Şimdi Ara

Cydia Hakkında Herşey 2018 IOS 11 Türkçe Tweak-Tema-Repo-soru-cevap) Sürekli Güncel (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.012
Cevap
234
Favori
1.024.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 78erhan78

Arkadaslar bi kac aorum var 4.3.3 e gectim ve fotograf cekerken ara ara bir basista cift foto cekiyor reaping reboot hepsini yaptim ama kamerayi ilk acista cift cekiyor 3 kamera acisimdan birinde mutlaka oluyor
    Restore demeyin yeni yaptim

Bu arada herseye restore diyen arkadaslara bisey hatirlatayim new iphone secince backup ile yapmadan en aZ 2 saatimi aliyor eski haline getirmek

HDR çekim modu açık olabilir mi? Bi kontrol edin bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aybarsman

Merhaba , konu mukemmel olmus ellerinize saglik bu sayede bircok sey yuklemis oldum iphone kullanisli bi hale geldi
    Yalniz bi sey bulamadim iphone 2g kullaniyorum ve klasor olusturamiyorum 3g ve 4'deki gibi nasil klasor olusturabilirim simdiden tesekkurler

Cydia'dan Categories adlı programı indirip onun aracılığıyla klasör oluşturabilirsiniz.
  • herkese selam...

bu usb drive nasıl kulanılıyor.... isim verip create disk dedim 4,5 gb lık disk oluşturdum... şimdi bunu pc de nasıl göreilirim flash bellek gibi ?

cevabı buldum...

Drive+itunes seçeneğini seçtiğinizde çalışmıyor... sadece Drive only seçeneğini seçtiğimizde windows ta Hdd oluşuyor....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tolga_06tr -- 20 Temmuz 2011; 13:47:09 >
  • arkadaşlar yapmazdı bunu daha önce ama, installous dan indirdiklerimi pc ye takınca siliyo alet neden olablr dahada önemlisi nası engelliycem?
  • merhaba asphalt 6 yı kurup oynayan varmı :S ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: madozan

arkadaşlar yapmazdı bunu daha önce ama, installous dan indirdiklerimi pc ye takınca siliyo alet neden olablr dahada önemlisi nası engelliycem?

merhaba kardeşim. bende de aynı olay var, tek pratik çözümüm installous yerine pc'den apptrackr.org'dan indirip itunes yardımıyla kuruyorum, daha güzel oluyor.

- bu arada benim de sorum var -

arkadaşlar resimdeki programı bilirsiniz, sbsettings. göründüğü gibi iki bölüme ayrılmış. ben bunlardan alttaki bölümü iptal etmek istiyorum (v3.3.1 diye başlayan) bunu nasıl yapabilirim? ayrıca sizce de daha güzel ve basit görünmez mi bu gereksiz bilgilerin kalkması şimdiden teşekkürler

• Arkadaslar yerimi tam bilemiyorum ama uzman arkadaslara bir sorum var. Benim ip4 vodafonedan alinma ve ilkkez 4.3.3 jb yaptim simdi ben tekrar 4.3.3 veya yeni cikacak ios 5 e gecmek istedigimde neler yapmaliyim. Yani jb siz iosa donus icin ne yapmaliyim?
  • Tak bilgisayara i tunesdan restore tusuna bas o kadaerr

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: exiga

Tak bilgisayara i tunesdan restore tusuna bas o kadaerr

Sift e bas falan diyolar baska konularda. Yani direk restoreye basicam okadar oylemi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozkan38

quote:

Orijinalden alıntı: exiga

Tak bilgisayara i tunesdan restore tusuna bas o kadaerr

Sift e bas falan diyolar baska konularda. Yani direk restoreye basicam okadar oylemi?

