8255 işlemci, microSD kart girişi, 3.5 mm jak girişi, Wi-Fi, GPS, Bluetooth 2.1, 5 megapiksel kamera, otomatik odaklama, led flaş ve 1500 mAh batarya göze çarpıyor.

• Se akıllandi artik telleri erken çıkartıyor ins türkiyeyede erken gelir
  • 600 pound baya para yav
  • sanırım tam aradığım bir şey bu mini canavar ama satın almak için epey bekleyeceğim sanırım.
  • Çok pahalı hakikaten.
  • fiyatı uçukmuş bi oyun konsolu al daha iyi bence
  • Pahalıymış az ucuzlasın hele.
  • ingilteredekilerde amma ballıymış. herşey önce ingilterede çıkıyor.
  • psp oyunları çalıştırmıyor galiba...androit oyunları çalıştıracakmış ne anlamı kaldı o zaman samsung galaxyde oynatıyor
  • Türkiye'ye 2 milyardan girer herhalde...
    (P990i'nin 1.6 milyar (1.3'ten almıştım), w900i'nin ise 1.7 milyar olduğu zamanları gördü buradaki Se severler)
  • quote:

Orijinalden alıntı: srky43
    psp oyunları çalıştırmıyor galiba...androit oyunları çalıştıracakmış ne anlamı kaldı o zaman samsung galaxyde oynatıyor

Senin kadar düşünememis adamlar tüh:)
    Emulatör ile farkı formattaki oyunları da oynatcak cihaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

quote:

psp oyunları çalıştırmıyor galiba...androit oyunları çalıştıracakmış ne anlamı kaldı o zaman samsung galaxyde oynatıyor

onlar düşünmemiş sen düşünmüşsün cevap yazmışsın ama boş yazmışsın dostum ben ne diyorum önce onu oku!! androit için çıkan

oyunlar+emulatorler+iphone oyunları çalışacak şimdilik extra birşey yok... internette psx (bilmem yaşın yetermi hatırlarmısın ps1) oyunlarını

ve geçmiş konsolları emuletörle oynatacağından bahsediyor.psp oyunlarını oynatacak mı bilen yok.....e o zaman diğer androitli modellerden

pekte bir farkı yok..ha ilerde sony kendi oyunlar çıkartır psp oyunlarını bu tele uyarlar onuda zaman gösterecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musti198080 -- 13 Mart 2011; 11:14:04 >

• Cok pahali ve gereksiz. Zavalli Sony! Dikis tutturmak icin girmedigi kilik, atmadigi takla kalmadi.
  • PSP ve PS1 oyunlarını oynatacak arkadaşlar yalnız asıl devrim ngp ve maliyeti çok daha yüksek bi cihaz olmasına karşın bu kadar olmayacağını düşünüyorum ki bunda sony tarafından yapılan açıklamada büyük bi etken,aynı zamanda bu fiyat yurt dışı yani türkiye pazarı için 2000 tl giriş seviyesi olur diye tahmin ediyorum ki rezalaet bi fiyat o fiyata xbox 360+ps3 alırsın anlaşılır gibi değil merakla beklediğim bi cihaz tamam elbette ucuzlayacak ama ne kadar zaman sonra ngp çıkmadan ucuzlasa iyi olur yoksa yanlış fiyat politikasından en azından türkiye pazarı için hüsrana uğrayabilirler sonuçta ülkenin gayri safi milli hasılası ortada.
  • Samsung Galaxy s den hiç bir farkı yok cihazın.Hatta eksikleri var.Sadece tuş takımı olduğu içinmi 500 tl fark vericez.Psp oyunlarını falan oynatacağı söleniyor.Kaynak?.Olduda oynatırsa zaten diğer androidleridde böle bir emu cıkar.Tegra 2 bile kulllanmıyor telefon.Ki artık cıkıcak oyunları hepsi tegra 2 uyuml olucak bu cihazda el de patlayacak.
  • quote:

quote:

quote:

onlar düşünmemiş sen düşünmüşsün cevap yazmışsın ama boş yazmışsın dostum ben ne diyorum önce onu oku!! androit için çıkan

