Şimdi Ara

PNY fabrika çıkışı hız aşırtmalı GeForce GTX 560 Ti OC2 modelini duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Donanım üreticisi PNY, fabrika çıkışı hız aşırtmalı olarak gelen GeForce GTX 560 Ti OC2 modelini kullanıma sunuyor. Nvidia'nın referans tasarımını baz alan ekran kartı, daha yüksek çalışma frekansları ile geliyor. Açıklanan bilgilere göre kart, 900MHz GPU, 1800MHz paralel işlemci ve 4212MHz bellek saat hızlarında görev yapıyor.

Nvidia'nın GF114 GPU'sundan güç alan PNY GeForce GTX 560 Ti OC2, 256-Bit bellek veri yolu desteğine ve 384x paralel işlem birimine sahip. 1GB GDDR5 bellek kapasitesiyle gelen ekran kartı, SLI teknolojisiyle çift yollu SLI kurulumlarına olanak tanırken, görüntü aktarımım içinse çift DVI ve HDMI konnektörlerini kullanıyor.

PNY tarafından ömür boyu garanti ile sunulan GeForce GTX 560 Ti OC2'nin tavsiye edilen yurt dışı satış fiyatı 265$ olarak açıklandı.

• vallaha çok güzel ömür boyu garanti mi?
  • ömür boyu garanti mi ? şimdi de ekran kartı furyası mı çıkacak ömür boyu garantili diye, ömür boyu garantili dedikleri bazı ram bellek üreticileri 5 yıl garanti veriyordu ekran kartı firmalarına da kaymaz bu satış taktiği inşallah
  • 1 çizik atsalarmış bari
  • Zaten PNY Quadrolarda 6 yılk garanti veriyordu. Bunda da ömür boyu vermiş.

Yalnız o ram üreticilerinin ömür boyu şöyle. Ram bozuldu mu ? Götürüyorsun.

-Garanti dışı.

- Nedeeeeen ?

-Eeee efendim bunun ömrü bu kadarmış...

-Höööö! :|
  • Yalnız şu ismine hastayım bu PNY ın kartlarının.

XLR8

X = Eks
    L = El
    R = Ar
    8 = Eight
    = Ekselareyt

Accelerate. Ekselereyt
  • Referans soğutuculu kartı overlockla piyasaya sürmek işin kolayına kaçmaktan başka birşey değil.

560 Tİ de Gigabyte SOC'u tek geçerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red

Referans soğutuculu kartı overlockla piyasaya sürmek işin kolayına kaçmaktan başka birşey değil.

560 Tİ de Gigabyte SOC'u tek geçerim

Fiyatı yüzünden yanından geçilmez :)
  • Valla ben GTX560 alacağım için 560 ların hepsini araştırdım. Alınacak en mantıklı kart MSI Twin Frozr.

GPU 880Mhz. Ama neredeyse tüm testlerde standart GTX560 a yakın enerji sarfiyatı harcıyor.
    Arada hız farkı olmasına rağmen referans PCB olmaması nedeniyle çok tutumlu.
    Artı olarak güzel soğuyor ve en önemlisi LawLess437 arkadaşın Gigabyte hakkında dediği gibi fiyatı açısından MSI standart 560 fiyatında.
    Üstelik de o kadar iyi soğutucusu ve PCB si olmasına rağmen.
    MSI'ın Afterburner avantajı da cabası. Tek geçerim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: OverClocKing

Valla ben GTX560 alacağım için 560 ların hepsini araştırdım. Alınacak en mantıklı kart MSI Twin Frozr.

GPU 880Mhz. Ama neredeyse tüm testlerde standart GTX560 a yakın enerji sarfiyatı harcıyor.
    Arada hız farkı olmasına rağmen referans PCB olmaması nedeniyle çok tutumlu.
    Artı olarak güzel soğuyor ve en önemlisi LawLess437 arkadaşın Gigabyte hakkında dediği gibi fiyatı açısından MSI standart 560 fiyatında.
    Üstelik de o kadar iyi soğutucusu ve PCB si olmasına rağmen.
    MSI'ın Afterburner avantajı da cabası. Tek geçerim...

hocam hiç düşünme al, bende gtx460 modelini kullanıyorum ve bu kart 2 yıl daha oyunlarda banamısın demez, ekran kartı alıcaksanız asus değil msı alıcaksınız
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.