Şimdi Ara

Cydia Hakkında Herşey 2018 IOS 11 Türkçe Tweak-Tema-Repo-soru-cevap) Sürekli Güncel (694. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.012
Cevap
234
Favori
1.024.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 692693694695696
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iOS 9 için çalışan uygulama içi satın alma mevcut mu arkadaşlar? Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat1407

Youtube+ uygulaması ile youtube uygulamasıyla mp3 olarak indirebilirsin.Müzik uygulamasınada atıyor ben kullanıyorum memnunum..

Dostum bende YouTube++ videolarda sıkıntı yaratmadan film rulosuna atıyor. Fakat MP3 olarak indirdiğim exporta basıyorum ekranda "some fields can not be empty" geliyor ve müziklere atmıyor. Sebep ne olabilir
    Bu mesaja eklenen görseller:

Cydia Hakkında Herşey 2018 IOS 11 Türkçe Tweak-Tema-Repo-soru-cevap) Sürekli Güncel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi auafina47 -- 4 Mayıs 2016; 10:16:08 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Çalına Bridge uygulaması var mı arkadaşlar?
  • auafina47 kullanıcısına yanıt
    bazı bilgi satırı eksik olduğu için olmuyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar ben hala 8.1.2 jb deyim. Bana çalışan bi whatsapp tweak lazım özellikle son görülme ve mesajı okumadı hatta almadı özellikleri düzgün çalışan, parayla da alabilirşm yeter ki siz çalıştığını bilin. Watusi falan 3-4 tweak denedim hep hüsran.

• auafina47 kullanıcısına yanıt
    Aşağıdaki bilgi satırlarını (sanatçı ismi,şarkı ismi) alanları sil tekrar doldur ozaman o hatayı vermeyecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doritoch

Arkadaşlar ben hala 8.1.2 jb deyim. Bana çalışan bi whatsapp tweak lazım özellikle son görülme ve mesajı okumadı hatta almadı özellikleri düzgün çalışan, parayla da alabilirşm yeter ki siz çalıştığını bilin. Watusi falan 3-4 tweak denedim hep hüsran.

watusi şuan kullanıyorum ücreetsiz gayet güzel çalışıyor dostum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat1407

Aşağıdaki bilgi satırlarını (sanatçı ismi,şarkı ismi) alanları sil tekrar doldur ozaman o hatayı vermeyecektir.

Dostum çok teşekkürler. Altta bilgi girişinin olduğunu fark etmemişim :)
  • Merhaba
    Music box'da arama yapamiyorum artik. Bekle bekle sonuclari gostermiyor. Cozumu bilen var mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: H@mdilli

Merhaba
    Music box'da arama yapamiyorum artik. Bekle bekle sonuclari gostermiyor. Cozumu bilen var mi ?

Bende de bir suredir bu sekilde bazi donemler boyle olup kendiliginden duzeliyor anlayamadim

• quote:

Orijinalden alıntı: H@mdilli

Merhaba

DNS değiştirmeyi deneyin.

• Biri aradığında falan oyun içinde tüm oyunu kesiyor bağlantıyı koparıyor vs xperia vb telefonlarda yukarıda çıkıyor eğer bir uygulama açıksa bunun için bir tweak var mı acaba?
  • Hocam callbar kullanıyorum gayet başarılı denemenizi tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SquaR -- 14 Mayıs 2016; 15:37:32 >
  • SquaR kullanıcısına yanıt
    Onu indirdim de internet kullanilan oyunlarda yine kesiyor interneti

• Arkadaşlar şimdi soracaklarımı belki daha önceden soran olmuştur fakat 696 sayfa mesaj var hepsini okumaya zamanım yetmez o yüzden mazur görün.

Androidde kullandığımız whatsapp plus tarzı bir tweak var mı düzgün çalışan?

örneğin biz son görülmeyi kapatıcaz ama karşının son görülmesini görebilicez, aynı şekilde mavi tık, sonra profile bakanları falan gösteren düzgün çalışan bir tweak varsa yardımlarınızı bekliyorum.

Ayrıyetten snapchat için tweak var mı hiç? Başkalarının paylaştıklarını telefona kaydetme vs.

Birde instagram fotoğraf zoomlama , indirme gibisinden bir tweak varsa çok makbule geçer.

Şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim 🙏

• Ekran kapansa dahi wifi bağlantısının devam etmesini sağlayan bir tweak vardı adını hatırlayamadım arkadaşlar? Bilen var mı?

Edit: Insomnia

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fofer -- 23 Mayıs 2016; 8:28:34 >
  • Merhaba arkadaşlar E'yi (yani Edge'yi) devredışı bırakıp telefonun sadece 4G ve 3G'de çalışmasını sağlayan bir tweak var mı? MEsela telefon 4G'de iken çağrı geldiğinde bazen 3G'ye bazen de EDGE'ye düşüyor telefon ama ben hiçbir şekilde EDGE'ye düşmesini istemiyorum.
  • Merhaba arkadaşlar jailbreaklı iphoneda direk iphonu usb olarak bilgisayara tanıdıp kolaylıkla film müzik fotoğraf atabileceğimiz tweak varmı

• Bir sorum daha olacak.

CCSettings yerine kullanabileceğim iOS 9.0.2 iPhone 6s Plusta çalışan bir tweak var mı bildiğiniz (Eski sbsettings veya doctorbatterypro Tarzı)

Şu andaki kullandığım ccsettings'ten işlem yapınca sürekli donuyor telefon. Sbsettingsi ne severdim eskiden :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeTha

Merhaba arkadaşlar E'yi (yani Edge'yi) devredışı bırakıp telefonun sadece 4G ve 3G'de çalışmasını sağlayan bir tweak var mı? MEsela telefon 4G'de iken çağrı geldiğinde bazen 3G'ye bazen de EDGE'ye düşüyor telefon ama ben hiçbir şekilde EDGE'ye düşmesini istemiyorum.

O şebekeyle (operatör) alakalı bir durum
  • 
Sayfa: önceki 692693694695696
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.