oyunlar+emulatorler+iphone oyunları çalışacak şimdilik extra birşey yok... internette psx (bilmem yaşın yetermi hatırlarmısın ps1) oyunlarını

ve geçmiş konsolları emuletörle oynatacağından bahsediyor.psp oyunlarını oynatacak mı bilen yok.....e o zaman diğer androitli modellerden

pekte bir farkı yok..ha ilerde sony kendi oyunlar çıkartır psp oyunlarını bu tele uyarlar onuda zaman gösterecek

telefon psp oyunlarını oynatacak zaten , sony büyük oyun firmalarıyla anlaşma yapmış .

yoksa neyine güvenip de oyun telefonu çıkartsın adamlar , kaç yıllık playstation tecrübeleri var

ANDROİD yazmasını öğrenin bari

• quote:

quote:

quote:

quote:

telefon psp oyunlarını oynatacak zaten , sony büyük oyun firmalarıyla anlaşma yapmış .

yoksa neyine güvenip de oyun telefonu çıkartsın adamlar , kaç yıllık playstation tecrübeleri var

ne o sonyericssondamı çalışıyosun ...herkes fikrini söylüyor ....daha cihazı görmedik....ancak internette kısa bir araştırma yaparsan bu cihazın güncel android telefonlardan pek farkı olmadığını anlarsın....şu an psp oyunları gelecek diye bir açıklama yapılmadı dostum....inşallah gelir....polimiğe girmene gerek yok.... t ye d ye takılma..... sen android yazdında ne oldu çok batılı oldun bravo....belki ben androiT demek istiyorum bi sakıncasımı var.hatta andro kuçu kuçu bile derim.sen isme takılma programlamayı öğren bu cihazı alınca lazım olur.Öğrenki sony psp oyunlarını çıkarmazsa sen portlayıverirsin

program yazmayıda öğren.Linkini vereyim:http://androidprogramlama.com/tr/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musti198080 -- 13 Mart 2011; 14:09:58 >

• Arkadaşlar 1 -2 yıl bu cihazın oynatamayacağı oyun çıkacağını pek sanmıyorum... sony boşuna anlaşma yapmıyor oyun şirketleriyle... ayrıca oyunlar öyle telefonlarda biraz grafik üçbeş araba ile yarış, üç beş adam, uçak vurdum bitti gitti tarzı uzatılmış demo oyun şeklinde değil de ps daki gibi hikayeli ve uzun oyunlar olacağını söyleniyordu cihazın bir videosunda... yani bu cihazla beraber telefonda göstermelik değilde gerçek oyun görebilecez...
    zaten tek başına gamepad tuşları diğer cihazlara karşı her türlü önde... hiç bir dokunmatik ekranın tuşlara basarak oynanan oyunun zevkini verebileceğini sanmıyorum (onun için özel olan oyunlar hariç) ki bu cihazda da o ekrandan var... isterse 8 çekirdek olsun hd6990 ekran çipi olsun çalıştıracak uygulama oyun olmadıktan sonra bir işe yaramaz... sony cihazlarındaki donanımı en son demine kadar kullanmayı çok iyi başarıyor sorun olacağını sanmıyorum...

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ne o sonyericssondamı çalışıyosun ...herkes fikrini söylüyor ....daha cihazı görmedik....ancak internette kısa bir araştırma yaparsan bu cihazın güncel android telefonlardan pek farkı olmadığını anlarsın....şu an psp oyunları gelecek diye bir açıklama yapılmadı dostum....inşallah gelir....polimiğe girmene gerek yok.... t ye d ye takılma..... sen android yazdında ne oldu çok batılı oldun bravo....belki ben androiT demek istiyorum bi sakıncasımı var.hatta andro kuçu kuçu bile derim.sen isme takılma programlamayı öğren bu cihazı alınca lazım olur.Öğrenki sony psp oyunlarını çıkarmazsa sen portlayıverirsin

program yazmayıda öğren.Linkini vereyim:http://androidprogramlama.com/tr/

telefon çıkınca görürsünüz, bekleyin

• bu pound zıkkımı kaç tl ye denk geliyorkine?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.