Cydia Hakkında Herşey 2014 (İOS-7 Türkçe Tweak-Repo-soru-cevap) Sürekli Güncel
13152 Cevap753575 Görüntüleme310 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     44 [46] 48 49 50 51 52 53      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

5184 Mesaj
20 Temmuz 2011; 12:06:46 

Arkadaslar bi kac aorum var 4.3.3 e gectim ve fotograf cekerken ara ara bir basista cift foto cekiyor reaping reboot hepsini yaptim ama kamerayi ilk acista cift cekiyor 3 kamera acisimdan birinde mutlaka oluyor
Restore demeyin yeni yaptim

Bu arada herseye restore diyen arkadaslara bisey hatirlatayim new iphone secince backup ile yapmadan en aZ 2 saatimi aliyor eski haline getirmek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

YENİ NESİL EFTPOS YAZARKASA EN İYİ FİYATLARLA www.hesaplipazar.net 'de

1912 Mesaj
20 Temmuz 2011; 12:27:55 

quote:

Orijinalden alıntı: 78erhan78

Arkadaslar bi kac aorum var 4.3.3 e gectim ve fotograf cekerken ara ara bir basista cift foto cekiyor reaping reboot hepsini yaptim ama kamerayi ilk acista cift cekiyor 3 kamera acisimdan birinde mutlaka oluyor

Bu arada herseye restore diyen arkadaslara bisey hatirlatayim new iphone secince backup ile yapmadan en aZ 2 saatimi aliyor eski haline getirmek

aynen apple bölümünde bilmedikleri herşeye restore diyenler var tıpkı format at diyenler gibi

c'est faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui psn kumcudeniz steam katilvolvo instagram denkumizcu itü fizik müh.

4260 Mesaj
20 Temmuz 2011; 12:30:32 

quote:

Orijinalden alıntı: 78erhan78

HDR çekim modu açık olabilir mi? Bi kontrol edin bakalım.

15-inch MacBook Pro with Retina display | iPhone 5S 16GB Space Grey | Apple TV3 | iPad Mini Retina 32GB WiFi+Cellular

4260 Mesaj
20 Temmuz 2011; 12:33:01 

quote:

Orijinalden alıntı: Aybarsman

Merhaba , konu mukemmel olmus ellerinize saglik bu sayede bircok sey yuklemis oldum iphone kullanisli bi hale geldi
Yalniz bi sey bulamadim iphone 2g kullaniyorum ve klasor olusturamiyorum 3g ve 4'deki gibi nasil klasor olusturabilirim simdiden tesekkurler

Cydia'dan Categories adlı programı indirip onun aracılığıyla klasör oluşturabilirsiniz.

15-inch MacBook Pro with Retina display | iPhone 5S 16GB Space Grey | Apple TV3 | iPad Mini Retina 32GB WiFi+Cellular

1073 Mesaj
20 Temmuz 2011; 13:09:24 

herkese selam...

bu usb drive nasıl kulanılıyor.... isim verip create disk dedim 4,5 gb lık disk oluşturdum... şimdi bunu pc de nasıl göreilirim flash bellek gibi ?

cevabı buldum...

Drive+itunes seçeneğini seçtiğinizde çalışmıyor... sadece Drive only seçeneğini seçtiğimizde windows ta Hdd oluşuyor....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tolga_06tr -- 20 Temmuz 2011; 13:47:09 >

A/V Receiver:Onkyo TX-NR709
Speaker: Bose Acoustimass® 10 - IV
Projeksiyon:EPSON EH-TW9100W
Perde :CineTension2 Elite Screens TE135HW2-E12
Play Station 4 500Gb ( .. eli kulağında :)
SATILIK -PopcornHour A-200 ( *Taksit imkanı vardır)

1678 Mesaj
20 Temmuz 2011; 14:17:41 

arkadaşlar yapmazdı bunu daha önce ama, installous dan indirdiklerimi pc ye takınca siliyo alet neden olablr dahada önemlisi nası engelliycem?

DEAD PiXELS™

318 Mesaj
20 Temmuz 2011; 15:22:26 

merhaba asphalt 6 yı kurup oynayan varmı :S ?

