Şimdi Ara

Cydia Hakkında Herşey 2018 IOS 11 Türkçe Tweak-Tema-Repo-soru-cevap) Sürekli Güncel (682. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.012
Cevap
234
Favori
1.024.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 680681682683684
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: clopin

quote:

Orijinalden alıntı: FullHD

quote:

quote:

quote:

güncel tweaklari bi deneyelim

Deneyin bakalım

iprotect tweakini kurayım dedim bütün appleri şifreledim sonra şifre degiştim ne girdiysem artık unuttum denemedigim kombinasyon kalmadı sonuç restore jb gitti :)

Bütün appler derken ???

ayarlar cydia safari fotolar kamera cihazda ne varsa:)

Keşke restore Dan önce yazsaydınız bi kaç yöntemi vardı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam belki yanlis yerdeyim ama benim cihazim iphone 5 ios 8.1.2 jailbreak li audio recorder yukledim telefon gorusme kaydedici konusma sonunda kaydedecekken telefon resetleniyor safe modda acilip kayit yapmiyor bazi iygulamalardada ayni sekilde yardim lutfen

• quote:

Orijinalden alıntı: vaydost

Hocam belki yanlis yerdeyim ama benim cihazim iphone 5 ios 8.1.2 jailbreak li audio recorder yukledim telefon gorusme kaydedici konusma sonunda kaydedecekken telefon resetleniyor safe modda acilip kayit yapmiyor bazi iygulamalardada ayni sekilde yardim lutfen

Başka bir repodan yüklemeyi denediniz mi? Birde reset atma ne zaman başladıysa hatırlıyorsanız, ondan sonra Yüklediğiniz tweakleri silip deneyin bence
  • Cihazım iphone 6 plus.8.1.2. jailbreak li.Protubenin eski bir versiyonu vardı.Onu sorunsuz kullanıyordum.Ama yeni versiyonu çıkmıştı.Onu satın alarak kurdum.Tabi eski versiyonu silerek indirdim.Ama şimdi açıldığında fotoğraftaki gibi uyarı verip programdan atıyor.Hangi dosyada neyi silmem gerekiyor yardımcı olabilirmisiniz.Teşekkürler

Cydia Hakkında Herşey 2018 IOS 11 Türkçe Tweak-Tema-Repo-soru-cevap) Sürekli Güncel
    Cydia Hakkında Herşey 2018 IOS 11 Türkçe Tweak-Tema-Repo-soru-cevap) Sürekli Güncel

• Nuntius' a alternatif Whatsapp Hızlı Mesaj Cevaplama ile ilgili bildiğiniz tweak varmı?

Iphone 6 iOS 8.1.1
  • Arkadaslar jailbreak yuklemeden once cihazima sifir kurulum yapmak istiyorum anlatimi varmi herhangi bi yerde ?
  • Hadi hayırlı olsun 8.3 jb ;)

• quote:

Hadi hayırlı olsun 8.3 jb ;)

ilk mesaja editlendi mi ios 8 le alakalı tweakler ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam 8.3 JB yaptım şimdi ben nasıl bu tweak denen uygulamaları yükleyeceğim ?
  • Şu an sorun var sanırım indirdiğimiz uygulamaların ikonları gelmiyor menüye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oggiowski

quote:

Hadi hayırlı olsun 8.3 jb ;)

ilk mesaja editlendi mi ios 8 le alakalı tweakler ?

Evet hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Donanım

Hocam 8.3 JB yaptım şimdi ben nasıl bu tweak denen uygulamaları yükleyeceğim ?

Cydia denen uygulamadan hocam

• FullHD kullanıcısına yanıt
    Sorum herkese, önceden camera kit ile flash bellek bağlayıp içine erişebiliyorduk ifile ile. Şimdi 8.4 yükledim jb yaptım (cihazım ipad3) ifile yükledim ama flash belleği artık görmüyor. Update etmeden önce sorun yoktu. Araştırdım biraz sanırım apple ın yaptığı bi engelleme bu. Bunun için bi tweak ya da yöntem var mıdır acaba ? Şimdiden herkese çok teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YoğunBelKası

Sorum herkese, önceden camera kit ile flash bellek bağlayıp içine erişebiliyorduk ifile ile. Şimdi 8.4 yükledim jb yaptım (cihazım ipad3) ifile yükledim ama flash belleği artık görmüyor. Update etmeden önce sorun yoktu. Araştırdım biraz sanırım apple ın yaptığı bi engelleme bu. Bunun için bi tweak ya da yöntem var mıdır acaba ? Şimdiden herkese çok teşekkürler.

8.4 güncellemesi yeni Çıktığı için tweak güncellemesini bekleyeceksiniz hocam. Şu an bir çözüm olacağını düşünmüyorum.(Uygulama hakkında pek bilgim yok ama genelde böyle olur)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: YoğunBelKası

8.4 güncellemesi yeni Çıktığı için tweak güncellemesini bekleyeceksiniz hocam. Şu an bir çözüm olacağını düşünmüyorum.(Uygulama hakkında pek bilgim yok ama genelde böyle olur)

Babamda da 8.3 var onda da görmüyo. Sanırım işte apple ın kısıtlaması. Bunun çözümü için tweak vs var mıdır acaba ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba, bildirim merkezinde "Bugün" sekmesinde bulunan uygulama widget'ları görünmüyor. Sadece başlıklar görünüyor. Önceleri sadece Anımsatıcılar'da bu durum varken şimdi tüm uygulamalar bu şekilde. Cihazım iPad 3, iOS 8.4 ve en son taig JB sürümü yüklü. Şunları denediğim halde sorun çözülmedi:

- Bildirim merkezi ile ilgili ne kadar tweak varsa sildim.
    - /var/mobile/Library/BulletinBoard klasörünün içindekileri yedekleyip sildim.
    - Respring, reboot yaptım.
    - Son olarak cihazı safe mode'da başlattığım halde durum yine aynıydı.

Ekran görüntüsü:https://www.dropbox.com/s/as8df2malfzc2lv/img_4268.png?dl=1
    Şu an yüklü tweak'lerin listesi:https://www.dropbox.com/s/1bnw3f5sdbug2fc/installed-packages.txt?dl=1

Bence sorun tweak'lerden kaynaklanmıyor. Öyle olsa silinmeyle sorun çözülürdü. Diğer taraftan hiç bir şeyi (özellikle .plist dosyalarını) manual olarak düzenlememeye özen gösterdiğim halde, durumun safe mode'da da devam etmesi sorunun sistem kaynaklı olduğunu gösteriyor. Ben işin içinden çıkamadım dolayısıyla meseleyi sizin yetenekli ellerinize bırakıyorum. Umarım çözüme kavuşur sorun.

• ios 7 panguyla jb yapmıstım cydia tıklıyorum girmiyor atıyor ip4
  • Semirestore deneyin. Tweak ve ekstra dosya vb temizliğinde gözden kaçan veya yanlış yaptığınız birşey olabilir. Semirestore tam bir temizlik sağlar ve jb yaptığınız ilk hale çevirir cihazınızı. Sonuca göre net emin olursunuz sistem kaynaklı mı değil mi.

• Fıtoğrafların birinde kullanılan internet mb si yazıyordu onun tweak i nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iLostFinder anti-theft pro tweakini kullanan var mi arkadaslar? Bu tweakler iphoneu buldan daha ayrintili. Bu programlar internet telefonda aktif olmadiginda da calisiyor mu?

• 
Sayfa: önceki 680681682683684
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.