Şimdi Ara

Cydia Hakkında Herşey 2018 IOS 11 Türkçe Tweak-Tema-Repo-soru-cevap) Sürekli Güncel (157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.012
Cevap
234
Favori
1.024.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kardesim islash yazarken birde dıkkat etmen gereken bırsey var küçük büyük i olayı sen kucukle dene cunku ıngılızcede
    buyuk i yok yanlıslıkla İ YAZIYOR OLABILIRSİN cydia da kırmızı renkle 1 2 fılan gıbı rakamlar olması yuklu uygulamalardan bırının guncellemesı cıkmıs oldugundan dolayıdır cydia ya gır changes kısmına tıkla ve ılgılı programı yukle duzelıcektır saygılarımla

sonradan fark etdım sen guncelleme yapmak ıstemıyorum demıssın o zaman o ıkona katlanıcaksın appstore ıcın var ama cydia ıcın ve install0us ıcın varmı boyle bır yama bılmıyorum bılen arkadaslar umarım yardımcı olur saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serif61 -- 3 Eylül 2011; 15:06:32 >
  • bahsettigin oyun elımde vardı senın ıcın bır adrese atdım ordan bılgısayarına ındır ve ıtunes ıle kur
    adres su umarım bunu arıyorsundur saygılarımla

http://www.dosyaupload.net/4778897.html
  • sağolasın kardeşim,geçmiş bayramında mübarek olsun.iyi günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

sağolasın kardeşim,geçmiş bayramında mübarek olsun.iyi günler.

sende saolasın senınde geçmiş bayramın mubarek olsun
    saygılarımla
  • merhabalar. özetle geçeyim, appswitcher kısmında kullanabileceğim sbsettings tarzı toglle tweak'i arıyorum.(amma çok terim kullandım)

yani şu aşağıdaki kısımlar benim için gereksiz. sbsettings yerine böyle bir şey kullanmak istiyorum. var mıdır?
  • Arkadaslar sbsetting kullanmadan saatin orda bostaki rami gosteren bir uygulama varmi sbsetting kullanmak istemiyorumda hatam olabilir iphonden ilk kez yaziyom tsk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • öncelikle eline sağlık Allah razı olsun.. Bu iphoneda msjlaşırken msjın iletim raporu gelmiyor onunla ilgili bi program duymuştum ismini bilen var mı ? Bi de bu repo sitelerinin içinde var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muho1076

öncelikle eline sağlık Allah razı olsun.. Bu iphoneda msjlaşırken msjın iletim raporu gelmiyor onunla ilgili bi program duymuştum ismini bilen var mı ? Bi de bu repo sitelerinin içinde var mıdır?

source:http://iphonedelivery.advinux.fr/cydia
    iphone delivery
  • edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kün Fe Yekün -- 20 Eylül 2011; 0:29:57 >
  • BUNU sbsettings ayarlarından yapabiliyorsun...
  • edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kün Fe Yekün -- 20 Eylül 2011; 0:30:43 >
  • SwipeNav: Geri tuşuna basmaya son

SwipeNav

Cydia Kaynağı: BigBoss

Arkadaşlar geri tuşu sol üst köşede ona kim uzanacak derdine son :)
    Ufak bir kaydırma hareketi ile bir geri menüye dönebilirsiniz.
    BigBoss kaynağında mevcuttur şu anda ücretsizdir..Ayrıca SBSettings için Toggle'ı mevcuttur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mavi Korsan

SwipeNav: Geri tuşuna basmaya son

SwipeNav

Cydia Kaynağı: BigBoss

Arkadaşlar geri tuşu sol üst köşede ona kim uzanacak derdine son :)
    Ufak bir kaydırma hareketi ile bir geri menüye dönebilirsiniz.
    BigBoss kaynağında mevcuttur şu anda ücretsizdir..Ayrıca SBSettings için Toggle'ı mevcuttur.

Teşekkürler detaylı anlatım için...

• En iyi 5 cydia uygulamasının yer aldığı videoyu izlemenizi tavsiye ediyorum. (kime göre en iyi 5 o bilinmez ama yine de iyi bir 5 )

• Cydia yı Türkçe kullanmak ister misiniz?

Source olarak "http://cydia.iphoneturkish.com ekleyin ve içinden Cydia Türkçe yi yükleyin. Süper oluyor...

ve Iphone a hız katmak hatta hızdan çıldırdıtmak isterseniz de yine bu source de yer alan " Fakeclockup " tweak ini eklemenizi tavsiye ediyorum.

edit: adres hatası

uyarı yapan arkadaşa teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mavi Korsan -- 8 Eylül 2011; 15:16:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Wikingler

Arkadaslar sbsetting kullanmadan saatin orda bostaki rami gosteren bir uygulama varmi sbsetting kullanmak istemiyorumda hatam olabilir iphonden ilk kez yaziyom tsk

Yokmu soruma cevap olabilecek bi arkadas
  • arakadaslar bu menudeki arama
    sayfasini nasil iptal edebiliriz?
  • Telefon cepteyken ayarlanan ses yüksekliğinde çalışıyor, elinize aldığınızda ses kısılıyor..
    Böyle bir uygulama sanırım Andorid'de var. Cydia'da muadili var mı?
  • Fakeclockup mükemmel bir uygulama iphonun bazen yavaşlığı canımı sıkıyodu ama artık sorun yok jet gibi çalışıyo maşallah. Not : 3Gs kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mavi Korsan

Cydia yı Türkçe kullanmak ister misiniz?

Source olarak "http://cydia.iphoneturkey.com ekleyin ve içinden Cydia Türkçe yi yükleyin. Süper oluyor...

ve Iphone a hız katmak hatta hızdan çıldırdıtmak isterseniz de yine bu source de yer alan " Fakeclockup " tweak ini eklemenizi tavsiye ediyorum.

Fakeclockup

Şarja ve işlemciye bir eksisi var mı bu programın sadece animasyon geçişleri için mi?

Yoksa telefonu her anlamda hızlandırıyor mu menü geçişlerinde bir hız farkı göremedim galiba animasyon için

• 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.