KRaLıNa YoL VeRMiŞiM SoYTaRıSıYLaMı uĞRaŞıCaM

1257 Mesaj
20 Temmuz 2011; 20:41:17 

quote:

Orijinalden alıntı: madozan

arkadaşlar yapmazdı bunu daha önce ama, installous dan indirdiklerimi pc ye takınca siliyo alet neden olablr dahada önemlisi nası engelliycem?

merhaba kardeşim. bende de aynı olay var, tek pratik çözümüm installous yerine pc'den apptrackr.org'dan indirip itunes yardımıyla kuruyorum, daha güzel oluyor.

- bu arada benim de sorum var -

arkadaşlar resimdeki programı bilirsiniz, sbsettings. göründüğü gibi iki bölüme ayrılmış. ben bunlardan alttaki bölümü iptal etmek istiyorum (v3.3.1 diye başlayan) bunu nasıl yapabilirim? ayrıca sizce de daha güzel ve basit görünmez mi bu gereksiz bilgilerin kalkması şimdiden teşekkürler

0

5886 Mesaj
20 Temmuz 2011; 22:11:29 

Arkadaslar yerimi tam bilemiyorum ama uzman arkadaslara bir sorum var. Benim ip4 vodafonedan alinma ve ilkkez 4.3.3 jb yaptim simdi ben tekrar 4.3.3 veya yeni cikacak ios 5 e gecmek istedigimde neler yapmaliyim. Yani jb siz iosa donus icin ne yapmaliyim?

245 Mesaj
20 Temmuz 2011; 23:32:10 

Tak bilgisayara i tunesdan restore tusuna bas o kadaerr

5886 Mesaj
20 Temmuz 2011; 23:47:01 

quote:

Orijinalden alıntı: exiga

Tak bilgisayara i tunesdan restore tusuna bas o kadaerr

Sift e bas falan diyolar baska konularda. Yani direk restoreye basicam okadar oylemi?

2217 Mesaj
21 Temmuz 2011; 0:16:11 

quote:

Orijinalden alıntı: bozkan38

Sift e bas falan diyolar baska konularda. Yani direk restoreye basicam okadar oylemi?

Shift+restore

1257 Mesaj
21 Temmuz 2011; 0:36:13 

quote:

Orijinalden alıntı: ayyaayya

- bu arada benim de sorum var -

arkadaşlar resimdeki programı bilirsiniz, sbsettings. göründüğü gibi iki bölüme ayrılmış. ben bunlardan alttaki bölümü iptal etmek istiyorum (v3.3.1 diye başlayan) bunu nasıl yapabilirim? ayrıca sizce de daha güzel ve basit görünmez mi bu gereksiz bilgilerin kalkması şimdiden teşekkürler

0

up

2070 Mesaj
21 Temmuz 2011; 1:35:00 

quote:

Orijinalden alıntı: madozan

ilk önce installous ayarından itunes sync yi aktif yap ve transfer purchaces yaparak pc ye gönder bu işlemi yapmazsan eşleştirme esnasında silinir,
yada tam tersi yapabilirsin itunes sync yi kapat,pcye atmaz telefonda kalır ve eşleştirmedede silinmez

imza mimza yok!

5184 Mesaj
22 Temmuz 2011; 1:45:35 

quote:

Orijinalden alıntı: Evolution

HDR çekim modu açık olabilir mi? Bi kontrol edin bakalım.

Hdr modu degil zaten kapali o yine yapiyor camerayi ilknactigimda ilk cekiste iki adet cekiyor sonra normal

YENİ NESİL EFTPOS YAZARKASA EN İYİ FİYATLARLA www.hesaplipazar.net 'de

1760 Mesaj
22 Temmuz 2011; 11:32:02 

Cydiayi açtığımda yukarıda gerçekleşen işlemlerde

"update database"
"download release.gpg"
"error host unreachable"
"downloading translation-tr"
"downloading release"
"downloading packages"

..

Oluyor sonra bı pencere açılıyor ve su yazıyor

Failed to fetch http:/atp.iguides.ru./.packages.gz HTTP/1.1 403 forbidden

some index files failed to download, they have been ignored, or old ones used instead.

Bunun çözümü ne ?

