Şimdi Ara

Cydia Hakkında Herşey 2018 IOS 11 Türkçe Tweak-Tema-Repo-soru-cevap) Sürekli Güncel (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.012
Cevap
234
Favori
1.024.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Konu icin tesekkur ederim.

1-) Lockinfo === bunun tam ayarlarini nasil yapariz. Mumkunse resimli anlatim yapabilirmisiniz?

2-) Activator icinde ayarlari belirtebilirmisiniz?

3-) Lockinfo HTC yi yukledim. Fakat ana ekranimda gorunmuyor. Sadece saatten asagi dogru parmagi surukleyince cikan ekranimda gorunuyor. Bunu nasil duzeltebilirim.

4-) Home tusuna basmadan programlardan cikis yapmami saglayacak bir program varmi.

Hakan bey tekrardan tesekkurler,
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceyhun06

quote:

Orijinalden alıntı: N-HakaN

quote:

Orijinalden alıntı: ATAKAN2009
    N-HAKAN Hocam eline koluna emeğine sağlık,Sizin foruma katkılarınızı biliyorum.Güzel bir vede faydalı çalşıma olmuş..4.3 geçtım JB lı 4.2 kullanıyordum..Vede 4.2 De ıken sizin değindiğiniz adınıda sizden şimdi öğrendiğim( Phone Buzzer) ri Jb cıkınca 4.3 için ilk yükeleyeceğim app olacak sizden bu app ın hangi sourcede olduğudur cunkı fazla source yükelyıp şişrmiyorum en fazla 5 adet yüklüyorum..Bu konuda yardımcı olursanız sevınırım..Teşekkürler...

Hocam phone buzzer cydia ile birlikte gelen bigboss source da var.

Yukardaki arkadas barrel sorunu yasamissin.onu silip xsellizedeki ni indirin.ben suan sorunsuz kullanıyorum.

Ah birde nerden sileceğimi bilsemm..

:)cydia dan manage ye gelin packages bolumunden barreli bulup modify ve remove yapın.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ATAKAN2009
    N-HAKAN Hocam eline koluna emeğine sağlık,Sizin foruma katkılarınızı biliyorum.Güzel bir vede faydalı çalşıma olmuş..4.3 geçtım JB lı 4.2 kullanıyordum..Vede 4.2 De ıken sizin değindiğiniz adınıda sizden şimdi öğrendiğim( Phone Buzzer) ri Jb cıkınca 4.3 için ilk yükeleyeceğim app olacak sizden bu app ın hangi sourcede olduğudur cunkı fazla source yükelyıp şişrmiyorum en fazla 5 adet yüklüyorum..Bu konuda yardımcı olursanız sevınırım..Teşekkürler...

Hocam phone buzzer cydia ile birlikte gelen bigboss source da var.

Yukardaki arkadas barrel sorunu yasamissin.onu silip xsellizedeki ni indirin.ben suan sorunsuz kullanıyorum.

Ah birde nerden sileceğimi bilsemm..

:)cydia dan manage ye gelin packages bolumunden barreli bulup modify ve remove yapın.

Tam dediğiniz yere kendim ulaştımki mesajınız geldi. Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: serta2
    Merhaba

Konu icin tesekkur ederim.

1-) Lockinfo === bunun tam ayarlarini nasil yapariz. Mumkunse resimli anlatim yapabilirmisiniz?

2-) Activator icinde ayarlari belirtebilirmisiniz?

3-) Lockinfo HTC yi yukledim. Fakat ana ekranimda gorunmuyor. Sadece saatten asagi dogru parmagi surukleyince cikan ekranimda gorunuyor. Bunu nasil duzeltebilirim.

4-) Home tusuna basmadan programlardan cikis yapmami saglayacak bir program varmi.

