Şimdi Ara

Logitech Anywhere MX Fare video inceleme 'Cam yüzeylerde dahi yüksek hassasiyet!' (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
1
Favori
22.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aldım bakalım bu mouse'den. Yarın gelecek. Vx alacaktım ama arada 15 dolar fark ediyor. Almışken pahalısını alalım dedim. 3 sene kullanıcaz zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maskemk

arkadaşlar bnde vatan bilgisayardan aldım bgn elime geçti bişey merak ediyorum kullanan arkadaşlar sizin mouse da sallayınca tekerlek kısmından ses geliyor mu??

tekerlek serbest modda ise boşta kalıyor mouse hareket edince ses geliyor gayet normal bişey
  • quote:

Orijinalden alıntı: solarnet

Merhaba,Gerek mouse gerekse taşıma kılıfı çok kaliteli. Özellik olarakta oldukça iyi.Ancak pil sorunu varki sorundan öte baş belası. Duracell alkaline pil ile 15-20 gün zor çalışıyor, normal herhangi bir marka alkalin pil ile de 15 gün çalışırsa kendinizi şanslı sayın.

ole birsey olmadı bende ben 8 aydır kullanıyrum bence bukadar yeter ama mouse durmak bilmiyo:D
  • @solarnet şarjlı pil alın sizde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mynisan

Logitech'in mouslarında mx ibaresini görünce tüylerim diken diken oluyor, mx revolution'dan çektiğimi ben bilirim. Ürün güzeldir eminim gider alırım yine ceremesini ben çekerim, mx.mi, hassasmı kalsın.

kardeş anywhere mx almayı düşünüyorum geçen hafta m705 almıştım nalet olsun dedim zor iade ettim. daha önce kullandın mı sıkıntın ne oldu paylaşırsan bana da çok yardımcı olmuş olursun şimdiden teşekkür ederim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: es_umit

quote:

Logitech'in mouslarında mx ibaresini görünce tüylerim diken diken oluyor, mx revolution'dan çektiğimi ben bilirim. Ürün güzeldir eminim gider alırım yine ceremesini ben çekerim, mx.mi, hassasmı kalsın.

kardeş anywhere mx almayı düşünüyorum geçen hafta m705 almıştım nalet olsun dedim zor iade ettim. daha önce kullandın mı sıkıntın ne oldu paylaşırsan bana da çok yardımcı olmuş olursun şimdiden teşekkür ederim...

bu ürün gerçekten çok iyi tavsiye edilir arkadaşlar...sorularınız varsa banada sorabılırsınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: birolmth

quote:

quote:

bu ürün gerçekten çok iyi tavsiye edilir arkadaşlar...sorularınız varsa banada sorabılırsınız?

hocam bu ürünü oyun oynayarak test ettiniz mi counter ya da call of duty tarzı oyunlarda tepkime süresi nasıl hızlı hareketlerde gecikme yaşıyor mu? sıkıntılı çalıştığını farkettiğiniz bir yüzey var mı acaba?? aldıktan sonra m705 gibi iade etmekle uğraşmak istmeiyorum o yüzden net bir bilgi verebilirseniz çok sevinirim. Sevmediğiniz bir özelliği ya da mevcut bir sorununu gördünüzmü?? şimdiden teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi es_umit -- 1 Ağustos 2011; 16:18:01 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

hocam bu ürünü oyun oynayarak test ettiniz mi counter ya da call of duty tarzı oyunlarda tepkime süresi nasıl hızlı hareketlerde gecikme yaşıyor mu? sıkıntılı çalıştığını farkettiğiniz bir yüzey var mı acaba?? aldıktan sonra m705 gibi iade etmekle uğraşmak istmeiyorum o yüzden net bir bilgi verebilirseniz çok sevinirim. Sevmediğiniz bir özelliği ya da mevcut bir sorununu gördünüzmü?? şimdiden teşekkürler...

yani şöle fazla oyun oynayan biri değilim ama GTA4 oynarım onda nokta kadar sıkıntı görmedim yüzeye gelince bir mouse en az cam yüzeyde çalşır hatta %90'ı çalşmaz bu mouse mükemmel insalar heryerde kullansınlar diye optiği bile gizlemişler yani dedğim gibi usta bu mouse iyi ama oyun dersen bn fazla konuşamam

• ama mantıken oyunlarda iyi olması lazım bnce çnkü 2.4Ghz olan bir mouse dpi yüksek yani bn olsam bi daha alırıdım scroll süper kullanışlı bir mouse
  • quote:

ama mantıken oyunlarda iyi olması lazım bnce çnkü 2.4Ghz olan bir mouse dpi yüksek yani bn olsam bi daha alırıdım scroll süper kullanışlı bir mouse

seri hareket ettirdiğinizde gecikme yaşamıyorsa sorun yoktur. şu m705 in parası gelir gelmez alıcam inşallah. son olarak pil ömrü ne kadar net bilgi bulamadm kaç ay dayanıyor ortalama...
  • quote:

quote:

ama mantıken oyunlarda iyi olması lazım bnce çnkü 2.4Ghz olan bir mouse dpi yüksek yani bn olsam bi daha alırıdım scroll süper kullanışlı bir mouse

seri hareket ettirdiğinizde gecikme yaşamıyorsa sorun yoktur. şu m705 in parası gelir gelmez alıcam inşallah. son olarak pil ömrü ne kadar net bilgi bulamadm kaç ay dayanıyor ortalama...

m705 mi anywhere mi?
  • quote:

quote:

quote:

m705 mi anywhere mi?

anywhere hocam...
    aman bana m705 deme bedava dağıtsalar kullanmam artık onu. sırf bu m705 yüzünden logitech ten soğumak üzereyim anywhere mx benim için logitech in son şansı olacak. olmak ya da olmamak!!!