Edit : repo eklerkende bu tarz hatalar alıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FrozenFist -- 22 Temmuz 2011; 11:58:02 >

ImparatorTerim

137 Mesaj
22 Temmuz 2011; 18:17:19 

iphone 4 ü jb yaptım cydia nın üzerine tıkladığımda preparing filesystem ( cydia will exit when complete ) yazısı dakikalarca kalıyor , herhangi bir değişiklik olmuyor ..nedendir acaba ? sürüm 4.3.3

2187 Mesaj
22 Temmuz 2011; 18:38:21 

yeri olmasa da faydalı bir link paylaşmak istedim

http://www.iphoneuygula...iphone-uygulamalari.asp

https://www.facebook.com/groups/17apple/ iPhone ve iPad Grubu

824 Mesaj
23 Temmuz 2011; 0:16:26 

Arkadaşlar bir program arıyorum ancak olup olmadığını bilmiyorum. Samsung kullananlar bilirler mesela telefon numarası yazmaya başlayınca her basılan rakamdan sonra o rakamla başlayan kişileri sıralayarak eleme yapıyor samsungun telefon rehberi.Bu sayede rakamları yazarken bir hayli kolaylık oluyor kişileri bulmak. Bu tarz bir uygulama Cydia'da mevcutmudur? Bilen kullanan varmıdır acaba? Çok acil lazım da :)

| Iphone 4 32GB | Canon Sx150IS | Samsung N150 Netbook | Samsung Note 8 N5110 |

2177 Mesaj
23 Temmuz 2011; 0:21:54 

quote:

Orijinalden alıntı: ouz77

Arkadaşlar bir program arıyorum ancak olup olmadığını bilmiyorum. Samsung kullananlar bilirler mesela telefon numarası yazmaya başlayınca her basılan rakamdan sonra o rakamla başlayan kişileri sıralayarak eleme yapıyor samsungun telefon rehberi.Bu sayede rakamları yazarken bir hayli kolaylık oluyor kişileri bulmak. Bu tarz bir uygulama Cydia'da mevcutmudur? Bilen kullanan varmıdır acaba? Çok acil lazım da :)

phonehint programı işinizi görecektir.

158 Mesaj
23 Temmuz 2011; 0:24:08 

quote:

Orijinalden alıntı: ouz77

kuaidal ..bu konuda mükemmel.

611 Mesaj
23 Temmuz 2011; 0:26:14 

quote:

Orijinalden alıntı: ayyaayya
0

merhaba
ne yazik ki sorunun cevabini bilmiyorum ancak kullandigin sbsettings temasinin adini paylasabilir misin, cok guzel gorunuyor..

tesekkurler

2011 Mustang GT 5.0 (V8 420hp) / BMW E90 328i XDrive | iMac 27" (I7 2.8Ghz 32gb ram) MbPro 17" (2.66ghz, 8gb ram, OCZ Vertex II 256 SSD 500gb 7200rpm HDD, Anti Glare HD Screen) | Dell 3008 WFP 30" Display | HTC One 32gb AT

1257 Mesaj
23 Temmuz 2011; 1:08:10 

quote:

Orijinalden alıntı: flayzeraynx

merhaba
ne yazik ki sorunun cevabini bilmiyorum ancak kullandigin sbsettings temasinin adini paylasabilir misin, cok guzel gorunuyor..

tesekkurler

Serious SbSettings HD unutma, güzellik sadeliktedir.

925 Mesaj
26 Temmuz 2011; 8:26:16 

Arkadaşlar menüde ki oyun yada uygulamaları üst üste getirince oluşan klasörü hangi programla şifreleyebiliyoruz

W_ASHBURN
iPhone 5 ▐ Canon EOS 5D Mark II ▐ Macbook▐ Hamilton Open Heart

2066 Mesaj
26 Temmuz 2011; 12:23:47 

Benim telefonumdan cydia yanlışlıkla silindi maalesef. Bende pek anlamadığım için fazla kurcalayamıyorum, ama silmek için çok uğraşmadım bigboss isimli bi program vardı cydia içinde karambole onu sildim silince cydia'da gitti tabi. Ne yapmam gerekli acaba eskisi gibi olmak için ? Wi-Fi ile googleden jailbreak yazıp jailbreakme sitesinden indirsem herhangibir sıkıntı olur mu acaba ? Birde telefonum yurt dışından geldi sim lock falan açıldı tekrar unlock olmasın uğraşmayalım bir daha. Bana yardmcı olursanız çok sevinirim.