Hakan bey tekrardan tesekkurler,

Yaw hocam bayaa çok şey istemissin:)) yanindada kahve istersen getiriim:)

Saka biyana senin için hazırlayıp pm atarım.ama boş bı zamanimda ok
  • Kardeşim bu seferde xsellize yi yüklemeye çalışınca dif not find repository diye hata verdi cydia.xsellize.com değilmi?
    Anlayamadım hata nerde
  • HAkan Sagolasin :)
  • quote:

Kardeşim bu seferde xsellize yi yüklemeye çalışınca dif not find repository diye hata verdi cydia.xsellize.com değilmi?
    Anlayamadım hata nerde

Kendiliğinden halloldu:)
  • Süper ötesi bı konu emek verenlere teşekkür ediyorum..
  • Eline sağlık hocam çok başarılı bir başlık çok güzel ve faydalı bir konu olmuş Emeğin için Teşekkür ederim.
    Anladık ki Jb siz bir Iphone resmen ruhsuz oluyormuş...
  • Dun itibariyle 4.3 versiyona gecmiştim sırf pili denemek icin ama aynı hic değişen bisey yok bu gece yine 4.2.1 dönüp jb yapacam :) Hakan hocam ben cydiadan ve şemsiyeden shsh almıştım dönüş yapmak icin 4.2.1 dosyasını shift restore yaparak göstermem yeterlimi? Yada en kolay nasıl downgrade yapabilirim
  • Bende geçenlerde jailbreak yaptım ve cidden cydia daki hiç bir programı bilmeyen biri için çok iyi bir konu.. İphone a gameboy ve ps1 emulatorları yüklenebiliyormuş nasıl yükleye biliriz. Birde oyunlarını nasıl telefona indirebilirz mesela ps1ler için bir hazır source var mı?

Not: Multiflow u kesinlikle indirin. Bu program sayesinde gerçek multitasking deneyimi yaşarsınız
  • winterboard da var.

benim telefonum ip4 4.1 unlocked. buzzer, htc lockscreen filan calısmadı. bazıları calısmıyor 4.1 versiyonlarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi druen -- 14 Mart 2011; 19:07:22 >
  • whatsapp'ı nasıl indirebilirm ve yükleyebilirm ?
    bir kere denedim cod gelmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: delimavii67
    Dun itibariyle 4.3 versiyona gecmiştim sırf pili denemek icin ama aynı hic değişen bisey yok bu gece yine 4.2.1 dönüp jb yapacam :) Hakan hocam ben cydiadan ve şemsiyeden shsh almıştım dönüş yapmak icin 4.2.1 dosyasını shift restore yaparak göstermem yeterlimi? Yada en kolay nasıl downgrade yapabilirim

Hocam pcye format atmadıysanız tinny i çalıştırın extra birsey yapmanıza gerek yok
  • N-hakan ve katkida bulunan herkesin eline saglik. Bende iphone un kendi kamera uygulamasinda cektigimiz resim ve videolara tarih atan bir uygulama ariyorum, ancak cektikten sonra degil ceker cekmez atmali, bilen varmi acaba?
  • Live clock çalışıyor 4.2.1 de bu arada
  • Teşekkürler güzel paylaşım olmuş, ama bir sorunum var 5-SleepFX:Uyku Moduna Geçiş/Çıkış Animasyonları yükledim eğer ekranı hızlı bir şekilde kilitlerseniz devreden çıkıyor sizde böyle bir sorun varmı ?
  • Çok güzel paylaşım ellerine sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: systemstyle
    Teşekkürler güzel paylaşım olmuş, ama bir sorunum var 5-SleepFX:Uyku Moduna Geçiş/Çıkış Animasyonları yükledim eğer ekranı hızlı bir şekilde kilitlerseniz devreden çıkıyor sizde böyle bir sorun varmı ?

Evet sleepfx yeni versiyonda problem var.6-7 açıp kapamadan sonra duruyor.
    Cozumu:xsellizedeki eski 1.0 versiyonunu yüklemek
  • 4.3 için jb çımış diye duydum doğruluk payı varmıdır? ama tethered miş
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.