Shift+restore
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayyaayya

- bu arada benim de sorum var -

arkadaşlar resimdeki programı bilirsiniz, sbsettings. göründüğü gibi iki bölüme ayrılmış. ben bunlardan alttaki bölümü iptal etmek istiyorum (v3.3.1 diye başlayan) bunu nasıl yapabilirim? ayrıca sizce de daha güzel ve basit görünmez mi bu gereksiz bilgilerin kalkması şimdiden teşekkürler

up

• quote:

Orijinalden alıntı: madozan

arkadaşlar yapmazdı bunu daha önce ama, installous dan indirdiklerimi pc ye takınca siliyo alet neden olablr dahada önemlisi nası engelliycem?

ilk önce installous ayarından itunes sync yi aktif yap ve transfer purchaces yaparak pc ye gönder bu işlemi yapmazsan eşleştirme esnasında silinir,
    yada tam tersi yapabilirsin itunes sync yi kapat,pcye atmaz telefonda kalır ve eşleştirmedede silinmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evolution

quote:

Orijinalden alıntı: 78erhan78

Arkadaslar bi kac aorum var 4.3.3 e gectim ve fotograf cekerken ara ara bir basista cift foto cekiyor reaping reboot hepsini yaptim ama kamerayi ilk acista cift cekiyor 3 kamera acisimdan birinde mutlaka oluyor
    Restore demeyin yeni yaptim

Bu arada herseye restore diyen arkadaslara bisey hatirlatayim new iphone secince backup ile yapmadan en aZ 2 saatimi aliyor eski haline getirmek

HDR çekim modu açık olabilir mi? Bi kontrol edin bakalım.

Hdr modu degil zaten kapali o yine yapiyor camerayi ilknactigimda ilk cekiste iki adet cekiyor sonra normal
  • Cydiayi açtığımda yukarıda gerçekleşen işlemlerde

"update database"
    "download release.gpg"
    "error host unreachable"
    "downloading translation-tr"
    "downloading release"
    "downloading packages"

..

Oluyor sonra bı pencere açılıyor ve su yazıyor

Failed to fetch http:/atp.iguides.ru./.packages.gz HTTP/1.1 403 forbidden

some index files failed to download, they have been ignored, or old ones used instead.

Bunun çözümü ne ?

Edit : repo eklerkende bu tarz hatalar alıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FrozenFist -- 22 Temmuz 2011; 11:58:02 >
  • iphone 4 ü jb yaptım cydia nın üzerine tıkladığımda preparing filesystem ( cydia will exit when complete ) yazısı dakikalarca kalıyor , herhangi bir değişiklik olmuyor ..nedendir acaba ? sürüm 4.3.3
  • yeri olmasa da faydalı bir link paylaşmak istedim

http://www.iphoneuygulamalari.net/tum-iphone-uygulamalari.asp
  • Arkadaşlar bir program arıyorum ancak olup olmadığını bilmiyorum. Samsung kullananlar bilirler mesela telefon numarası yazmaya başlayınca her basılan rakamdan sonra o rakamla başlayan kişileri sıralayarak eleme yapıyor samsungun telefon rehberi.Bu sayede rakamları yazarken bir hayli kolaylık oluyor kişileri bulmak. Bu tarz bir uygulama Cydia'da mevcutmudur? Bilen kullanan varmıdır acaba? Çok acil lazım da :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ouz77

Arkadaşlar bir program arıyorum ancak olup olmadığını bilmiyorum. Samsung kullananlar bilirler mesela telefon numarası yazmaya başlayınca her basılan rakamdan sonra o rakamla başlayan kişileri sıralayarak eleme yapıyor samsungun telefon rehberi.Bu sayede rakamları yazarken bir hayli kolaylık oluyor kişileri bulmak. Bu tarz bir uygulama Cydia'da mevcutmudur? Bilen kullanan varmıdır acaba? Çok acil lazım da :)

phonehint programı işinizi görecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ouz77

Arkadaşlar bir program arıyorum ancak olup olmadığını bilmiyorum. Samsung kullananlar bilirler mesela telefon numarası yazmaya başlayınca her basılan rakamdan sonra o rakamla başlayan kişileri sıralayarak eleme yapıyor samsungun telefon rehberi.Bu sayede rakamları yazarken bir hayli kolaylık oluyor kişileri bulmak. Bu tarz bir uygulama Cydia'da mevcutmudur? Bilen kullanan varmıdır acaba? Çok acil lazım da :)

kuaidal ..bu konuda mükemmel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayyaayya

merhaba
    ne yazik ki sorunun cevabini bilmiyorum ancak kullandigin sbsettings temasinin adini paylasabilir misin, cok guzel gorunuyor..

tesekkurler
  • 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.