1912 Mesaj
26 Temmuz 2011; 13:33:39 

quote:

Orijinalden alıntı: orhan6894

Benim telefonumdan cydia yanlışlıkla silindi maalesef. Bende pek anlamadığım için fazla kurcalayamıyorum, ama silmek için çok uğraşmadım bigboss isimli bi program vardı cydia içinde karambole onu sildim silince cydia'da gitti tabi. Ne yapmam gerekli acaba eskisi gibi olmak için ? Wi-Fi ile googleden jailbreak yazıp jailbreakme sitesinden indirsem herhangibir sıkıntı olur mu acaba ? Birde telefonum yurt dışından geldi sim lock falan açıldı tekrar unlock olmasın uğraşmayalım bir daha. Bana yardmcı olursanız çok sevinirim.

benimde cydia silinmişti bi ara aynı sebebten dolayı reboot yaptım düzeldi cydia falan var şimdi

c'est faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui psn kumcudeniz steam katilvolvo instagram denkumizcu itü fizik müh.

1294 Mesaj
26 Temmuz 2011; 15:21:54 

quote:

Orijinalden alıntı: w_ashburn

Arkadaşlar menüde ki oyun yada uygulamaları üst üste getirince oluşan klasörü hangi programla şifreleyebiliyoruz

Hocam program İlockdown pro, kullanıyorum, kesinlikle tavsiye!

PSN ID:eaglemania29

6586 Mesaj
26 Temmuz 2011; 15:27:52 

Klasoru kilitliyor mu?

Belki de bu dünya başka bir gezegenin cehennemidir

2066 Mesaj
26 Temmuz 2011; 15:37:06 

quote:

Orijinalden alıntı: pascal üçgeni

benimde cydia silinmişti bi ara aynı sebebten dolayı reboot yaptım düzeldi cydia falan var şimdi

Hocam bu işlerde acemiyim. İlk ıphonem bilmiyorum bu yüzden. Reboot nedir acaba ? Bende eğer yapabilirsem bir sıkıntısı olur mu telefona ?

4260 Mesaj
26 Temmuz 2011; 15:40:13 

quote:

Orijinalden alıntı: orhan6894

Hocam bu işlerde acemiyim. İlk ıphonem bilmiyorum bu yüzden. Reboot nedir acaba ? Bende eğer yapabilirsem bir sıkıntısı olur mu telefona ?

Reboot telefonu kapatıp açmak anlamına geliyor dostum.

4260 Mesaj
26 Temmuz 2011; 15:43:16 

quote:

Orijinalden alıntı: eaglemania

Programın adı Lockdown Pro düzelteyim dedim dostum Cydia'da mevcut.

1294 Mesaj
26 Temmuz 2011; 15:47:42 

quote:

Orijinalden alıntı: Hakan.Turan

Klasoru kilitliyor mu?

Evet kilitliyor.

@Evolution düzeltme için tşk.ler

4453 Mesaj
26 Temmuz 2011; 17:38:40 

quote:

Orijinalden alıntı: eaglemania

Kamera içindeki forograf rulosunu kitliyor mu acaba?

• Asrock N68C-GS FX AMD DDR2 DDR3 1066MHz Soket AM3 AM2 AM2, Amd FX-4100 X4 3.6 Ghz Soket AM3, MSI N9600 GT, 320 GB WD Harddisk, 2x2 Gb 1333 Mhz DDR3 Kingston Ram, LG Dvd-RW, Everest 460W Kasa
  • 13" MacBook 2.4 GHz Retina 2.4 GHz çift çekirdekli Intel Core i5 2.9 GHz'e kadar Turbo Boost 8 GB 1600 MHz bellek 256 GB PCIe tabanlı flash depolama Intel Iris Graphics 9 saat pil

2066 Mesaj
26 Temmuz 2011; 18:02:51 

quote:

Orijinalden alıntı: Evolution

Reboot telefonu kapatıp açmak anlamına geliyor dostum.

Maalesef işe yaramadı

925 Mesaj
26 Temmuz 2011; 18:18:06 

Nerden bulacaz o programi arkadasim. ilock diye birsey var down yada pro yok

W_ASHBURN

4260 Mesaj
26 Temmuz 2011; 20:39:20 

quote:

Orijinalden alıntı: w_ashburn

Nerden bulacaz o programi arkadasim. ilock diye birsey var down yada pro yok

Hackyouriphone reposunda mevcut.Lockdown Pro diye aratın.