• quote:

quote:

quote:

quote:

m705 mi anywhere mi?

anywhere hocam...
    aman bana m705 deme bedava dağıtsalar kullanmam artık onu. sırf bu m705 yüzünden logitech ten soğumak üzereyim anywhere mx benim için logitech in son şansı olacak. olmak ya da olmamak!!!

yani benm ofisten arkadaşım kullanıyo aşırı seviyo o aralıktan beri kullanıyor pil olarak sıkıntı yaşamadı henüz değişmedi fakat o geceleri çıkarken kapatıyo yemeğe çıkarken kapatıyo dikkatli yani oyuna gelince herhangi bir gecikme olmuyo dedi şimdi kunuşunca oyuncu mouse gibi memnunum diyo karar senin!!

• yardımın için çok teşekkür ederim arkadaşım. hizlialdan paramı koparır koparmaz hemen bu modeli alıcam inşallah. umarım ikinci logitech faciası olmaz benim için
  • quote:

yardımın için çok teşekkür ederim arkadaşım. hizlialdan paramı koparır koparmaz hemen bu modeli alıcam inşallah. umarım ikinci logitech faciası olmaz benim için

inşallah memnun kalırsın
  • Bugün satın aldım gerçekten mükemmel bi mouse..
  • Bilgisayarın işlemcisine, ekran kartına, ses sistemine önem verdiğim kadar mouse ve klavye yede önem veriyorum. Bu yüzden aylardır kablolu üst seviye bir mouse kadar hassas, hareketleri anında algılayan bir mouse bulamamıştım. Logitech Vx Nano Laser Oem Mouse almayı düşünüyordum uzun zamandır ama tereddüt ettim her almaya kalkıştığımda, acaba ne kadar hassas. Önceki aldığım kablosuz logitech RX 650 model mouse u hiç kullanmadım. Atıl duruma getirdim diyebilirim. Logitech anywhere mx modelini görünce epey araştırdım, gittim mağazada gördüm ve parası ne kadar mış diye bakmadım bile. Böyle bir teknoloji şimdilik parasal bir değer ile ölçülemez. Hani milyarlarda değil tabi. Bu gün media markt ta 89 lira ve aldım. Sketchup, 3ds max 2011, internet tarayıcıları ve çeşitli programlar ile test ettim. Sol button çıt çıt sesi normalin üstünde ve biraz sert, sağ button biraz daha yumuşak ama rahatsız edici değil ve kullanımı zorlaştırmayacak derecede. Scroll butonu seri ve kademeli geçişi için biraz yüklenerek basmak gerek scroll tuşuna. Eski scroll u unutup üstteki butona alışmak gerekiyor. İlk etapta bu sıkıntı, bakalım ilerde ne derece alışır ve pratik olabiliriz. Yandaki ileri ve geri tuşları biraz daha önce olabilirmiş, direk baş parmağın altında değil ama kimine göre bu bir avantaj olabilir, sürekli parmak ileri ve geri tuşuna basmaz. Boyutları yeterli ve ben bilgisayarda kullanıyorum hatta büyük mouse kullanırken eli komple hareket ettirmek gerekiyor, bu boyutta bir mouse el içinde hareket ettirilebiliyor. Videoda gösterildiği gibi kılıfı çok kaliteli. Yaklaşık 3 metrede battaniye üzerinde, başımın üzerinde, koltuğun üzerinde hatta kuşe kağıt üzerinde dahi denedim, mükemmel denilebilir. 2 adet AA pil ile çalışıyor ama AA pil olması sebebi ile biraz ağır bunu dikkate almalısınız, yanlız bunu düşünerek yapılmış olsa gerek tek pil ilede sorunsuz çalışabiliyor, sadece pil ömrü düşüyor. Yazılım içersinde pil ömrüde gün olarak belirtiliyor. bir sitede böyle bir mouse için 800 DPI çok düşük değilmi diye bir yazı okudum. Hayır 800 DPI düşük bir değer değil aslında. Önceki 1000 DPI mouse umdan daha iyi diyebilirim. Fiyatına katlanabilene kesinlikle tavsiyemdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: güneş__

logitech in mouslari gercekten iyi is cikariyor bence

harbi insanın elinden kayıp gidiyo üstüne tanımam
  • Arkadaslar macbook icin magic mouse aldim ama alisamadim, sizce geri verip anywhere mx mi alsam ? pisman olur muyum?
  • scroll tuşuna tıklayamamak resmen fareyi öldürmüş ... Logitech bu hatayı hep yapıyor ... Scrollun serbest dönmesi çok gereksiz ve nadiren işe yarayabilecek bi özellik
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.