3167 Mesaj
27 Temmuz 2011; 2:38:18 

Çok güzel bir konu. Ellerine sağlık hocam.

925 Mesaj
27 Temmuz 2011; 8:55:04 

sbsettings in yüklü olmasına gerek yoktur umarım lockdown pro nun çalışması için ??

W_ASHBURN

4806 Mesaj
27 Temmuz 2011; 11:07:43 

[font="Trebuchet MS"]ben şu multitasking gestures olayına bayıldım.kurdum süper çalışıyor. [/font]

PSN:EmR_07

181 Mesaj
27 Temmuz 2011; 12:22:44 

İpad2 ile görüntulu konuşma için hangi programı indiriyoruz? Fring cydia ve installousda görünmüyor
App Store da var 1 dolar sanırım alternatif program varmi? Teşekkürler

6586 Mesaj
27 Temmuz 2011; 12:27:38 

link var mi :) @
HiPoKondRiyaK_07

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakan.Turan -- 27 Temmuz 2011; 12:28:24 >

4806 Mesaj
27 Temmuz 2011; 12:46:56 

quote:

link var mi :) @
HiPoKondRiyaK_07

[font="Trebuchet MS"]redsnow un 4.3.3 için olan jailbreak i ile yapılıyor.enable multitasking gestures i işaretliyorsunuz.sonrası dfu mode a alıyorsunuz bu kadar. [/font]

4260 Mesaj
27 Temmuz 2011; 13:08:53 

Ayrıca yine dört parmakla ekranın altından yukarı doğru sürüklediğinizde home tuşuna çift tıkladığımızda çıkan multitasking ekranına ulaşılıyor.

6586 Mesaj
27 Temmuz 2011; 13:41:24 

Ben isaretlememistim zamaninda, ustune yapsak olur mu jb tekrar?

4806 Mesaj
27 Temmuz 2011; 13:53:21 

quote:

Ben isaretlememistim zamaninda, ustune yapsak olur mu jb tekrar?

jailbreak yapmıyorsun zaten.o özelliği ekliyorsun.ben de sonradan ysptım.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
27 Temmuz 2011; 15:25:10 

Beyler çok fazla sayfa var bakamadım hepsine mutlaka sorulmuştur, verilmiştir.Arka plandaki programları home tuşunu kullanmadan kapatmak için program var mı?

1147 Mesaj
27 Temmuz 2011; 16:12:05 

Multicleaner isinizi görür hocam

429 Mesaj
27 Temmuz 2011; 16:24:43 

quote:

Orijinalden alıntı: airconnect

Locktopusu yükledim, ayarların içine attı, ayrıca bir iconu yok sanırım. Ama bir master password den bahsediyor. bir fikrin varmı bu konuda?

Master şifresi " Password " ilk şifre bu oluyor daha sonra siz değiştirebilirsiniz.

1294 Mesaj
27 Temmuz 2011; 17:29:41 

quote:

Orijinalden alıntı: raskolnikov77

Kamera içindeki forograf rulosunu kitliyor mu acaba?

Kamera app'ini de kilitlersen böylece içindeki fotoğraf rulosu da kilitlenmiş olur

1294 Mesaj
27 Temmuz 2011; 17:32:08 

quote:

Orijinalden alıntı: Cole Phelps

Beyler çok fazla sayfa var bakamadım hepsine mutlaka sorulmuştur, verilmiştir.Arka plandaki programları home tuşunu kullanmadan kapatmak için program var mı?

sbsetting kurulu ise RemoveBG işini görür hocam.

31 Mesaj
27 Temmuz 2011; 17:38:47 

Bilgilendirmeleriniz için tşkler emeğinize sağlık :)

1294 Mesaj
27 Temmuz 2011; 17:45:24 

quote:

Orijinalden alıntı: maart

Bilgilendirmeleriniz için tşkler emeğinize sağlık :)

Rica ederim hocam, bizde buradaki arkadaşlar sayesinde birşeyler öğreniyoruz. İhtiyacı olanla da paylaşıyoruz.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
27 Temmuz 2011; 17:54:42 

quote:

Orijinalden alıntı: *planet*

Multicleaner isinizi görür hocam

Çok teşekkür ederim

777 Mesaj
27 Temmuz 2011; 22:47:00